PDA

View Full Version : Орална любов



Buubka
07-14-2011, 17:49
Здравейте,попринцип знам че мъжете много обичат да лижат,но моя приятел когато ме лиже казва че има супер солен вкус..можете ли да ми кажете защо е така и само аз ли съм така и какво да направя за да не му е "солено" защото не иска да го прави когато съм в такова полужение.


И Моля без ебавки..не са ми нужни,искам само помощ!

D0tty
07-14-2011, 17:52
Не се ебавам, обаче... урината е солена :shock:

Sh@d0w
07-14-2011, 17:53
Приятеля ти е...срам за мъжкото поколение.

MimssXdd
07-14-2011, 17:56
бате не му ли е неудобно да ти го каже... аз си мисля че просто се прави на интересен..или е груб или ддз... :( :(

NightGuardian
07-14-2011, 18:19
и мен ми е солено , но чак супер солено ? търпимо е , пък и да гледам ,че и харесва на нея , не мисля до това ,че е солено 8)

Buubka
07-14-2011, 18:26
да и той каза че преди да се възбудя е солено пак но е много малко солено и няма проблем но след това като се възбудя става адски солено

NightGuardian
07-14-2011, 18:27
да и той каза че преди да се възбудя е солено пак но е много малко солено и няма проблем но след това като се възбудя става адски солено

не знам колко , но бъди сигурна ,че това не е само при теб :)

Buubka
07-14-2011, 18:41
Добре благодаря ти : ) !

gabri3lla
07-14-2011, 20:27
разбирам да беше горчиво,все пак може да използваш интимни гелове и т.н,ама солено?

NoMore
07-14-2011, 21:18
Грубо е да ти казва такива неща възможно ли е да те лъже просто за да се отърве от лизането? Не знам да горчи леко добре ама солено? Да не би да имаш някакво течение? Не ми е ясно как става тази работа при положение, че поддържаш отлична хигиена разбира се!

ubuntureload
07-14-2011, 22:53
Булче, булче... са в тия жеги тутурутката ти е станала на оранжерия, добре че няма вкус на тиня! Подмивай се малко преди да ти засмуче шушулката!

FuCKkK13
07-14-2011, 22:58
Булче, булче... са в тия жеги тутурутката ти е станала на оранжерия, добре че няма вкус на тиня! Подмивай се малко преди да ти засмуче шушулката! много си груб.. а до приятеля ти.. той също.. как може да ти изтърси това :?

ubuntureload
07-14-2011, 22:59
много си груб.. а до приятеля ти.. той също.. как може да ти изтърси това :?
Може да съм груб, но съм прав! Истината боли!

FuCKkK13
07-14-2011, 23:05
много си груб.. а до приятеля ти.. той също.. как може да ти изтърси това :?
Може да съм груб, но съм прав! Истината боли! едва ли момичето няма добро ниво на лична хигиена.. а и в тая жега и тия дето нямат хубава лична хигиена са принудени да спазват такава.. хич да не е ще влязат в банята само от това, че им е много топло и да се охладят.. иначе към авторката.. интимни кърпички,интимен гел и ако му е толкова гадно пък да го прави в банята ;) .. :)

ubuntureload
07-14-2011, 23:16
едва ли момичето няма добро ниво на лична хигиена.. а и в тая жега и тия дето нямат хубава лична хигиена са принудени да спазват такава.. хич да не е ще влязат в банята само от това, че им е много топло и да се охладят.. иначе към авторката.. интимни кърпички,интимен гел и ако му е толкова гадно пък да го прави в банята ;) .. :)
Мацко, мацко... колко си далеч от реалността! Не си мисли че 1-2 душа на ден и 3 мокри кърпички ще ти ароматизират жмудата на ванилия. От лични наблюдения - Жените са по нечистоплътни от мъжете! Металягите не ги коментирам!

FuCKkK13
07-14-2011, 23:31
едва ли момичето няма добро ниво на лична хигиена.. а и в тая жега и тия дето нямат хубава лична хигиена са принудени да спазват такава.. хич да не е ще влязат в банята само от това, че им е много топло и да се охладят.. иначе към авторката.. интимни кърпички,интимен гел и ако му е толкова гадно пък да го прави в банята ;) .. :)
Мацко, мацко... колко си далеч от реалността! Не си мисли че 1-2 душа на ден и 3 мокри кърпички ще ти ароматизират жмудата на ванилия. От лични наблюдения - Жените са по нечистоплътни от мъжете! Металягите не ги коментирам! ааа.. не казах, че ще се ароматизира - това няма как да стане, защото е до организъм.. + това малко трудно вагиналния секрет да няма никаква миризма.. това го казах, за да пробва и да види гаджето й какво ще каже - при положение, че има проблем с личната хигиена..иначе остава другия вариант.. само под душа.. и пак си оставам на мнение, че е доста грубо от негова страна.. и тя ако му каже така няма да му е много хубаво.. + това е егоист :x

iLovePussyJuice
07-15-2011, 00:30
но е напълно в реда на нещата да го кара да прави подобно нещо, при положение, че на момчето не му е приятно ;д

Justify
07-15-2011, 05:42
Абе и аз съм попадал на такива дето искат близ-бллиз,а като им извадиш после меча и те да свършат няква работа почват да се оправдават "ама аз немога,ама аз несъм такава" и прочие.Е как после да имаш стимул да го правиш,и при това с кеф..... :?

Ronnan
07-15-2011, 07:25
Еми солено ще е, той какво иска. Сълзите са солени, кръвта също. Такава е обичайната телесна среда:

http://bg.wikipedia.org/wiki/Физиологичен_разтвор
- 0,9% разтвор на натриев хлорид (сол)

Но чак много солено не бих казал. По скоро със леко солен привкус.

Lucifercho
07-15-2011, 07:28
Хм,на мен също никога не ми е било супер солено,дори нито солено,ползвай някакви кърпички или интимен гел.Продават се в аптеката.Не може да е супер солено.Просто не виждам как може да е толкова солено,колкото казваш при здрав организъм.

Justify
07-15-2011, 07:46
Солено е когато сиренясва....

Buubka
07-15-2011, 08:07
Уфф добре ще видим как ще се справим.А до тва как може да ми го каже по-добре да ми го каже и да видим как може да го оправим а не да прави нещо което не му е приятно.Благодаря на тези който дадохте сериозни отговори.

ubuntureload
07-15-2011, 17:46
Първо да ближе киселото лимонче, след тва котето любовно!
Иванчо пита дядо си:
-Кое е най вкусното нещо което си ял?!
Дядото:
-Пyтka!!
Иванчо отива при баба си и пита:
-Бабо, кое е най вкусното нещо което си яла??
-Kyр!!!
-Ама дядо каза че най вкусното нещо е пyтka!?
-Тва е така щото дядо ти не е ял kyр!!!

roseleaf94
07-16-2011, 11:06
1. Нормално е да има леко солен вкус.
2. Гаджето ти се прави на интересен
3. Какви са тези стереотипи: металягите имали лоша хигиена!?! Аз също слушам метъл, но винаги съм си държала на хигиената!!!!
4. кАТО МУ Е МНОГО СОЛЕНО, ТИ МУ КАЖИ, ЧЕ НЕГОВОТО Е ТВЪРДЕ КИСЕЛО И ЗАТОВА ДА ЗАБРАВИ ЗА СВИРКИТЕ!

fenasf
07-16-2011, 12:04
Спрете да правите секс в морето :D