PDA

View Full Version : Какво да правя,когато ме наранят..



mads13
07-14-2011, 19:16
Здравейте!Сигурна съм,че не съм първата нито последната,която е била наранявана от любовта.Искам да ви попитам вие какво правите,когато сте наранени от това любовта,как се справяте с това.Искам понякакъв начин да покажа на момчето,което обичам любовта си,но да не изглеждам жалко.Ще ви разкажа на кратко историята ми: има едно момче,което преди време ми каза,че ме харесва.Приех го нормално и макар аз да не го харесвах,му казах,че изпитвам същите чувства.Той преди имаше връзка с друго момиче от моя клас и ми каза,че вече няма чувства към нея.Повярвах му,той ми предложи и аз приех.След около 2 седмици той ми каза,че късаме и че никога нищо не е изпитвал към мен.Направо бях потресена от това и не знаех какво да правя.Тогава той тръгна отново с момичето от моя клас.Сега повече от 2 месеца не си говорим,но аз все още го обичам и искам да му го покажа,но така че и той да разбере как съм се чувствала.Ако можете да ми дадете съвет,моля пишете. :)

Sevdito
07-14-2011, 19:23
Приех го нормално и макар аз да не го харесвах,му казах,че изпитвам същите чувства.
Сега повече от 2 месеца не си говорим,но аз все още го обичам

Прекалено се филмираш не изпитваш никаква любов към него.Остави го,игнорирай него и другото момиче в никакъв случай не му ходи по гъза и не се унижавай пред него.Спокойно,съвсем скоро ще си харесаш друг и дори няма да си спомняш за този.

Spicy
07-14-2011, 19:28
Времето лекува всичко ..но на истина не си заслужава да му се влачиш по задника.... :?

scandalousLady
07-14-2011, 20:42
Времето лекува всичко ..но на истина не си заслужава да му се влачиш по задника.... :?

SunC
07-14-2011, 20:53
Казваш,че не си го харесвала и си приела.Сега пък го обичаш.Много бързо си променяш чувствата.Значи и много бързо ще го забравиш. 8)

onestar
07-14-2011, 20:59
Остави го да се радва на връзката си с въпросното момиче от твоя клас. Защо трябва да му се месиш и да му показваш че го обичаш?
Ясно е, че нещата между вас няма да се получат. Забрави го и потърси някой който ще откликне на чувствата ти.

Priceless
07-14-2011, 21:07
http://cache2.allpostersimages.com/p/MED/36/3632/Y6VEF00Z/posters/get-over-it.jpg

ccdesigns
07-14-2011, 23:08
Приех го нормално и макар аз да не го харесвах,му казах,че изпитвам същите чувства.
Сега повече от 2 месеца не си говорим,но аз все още го обичам

Просто не можеш да приемеш загубата :D Всички искат това, което нямат.

FuCKkK13
07-14-2011, 23:22
[quote=mads13]Приех го нормално и макар аз да не го харесвах,му казах,че изпитвам същите чувства.
Сега повече от 2 месеца не си говорим,но аз все още го обичам
извинявам се, но не се сдържах .. ти сигурна ли си, че не си го измисли, че нещо версиите ти се разминават :razz: .. ох извинявам се
а сега по темата .. как така не си го даже и харесвала, а за 2 седмици го обичаш ?.. и щом ти е казал така и веднага е тръгнал с другата,явно не го инт. за теб..нищо не прави.. прави се, че не ти пука,усмивката на лицето,главата горе и с времето ще ти мине.. :)

ThatsMe
07-14-2011, 23:49
Много ми е яко като чета глупости от сорта на : Не го харесвам, след 2 седмици :обичам го, след 10 дни: май съм бременна :D АБЕ ХОРА МИСЛЕТЕ МАЛКО !!!
А по темата - Ами спри да се занимаваш с него и ако страдап много си намери хоби или друг !

soul1199
07-15-2011, 07:37
Няма смисъл да се занимаваш с него.Явно е че не си заслужава.