PDA

View Full Version : Първа среща



JustForFun
07-14-2011, 17:40
Здравейте. Ще излизам на първа среща с едно момче,което наистина много харесвам. Проблемът е , че много се притеснявам. Знам , че в някой момент изведнъж и двамата ще замлъкнем и няма да има какво повече да си кажем. Страх ме е , че няма да правим нищо интересно и ще си мълчим. В главата си вече имам няколко идеи за разговор, но час и половина ще сме навън и съм сигурна че ще млъкнем и щее тъпеем! И също така сигурно като го видя още и ще си глътна езика! Моля ви , помогнете ми :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

Sh@d0w
07-14-2011, 17:43
Излезте на някое оживено местенце,парк или подобно,не се забутвайте в някое кафе.Банално и изтъркано е.Така ще имаш повече възможности да сменяш темите като зациклиш,просто използвай околната среда (примерно: хаха виж ги онези еди какво си, или пък искаш ли да отидем ето там,искам да ти покажа нещо).

Просто ще можеш повече да импровизираш.И не се стягай,това е просто едно момче бтв,не вярвам да хапе.

pilencaaa
07-14-2011, 17:52
Изчаквай го да говори той , след това ти .. говорете си за миналото .. какви сте били като малки .. хаха :lol: или за нещо което харесвате и двамата !

nin0o0
07-14-2011, 18:31
Това не е добре. Не трябва да се притесняваш, а той трябва да се притеснява. Като нямате теми, пускай по някое лафче за да разчупиш леда. Говорете си за интересни случки и недей да говориш ''много сериозно'' трябва и да си малко ''лигава'' защото предполагам че сте деца още. Така че като отидеш вместо да кажеш ''Здравей как си'' кажи ''Здрастиииии кво стааа '' и се засмей леко. Айде успех и ако има нещо питай ;)

DesireToFire
07-14-2011, 19:45
На мен ако някой ми го каже това селското "Драстииии кво стааа" просто ще си тръгна.

gorska
07-14-2011, 19:52
1. Час и половина не е много.
2. (малко оффтопик) Защо точно час и половина?
3. И той е човек; и той ще измисля теми за разговор.
4. Има страшно много неща, които да обсъждате. като се започне от това, което ви свързва - примерно от един град сте, в едно у-ще сте, в един клас. Ако не сте още по-добре - имате 100000 различия в животите си, за които да говорите
5. Обсъдете плановете за бъдещето
6. А ако млъкнеш можеш просто да кажеш: Оо, колко се радвам, че е лято. Той най-вероятно ще ти каже: "И аз." И ще продължи със сто причини защо е така.

Стига си се притеснявала сега, а се кефи, че ти предстои среща.
В крайна сметка дори и да е някъв фейл, ще имаш цяла вечност след това да се ядосваш.
А ако не е, само дето ще си се притеснявала напразно.

ccdesigns
07-14-2011, 19:57
Винаги идва нещо наум... Дори в момента да няма тема, може просто за няколко минути да мълчите. Пък отделно имате да си разказвате толкова много за животите си, какво е станало, интересни случки, даскало и всякакви други глупости.

ppeettqq97
07-14-2011, 20:03
Няма смисъл да се притесняваш... Ако се получи неловка тишина, измисли нещо, а и той може да измисля теми!!! :)

Silwiya
07-14-2011, 20:06
Предполагам, че това ти е първата среща (или поне 1 от първите) щом толкова се притесняваш. :) Но няма място за притеснение! Бъди уверена в себе си и ще видиш, че помага! Просто си кажи, че можеш! Пък и дори да сбъркаш някъде какво!? Ще ти е кофти, но ще се поучиш от тази грешка и няма да я повтяряш повече. Никой не се е родил научен.
Пожелавам ти успех със срещата и се надявам, че срещата ще мине хубаво, не казвам идеално, просто идеални неща няма :) Надявам се, че съм ти помогнала.

nirvancho
07-14-2011, 21:11
ако искаш измисли някоя пиеска... що не?

по темата - просто се пусни по течението и импровизирай :)

soul1199
07-15-2011, 08:38
Отпусни се,не го мисли.

