PDA

View Full Version : Организирани боеве (за момчетата и мъжлета)



SomeRandomDude
07-15-2011, 05:32
Обръщение към всички които ще започнат да ми обясняват как това е нещо лошо:

Знам точно какво ще кажете и как ще го кажете, както и как ще ви отговоря, и как ще си помислите че съм побъркан, и как няма да разберете защо ми е да се занимавам с нещо такова...

Да приемем че всичко това вече се е случило и да не го обсъждаме.
Не ми се занимава със защитаване на тази идея, затова моля ви, просто си трайте, ако не сте съгласни.

------------------------------

Сега на същинската част.

Понякога ми се иска да се сбия.
Не съм побойник, нито познавам такива.
Не искам да наранявам, или да тъпча (нито с крака, нито с думи) победените.
Не смятам че е желание от комплексарщина.
Не искам другите да ги боли.
Може би е заради адреналин (и други хормони)... не знам.
Просто... понякога ми се иска да се сбия.

Искам да знам дали някъде в София се провеждат организирани боеве.
Нещо като неофициални спаринги.
Няма значение дали са свързани с бойни изкуства, или не.
За предпочитане да са без оръжия и с предпазители (ръкавици, каски и други).
Ако знаете за такива - до каква степен са безопасни?
Не че ме е страх от някоя друга синка, но все пак безопасността си е важна.

// ВАЖНО!
Питам за нещо спортно и контролирано, а не за някоя хулиганска група от гаменчета.

dimitar_ak
07-15-2011, 05:42
http://www.mma-bulgaria.com и темата мисля, че се изчерпва

firstdiesel
07-15-2011, 07:21
запиши се на бокс ... ако си добър ша та вкарат в няква лига ;)

Chacho
07-15-2011, 09:53
Всъщност звучи повече като Fight Club идеята и май има в България такива клубове. Естествено, всичко е нелегално и доколкото знам незаконно, но ги има. Попадах веднъж на сайт, но сега не ми се рови.

Greennight
07-15-2011, 09:55
Отиди на ММА да ти вкарат няколко лакътя в зъбките и да видиш как ще има рязък спад на желанието.

firstdiesel
07-15-2011, 10:07
Отиди на ММА да ти вкарат няколко лакътя в зъбките и да видиш как ще има рязък спад на желанието.

аха ... а кои ша искат да са му промотори ?

Chacho
07-15-2011, 10:08
Отиди на ММА да ти вкарат няколко лакътя в зъбките и да видиш как ще има рязък спад на желанието.

аха ... а кои ша искат да са му промотори ?

Имаше в предвид зала по ММА май.

firstdiesel
07-15-2011, 10:18
Отиди на ММА да ти вкарат няколко лакътя в зъбките и да видиш как ще има рязък спад на желанието.

аха ... а кои ша искат да са му промотори ?

Имаше в предвид зала по ММА май.

на тренировка не можеш да се сбиеш ...

Greennight
07-15-2011, 10:22
Значи моя грешка,мислех,че на тренировките си правят пробни срещи,поне аз като тренирах борба беше така :)

firstdiesel
07-15-2011, 10:27
Значи моя грешка,мислех,че на тренировките си правят пробни срещи,поне аз като тренирах борба беше така :)

на борба не могат да ти избият зъбите или да ти разцепят фейса, затва може да използват физиките си на макс ;)
то си има спаринг, обаче не се млатиш фул контакт.

Chacho
07-15-2011, 10:31
Така де, то в никоя зала не можеш, но той търси неофициални спаринги.

firstdiesel
07-15-2011, 10:41
Така де, то в никоя зала не можеш, но той търси неофициални спаринги.
да го пратим при навар, да му забият два шамара та са кротне :D

Chacho
07-15-2011, 10:46
Мухаха! :D И все пак, идеята му не е лоша. Аз си търсех по едно време партньор, да си разцъкваме по-свободен спаринг. Уви, вече не ми остава време :/

fenasf
07-15-2011, 11:10
Идеята много ми харесва, но който и да питам не се навива :(

ZipFail
07-15-2011, 15:52
В София има 100% такъв клуб. Имах скайпа на организатора, ще се разровя и може и да ти го намеря.
Преди и аз съм участвал в такъв клуб и сме събирали до 30 човека приятели без особена огранизация, така че смятам че хора се намират лесно. Ако е без ръкавици е хубаво да се подготвиш за доста контузии, аз съм участвал само с ръкавици и пак всеки път имаше разкървавени вежди и усти, навехнати стави и т.н.
Иначе емоцията си заслужава на 101%, чуството преди и след боя е страхотно, създават се приятелства, а старите се заздравяват :)

Chacho
07-15-2011, 16:36
Заинтригува ме!

