PDA

View Full Version : Мислите ли, че съм права ?



aleks07
07-15-2011, 04:57
Здравейте искам просто да ви разкажа и ако някой може да ми даде съвет, нека го направи.До сега винаги съм губела в любовта,винаги съм била прецаканата, може би проблемът е в мен, или съм прекалено влюбчива.или се доверявам много.Накоро се запознах с него, на пръв поглед, красиво момче с много мил характер.Личеше си , че беше много добре възпитано.Оказа се, че ме е харесал, както и аз него..разменихме си номерата, той ми звънеше.Всичко вървеше идеално,докато вчера не разбрах нещо което бил казал за мен...че просто искал да спи с мен..разбира се, че нямаше да се случи преди да съм го опознала до съвършенство, има още нещо което трябва да знам, но човекът който ме предопреди за това не каза другата част.Немога да си представя, че щом едното нещо е толкова сериозно, то другото...рейгирах остро и реших да прекъсна контакт С НЕГО И ЗА НЕГОВО ЩАСТИЕ ВЧЕРА НЕ Успяхме да се видим, АКО ТОВА СЕ БЕШЕ СЛУЧИЛО..ГАРАНТИРАМ, ЧЕ ЩТЯХ ДА си изпусна нервите и мисля, че в пълното си право.Сега малко поумекнах и съм готова даму простя всичко, стига просто когато ме види да не бяга, а да дойде да поговорим..Ккаво мислите за всичко, мислите ли, че съм прва в тази ситуация...

OnlyMeAndYou
07-15-2011, 05:56
Вместо да вярваш на този и ония говори с НЕГО. И като го видиш не му скачай на бой. Говори най-нормално. Кажи му какво си чула и следи реакциите му. Ако наистина е така и реши да те излъже, ще го разбереш /ако можеш де/ по държанието му. Може и другия човек да те е излъгал? Просто говориш с него и ако се окаже, че е така не се занимавай с него. Дори и дълго време да сте заедно, пак може да продължава да е с теб, само за секс.

soul1199
07-15-2011, 07:34
Поговори с него,но това,че някои ти е казал това,не означава,че е истина.

aleks07
07-15-2011, 08:00
Благодаря!!! :) прави сте, както казха започва да ми минава, но все пак няма да оставя нещата така и ще говорим, сега ми звъня, но нямах желание да говорим :)

Bender
07-15-2011, 08:10
не си крава

jghgh
07-15-2011, 09:36
А ако онова нещо е истина, не "поумеквай".
Нали, в случай така...

ivcheto0o
07-15-2011, 09:52
Може да са те излъгали,по-добре говори с него (не че не може да те излъже ).Просто си имай едно на ум,все пак не може да си сигурна в нищо.

SmilezZz
07-15-2011, 11:34
Говори с него. Макар,че надали ще успееш да разбереш дали и той ти казва истината или не. Както и да е. Най-добре ще е да му кажеш това и да го помолиш да ти отговори ИСКРЕНО !!

mntupo
07-15-2011, 11:37
Вместо да вярваш на този и ония говори с НЕГО

frozendeath
07-15-2011, 19:28
Не си права. Седнала си.

LambOfGod
07-15-2011, 19:39
Ми, ти искаш връзка и се опитваш да го постигнеш, той иска секс и иска да го постигне. Видял е какво искаш ти и се е възползвал от това, за да постигне своето. Всичко е излязло на бял свят и вече знаеш, че желанията ви се разминават. Не общуваш вече с този човек и продължаваш да си гледаш своите цели. Какъв е проблема? Защо ще се виждаш отново с него? Казваш му 'Пич, търсиме различни неща' и т'ва е.

С времето ще ти стане по-ясно поведението на хората.
Засега винаги имай едно на ум.

pressiana
07-15-2011, 20:37
Не му се сърди, без да си 100% сигурна.
Първо говори с него и вярвай на интуицията си. Мисля, че ако той е от тези, които имат много приятелки момичета, редовно се свалят с няколко наведнъж, разбиват много сърца и т.н., ясно. Обаче ако е съвсем мило и добро момче.. не знам, не ми се вярва. :?