PDA

View Full Version : С какво ви завладя половинката ви ?



anisummer
07-15-2011, 17:25
Да, разкажете какво точно ви е направило впечатление още в първите часове на вашето запознанство ? Какво намерихте за уникално? Ще се радвам да чуя мнения.:)

BloodRunsCold
07-15-2011, 17:39
Че беше себе си. Много малко хора го правят това. Например аз не бях себе си тогава ;)

SisiStrange
07-15-2011, 17:46
Че не изглеждаше различно от това, което очаквах спрямо снимката. Че беше срамежлив, но се чудеше как да не си личи, а то си личеше. :P Че ме гледаше все едно съм някой много важен човек, а реално не се познавахме много-много.

NomNomNom
07-15-2011, 17:53
Правеше се на супер старателен и мил нърд , беше много мил . Щракаше му мозъка най-много на него , интелект показа.

За 8ми март заради неговата организация всички от групата ми бяха донесли по една хризантема - 6 различни цвята . И като се разболях , без да имаме никаква връзка, а само формални отношения, ми донесе лекарство - оксцилонещо си , ей така просто .
И бях вече смаяна , лолз.
После се оказа, че е говедо , ама аз пак си го обожавам.
То аз съм двойно по-голямо говедо.

nin0o0
07-15-2011, 18:00
С красотата си естествено. Толкова красиво, но и умно момиче не се намира лесно. Много си я обичкам дано връзката ни да продължава все така гладко и без проблеми <3 <3 <3

xBadxApple
07-15-2011, 18:09
И като се разболях , без да имаме никаква връзка, а само формални отношения, ми донесе лекарство - оксцилонещо си , ей така просто .


Осцилококцинум 8-)

Впечатли ме, че е директен човек и такъв, който знае какво иска, как да го постигне, но без да се налага и да нахалства, както и да вкарва болни амбиции. И че макар че е енергичен и неизменно оптимистичен човек не се бои от депресарския ми характер и това я очарова даже.

Уникални неща, които да важат дълбоко като характер не могат се уловят за кратко време, инак...

Sh@d0w
07-15-2011, 18:18
Мен ме беше впечатлила,още преди да излезем и да се видим на живо.

Иначе първия път когато се видяхме-с искреността си,мили я и характер и не на последно място-беше точно такава,каквато си я пердставях.

Такова земно момиче,е истинско съкровище в днешни дни.Обичам да прекарвам времето си с нея,чувствам се адски добре,когато е до мен :smt008

nirvancho
07-15-2011, 18:41
беше себе си.
а тва много го ценя.
преди всичко умна, красива,
добра, справедлива и тва
в една омагьосваща комбинация.
леле, подкосяват ми се
краката като я чуя
или видя.. :smt007

Moderatorius
07-15-2011, 18:49
Ох, беше толкова отдавна :D Но определено чувството му за хумор ме впечатли :lol: :lol: До ден днешен тва нещо може да ми оправи всякакво настроение, просто как ги измисля тия глупости, не знам. Адски простак е, но е толкова сладко :-)

givemereasontolive
07-15-2011, 19:20
С това,че се интересуваше адски много за мен,помагаше ми и ме съветваше...беше едновременно и най-добрия ми приятел,най-близкия ми.Точно с това-че беше себе си ! :}

Zarity
07-15-2011, 19:23
Че е напълно ненормален ..? :D
И очите!

а и ми даде водка :D

Priceless
07-15-2011, 19:37
Еми с това, че винаги гледаше на мен да ми е добре, винаги е готов да ми помогне, може да няма как - но винаги ще намери начин.
Начина, по който се смее, усмивката му, и очите най-вече. Също така, че той беше/е единствения човек, пред когото мога да съм себе си изцяло. Без да се притеснявам какво ще си помисли и т.н. Ииии мога да си приказваме на абсолютно всички теми .. от физика до защо хората пърдят ( примерно ).