SomeRandomDude
07-15-2011, 18:07
Точно за такова нещо говорех.
Радвам се че намерих някой който да разбере усещането.

Понеже такива сбирки биха били незаконни, предлагам да не се дава директна информация за тях в темата.

ZipFail
Ще ти пратя скайпа си на лично съобщение.
Бих искал да науча колкото може повече по темата.

----------

Аз самият почти не съм тренирал бойни изкуства, а не съм и кой знае колко силен. Също така все още имам онзи страх от удряне (страх ме е аз да удрям) и... абе ще съм губещ.
Въпреки това се интересувам.
Това си е цял нов свят...
(:

-----
Едит:
По някаква причина не мога да пращам съобщения (или по-скоро не знам как) затова си казвам скайпа в темата:
...
Моля, пишете ми ако имате информация за организирани боеве.

Waterpolo1997
07-15-2011, 19:03
Също така все още имам онзи страх от удряне (страх ме е аз да удрям) и... абе ще съм губещ.


Е хубаво де, ама като те е страх да го цапнеш за к'во ще ходиш.Ти си баш като мен,искам да набия накой, ама ме е страх, ако стане така, че да го потроша примерно и другата разлика, че съм лапе на 14 :D :D

SomeRandomDude
07-15-2011, 19:10
Страх ме е да удрям с пълна сила.
Това може би е за добро.

Иначе идеята не е като да искам да цапна някого.
Не искам да бия някого, а да се бия с някого.

Оф, не ми се обяснява...
Аз самият не разбирам това усещане напълно.

-------
По грешка игнорнах някъв нов скайп, започващ с "mu".
Ако е бил някой от вас, моля да прати пълномощното си отново.

ZipFail
07-15-2011, 19:16
Хубаво е, че се изправяш срещу страховете си тогава :)

Писах ти в скайп току-що ;)

ПП: Аз съм това 8-)

SomeRandomDude
07-15-2011, 19:17
Да... по грешка те игнорнах.
Пиши пак.

awerw
07-15-2011, 19:21
Абе ако толкова искаш, ше зема Вируса от Гърция и ше напраим едно спарингче тримата 2в1, да ти мине мерака :o

navar
07-15-2011, 19:40
аз мисля че мога да помогна ... но някой трябва да се разходи до Пловдив,или в периода 26.08 -04.09 до Котел...там ще има доста хора ,които с най голямо удоволствие ще се включат в забавлението..
и не,няма нищо незаконно ако се направи както трябва...
та ако младежа е заинтригуван -има си начин да ме намери :)

SomeRandomDude
07-15-2011, 19:42
Боя се че няма да имам възможност да пътувам.
Пък и това е ново за мен. Дори не съм видял какво представлява всъщност.

firstdiesel
07-15-2011, 21:42
брат без никва подготовка не се ходи на такива места.
щом още не можеш да се отпуснеш да удряш кат хората (а за техниката да не говорим, още на 2рия удар ще си натъртиш я китка, я метакарпална кост) ... и още от сега мислиш, че ще си губещ, ТВА НЕ Е НА ДОБРЕ!

мой личен съвет е да поработиш първо по физическата част на боя, след това на психическата и тогава да мислиш за бой ;)

НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА СИ ЗНАЕШ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, НИТО ДА СЕ НАДЦЕНЯВАШ, НИТО ДА СЕ ПОДЦЕНЯВАШ!

ZipFail
07-15-2011, 22:05
Това за което ти говориш са улични боеве, на които ходят бойци.
Пича просто търси аматьори с които да се струпа, ала "Боен клуб", там не се ходи за победа ;)

Chacho
07-15-2011, 23:04
Именно. Да се сблъскаш със страховете си, да се отърсиш от моралните норми, които ти налага обществото. Не за да станеш по-добър в боя, не за да спечелиш, просто да го преживееш. Да не е обвързано с комплекси и кавги, единствено адреналин и бой, след което да си тръгнете и двамата доволни.

redbul2
07-16-2011, 05:07
... да се отърсиш от моралните норми, които ти налага обществото.

Ох,то едни норми,едни нормииииии! Морал!? Точно морал и точно в България??? Все едно да ревнеш като на умряло.

firstdiesel
07-16-2011, 07:27
Това за което ти говориш са улични боеве, на които ходят бойци.
Пича просто търси аматьори с които да се струпа, ала "Боен клуб", там не се ходи за победа ;)

че ако няма да се биеш за победа, защо изобщо ша се биеш ??? Никога не съм разбирал хора, които просто отчитат дейност, а не се опитват да стигнат върха...

БИЕШ СЕ ЗА ДА ПОБЕДИШ! Тва е !