Millionaire
07-15-2011, 08:45
Да бе, кво като е първа среша от притеснение полза няма. Отпусни се и всичко ще се нареди, така като предварително мислиш теми за разговори нормално всичко да се провали накрая.

pilencaaa
07-15-2011, 09:26
Опознайте се !

nin0o0
07-15-2011, 10:02
На мен ако някой ми го каже това селското "Драстииии кво стааа" просто ще си тръгна.

Ти на колко години си? Защо мислиш че трябва да сме на 100% сериозни. Все пак не може 100% от времето да сме сериозни а и хората не обичат много такива неща.

ameli
07-15-2011, 10:37
Час и половина е ужасно малко време. Аз съм супер приказлива, а и момчетата с които излизам - също. 8-)

Такам, както казаха, излезте в парка. Ако си напълно сигурна, че и той те харесва, когато и двамата млъкнете, го целуни ;) Може и той да го направи първи.. но като цяло не се притеснявай, срещите никога не минават така, както сме ги планирали! :D

ThatsMe
07-15-2011, 11:46
Ами и аз имах такъв проблем, не знаехме какво да си кажем и накрая... започнахме да си говорим за това как не можем да си говорим, бях толкова отекчен, че видях един човек, който беше с драпнати очички и казах" Малеее виж го тоя като фраснат от тухла е аиде да го видиме отблизо" ... Тогава беше първия път в живота ми когато исках да се метна от мост, а не само това отидохме до него и му казах ОХАЙО -тоест добро утро, след това започнахме да си говорим колко тъпо се държим и бам то стана интересна тема xDDD

JustForFun
07-15-2011, 22:21
Ъх.. върза ми тенекия .. :booooomb:

nirvancho
07-19-2011, 14:43
тегли ѝ ножа

JustForFun
07-19-2011, 18:50
По-точно да МУ тегля ножа :-D

KniGhT
07-19-2011, 19:40
емиии...ако искаш - можеш дори да му разкажеш за форума...кажи му: знаеш ли...дори пуснах тема в един форум...после му разкажи за форума ииии ще забележеш, че минавате от 1 тема в друга без да се осъзнавате...това е от мен...късмет :P :-P

Nestlee
07-19-2011, 21:12
баси тъпака тъп :x Ама,все пак, сигурна ли си,че нарочно ти върза тенекия?

otakhsum
07-20-2011, 09:59
:D :D :D Ужассс, другия път ти му вържи : :-D

MuuSiiiCLooVeerr
07-20-2011, 10:09
идиот .. :(

kuklichka_bg
07-20-2011, 10:18
Ако тръгнеш с такава нагласа,нищо чудно срещата да е провал.

anonymous708973
07-20-2011, 10:38
На мен ако някой ми го каже това селското "Драстииии кво стааа" просто ще си тръгна.

Ти на колко години си? Защо мислиш че трябва да сме на 100% сериозни. Все пак не може 100% от времето да сме сериозни а и хората не обичат много такива неща.

Начи, 2 момичета (поне) сме ти казали, че тоя съвет със "Здрастиии"... как да ти кажа... тъп е! Не сме на по 12 и се опитваме да излизаме с момчета/мъже, не с клоуни.
Може би е време да спреш да даваш такъв акъл навсякъде.

Авторке, сигурна ли си? При следващ такъв път да знаеш, че е добра идея да правите нещо по време на срещата - боулинг, примерно. Избягва се неловкото мълчание, ако се притесняваш от такова. Лично аз за час и половина и името не мога да си кажа. 4-5 часа среща - по-добре звучи.

antifashionshit
07-20-2011, 10:44
опитай се да накараш да се поразбъбри тя. като изтърси нещо, свързано с интересите си, поразпитай я, после разкажи нещо свързано с това, и бляблябля.
нещо такова

sasha_90
07-20-2011, 11:29
Не се притеснявай,това ще ти изиграе лоша шега.Грешка е и да мислиш предварително какво да говориш.
Не знам къде ще сте,но се опитайте да няма дълги паузи на мълчание.
А вие всъщност отдавна ли се познавате?Защото,ако се познавате отдавна би било по-свободно да общувате.