PDA

View Full Version : Имам чувството, че не съм способна да обичам..



KakaoNaPrax
07-15-2011, 10:43
Ами ... Знам, че човек има далеч по-важни проблеми от това, но на мен ми тежи.. Не мога да се влюбя, не мога да обичам.. Била съм с момчета, даващи всичко за мен и пак! Много хора съм наранила, давайки им празни надежди..Почвам да се отказвам вече.. Просто не изпитвам нищо, даже последния ми приятел ми каза в очите, че не е срещал по-студен човек от мен.Това ме нарани и оттогава се чудя защо е така, искам го, много го искам.. Любовта е страхотно чувство (предполагам), но защо не ми се случва..
Става ми толкова хубаво и същевременно тъжно, когато видя влюбени двойки.. :(
Никога не съм се влюбвала, мисля и че никой няма да успее да ме накара да се влюбя...
Не ви моля за съвет, или нещо подобно, просто исках да си излея душата.

fenasf
07-15-2011, 10:45
Щото сигурно постоянно си заобиколена с внимание. След време друга песен ще пееш :?

ThatsMe
07-15-2011, 10:57
напиши ми скайпа си на лично съобщение, за да си поговорим, може да се почувстваш по добре, ако искаш де

Priceless
07-15-2011, 10:59
Глупости. На колко си ?

Колкото и изтъркано да звучи - явно не си срещнала човекът, който ще те накара да се влюбиш в него.

ThatsMe
07-15-2011, 11:00
ти токова ли си проста кво й викаш да порасне бе ти порасни и я остави намира

Priceless
07-15-2011, 11:03
ти токова ли си проста кво й викаш да порасне бе ти порасни и я остави намира

Аз ли ? :shock:

Някъде да съм видяла да й казвам да порасне ? Просто питах на колко е, защото е глупаво да си прави такива изводи ако е на 15-16, при положение, че има цял живот пред себе си. Намали се малко, ако обичаш и недей да набираш ;)

cigarettekisses
07-15-2011, 11:06
може би си прекалено взискателна.
спокойно,и на теб ще ти се случи някой ден.

BlueKnife
07-15-2011, 11:23
Еми и аз тва щях да питам - на колко е, защото, нека не се обижда, но е леко смешно на тия години да си правиш генерални заключения от рода на "не мога да обичам", "никога не съм се влюбвала" и т.н., сякаш имаш невероятно много опит... Не си някоя "стара мома" на 50 години, че да си така отчаяна. И така, схвана ми идеята, предполагам, така че няма нужда да продължавам.

KakaoNaPrax
07-15-2011, 11:26
На 18 съм.Наистина се надявам все някога да ми се случи..
cigarettekisses, това също е фактор, така е.. взискателна съм повече от нормалното..бих акзала разглезена дори.. И се мразя заради това, но..това е друга тема..
Благодаря ви за отговорите. :)

StarRrDusT
07-15-2011, 11:28
Щом срещнеш подходящия човек всичко ще си дойде на мястото.Не се тормози толкова.Всеки човек е способен да изпитва чувства :).Просто явно "твоя" човек още не се е появил.

NightGuardian
07-15-2011, 11:31
и аз мога да кажа ,че не съм се влюбвал , да харесвал съм , приятно ми е било , но чак луд да ставам , не ми се е случвало :?

Moderatorius
07-15-2011, 18:55
Лелееее, тва е ужасно :shock: Ако наистина никога не си се влюбвала и .. де да знам :shock:

LambOfGod
07-15-2011, 19:01
Просто не си срещнала подходящият човек, продължавай да го търсиш. Хората с години са сами и търсят идеалната си половинка, а ти си едва на 18 и се оплакваш. Верно си много разглезена...

givemereasontolive
07-15-2011, 19:15
Спокойно,ще срещнеш своята сродна душа и ще си готова на всичко за него..Апък и ако някой на времето те е наранил,нормално е пак да не можеш да се довериш...поне не напълно.

Zarity
07-15-2011, 19:24
А момичета харесваш ли?

Done
07-15-2011, 19:27
А момичета харесваш ли? :grin: :grin:

Ssummerjam
07-15-2011, 19:29
Може да си прекалено взискателна, т.е да имаш твърде високи критерии, може да анализираш повече от необходимото,прекалено да отдаваш значение на негативите на другия, може да имаш много високо ниво на самоконтрол, т.е подсъзнателно да не допускаш никой да стане наистина важен за теб... Абе всичко може, но все ще срещнеш такъв, с който няма да ти остава време да се замисляш, анализираш и т.н, а просто ще се отдадеш на емоцията. :)