PDA

View Full Version : Искам да го боли! :Х



mi6eto942
07-15-2011, 22:22
С него нямахме връзка,виждахме се само за секс,но постепенно се влюбих в него.Много пъти го засичах с други,но винаги си измисляше опрвдания,но след последния път,му казах цбогом.Искам да го накарам да ревнува,да го боли.Имам чувството,че си мисли,че когато и да ме потърси ще съм на разположение,а аз не мога да погледна друг освен него...

LambOfGod
07-15-2011, 22:24
Ми, така става, като почнете да се ебете на 15 без чувства и не знаете какво искате.. Не се захващай с вендета, а просто си продължи живота...

slunchoobs
07-15-2011, 22:30
няма смисъл са го караш да ревнува като той та иска само за секс иска та само когато му са ебе каквото и да правиш пак няаа да го накараш да ревнува направо се откажи ;)

onestar
07-15-2011, 22:55
Жалко е това което искаш...

Spicy
07-16-2011, 04:19
От това което прочетох, разбрах че изобщо не му пука за теб :? Иска само да си прави кефа с теб. Зарежи го и си хвани друг... който ще те зачита поне малко....

shoael
07-16-2011, 06:47
Ми, така става, като почнете да се ебете на 15 без чувства и не знаете какво искате.. Не се захващай с вендета, а просто си продължи живота...
Това е публичен форум, не използвай толкова сложни думички, възможно е да не те разберат. Сериозно говоря.

По темата: Преди да вземеш решението дали да бъдете с някого приятели с привилегии винаги си задаваш въпроса възможно ли е да се влюбиш в него и ако да, дали можеш да го преживееш. Ти сама си си виновна. За момичетата е трудно да правят секс без да се влюбят. Поне за повечето. Не мисля, че трябва да го караш да го боли, защото момчето нищо не е направило. Просто е направило избор, който ти трябва да уважиш и вместо да се занимаваш с глупости продължи напред и забрави за него.

ivcheto0o
07-16-2011, 07:37
Той няма нищо към теб,няма как да те ревнува и т.н. едва ли можеш да го нараниш.Това което сама си си направила,никой друг не може,решила си направила си го сега ще си търпиш последствията.

Luidgie
07-16-2011, 09:19
Той няма нищо към теб,няма как да те ревнува и т.н. едва ли можеш да го нараниш.Това което сама си си направила,никой друг не може,решила си направила си го сега ще си търпиш последствията. \:D/

Като си решила да имаш приятелче за секс, би трябвало да си била на ясно, че не винаги става като по филмите. В случая ти си хлътнала, а на него не му дреме.

GossipGirl89
07-16-2011, 09:32
Можеш да накараш някой да ревнува и да се дразни, само ако му пука за теб. По това, което си описала - той те е искал само за секс => и да правиш, и да не правиш нещо ще е все тая, изобщо няма да го впечатли. А и отмъщението като цяло е глупаво нещо. Най-добре си продължи напред без да предприемаш нищо. И нека тази случка да ти бъде обица на ухото за друг път :)

Ssummerjam
07-16-2011, 10:00
Глупаво е това, което искаш.
Правили сте секс, от твоя страна са се породили някакви чувства, но той няма нищо към теб. Ти си му играчка, която му задоволява нагона. Не го интересуваш като личност, не го привличат чертите на характера ти, а харесва само външността ти. Следователно, щом не се интересува от теб като човек, няма как да го накараш да ревнува. Той просто не изпитва нищо.
Ти сама си се докарала до това положение, той не ти е давал никакви надежди, че може да се получи нещо между вас. Поне ще ти е обица на ухото и следващ път ако решиш да си търсиш момче за секс, ще внимаваш.

nocoment
07-16-2011, 10:09
Глупаво е това, което искаш.
Правили сте секс, от твоя страна са се породили някакви чувства, но той няма нищо към теб. Ти си му играчка, която му задоволява нагона. Не го интересуваш като личност, не го привличат чертите на характера ти, а харесва само външността ти. Следователно, щом не се интересува от теб като човек, няма как да го накараш да ревнува. Той просто не изпитва нищо.
Ти сама си се докарала до това положение, той не ти е давал никакви надежди, че може да се получи нещо между вас. Поне ще ти е обица на ухото и следващ път ако решиш да си търсиш момче за секс, ще внимаваш.

