PDA

View Full Version : Google chrome



maksimal
07-15-2011, 15:16
Имам проблем от край време с гугъл хром... Значи когато го включа и на адрес бара напиша някакъв сайт ( да речем facebook.com ) и ми го зарежда чак след 1 2 минути.. не е от компа ми със сигурност.. денсталирах го, дръпнах най новата версия и пак същото :(

skr0men
07-15-2011, 16:43
Крайно време и аз използвам Google Chrome, но такъв проблем не съм срещал. Първото, което мога да те посъветвам да провериш дали с другите браузъри като Opera, Firefox ти зарежда пак така бавно. След отговора ти ще се погрижа за теб! ;)

maksimal
07-15-2011, 18:55
ами не. бях с фирефокс но нещо не ставаше да се инсталира флаш плеър и го заебах. имам опера но понякога самата програма не ми се включва :(

skr0men
07-15-2011, 21:19
Първо направи това и кажи дали стана :

1.Цъкаш на гайчния ключ в лентата с инструменти
2.Инструменти.
3.Изчистване на данните за сърфирането.
4.Там ти се появяват отметки, слагаш на всичко без паролите и там до него пише "през последния час" или нещо такова, даваш на него и го правиш "От самото начало"
5.Цъкаш на Изчистване на данните за сърфирането.

maksimal
07-16-2011, 14:22
абсолютно същото :o

DaRkS7eP
07-17-2011, 17:35
просто компа ти е забакнал.Удари му един прейнстал и ще се оправи :)

JDeel
07-18-2011, 01:27
ами не. бях с фирефокс но нещо не ставаше да се инсталира флаш плеър и го заебах. имам опера но понякога самата програма не ми се включва :(
При толкова проблеми едновременно ще се съглася напълно с DaRkS7eP. Никой от тези браузъри сам по себе си не идва повреден, та те се използват от милиони хора по света. Какво остава за цели три. Баш Windoвs си ти се е скапал, искаш или не.