PDA

View Full Version : Sims 2 проблем о.О



SlowDownBaby
07-15-2011, 14:19
Въпроса ми е доста "тъп" обаче найстина се изнервям вече и не знам как да го оправя...Та значи имам Симс от доста време и го играя без проблем,но от миналата седмица симовете ми не могат да звънят по телефона :-o Като цъкна на телефона и избирам на кой да се обадят,те вдигат слишалката,слагат я на ухото и веднага я поставят пак на мястото й...рестартирах я много пъти,но не се оправя,не обръщах внимание на проблема,но всичко в къщата ми взе да се разваля - душовете,компютрите,съдоми алната и не мога да се обадя на монтьорите да дойдат да ги оправят...Ако имате решение на проблема ми ,помагайте :-D

amazzing
07-15-2011, 14:44
СИГ затварят слушалката защото искат да правят нещо друго и ти не им даваш като има налагаш да се обадят ..или пък си купи нови там мебели дето са се развалили :d

geim4e
07-15-2011, 22:19
Питай руски тя имаше на 4 КОМП ПРОБЛЕМ А ПОНЯКОГА КОМПА БЕШЕ БЕЗ МОНИТОР.нЗ ПИТАЙ ХАУС4ЕТО ТОЙ ГИ ЧАТКА

SlowDownBaby
07-29-2011, 12:11
СИГ затварят слушалката защото искат да правят нещо друго и ти не им даваш като има налагаш да се обадят ..или пък си купи нови там мебели дето са се развалили :d

Не е това бе ;дд всичко им е пълно,смених телефоните 100 пъти и пак не иска...... :-o