PDA

View Full Version : Проблем с фейс чата , даже два..



mysterious93
07-15-2011, 12:30
Първо си влизах с мозилата във фейс , но преди няколко дена ми излзе съобщение , че тря го обновя ли кво беше и нямаше как да го избегна и натиснах. Сега излизат всички нямаа значение дали са на линия или не... и по големия проблем не мога да местя на долу нагоре.. и реално имам 50 човека онлайн, а виждам едва 15. Както и да е с интернет експлорер всичко си беше ок и почнах с него да влизам.. и понеже бях гледала в една тема хора със същия като моя проблем (предния)ии викам да вляза.. но забравих че съм с експлорера и натиснах линка е реално ми излезе фейс чат в голям прозорец отделен.. и го махнах , защото не ми харесва така.. и сега натискам си долу балончето дето пише нали колко човека имам на линия.. но като го натисна и не ми излизат хората.. нали знаете че трябва да излязат имената на хората които са онлайн и после натискате върхъ тях и си чатате и всичко тва е в едно малко прозорче долу в дясно.. е ся няма.. натискам но тва прозорче не ми излиза,... сякаш изчезна.. оф моля ви бърниках се в настройките ама явно нещо ми убягва.. не трябваше да влизам там където чата е в отделен прозорец, че ся тва малкото ми изчезна.. моля ви ако някой знае как да го опрая да казва

mysterious93
07-15-2011, 12:32
а и още освен че не ми излиза прозорчето , където и да съм влязла (в профила на някои фр например) ии автоматично ме препраща към "home page"