Ето тези мъже трябва да бъдат изтрити от лицето на земята. Зарежи го. Опитай се да го забравиш. :)

NightGuardian
07-16-2011, 10:15
ами продължавайте със секса след време и при него може да се появят чувства :)

От теб зависи дали ще го трогнеш с нещо и ще те пожелае за приятелка 8)

mi6eto942
07-16-2011, 16:10
Едва ли съм му безразлична,защо иначе ми държи сметка с кой излизам и какво правя...

Luidgie
07-16-2011, 16:15
Едва ли съм му безразлична,защо иначе ми държи сметка с кой излизам и какво правя...

Защото, той може да си прави каквото иска, а ти неможеш. Явно не му е приятно, че приятелчето му с облаги, е решило да излиза с други, и така да поставя мъжкото му достойнство под въпрос.

fenasf
07-16-2011, 16:30
С него нямахме връзка,виждахме се само за секс,но постепенно се влюбих в него.Много пъти го засичах с други,но винаги си измисляше опрвдания,но след последния път,му казах цбогом.Искам да го накарам да ревнува,да го боли.Имам чувството,че си мисли,че когато и да ме потърси ще съм на разположение,а аз не мога да погледна друг освен него...

Ти си виновна, а не той. Остави го на мира...

mi6eto942
07-16-2011, 16:33
Всички обвинявате мен,но нещата не стоят така,той ми даваше напразни надежди,казваше,че му трябва време да преодолее бившата му приятелка.С нея ходиха 3 години,но тя му изнвеври с най-добрия му приятел.Лъжеше ме,че след време ще станем двойка,а аз му вярвах...

LambOfGod
07-16-2011, 17:27
Всички обвинявате мен,но нещата не стоят така,той ми даваше напразни надежди,казваше,че му трябва време да преодолее бившата му приятелка.С нея ходиха 3 години,но тя му изнвеври с най-добрия му приятел.Лъжеше ме,че след време ще станем двойка,а аз му вярвах...

Колкото по-бързо забравиш тази история, толкова по-добре за теб.

Done
07-16-2011, 17:43
и е за твое добро да не се изживяваш като раздавач на справедливост. кой каквото си търси ще го намери. прелисти друга страница и си живей живота - колкото по-скоро, толкова по-добре !

mynichka
07-16-2011, 17:59
Добре, как може да мислите лошото на хората?

Sladurchoo
07-16-2011, 20:05
Той май те иска само за секса... надали може да го накараш да ревнува и да го боли

Rebirthing
07-16-2011, 21:57
И като го боли ще спиш ли спокойно ?! Това е доста егоистично от твоя страна. Няма да успееш да го накараш да ревнува, едва ли има нещо към теб.

badsector
07-18-2011, 11:52
Баси комплексарката. Предлагала си доброволно единственото, което имаш - тялото си и когато той вече не го иска, му се сърдиш. По-скоро се замисли защо няма нищо интересно в теб и защо отвътре си празна.

magita
07-18-2011, 14:42
Едва ли ще го накараш да ревнува, щом на него му е само за секса...
ПС - такива като тебе са ми супер противни и долни - нищо лично

SmilezZz
07-18-2011, 14:56
Твърдиш,че си ВЛЮБЕНА в него,а в същото време искаш да му причиниш болка. Странно. Обикновено човек,когато е влюбен - гледа да не се случи нещо на другия,да не бъде наранен и тем подобни.

sasha_90
07-18-2011, 17:58
Забрави го.По-голямо наказание за него от забравата -няма.следващия път като те потърси,му затвори телефона или му вдигни и бъди категорична,че не искаш да имаш нищо общо с него.

anonymous708973
07-18-2011, 18:28
Баси комплексарката. Предлагала си доброволно единственото, което имаш - тялото си и когато той вече не го иска, му се сърдиш. По-скоро се замисли защо няма нищо интересно в теб и защо отвътре си празна.

