PDA

View Full Version : Цикъл по време на тренировки



mads13
07-15-2011, 12:03
Знам,че има подобна тема,но при мен е по различно.Нещата са такива:следващия месец започвам тренировки по плуване и точно тогава се пада да ми дойде цикъла.Не знам какво да правя.Една приятелка се допита до треньорката си по плуване и тя каза,че съм малка за тампони и е по-добре да спра тренировките за времето,в което съм в цикъл.В един друг форум четох,че тампона се надувал от водата и при девствени можело да се получи инфекция.Какво да правя? Изкажете своето мнение.Благодаря предварително :) [/u]

MimssXdd
07-15-2011, 15:23
амии..аз пък след 1 седмица отивам на моренце ..и ше си ползвам тампонче..нямам проблеми с това :) :grin:

MariqD
07-15-2011, 17:04
Аз съм на море следващата седмица и цикала ми се пада в последните 5 дена и ще ползвам тампон .. Треньорката ти казва, че си млака за тампон тъй като може би не знае, че вече има тампони за девствени момичета .. Може да ползваш мини тампони ако не намериш специално за девствени .. Но ако не е толкова наложително по-добре си отмени тренировката

rapanche
07-16-2011, 09:58
аз съм чувала че когато си в цикъл не тряя да плуваш . защото оная ти работа ще се замърси а пък можеш и с тампон има тампони за всякакви случай обаче когато си с тампон тряя да си за кратко във водата... :? :? :?

darkness848
07-16-2011, 12:41
Ако не ти е толкова спешно и не можеш да започнеш тренировките една седмица по-късно... Използвай тампон.
А ако пък можеш, по-добре изчакай всичко да мине както си му е реда и след това... Enjoy! :)