...то тва е причината аз да не съм почнал да се състезавам, щото като знам къв съм, ша се наложи да зема световната титла и да я защитя 5-10-20 пъти, за да се сетя да се откажа :D А ако не я зема, докат я зема ... :D :D

ИГРАЕШ ИЛИ НЕ ИГРАЕШ!

другото, което трябва да знае всеки боец е че
ШАМПИОНИТЕ НЕ СЕ РАЖДАТ, ТЕ СЕ СЪЗДАВАТ!

Chacho
07-16-2011, 10:34
Свали си филма Fight Club и виж за какво става на въпрос. Не е за победа, просто защото никой няма намерение да става по-добър. Не става на въпрос за бойни умения, а нещо съвсем различно.

SomeRandomDude
07-16-2011, 17:34
За мен е по-важно кой е човека срещу мен. На състезания се играе мръсно, защото всеки се цели за победата. Там има залог и залога е видок. Прекалено сериозно е.

Аз не искам сериозност. Искам нещо за изпускане на парата.
Сещаш ли се?
Искам да се отпусна, да се оттърся от шитовете и да се хвърля с юмруци напред.

Страх има, но и желание има.
Няма как да разбера кое е по-силно ако не опитам.
(:

firstdiesel
07-16-2011, 19:54
детска радост ....

ZipFail
07-16-2011, 20:25
Всеки с разбиранията си ;)
Аз пък смятам че е доста 'детско' да правиш всичко за победата и егото си ;)

SomeRandomDude
07-16-2011, 21:08
Не... неговото също не е детско.
Не знам дали е заради его, или не, но причината също не е важна.

Човека има амбиция и хъс. Това е хубаво нещо.
Знае какъв иска да бъде и действа по въпроса.
Влага страст и усилия в това което прави.
Не мога да не го уважавам за това.

--------
firstdiesel,

Ти си сериозен и устремен в тази насока.
Аз също имам стремежи, но те не са свързани със спорта.
Боя и спорта за мен са просто начин за разпускане от нормалния ми живот.
Е, боя все още не е, но може би ще стане в близко бъдеще.

едит:
Кой беше казал това в подписа ти?
Чувал съм го и преди, но не помня откъде идва.

redbul2
07-17-2011, 03:54
Момчето е набожно. Затова не ще да удря с пълна сила. Изпратете го в манастира Шао Лин да го обучат на бойни изкуства братята.

Съмнявам се,че с тая ръка 30 санта ако започне спаринги тук и сега,ще отнесе много бой. :smt021 :razz:

iLovePussyJuice
07-17-2011, 04:01
Момчето е набожно. Затова не ще да удря с пълна сила. Изпратете го в манастира Шао Лин да го обучат на бойни изкуства братята.

Съмнявам се,че с тая ръка 30 санта ако започне спаринги тук и сега,ще отнесе много бой. :smt021 :razz:А ти като какъв се явяваш?

redbul2
07-17-2011, 04:10
А ти като какъв се явяваш?

Аз ли? Аз съм спец и голям капацитет по всички спортни въпроси :D Като започнем с фитнеса и свършим с всичко останало. Няма да намериш в тоя форум по-голям разбирач от мен :D

iLovePussyJuice
07-17-2011, 04:13
Ахахахха е добре тогава 8-)

redbul2
07-17-2011, 04:16
Аз съм маркизът на фитнеса и бодибилдинга :D

SomeRandomDude
07-17-2011, 08:48
Кой е казал че силата ми задължително трябва да е в обиколката ръцете?
Като фитнес разбирач, би трябвало да знаеш че по-голяма обиколка не винаги значи по-силна ръка.
Знаеш го, нали?

Вярно е че вмомента съм много слаб, дори по собствените си стандарти.
Както казах в другата тема - от няколко месеца не се храня редовно (пък освен това и не съм тренирал нищо).

Трябват ми само няколко седмици нормален режим на живот и всичко ще ми е наред.
(:

Но за едно си прав.
Не мога да започна спарингите веднага.
Първо трябва да се възстановя малко.
Благодаря че ми го напомни, въпреки че вече си го знаех.

Това разбира се ни най-малко не пречи да разпитам за бовевте предварително. Така ще знам за какво да се подготвям.

firstdiesel
07-17-2011, 17:28
тва на подписа идва от армията на САЩ (морските войски - NAVY) казал го е Уилям Хелси Джуниър по време на ВСВ...

но добре се вписва и в бойните спортове, особено в бокса.

firstdiesel
07-17-2011, 17:33
Всеки с разбиранията си ;)
Аз пък смятам че е доста 'детско' да правиш всичко за победата и егото си ;)

значи всички шампиони имат детско мислене, така ли ?