Точно.

Искаш да му отмъщаваш, защото си го виждала с други? Е, и. Ти си била само за секс, дори не е бил длъжен да ти се обяснява. Аз ако бях на него, щях да ти тегля майната, още щом почнеш да ми размахваш пръста.

Josefinne
07-19-2011, 07:54
Кажете си "цбогом" и си намери друг за секс. Приеми, че няма да бъде твой колкото и страници да изпишем тук.

BloodRunsCold
07-19-2011, 08:19
Ми, така става, като почнете да се ебете на 15 без чувства и не знаете какво искате.. Не се захващай с вендета, а просто си продължи живота...

Еми, няма по-точно мнение от това.

Hilary_
07-19-2011, 08:54
Значи момчето правилно си го и мисли .. ;)
.. и няма как да го заболи при положение, че те има само за секс! ;)

gabsit000
07-19-2011, 08:58
все едно слушам моята история..само че с даденият човек преди това бяхме гадже...ами като настъпи тоя момент,на края м/у нас аз просто спрях да му звъня и да го търся..а ако той пък започне да ме търси,мисля да не тръгна веднага да "тичкам" при него,ще си запазя достойнството и ще продължа напред,колкото и да съм влюбена и да го желая...така направи и ти и това че ти държи сметка,извинявай ама той не ти е никакъв,само сте спали..няма това право...

sladkabebova
07-19-2011, 10:05
Едва ли ще го забили,щом както казаха и преди мен те има само за секса.
Ще те посъветвам-оттегли се и забрави тази история :) ..

btw:
В началото не си ли помисли,че го има вариянта да се влюбиш?
Това са само оправдания,че забрая бившата.Според мен не иска просто да е с теб,а те лъже за да спиш с него.

mi6eto942
08-10-2011, 16:07
Вчера той ми се обади и се видяхме.Аз го питах защо ме е потърсил той ми каза,че съм му липсвала.Аз още в началото му казах,че няма да правим секс и той каза добре.Гледахме филм каза,че от много време не е стоял прегърнат с момиче без да правят секс.Каза,че сега ме иска повече от всякога,но му казах,че ме е страх да не ме нарани отново и той ми каза,че няма да ме наранява повече...но в крайна сметка не му "пуснах".Като ме изпращаше каза,че ще ми се обади пак.Какво мислите?

AnzaRe
08-10-2011, 16:15
Малки долни путки

Anonimen05
08-10-2011, 16:35
Няма какво да искаш от него, щом сте се виждали само за секс. На теб трябва да ти е било пределно ясно, а и щом искош да го боли, значи не го обичаш. :) Този, който обича истински иска другия да е щастлив макар и без да присъства в живота му. :) Ти си си виновна. Може ли да излизаш с някой само за секс. :x Къде отидоха чувствата и любовта. Не бива да те съдя, защото и аз правя грешки, но помисли над думите ми.

liliii
08-10-2011, 16:49
Вчера той ми се обади и се видяхме.Аз го питах защо ме е потърсил той ми каза,че съм му липсвала.Аз още в началото му казах,че няма да правим секс и той каза добре.Гледахме филм каза,че от много време не е стоял прегърнат с момиче без да правят секс.Каза,че сега ме иска повече от всякога,но му казах,че ме е страх да не ме нарани отново и той ми каза,че няма да ме наранява повече...но в крайна сметка не му "пуснах".Като ме изпращаше каза,че ще ми се обади пак.Какво мислите? Че лъжеш :D

rebeccaa
08-10-2011, 18:03
С него нямахме връзка,виждахме се само за секс,но постепенно се влюбих в него.Много пъти го засичах с други,но винаги си измисляше опрвдания,но след последния път,му казах цбогом.Искам да го накарам да ревнува,да го боли.Имам чувството,че си мисли,че когато и да ме потърси ще съм на разположение,а аз не мога да погледна друг освен него...


