PDA

View Full Version : Помощ? ако може..



soulless
07-15-2011, 20:45
ами наскоро си харесах 1 момче..виждали сме се на живо и преди но не си обръщахме много внимание и се знаехме само по физиономия.. но 1 ден реших да му пиша в фейсбук и се оказа супер мил и разбран.. започнахме да си пишем често и да се забиваме.. но един ден нещо в него се промени..някак си както секи ден ту той ту аз му пишех..той спря да ми пише 1ви от своя страна..започна да се държии малко тъпо да отговаря с по 1 дума.. иначе пак не беше зле..така е с всички момичета..-не ги отхвърля но явно не иска никоя ..не защото не са красиви а защото не иска любов.. много искам да знам каква е причината ,но той не споделя и е супер трудно..мисля че няма смисъл да продължавам да му пиша.. от различни градове сме но учим в 1 и същи - пътуваме всеки ден .. и сме се разминавали мн пъти.. 1 път го попитах да излезем и каза че когато ходи към града в който учим , може да се видим.. Вие на какво мнение сте ;?

OnlyMeAndYou
07-15-2011, 20:56
На колко сте? Може би не иска в момента връзка, или просто не е бил на кеф като сте си писали. Щом директния подход не работи, първо му спечели доверието и разбери дали няма лоши спомени от стара връзка.

soulless
07-15-2011, 21:00
на 15 сме и двамата

soulless
07-15-2011, 21:55
на 15 сме и двамата

Spicy
07-16-2011, 03:43
Изчакай може да му е било нещо..
Аз бях в същото положение... писах си с един постоянно ....той ми пишеше всеки божи ден и се забивахме но полсе спря.. оказа се че имал изпит и е трябвало да учи а аз помислих че аз съм виновна..

Може и да е разбрал накъде отиват нещата и наистина да не е готов или да не иска да се обвързва....

ivcheto0o
07-16-2011, 07:41
Може би наистина не иска нещо повече от приятелство и не иска да те заблуждава.По-добре излезте и тогава ще се разбере кой точно какво очаква,то си личи от поведението.

П.П. И стига с това 'забиваме се',някаква нова мода ли е,че във всяка втора тема се изразявате така...

GossipGirl89
07-16-2011, 08:52
Възможно е да не иска връзка в момента. Недей да насилваш нещата. Изчакай и виж как ще се държи по-натам.

soulless
07-27-2011, 16:41
мерси :)

VaMpiRKaTaaa
07-27-2011, 17:21
Всеки човек си има лоши моменти.
Остави го той да те потърси.

sasha_90
07-27-2011, 17:28
Щом е спрял да ти пише,както преди,вероятно е започнал да губи интерес.