Увлякох се. 8-)

p3tinc3t0
07-15-2011, 19:55
Като излязохме за първи път беше ужасно срамежлив и притеснен, не смееше да ме погледне в очите :D Още от самото начало мислеше страшно много за мен.. винаги казва това, което мисли. Ужасно избухлив и ревнив е .. но с всички раздели и караници пак си го обичам <3

FuCKkK13
07-15-2011, 20:08
С красотата си естествено. Толкова красиво, но и умно момиче не се намира лесно. Много си я обичкам дано връзката ни да продължава все така гладко и без проблеми <3 <3 <3 дано.. пожелавам ти го :)
а иначе..моя приятел ме впчетли с доста неща.. едното от които беше, че беше много мил и се държеше много добре с мен :smt007 ... и характера му :smt007 .. абе всичко :smt007 :)

prout1
07-15-2011, 21:04
Първия път - усмивката и очите. После гласа, който беше толкова нежен и спокоен, излъчваше толкова топлота и естественост. Това ми беше достатъчно за да се влюбя до уши и да й предложа среща.

gOldnIGhT
07-15-2011, 21:08
еми аз пък немамм :D :D :D и ми е мноо яко ;П

bEbsI
07-15-2011, 21:14
Хъх дълга история. Познавахме се по физиономия,започнахме да излизаме приятелски след часове писаници по скайп. Изведнъж стана най-добрият ми приятел и в един прекрасен момент нещата тръгнаха към по - близки отношения.От външния вид ме впечатли височината (то аз съм 1.59 ) и първия път като ме прегърна никога няма да го забравя. Вече знам как е да си плюшено мече. 8-) Прекрасни очи + е тъмнокос. Характерът му е смесица от положителни и не до там качества,но каква е тръпката иначе. Моят характер е по - зле. 8-) Харесва ми ,че с него винаги мога да съм си аз - понякога пълно бебе,супер сериозна,да се лигавя и т.н. И така сме си 4 години (:

xoxi
07-15-2011, 21:27
Завладя ме с това, което е. Самото му присъствие ми действаше по непознат за мен начин и още ме държи това чувство, когато е около мен.
Нямам представа какво точно харесвам в него. Харесвам го просто защото е Той.

onestar
07-15-2011, 23:43
Запознахме се по телефона. 8-) Затова първото нещо, което ми направи впечатление беше гласа му. Не някакъв тънък, писклив или като на мечок... просто един уравновесен и... някак красив глас. <3
Харесваше ми начина, по който говори с мен. Отделяше адски много от времето си, за да ме изслушва, да ме съветва и да ме подкрепя.

Харесваше ми и стремажа му винаги да се чувствам добре и спокойна, когато бях покрай него. А когато бяхме заедно беше изключително отпуснат, сякаш без капка напрежение, а това определено помогна и на мен.
След това се влюбих в усмивката му, обикнах страшно много смеха му.
Но... да, най-вече ми направи впечатление начинът, по който се държеше и разсъждаваше.

LambOfGod
07-15-2011, 23:52
Запознахме се по телефона. 8-) Затова първото нещо, което ми направи впечатление беше гласа му. Не някакъв тънък, писклив или като на мечок... просто един уравновесен и... някак красив глас. <3
Харесваше ми начина, по който говори с мен. Отделяше адски много от времето си, за да ме изслушва, да ме съветва и да ме подкрепя.

Харесваше ми и стремажа му винаги да се чувствам добре и спокойна, когато бях покрай него. А когато бяхме заедно беше изключително отпуснат, сякаш без капка напрежение, а това определено помогна и на мен.
След това се влюбих в усмивката му, обикнах страшно много смеха му.
Но... да, най-вече ми направи впечатление начинът, по който се държеше и разсъждаваше.

Как сте се запознали по телефона? Разкажи.. Много обичам такива истории... <3

Eclipsercho
07-16-2011, 02:05
Държанието й като цяло.. то цялото ни запознанство си е комично.. но нека просто да кажа, че преди това сме имали около 3-4 възможни ситуации, в които да се запознаем.. но по стечение на обстоятелствата не сме.. 8-)

Та, след като изведнъж разбрахме, че има още едно момиче (в нейния случай - момче), което е поканено да дойде с компанията, но не се познаваме.. ами, запознахме се.. и тя беше супер весела, отпусната, правеше си кефа от абсолютно всичко.. Трябва да призная, че преди да ни падне подходящо време да си поговорим се позагледах в дупенцето й 8-) .. След като се заговорихме се оказа супер точен и печен човек.. по това време още преживявах една раздяла.. а тя, бавно но славно ме предразположи да говоря, нямаше притеснение, увъртания.. гледаше ме в очите, отговаряше точно и искрено на въпросите ми.. подтиквайки ме и аз да съм напълно искрен с нея.. пък и тази нейна усмивчица.. :-)

onestar
07-16-2011, 04:08
Как сте се запознали по телефона? Разкажи.. Много обичам такива истории... <3