Добре бе хора имате си нужди, ясно..но защо трябва до такава степен да се давате след като ще се възползват от вас? И НЕ ! - Най - тъпото което ще направиш е да му отмъстиш, защото отмъстяват само слабите, всичко се връща така или иначе. :)

IceColDmaN
08-10-2011, 18:12
С него нямахме връзка,виждахме се само за секс,но постепенно се влюбих в него.Много пъти го засичах с други,но винаги си измисляше опрвдания,но след последния път,му казах цбогом.Искам да го накарам да ревнува,да го боли.Имам чувството,че си мисли,че когато и да ме потърси ще съм на разположение,а аз не мога да погледна друг освен него...

Начи ти сама си ходила при него - сама си се влюбила и искаш да го боли - защото ти си смотана ли?Нещо не те разбирам - защо тря заради твоите проблеми и грешки него да го боли? Па иначе ти си си виновна за тва чувство, че мое те има по всяко време.. само некое лайно мое да иска некои да го боли.. сама си си виновна за сичко - нема кво да искаш другите да ги боли пак ти казвам - шот ти си в грешка!

fen7asy
08-10-2011, 20:56
да си видя аватара

TheNewReligion
08-10-2011, 21:08
Абе, ти тъпа ли си? Виждали сте се само за секс, за Бога! Лично твой проблем си е, че си се влюбила в него. Той не споделя чувствата ти и не можеш да го накараш да ревнува, ако ще да се метнеш през терасата с друг. Да си мислила в началото, по взаимно желание е било да сте само за секса. Твой проблем е, че се чувстваш използвана.
Не се прави на жертва и на страдалница. :wink:

IceColDmaN
08-10-2011, 21:33
Абе, ти тъпа ли си? Виждали сте се само за секс, за Бога! Лично твой проблем си е, че си се влюбила в него. Той не споделя чувствата ти и не можеш да го накараш да ревнува, ако ще да се метнеш през терасата с друг. Да си мислила в началото, по взаимно желание е било да сте само за секса. Твой проблем е, че се чувстваш използвана.
Не се прави на жертва и на страдалница. :wink:

А такаа - кажи и го бате..! Лошото е, че дори така да е - жените никога не го приемат, че са в грешка - и, че са способни да грепат!

Auriss
08-10-2011, 21:35
Ей ,много приказки ,много нещо ,пък никой не й каза следващия път като я пецка да му вкара четири пръстчета отзаде. Тогава ще го заболи ,гаранция.

mi6eto942
08-10-2011, 21:39
Не сме се разбирали само за секс!!!В началото излизахме,но така се случи,че в последствие разбрах какво иска той!За това,ако обичате спрете да ме обиждате,не знаете как точно стоят нещата,аз не съм се съгласявала да се виждаме само за секс,мислех,че има нещо повече,но явно съм се излъгала...

Abs0lutDisko0
08-10-2011, 21:51
На същото дередже съм и аз, но в моя случай той си имаше сериозна приятелка и й изневеряваше не само с мен !!!... Сега говори на неговите приятели, че сам малката курва която отворил, че бил с мен просто за секс.. тори съм му писнала !!! ... и аз все още го обичам за съжаление :( просто спри да контактуваш с него, игнорирай го, не му обръщай внимание.. някои мъже не заслужават да пролееш за тях и 1 сълза.. НЯМА ПО АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ НАЧИН ДА ГО НАКАРАШ ДА РЕВНУВА ИЛИ ДА СЕ ДРАЗНИ... :? ако ти каже, че съжалявал и искал да сте заедно просто не се съгласявай ще страдаш повече.. казвам ти го като човек, който се намира в твоето положение !!! :!: :-)

Anonimen05
08-10-2011, 22:12
Не сме се разбирали само за секс!!!В началото излизахме,но така се случи,че в последствие разбрах какво иска той!За това,ако обичате спрете да ме обиждате,не знаете как точно стоят нещата,аз не съм се съгласявала да се виждаме само за секс,мислех,че има нещо повече,но явно съм се излъгала...

