PDA

View Full Version : Клепач xD



BeAwesome
07-14-2011, 17:00
Ъмм.. та, тази сутрин когато станах, забелязох, че клепачът на лявото ми око е подут. Леко е зачервен в областа на корените на миглите и сърби. Ако някой има идея какво е и с какво да го третирам, нека пише. Ако може без коментари от рода "Отиди на лекар", защото и аз го знам това :D

MariqD
07-14-2011, 17:15
Мии не знам аз като имам ечемик ми се подува, ноо не ме сърби, а ме боли .. Получава се от стрес, много четене или стоене пред компютара .. Брат ми взима златната си хълка и започва да си трие клепача мисля, че го успокоява .. Обаче не съм сигурна дали е ечемик така, че питай вашите ако не знаят .. Знаеш, че има болница нали ? :D

mArMaLaDkA
07-14-2011, 17:27
Това е алергия, душицо, от молива/очната линия/спиралата/сенките ти. Спри да ползваш, квото си слагаш на това място, за да не си доведеш по-сериозни проблеми. И на мен ми се е случвало, слагах някакво мехлемче, което май не повлия особено.

pilencaaa
07-14-2011, 17:27
някаква алергия?

BeAwesome
07-14-2011, 17:32
И аз си мислех, че може да е от грима, защото вчера си бръкнах в окото със спиралата. Поне съм спокойна, че не е ечемик, но за всеки случай утре ще ходя на лекар. Мерси :P

pilencaaa
07-14-2011, 21:13
Дано да не е нещо по сериозно ! :)