Беше вторник, 03:20h някъде. Телефона ми звънна - гледам непознат (по принцип не вдигам на непознати). Затворих и се опитах да заспя... да, ама не. След 5 мин. пак. Затварям вече леко разбудена и малко ядосана. 8-) Третия път, в който звънна вече вдигнах с думите "Кой си ти, по дяволите?" а той изчака малко и каза "Здравей..." Някак омекнах още когато го чух, прекрасен глас, наистина <3
След това последва един разговор до 06:30 сутринта, когато видях че телефона ми пресветка, защото алармата за у-ще се е активирала. Затворихме без да се уговоряме за ново чуване или среща.

Така се получи, че трябваше да сменя картите си в телефона, а когато го направих изгубих номера му в повикванията - не го бях и записала. Та... нямаше как да му се обадя отново, въпреки че страшно много ми се искаше. Самия начин, по който говореше ме "грабна". А дори и да можеше да му се обадя, може би дълго време щях да събирам смелост, така че всичко зависеше от него.
Минаха три дни и той се обади отново, този път като добро момче, някъде към 01:00h 8-)
Пак говорихме докато алармата не ни прекъсна и отново затворихме без уговорки за среща или нещо подобно.

На следващия ден отидох на една полянка, която се намира на около... 2 км. извън града. Ходя там, за да гледам (и понякога снимам) залеза. Лежах, слушах музика и не отлепях очи от небето, когато Той ми се обади и прекъсна любимата ми песен. 8-) Вдигам... някак изненадана, че се обажда по това време. Пита ме: "Къде си?" тръгвам аз да обяснявам, а той ме прекъсва: "Иди до ръба и погледни надолу" поглеждам и... някакво момче с удивително красива усмивка и телефон на ухото стои там. 8-)
Тогава го видях за пръв път, нямах никакви очаквания, представи или каквото и да било друго.
Качи се при мен и останахме заедно докато слънцето залезе.
Това беше перфектната първа среща, която винаги съм искала да осъществя.

(Не е за вярване колко много изписах)...

LambOfGod
07-16-2011, 04:38
Aх, колко красива история... <3
Днешно време 90 процента от хората се запознават през интернет и нямат такива красиви истории...

SisiStrange
07-16-2011, 04:43
onestar, eгати и супер яката история. :grin:

fUcKsMiLe
07-16-2011, 04:56
onestar, уоу.. изумена съм. Прекрасна история! :)

marin4itu
07-16-2011, 07:07
onestar, страхотна история!


В приятеля ми първо ме заплениха очите му, после това, че ме предразположи да говоря за всичко с него, изобщо не се притеснявам да си дрънкам глупостите. И си изпълнява обещанията.. Особено като ми обеща, че ще дойде до Варна, за да ме види, на което аз изобщо не вярвах до момента до който не го посрещнах на гарата.. Е тогава вече бях сигурна, че искам да съм с него..

soulja_girl4e
07-16-2011, 09:13
Хах явно само мене ме дразнеше на макс в началото... :lol: даже не само в началото ми почти през цялата ни връзка. 8-) Грабна ме как всяка негова дума провокира и дразни всички наоколо. Всъщност само аз можех да го търпя и даже мазохистично ми харесваше. 8-) В крайна сметка от просто едно предизвикателство се оказах толкова вътре, че тоя инат и до ден днешен ме изкарва извън обувки, въпреки че не ходим вече от доста време... Ох глупако, глупако....

BlindedAngel
07-16-2011, 09:44
С това, че на дискотеката, където се запознахме, се напихме супер много, цяла вечер танци.По едно време ме дръпна извън дискотеката, напуши ме, и пак продължихме в дискотеката 8) Перфектно начало за мене 8)

nymphadora
07-16-2011, 10:38
onestar,било е като на фиииилм,адски якото :smt050

а той случайно ли ти се е обадил,вмисъл номера ли е объркал?

onestar
07-16-2011, 12:41
Aх, колко красива история... <3
Днешно време 90 процента от хората се запознават през интернет и нямат такива красиви истории...