Първото ти изречение е - С него нямаме връзка. Виждаме се само за секс. Трябваше да започнеш- С него излизахме, но той е бил само за секса. :)

mi6eto942
08-10-2011, 22:25
Вярно е,че в първото мнение не съм се изразила правилно и това как стоят нещата,много се ядосах бях наречена каква ли не,без да се знае как точно стоят нещата,но ме мързеше да обяснявам с подробности,просто исках някакви идеи,а не да бъда поучавана и обиждана.

liliii
08-10-2011, 22:35
Вярно е,че в първото мнение не съм се изразила правилно и това как стоят нещата,много се ядосах бях наречена каква ли не,без да се знае как точно стоят нещата,но ме мързеше да обяснявам с подробности,просто исках някакви идеи,а не да бъда поучавана и обиждана.И аз не разбрах защо всички й се нахвърлихте.. все едно не сте били влюбени...
По темата- Повлияла си се от чувствата и е нормално.. нали знаеш : "Клин- клин избива" ;)

umri
08-10-2011, 23:03
С него нямахме връзка,виждахме се само за секс,но постепенно се влюбих в него.Много пъти го засичах с други,но винаги си измисляше опрвдания,но след последния път,му казах цбогом.Искам да го накарам да ревнува,да го боли.Имам чувството,че си мисли,че когато и да ме потърси ще съм на разположение,а аз не мога да погледна друг освен него...
Пробвали са ми го на мен това. Не става. Просто една дупка по-малко. Ако има чувства е различно, но в случая, като гледам, няма. На теб ти се иска да има, но няма. Сляпата надежда замъглява обективния ти поглед над ситуацията.

Просто чувствата или ги има, или ги няма. Не можеш с някакви трикове да предизвикаш нещо у него или да направиш обрат. Той, ако не те харесва за нещо повече от секс, няма нищо на тоя свят, което да го накара да е при теб, освен скъсан презерватив, но тогава ще е по задължение, а не по любов.

Решението е, или си оставате така и си се приплясквате от време на време, или си търсиш късмета другаде.

sasha_90
08-11-2011, 11:00
Вчера той ми се обади и се видяхме.Аз го питах защо ме е потърсил той ми каза,че съм му липсвала.Аз още в началото му казах,че няма да правим секс и той каза добре.Гледахме филм каза,че от много време не е стоял прегърнат с момиче без да правят секс.Каза,че сега ме иска повече от всякога,но му казах,че ме е страх да не ме нарани отново и той ми каза,че няма да ме наранява повече...но в крайна сметка не му "пуснах".Като ме изпращаше каза,че ще ми се обади пак.Какво мислите?
Мисля същото.НЕ му се доверявай отново.

megusta
08-11-2011, 17:18
Мда, и аз останах с впечатлението, че той те използва само за секс. А това, че той те е потърсил, защото си му липсвала... малко вероятно. Гледай си живота и не се занимавай с такива като него.

fuckme
08-11-2011, 20:32
мила, знам какво ти е, макарче ситуацията при мен е коррено различна, аз много искам и той да страда за мен, но факт е, че няма да стане...

Torn
08-11-2011, 21:52
EPIC FAIL

mi6eto942
08-13-2011, 22:20
Днес се зарибяваше с една пикла пред мен,и нарочно ме гледаше да види какво ще направя,направо съм бясна...:X

anonymous708973
08-14-2011, 10:06
Честито, постигнал е целта си.

iiordanova
08-14-2011, 14:43
Мда, и аз останах с впечатлението, че той те използва само за секс. А това, че той те е потърсил, защото си му липсвала... малко вероятно. Гледай си живота и не се занимавай с такива като него.

