PDA

View Full Version : Какво мислите .. ?



gerityySUN
07-15-2011, 17:38
Какво мислите за този лаптоп ? Добър ли е ?

http://www.technopolis.bg/b2c/details/bulgarian/527800/P11010101/%D0%9B%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF-HP-COMPAQ-PRESARIO-CQ56-202EQ

GregoryHouse
07-15-2011, 23:25
Пълен боклук.

dev22
07-17-2011, 16:52
Пълен боклук. Че що да е боклук,ако може да обясниш???? :shock:

DaRkS7eP
07-17-2011, 17:29
лаптопа е супер за тези пари и е добре че картата не е ИНТЕЛ ГМА ...
лаптопчето е супер найстина но и зависи за какво ще го ползваш ако е за интернет,филми и музика е супер но за игри е пълна 0

DarkAngelOfHope
07-17-2011, 17:38
ами за по малко от 600 лв какво очакваш да е ? видео картата не стига че е вградена ами е и 2 поколения назад, процесора е слаб 512 kb кеш, 1 ядро, 2.4 GHz. Ram и HDD кой ги знае какви са ... за изработката на корпуса какво да кажа, супер пластмасово усещане има на пипане, некачествена пластмаса. Не мога да измисля какво усещане оставя допира на корпуса но ... наистина е много пластмасово. Отиди в някой голям магазин където има този модел лаптоп и примерно HP G62 (лаптопа от линка е с имитация на корпуса на G62 за това давам него за пример) и виж какво е усещането на допир и на двата.

straus
07-17-2011, 18:01
За скайп може би ще върши работа, иначе от една страна марката е куча, от друга цялата серия compaq е издънка. :)

DarkAngelOfHope
07-17-2011, 20:43
HP ли е куча марка бе ... хахах :D

ThEKiNgG
07-17-2011, 22:41
За скайп може би ще върши работа, иначе от една страна марката е куча, от друга цялата серия compaq е издънка. :) От теб винаги се очаква няква такава изцепка като предишния път андроид била неулегнала ос. GregoryHouse kак може такъв недък да бъде модератор. Иначе аз бих ти препоръчал това:http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_5250-acer_aspire_5250_LX_RJY0C_023

straus
07-18-2011, 04:45
И за това му предложи Acer... от трън та на глок, та и по-висок :-D

gerityySUN
07-18-2011, 06:00
Аз ще го ползвам за интернет филми музика скайп. Колкото до игрите нямам навика да играя :D . За това не искам и да е много скъп - все пак нищо особено няма да правя на него. И след като този не става предложете нещо друго :-o

DarkAngelOfHope
07-18-2011, 06:21
Предложения Acer от колегата незнам дали е по - зле ама определено не е по - добре от HP, айде поне има по нова видео карта. Изработката на корпуса е същата като на HP-то, даже на тоя Acer като му отворих записвачката 1st път си помислих че може да се счупи :D то CD/DVD дисковете са тежки почти колкото нея :D

gerityySUN за тия пари що не си вземеш нещо малко, щом ще го ползваш само за нет. Просто тия не мисля че си заслужават инвестицията, но ти си решаваш де ... :) за интернет всеки лаптоп ще ти всърши работа :)

GregoryHouse
07-18-2011, 08:40
ThEKiNgG - разбирачо и кадърен мод, всяко твое мнение и съвет ме хвърля в потрес.

dev22 - Пълен боклук е защото всяко парченце технология в него е старо, та старо. Такива чудеса не се произвеждат от години. Това са разни останали непродадени бройки най-вероятно. При положение, че преди 3,5 години си купих лаптоп с 2ядрен процесор поне 2-пъти по-производителен от показания... При това на съвсем нормалната цена от 1000лв.

DaRkS7eP - супер е, ако решиш да го държиш на калпавото XP. Ама като го наотвариш с една седмица и някое маалко по-тежко приложение и ще почне да издъхва и забива.

Авторке, ако искаш си го купи, никой не може да те спре, но просто обянявам, защо според мен това е много лоша инвестиция. За 600лв зор ще намериш свестен лаптоп.

П.п: Колеги не се карайте кой е най-хубавия лаптоп - all made in Taiwan.

ThEKiNgG
07-18-2011, 10:42
ThEKiNgG - разбирачо и кадърен мод, всяко твое мнение и съвет ме хвърля в потрес.

dev22 - Пълен боклук е защото всяко парченце технология в него е старо, та старо. Такива чудеса не се произвеждат от години. Това са разни останали непродадени бройки най-вероятно. При положение, че преди 3,5 години си купих лаптоп с 2ядрен процесор поне 2-пъти по-производителен от показания... При това на съвсем нормалната цена от 1000лв.

DaRkS7eP - супер е, ако решиш да го държиш на калпавото XP. Ама като го наотвариш с една седмица и някое маалко по-тежко приложение и ще почне да издъхва и забива.

Авторке, ако искаш си го купи, никой не може да те спре, но просто обянявам, защо според мен това е много лоша инвестиция. За 600лв зор ще намериш свестен лаптоп.

П.п: Колеги не се карайте кой е най-хубавия лаптоп - all made in Taiwan.

Лол незнаех ,че в форума си имаме психятър

BrigadeSUD
07-18-2011, 10:51
Големи специалисти се извъдиха тука acer било скапано онова било скапано

аз пък ползвам Acer Aspire one нетбук за 500 лева вече 2 години и половина и досега нито един проблем не е имал, щото се полза по предназначение

1,6 атом процесор, 1gb ram, 100 gb hard

за музика, филми, интернет си е екстра, че даже и word си върви добре

GregoryHouse
07-18-2011, 10:57
Абе то и аз ползвам Acer, ама не смея мн да ги хваля. 8-) Иначе нетбуците, са си направени само за това.

DarkAngelOfHope
07-18-2011, 11:49
Големи специалисти се извъдиха тука acer било скапано онова било скапано

аз пък ползвам Acer Aspire one нетбук за 500 лева вече 2 години и половина и досега нито един проблем не е имал, щото се полза по предназначение

1,6 атом процесор, 1gb ram, 100 gb hard

за музика, филми, интернет си е екстра, че даже и word си върви добре

да ама ти си взел netbook за 500 лв, а това е Notebook за 600 лв. Сам си направи сметаката за какво става въпрос, netbook-а ти със сигурност е по качествен от тоя лаптоп за 600 лв. Работил съм малко с лаптопите и от двата линка и са наистина много пластмасови ... параметрите и сам ги виждаш какви са ...

K_O_L_E_V
07-18-2011, 12:32
Идялен за скайп и чат.

Cybershot
07-18-2011, 22:28
Ало специалистите, стига се карахте, че е боклук, боклук е. За тия пари не може повече и . За интернет, скайп, музика и филми бива, но не и за игри. Аз ти препоръчвам да си вземеш едно HP Mini евентуално, поне на мен са ми много симпатични и не е много голям и за изброените функции от теб е идеален (ако ти стигат 10" за филмите де).

mRRR
07-25-2011, 17:35
Имам същия лаптоп. Ако го ползваш за интернет и програми - идеален. Но ако е за игри - пълен боклук. ЦС го подкарва на 40-60 ФПС...