Така е, затова толкова много ценя и пазя моята. (:

Благодаря ви на всички. Наистина всичко се случи като на филм и дори по едно време не вярвах, че това може да е толкова истинско и красиво. (:

Иначе не се е обадил случайно, там си има предистория. 8-) Основно за това как се заинтригувал когато чул един разговор на мен и моя близка приятелка, също по телефона. След това се добрал до номера ми и до един сайт, който модерирам (ако обяснявам как се е случило с подробности ще стане километрично, така че се въздържам) там прочел голяма част от коментарите ми и вече бил сигурен, че иска да се запознаем лично. :)

Отплесвам се, но трудно се спирам когато става въпрос за него. <3

Хайде разказвайте и останалите да се радваме и на вас ^^

fenkaaa
07-16-2011, 13:38
Със сладката си усмивка и онзи невинен поглед :-) Първият път като се видяхме беше на един купон а той беше най-веселото и най усмихнатото момче цялата вечер,душата на компанията.. няма как да не ме грабне такъв човек :-) и до ден днешен като ми се усмихне ми се подкосяват краката :D

mynichka
07-16-2011, 18:01
Ами като цяло външността му не ме впечатли крайно много, но като излязохме беше много забавен, естествен и много разговорлив 8-)

TheBeliever
07-16-2011, 18:20
Не знам. Може би излъчването му, поведението му. Разсмиваше ме без усилие, говорехме и говорехме и темите не свършваха.

И нещото, което за мен е странно и непривично - от първия момент се почувствах сигурна и спокойна в негово присъствие. Усещах, че мога да му вярвам. За мое щастие с времето се оправда това доверие.

Violenza
07-16-2011, 19:04
Не знам, с нищо. Толкова ми е бил акълът...

Rebirthing
07-16-2011, 22:19
С излъчването, държанието си, погледа, усмивката и гласа :). Изобщо с цялото си присъствие, което впрочем е доста завладяващо и положително.

fear4o
07-16-2011, 23:48
С отношението й към мен... с думите, които ми казваше, с характера си..

delly
07-17-2011, 09:38
С погледа,който ми метна,когато ме видя преди повече от 4 години..и след това с всеки един изминал ден в който се опознавахме..накрая просто не можех без него.Беше моя наркотик :D и все още е ...

cherinka
07-17-2011, 10:53
нахалството и упоритостта

rebeccaa
07-17-2011, 10:56
Първия път с милите думи, после с хумура си :)

Evalynn
07-17-2011, 12:46
Аххх, неговите зелени очиииии! ^^ :smt007 Също така ми беше смешно как постоянно се опитваше да ме дразни и да прави обратното на това което му казвах.. 8-) и сега продължава да го прави, хахах.
Най-голямо впечатление ми направи обаче произношението му на английски..ааааааааааа :D Помня, че разговора ни беше стигнал до там, че го молех да каже нещо на английски.. и когато го чух, лелее .. хахах, онемях.. 8-)

BaffaLsc
07-17-2011, 12:58
В началото не ми направи впечатление нищо друго, освен опитите му да ме сваля, но после открих доста неща, които наистина ме завладяха.. :smt007

Hilary_
07-17-2011, 13:06
Една дума: различен .. ;)

sladkabebova
07-17-2011, 14:43
Не ходим,но..
Характерът му,начинът му на мислене,чувството,че мога да му споделя всичко...
Очите му,усмивката му.. :grin: :smt007

blueberryyy
07-17-2011, 19:06
Нахакан, упорит, амбициозен, самоуверен, неинтересуващ се от чуждото мнение. В същото време супер грижовен, обичлив, сладък. Обожавам как постоянно казва нещо, само и само да не е на едно мнение с мен, да ме дразни, обаче когато някой ме доближи, или само ми намекне нещо, пощурява и дава ясно да се разбере, че е до мен и няма място за други. :grin:

В началото ме впечатли това, че общувахме от две седмици, а ме подкрепи, беше до мен в много тежък момент, постъпваше мило, докато хората, от които очаквах подкрепа, ми обърнаха гръб.
Извод: :smt055 :D

Shia
07-17-2011, 19:37
С добротата си и че не се срамуваше да върши неща като-готвене,подреждане(взаимно направено) и когато не се бяхме опознали още толкова добре,колкото сега,че ми помагаше,купуваше ми хапчета за болки,бях зле.Малък жест,но добър.
След това ме заплениха очите му и нежността му.