PDA

View Full Version : Сексс...



didenceto0o0o0
07-15-2011, 23:16
Здравейте! Аз съм момиче на 18 год. От мин. година започнах да се занимавам с момче на моята възраст и в началото месец месец и нещо и двамата се търсехме,но по-нататък той почти не ме търсеше..само аз...и уж се криехме(казвам така защото споделях на приятелките си като се срещам с него..те и са ми помагали да се осъществят)...защото той така пожела. Той ме е заплашвал,обиждал,правел ме е на нищо,лъгал ме е, като не съм се съгласявала за нещо е спирал да ми пише и след време пак ми е проговарял, понякога ми е казвал и да не си говорим на публични места,а като се видим ме е заприказвал...несериозен е, колко пъти ме е карал да правим секс и да му правя свирки и като го одрязвах почваше да ми вика че съм била монахиня и някви такива. А на едната среща ми викаше че съм била неговото съкровище и т.н. и ме питаше дали съм му липсвала , била ли съм красива..викаше че и аз на него съм му липсвала...с една дума с него съм имала около 8-9 срещи и на почти всичките се е държал гадно с мене. Вече тази година правихме секс...нещо беше станало..май беше спрял да ми говори пак и му обещах и 1 път като отидох на дискотека към края ми беше станало зле и той видя и ми звънна да пита какво ми има...направи се на загрижен и ме накара да се видим до училището ми и аз отидох и ми постави ултиматум или тогава да си спазя обещанието да правим секс или да няма друга среща и аз ест. се съгласих...защото мн съм хлътнала по него...и накрая ми каза на никой да не казвам за това иначе повече нямало да ми пише , да ме погледне..всичко... и го направихме 2 път и ме усетиха 2 момичета , че съм спала с момче и някое от тях двете ме е изпортила и родителите ми разбраха и той ме заряза...от тогава само 2-3 пъти си писахме малко чрез др човек и ми наговори, че от ден на ден щяло да става по-зле и съм щяла да искам да умре рано или късно..да съм го следяла отблизо,да съм пазела приятелките си някоя да не се влюбела в него и да се наложело да ги гледам като се ебат пред мене..можело да го направи,викаше че не му пука за мене,отрича че сме имали нещо...сякаш си фантазирам,вика че даже и не ме забелязва, а колко пъти се опитваше да ме дразни малко преди тоя разговор...закачаше се с момиче пред мене,пращаше ми поздрави по една приятелка..и в крайна сметка сега и не ме поглежда..често рева заради него..той ми е първия..всичко това е станало в продължение на 1 год. някъде..с мн момичета се държи така гадно...браточедка му ми каза, че с всички момичета, които е бил ...постъпил така както с мене....ако може да ми да дадете съвет какво да правя сега..мн пъти съм се мъчела да го забравя, но не се получава...и ми се иска да му отмъстя и него да го заболи мн...има ли такъв начин...ако е "да"..какъв е начина...моля ви..помогнете ми :(

Cucko0
07-15-2011, 23:24
не се занимавай с глупости ..живей си живота и това е

didenceto0o0o0
07-15-2011, 23:37
по принцип така трябва да е..но не мога..мн ми е трудно...аз съм мн чувствителна...мн навътре приемам нещата...

LambOfGod
07-15-2011, 23:43
Като се сетя, че бях на косъм да се въвлека в същата история с едно момче ми става смешно..Но като се замисля, че от тогава минаха пет години, а отново съм на косъм да се въвлека в това всеки път, като ми се обади ми става някак тъжно...
Любов не се лекува. Такава тръпка не се забравя. Но никой няма право да те поставя в такива ситуации и трябва да имаш самоуважение.
Просто гледай да продължиш напред. Ще намериш прекрасни мъже с които ще видиш що е то взаимна любов и що е то да те уважават.

cinderella_gugutka
07-16-2011, 00:15
узобщо не си заслужава да се занимаваш с подобни простаци

Hukuu
07-16-2011, 01:07
Къде го намери тоя боклук и защо изобщо му тичаш след г*за?

Май и ти не знаеш ?

Спри контактите с него, даже здравей здрасти ви е много :-x :-x

Глупаво женско мислене.. трябва да се правиш на интересен и да си поредния кретен, че да ти тичат след г*за :x

Не знам как му позволяваш да се държи така с тебе? Самочувствие нямаш ли? ужс ужс не мога да си се представя така да се държа с някоя, а да не говорим някой да се държи така с мене ...

SisiStrange
07-16-2011, 05:01
Какъв ужас. :-o А аз си мислех, че бившия ми е бил гадняр, за дето ми затваряше телефона и не щеше да говорим до сутринта като се скараме. :-o Не бъди мазохистка. Имай най-накрая малко достойнство. Ако бях теб, щях да съм умряла на място от срам, че изобщо съществува тази история с мен в нея.

shoael
07-16-2011, 06:34
Ако тази история беше написана от 14-годишно момиче, щяхте да я псувате и да се заяждате колко е тъпа и как трябва да си играе с куклите. Много ми е интересно толкова ли променя нещата фактът, че авторката е на 18? Историята отново е глупава, диденцето е инфантилна и без никакво достойнство, а момчето я е използвал и захвърлил, както правят много от момчетата с много от простите момичета. Не виждам разлика.

Roxie
07-16-2011, 06:42
Здравей!
Прочетох ти темата и :
1-во както виждам той те е използвал, а ти защо си му позволила не знам!?!
2-ро я се стегни и да не ти пука, живей си и толкова, ако ще заплашва някой му кажи той сам да не почне да се заплашва!
3-то приятелките ти на дали са толкова "слепи", че да тръгнат да го харесват. Ако питаш мен това момче е самовлюбено и с травма от детството.. така, че му кажи да прави секс ако иска и със стената ;)
4-то не виждам как може да харесваш някой, който те обижда, лъже, и крие връзката си с теб. Ако моят приятел на публични места страни от мен, ще го питам какъв му е проблема, ако го е срам да си ходи сам!

