PDA

View Full Version : Искам съвет :P Отслабване



asus1975
07-14-2011, 20:52
Здравейте,пиша Ви,за да ви попитам за хапчетата Елкарнитин,защото мисля да си ги купувам е да видя резултата. Не съм някаква дебелана,просто имам корем малко и не си харесвам много краката. Какво бихте ме посъветвали и цена г/д ако може да ми кажете и някой дали знае от собствен опит :-|

kitty02
07-14-2011, 21:19
Според мен не взимай никакви хапчета,само ще си нарушиш режимаа.. :) .. Спортувай повечкоо,яж балансирано ии бъди себе сии!!

BonbonkaR
07-15-2011, 10:58
Ако ставало с хапчета... Повярвай ми не ти трябва да се тъпчеш с някви `хапчета за отслабване` , най-много да се натровиш. Вземи да спортуваш, да бягаш, да правиш някакви упражнения, има за десет минутки на ден- пак е нещо! Храни се по-здравословно и за 1-2 месеца вече ще има и разлика! Ти какво искаш да си седиш в къщи пред компа или телевизора, да се тъпчиш с някви калорични работи и като вземеш хапчето и да свалиш 5 кила- не става така! ( не се сърди , не те познавам може и да спортуваш и да не се тъпчиш с боклуци :D :-D )
НО НЕДЕЙ ДА СИ ВЗЕМАШ ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ , на всичките ми познати ,когато са си вземали не са им помагали-само дето ще си изхабиш парите. Но все пак си е твоя работа. :)

gab4ooo
07-15-2011, 16:40
тя дори и да взима елкарнитин нали се сещаш че трябва да споруваш . то не може вземеш едно хапче и седнеш пред тв-то и да разчиташ на хапчето . една фр на мама е модел и взима елкарнитин но всеки ден тича по 1 4ас на стадиона !!!

drzn
07-23-2011, 21:11
Хапчетата са вредни, да не говорим, че ти си малка. не вярвам да си толкова мързелива, че да не си намериш упражнения от интернет и да започнеш да ги практикуваш.

MuMuTo0o
07-23-2011, 21:40
Според мен не са ти нужни хапчета,всичко е въпрос на воля и начин на хранене и да вземеш хапчета,като ги спреш след определен период ще предизвикаш йо-йо ефекта,според мен се ограничи с яденето и спортувай или прави упражнения за няколко минути на ден :) Успех!!! :))

nin0o0
07-23-2011, 21:43
От Л-карнитина много трудно ще отслабнеш. Пробвай с някакъв фетбърнър има ги навсякъде в магазините за хранителни добавки. Най-добрия фетбърнър е OxyElite Pro, но е доста силничък и може да не ти понесе така че вземи по-добре някакъв по-слаб.

Milly4
07-25-2011, 15:14
Чух, че Л-карнитина има йо-йо ефект. 8-)

iwantapepp
07-29-2011, 16:34
Не си купувай хапчета! По-добре пробвай някоя известна диета, защото незнаеш тези хапчета какви са, а и като гледам някои от тях са с доста високи цени. Пробвай диетата на Пиер Дюкан. Аз с нея свалих 4кг за една седмица. Или пък да ядеш няколко дни само плодове + 2 лимона сутрин.. Късмет :)

awerw
07-29-2011, 16:53
L-карнитина се продава в аптеките бе хора :? Купи си и почни ниско въглехидратна диета с кардио упражнения, преди кардиото взимай L-карнитина и няколко часа преди лягане пак.

KremProtivBru4ki
07-29-2011, 16:59
Знаеш ли че ако взимаш такива хапчета за отслабване пенисът ти намалява с 10 см и косата ти пораства и се изрусява.Съжелявам но се превръщаш в травестит.По-добре спортувай