едно нещо почнато ли е трябва да се завърши, няма нищо общо с егото или репутацията ... ако не мислиш да вървиш до края защо изобщо ще започваш ???

ZipFail
07-17-2011, 18:08
А защо да ядем като после серем ?

Ако смисъла беше всеки път да побеждавам щях да ходя да си правя спаринга с децата от яслата.
За мен волята и желанието за победа са много по-важни от самата победа. Емоцията от загубата срещу по-силен опонент е много по-важна от победата срещу по-слаб.

Както казах всеки с разбиранията си, не виждам в какво се опитваш да ме убедиш, така че недей си хаби думите :)

firstdiesel
07-17-2011, 20:28
А защо да ядем като после серем ?

Ако смисъла беше всеки път да побеждавам щях да ходя да си правя спаринга с децата от яслата.
За мен волята и желанието за победа са много по-важни от самата победа. Емоцията от загубата срещу по-силен опонент е много по-важна от победата срещу по-слаб.

Както казах всеки с разбиранията си, не виждам в какво се опитваш да ме убедиш, така че недей си хаби думите :)

шампион без загуби няма!
като биеш по-слабите това не те прави шампион!

ама и ти нищо не вдяваш, ама карай ...

if you are arguing with a fool, two fools are arguing in fact.

Chacho
07-18-2011, 15:44
firstdiesel, на някои спортът ни е просто хоби и нямаме време да тренираме, за да се изкачваме до върха. Има други области, в които го гоним.

И има разлика в това да се бориш за победата, и да се биеш, за да побеждаваш. Смисълът се губи, ако не даваме всичко от себе си в боя, но когато се обадя на някой да си направим спаринг, не го правя за да победя в нещо. Също така, това ми служи само за разпускане. Ако влагах повече усилия в тренировките, това означава, че мога да влагам повече усилия в задачите по математика и просто съм се разсеял.


Една последна аналогия. Приятно ми е да пия бира, но пия от дъжд на вятър по една-две. Нямам намерение да се наливам редовно, за да мога да държа на пиене.

Nikko98
02-19-2014, 06:09
SomeRandomDude: Писах ти на лично. Ако можеш ми помогни моля те имам нужда от това за да забравя един стари и много лоши мои спомени. Нека се разберем ако си намерил, но още не си ходил ти предлагам да се видим някъде наживо да погожорим и може заедно да се подготвяме. А ако вече си участвал ми помогни и аз да участвам. Благодаря ти предварително няма да е зле и наживо да се запознаем.

Dominent
09-19-2014, 20:32
Как може да влезнеш в този "Fight Club" Определено ме заинтересувахте, идеята е мн добра, ако има такъв в София ще е супер !
Ако имате информация моля пишете ми .

Благодаря предварително .

DownloadVirus
09-19-2014, 20:56
Темата е от преди 3 години ,хората вече не виждам да са активни.

Rakshy
09-20-2014, 13:08
Как може да влезнеш в този "Fight Club" Определено ме заинтересувахте, идеята е мн добра, ако има такъв в София ще е супер !
Ако имате информация моля пишете ми .

Благодаря предварително .

В моята зала имам 2-3, които се хвалят какви пари правят от боеве, за това си намери няква по-underground зала в пропаднал квартал като моя и виж кой ти прилича на боец и го питай :D :D

anonymous908491
09-20-2014, 13:55
Темата е от преди 3 години ,хората вече не виждам да са активни.

Да те бият и теб по главата, ще видим дали ще си много активен.

IvailoIv
02-20-2016, 15:57
Ако някой има някаква информация и иска да помогне скайп ivo__20

иво88
10-22-2016, 20:31
kade se organizirat ulichni boewe w sofiq

иво88
10-22-2016, 20:34
В София има 100% такъв клуб. Имах скайпа на организатора, ще се разровя и може и да ти го намеря.
Преди и аз съм участвал в такъв клуб и сме събирали до 30 човека приятели без особена огранизация, така че смятам че хора се намират лесно. Ако е без ръкавици е хубаво да се подготвиш за доста контузии, аз съм участвал само с ръкавици и пак всеки път имаше разкървавени вежди и усти, навехнати стави и т.н.
Иначе емоцията си заслужава на 101%, чуството преди и след боя е страхотно, създават се приятелства, а старите се заздравяват :)

dai skype

tochko
10-23-2016, 11:46
Интересно ми е, защо търсите такъв тип боеве а не ММА в зала?

Рандомммм
11-01-2016, 13:56
Идеята ти не е зле даже звучи интересно. Но мисля, че този пост требе да бъде в раздела всичко тийн накуп.