Айде, успех!

GoDZiLa
07-16-2011, 07:54
Зарежи всички мнения, кой какво мисли и какво казва.... Те няма да ти помогнат, а точно обратното - ще те вкарват в безкраен цикъл на самотормоз.

Предлагам, да започнеш да разглеждаш за начало само своето мнение. Защо и как си постъпила ти в дадената ситуация? Тук няма никакво значение, отсрещния човек, дали той е изнасилвач, убиец, извратеняк или гей. Все тая.

Пред теб седи просто едно иживяване, един процес от твоя живот. Ти си изпитала нещо, някога си, и точно в това е смисъла на живота - да опитваш. Точка! Резултатът е споменът от случката. Ако го няма този спомен няма резултат. Т.е. причината да искаш да отмъстиш или да си го върнеш, или да страдаш за горепосоченото, тогава не би съществувала.

Болката и страданието е процес който се генерира от твоята душа, пораждани от спомени (горепосочения човек и изживяното с него).
Както вече казах, ако няма спомени, няма тревоги, няма болки, т.е. ако успокоиш душата си, тя няма да поражда повече излишни процеси, и ше спреш да се тормозиш, даже ще хукнеш да лапаш пишката на следващия девственик като абсолютна девственица!

Но как? Как да се пребориш с горепосочените процеси? Ами на думи просто, на практика сложно: "Вгледай се в себе си, разбери, защо си позволила и защо си поискала това да го изживееш" - когато осъзнаеш, че въпреки всички, през цялото време си искала, ИСКАЛА, да изживееш даденото нещо, въпреки всички "ама можеше, ама аз не съм искала така.... и подобни", съзнаеш че ключа за случилото се винаги си го държала и го държиш все още, ще разбереш и как да го използваш.


На кракто: Причината за всяка болка и страдание, е желанието им. Т.е. ти все още желаеш да се връщаш в миналото и да искаш да ти го вкарват отзад, вместо да ИСКАШ да правиш планове за бъдещето, в които ти го вкарват нежно и с любов само отпред.

:razz:

Ако това ще те успокои, няма никакво значение, какво си, коя си, и за кво си, какво уж ще бъдеш... Единствено значение има че си тук и сега, и ти избираш в текущия момент, кой да ти го вкарва от зад и кой не.

:-o

Roxie
07-16-2011, 08:14
GoDZiLa мисля, че отговорът ти беше достатъчно изчерпателен! Дано този, който го чете да го разбере :)

GossipGirl89
07-16-2011, 08:32
Само на мен ли ми се струва, че темата лекинко клони към фейк? Авторке, излез от филма.

GoDZiLa
07-16-2011, 12:12
Малко вмъкване:

Убеден съм, че ако намериш друга мутра по-хубава и качествена и я сложиш на една везна със старата, няма изобщо да се сетиш повече за старата. Да възможно е колебание, но причините които ще ти го породят лесно биха избледнели, ако си дадеш шанс.

Ще споделя и още едно мое лично мнение:
Масово момченцата по улиците, мъжете по улиците - бъдещите дядовци, са сексуални инвалиди. Дори и да се бият, че го правят, и да го правят всеки ден, пак ще твърдя същото. Защото им липсва нещо, и това нещо е много трудно да се създаде и запази, което е наречено "чиста любов", т.е. масово се практикува "животинса обремененост", което, според мен, е доста изкривено и сравнено с секса на животните, остава на по-ниш план.

Това води до бързото изтощаване, осакатяване и затъпяване на хората, които не знаят за кво живеят, и т.н. - лесно се забелязва в уж млади хора на по 20-25, които вече са се износили...

Както и да е, от много дрънканици файда няма.
Пожелавам ти да се фаниш с някой готин/а пич/ка и да бъдеш щастлива и доволна от себе си това, което правиш. Защото това е най-важно.

Благодаря.

Zarity
07-16-2011, 12:18
:razz: :razz: :razz:
Ебахти култовата тема.Ти самоуважение нямаш ли ве? :shock: Я се стягай.Въобще как си продължила някви отношения,като ти е казал,че иска да се криете.Да няма приятелка? (вероятно)
Мислете с тея глави бе,момичета.То обич,обич,ама час толкова!?Обичайте повече себе си.

Dyany10000
07-16-2011, 15:20
Де ти кажа вси4ко ^^^^ съкратено - Той е използва4, няма кво да си губиш времето дори в МИСЛЕНЕ за него, прати го по дяволите, да и дело с делом!

Moderatorius
07-16-2011, 17:35
Имай уважение към себе си, бе.

Rebirthing
07-16-2011, 22:25
Ъ, как може да съществуват такива лайна ?
А ти не се занимавай с подобни.

marilyn
07-17-2011, 08:44
Не се занимавай с тоя боклук, не си струва, имай си самоуважението. Станало, каквото станало, въвлекла си се в тая история, ама вземи вече да излезнеш... Не си струва да се занимаваш с такива кретени... сега спала си с него, той ти е първия... разбирам те, ама трябва да продължиш напред!

elizabethg
07-17-2011, 09:01
Той не само е използвач,ами е и гадняр!Абе момиче...Ти акъл имаш ли?На 18 си,как може да се оставиш един такъв боклук да те използва?Съсипала си най-хубавото,което имаш заради този нещастник!Сега не се ли чувстваш ограбена?