Абсолютно. ;-)
Не е дошъл края на света,не драматизирай излишно.

SmilezZz
08-15-2011, 05:56
И с какво е виновен той,само не разбрах ? Ти сама каза,че сте били само за СЕКС - т.е. ти си била съгласна за подобен тип връзка. Това,че ти след време си се влюбила - не го прави виновен. Жалко е това,което си мислиш-

balu4ka
08-15-2011, 06:15
Онзи ден в който е дошъл при теб,защото уж си му липсвала...лошо,но истината..... правило му се е секс .Не е намазал,търси друго момиче сега,решил е да те разкара ,като си започнала да се опомняш.Защо,след всяка грешка,тогава ревете?!Ти с какъв акъл спиш с момче в което си влюбена,само за да го задържиш...(така не се прави ,момиче).Сега,ще има ред сълзи,ред сополи ...но ето ти един житейски урок .

jeezloxxy
08-15-2011, 19:41
Цбогом :razz: :razz:

Он топик: Набий го с точилката.

mi6eto942
08-17-2011, 22:27
Днес прекрачи всички граници,бясна съм,направо не мога да се побера в кожата си.За малко щеше да ме блъсне с колата,а дори не ми махна...А след това в едно кафе,влезе момичето,с което се мразим и той го знае много добре.Още с влизането и се провикна:Кво става,що ме подминаваш?
Направо не мога да си намеря място от нерви,а на мен дори и здрасти нямаше.Ох,просто трябваше да излея всичко това някъде...

Luidgie
08-17-2011, 22:33
Днес прекрачи всички граници,бясна съм,направо не мога да се побера в кожата си.За малко щеше да ме блъсне с колата,а дори не ми махна...А след това в едно кафе,влезе момичето,с което се мразим и той го знае много добре.Още с влизането и се провикна:Кво става,що ме подминаваш?
Направо не мога да си намеря място от нерви,а на мен дори и здрасти нямаше.Ох,просто трябваше да излея всичко това някъде...

:-o Ахам...

FuckedUp
08-17-2011, 23:06
ГРЪМ-НИ-СЕ.

kyon
08-17-2011, 23:12
Щом ти прави гадно с тая дето се мразиш.. малко или много има нещо.
Ти си жена.. раздвижи си мозъчето и му го върни тъпкано като искаш да го боли... Жените в това сме най - добрите ;)

Alabalaportokala
08-18-2011, 01:07
Ейй ма'а му деба не сте креативни курви :D

Толкова ли е трудно следващия път като дойде отново за секс да го надървиш едно хубаво и точно преди да осъществи каквото и да е проникване да му направиш курвенски номер и да го разкараш. Повярвай ми няма да му хареса, а е възможно и да го ядоса доста. Или да помолиш двама батковци да му смачкат фасона, а ти да гледаш от страни и да се кефиш. Е не знам как ще ги накараш. Има два начина по принцип- или с кинти, или в натура.

След като той няма чувства към теб просто си го избий от главата, че ще го нараниш по някакъв начин. Трябва да го изпързаляш (измамиш) някакси, но нямаш нито куража, нито акъла да го направиш. Айде дано съм помогнал 8)

wankata7
08-24-2011, 18:54
Жалко е това което искаш...

Типично за момиче дето си е направило сефтето на 12-13 години ... Повечето са такива в днешно време не всички повечето !

Chacho
08-24-2011, 19:02
Вземи един пенис колан и го покани на вечеря със свещи... свещи от аптеката.

wankata7
08-24-2011, 21:15
Вземи един пенис колан и го покани на вечеря със свещи... свещи от аптеката.

:razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin:

LeprikonA
08-25-2011, 09:55
Вземи един пенис колан и го покани на вечеря със свещи... свещи от аптеката.

:razz: