PDA

View Full Version : Как да сваля кожичката на пениса без да боли много



malkalm
07-14-2011, 23:32
Извинете понеже сам нов тук незнаех каде да започна ! :-o И така - значи незнам дали нямам там някоя болест но мисля че НЕ , та когато си бия чикий ми стаа много яко обаче не мога да си изкарам пенисът от самата кожа и когато не ми е надървен сам пробвал да сваля кожата поне да мине главичката но когато стигна вече почти до ръба на главичката ме заболява и спирам . Как мога да си сваля кожичката без да ме боли много !!

Pro231
07-14-2011, 23:42
Извинете понеже сам нов тук незнаех каде да започна ! :-o И така - значи незнам дали нямам там някоя болест но мисля че НЕ , та когато си бия чикий ми стаа много яко обаче не мога да си изкарам пенисът от самата кожа и когато не ми е надървен сам пробвал да сваля кожата поне да мине главичката но когато стигна вече почти до ръба на главичката ме заболява и спирам . Как мога да си сваля кожичката без да ме боли много !!

Ти на колко години си ?

malkalm
07-14-2011, 23:46
Извинете понеже сам нов тук незнаех каде да започна ! :-o И така - значи незнам дали нямам там някоя болест но мисля че НЕ , та когато си бия чикий ми стаа много яко обаче не мога да си изкарам пенисът от самата кожа и когато не ми е надървен сам пробвал да сваля кожата поне да мине главичката но когато стигна вече почти до ръба на главичката ме заболява и спирам . Как мога да си сваля кожичката без да ме боли много !!

Ти на колко години си ?
на 15

6amanago6ko
07-15-2011, 04:32
наплюй го малко или дръпни по-рязко да те заболи още повече, няма да го скъсаш

Lucifercho
07-15-2011, 05:47
Като си на 15 вземи си 1 бутилка водка/ракия,пийни стабилно и действай.

RageAgainstTheMachine
07-15-2011, 06:07
Като си на 15 вземи си 1 бутилка водка/ракия,пийни стабилно и действай.

Не си забавен...

Пробвай , както ти казаха под душа. Не искам да те плаша , но може да е фимоза , по-добре бягай на лекар...

Priceless
07-15-2011, 07:20
Ми според мен е по-добре направо на лекар да отидеш. Недей да пробваш сам ..

ShiTmARMALADE
07-15-2011, 08:42
абе аз само да питам как си си мил пишката 15 години само от горе така ли ? евала


:grin: :grin: :grin: :grin:

NerZhul
07-15-2011, 10:14
Е това се получава, когато човек не си обръща внимание на здравето и тялото... Поговори с баща си или майка си(от кой не се притесняваш повече, за да си покажеш интимните части) и бягай на лекар. Може да не е нищо сериозно, но все пак трябва да отидеш...
ебаси простите хора :shock: :shock: :shock:

lamer4e7o
07-15-2011, 10:16
Спазваш ли лична хигиена?

NightGuardian
07-15-2011, 11:19
на времето имах приятел със същия проблем , стигна се до обрязване...

За това отиди на лекар , не е нормално да на можеш да си обелваш главата :(

ubuntureload
07-15-2011, 17:27
Бате страх не страх, скалпела ще играе!

DownloadVirus
07-15-2011, 17:34
Да бе , толкова хилядолетия скалпела е играл ? Ае стига глупости :)