PDA

View Full Version : Защо ... ?



nocoment
07-15-2011, 19:57
Защо на някои хора им се струват странни хората, които четат много ? :x

П.П. - Темата не е за тук, но не намерих къде да я сложа :)

forside1
07-15-2011, 20:16
Аз харесвам хора който четат, може би поради факта че съм от малкото момчета които предпочитат интелигентна компания пред идиоти, въпреки че аз не чета много, поради факта че много от свободното ми време минава в тренировки :)

slicky
07-16-2011, 16:04
Аз харесвам хора който четат, може би поради факта че съм от малкото момчета които предпочитат интелигентна компания пред идиоти, въпреки че аз не чета много, поради факта че много от свободното ми време минава в тренировки :) В днешно време забелязвам,че ако четеш ставаш те земат за зубър и ти се подиграват.От книгите,които съм прочел,съм разбрал неща,които до тогава са ми били непонятни.Аз лично предпочитам книги на чужди езици,защото хем повечето са в оригинал,хем научавам нови думи

Junieee8
07-16-2011, 16:44
аз не ги мисля за странни, напротив- възхищавам им се! то в днешно време те са такава рядкост... :? имам приятелка, която за 2-3 дни е прочела цялата поредица хари потър. Разбира се, че говоря за нея като специална, но не защото я мисля за странна :-o

nocoment
07-16-2011, 16:46
аз не ги мисля за странни, напротив- възхищавам им се! то в днешно време те са такава рядкост... :? имам приятелка, която за 2-3 дни е прочела цялата поредица хари потър. Разбира се, че говоря за нея като специална, но не защото я мисля за странна :-o

и аз така мисля. Обаче като си пиша по скайпа с приятели и им казвам " Хайде чао, че ще почета малко" те ми казват "Ти си луда да четеш" :x

Junieee8
07-16-2011, 16:48
аз не ги познавам, но мисля че го казват на майтап :?

xoxi
07-16-2011, 17:00
имам приятелка, която за 2-3 дни е прочела цялата поредица хари потър

Тук малко те е послъгала 8-)

Повечето хора не обичат четенето, за това и не могат да разберат какво им харесва на останалите.