PDA

View Full Version : Виши - гел и тоник мнения



GrippingBosh
07-14-2011, 16:18
Здравейте
Тъй като си търсех гел за ежедневна употреба и тоник ми предложиха в аптеката за 19 лв и двете неща на Виши нормадерм тези зелените за проблемна кожа.Виши са наистина висок клас продукти и се замислих тая промоция 2 продукта за толкова малко пари да не ме ментят и реших да се поразтърся из интернет.Някой ползвал ли е тази серия ,останал ли е доволен и има ли смисъл да ги купувам :)

pilencaaa
07-14-2011, 16:27
Да .. Аз ги ползвам и съм супер доволна :)
Препоръчвам ти я .. Аз дадох доста пари за да ги закупя поотделно , но ти и двете за 19 .. взимай ! :)

vankata5555555
07-14-2011, 16:29
На Виши нищо не отказвай.

MoonLightFairy
07-14-2011, 21:44
Аз ги използвам от доста време. Може би има една година. Това ми е втория комплект. Много са хубави!
Изобщо цялата линия Normaderm са супер за проблемна кожа! =;
Не се колебай, а направо си ги взимай - заслужава си! И наистина по отделно са по-скъпи!
Хубавото е, че гелът е направен така, че като го натиснеш, всеки път излиза еднакво количество,
и ако искаш повече трябва да го натиснеш пак, но не мисля, че е нужно! Ще си го ползваш доста дълго време!И самия гел е малко по... плътен, не е като другите, които съм ползвала! Някой са направо течни!
Този е перфектен! И много хубаво мирише... Аз го използвах около една година и преди месец си купих нов комплект! Не мисля да ги сменям скоро! :wink: