PDA

View Full Version : Нямам Опит...



ebasitupoto
07-16-2011, 15:49
Здрасти на всички! Ситуацията е следната: Аз съм момче на 16 и несъм правил секс досега(предлагали са ми хубави момичета, но нейсках просто защото несъм ги харесвал а сега е различно..). Запознах се с момиче също на 16 и много се харесваме. "Проблема" е, че тя е правила секс 5-6пъти, а с нея редовно си говорим за секс и т.н само, че на мен ми е малко кофти(като се стигне почти до там) защото ме е страх да не оплескам нещо(ЗНАМ ВСИЧКО КОЕТО ТРЯБВА! ПРОСТО ВИНАГИ ИМА МЯСТО ЗА ГАФОВЕ! :-D ) И някак си ми е кофти, че тя знае за кфо става въпрос и очаква нещо а мен ме е бъзе да не оплескам нещо. Благодаря за вниманието Ви! :D

Хейтъри:
Да, несъм задал конкретен въпрос(мисля, че можете да ме разберете какво имам в предвид ;)
Да, темата е тъпа!
Да, вероятно я има! (не я намерих)
Да, пиша неграмотно и там каквото още се сетите, но ВСЕКИ ЗНАЕ, ЧЕ КОГАТО Е НЕГОВИЯ РЕД П И Т А :x АЗ ИСКАМ СЪВЕТ! АКО ИСКАТЕ ДА ПСУВАТЕ ГО ПРАВЕТЕ НА ДРУГА ТЕМА. :o

SisiStrange
07-16-2011, 15:52
Едва ли ще ти направи проблем дори да не си идеален. Никой не е машина от първия път. И бтв, за 5-6 пъти и тя въобще не е кой знае каква специалистка.

Audiophile
07-16-2011, 16:08
Щом си наясно с теорията, започни с практиката. Няма от кво да се притесняваш, винаги има първи път и се тръгва отнякъде. 8)

6toki
07-16-2011, 16:09
Първия път винаги е излагация... То затова има и 2ри и 3-ти и т.н.
Няма кво да се притесняваш колкото издържиш толкоз. С практиката стават работите по-добре...

ebasitupoto
07-16-2011, 16:12
Лелее мс много! Аз очаквах ебати коментарите :Д:Д Благодаря ви! :grin: А мислите ли (момчета), че една бърза примерно 30мин. преди секс ще забави следващото свършване и ще ми помогне? 8)

Actor
07-16-2011, 16:13
Хаха, братле, аз съм на 18 и нямам опит (да, не съм го правил), а ти си на 16 и се плашиш, не мисля, че има от какво да се притесняваш ;) Правиш го и както каза пича, предполагам че първия път винаги е излагация, затова има и 2-ри и 3-ти :)

nin0o0
07-16-2011, 16:18
Ами ако си на път да го направиш мога да ти дам няколко съвета.
1. Ако не се бръснеш долу, направи го или най-добре отиди в някой салон на кола маска там ще те оправят.
2. Не го правете по купони и други мероприятия. Моят пръв път беше на купон и беше голяма грешка понеже постоянно ни тропаха на вратата за щяло и не щяло.
3. Избери си качествен презерватив. Като ти казват, че тези тънките доставяли удоволствие да така е, но помни че ако се скъса проблемите стават огромни и затова се подсигури.
4. Препоръчвам ти преди да го направиш да си биеш няколко чекии защото така тя докато те барне ти ще си свършил.
Ами това е за сега ако има още нещо питай. ;)

ubuntureload
07-16-2011, 16:28
ЕБаси големия опит има жена ти... -цели 5-6 пъти се е ебала, тя направо е професионалистка... Резни 2 злобни и ходи и напляскай катеричката!

OnlyMeAndYou
07-16-2011, 16:50
Съгласна съм с nin0o0, но ще допълня само да не мислиш за това много, защото може да се притесниш и да стане гаф. Също и да говориш с нея и да и обясниш, че ще ти е за пръв път и се притесняваш. А и си вземи поне 2 презерватива, ако свършиш бързо /което е нормално при първите няколко пъти/ и да се налага да го смениш. И си бий само една, макс 2 чекии. Ако прекалиш може и да не го дигнеш. :) Хайде късмет, но задължително презерватив.

ebasitupoto
07-16-2011, 17:05
Благодаря много за полезните коментари! А относно бръсненето, презервативите и т.н както споменах по-горе тия неща ги знам :) и все пак много Ви благодаря!! :-) :oops:

ubuntureload
07-16-2011, 17:37
...И си бий само една, макс 2 чекии. Ако прекалиш може и да не го дигнеш. :) Хайде късмет, но задължително презерватив.
Мацко... той е на 16 и пред погледа му ще има пyтeнце, и след 10 злобарки ще го вдигне!

ebasitupoto
07-16-2011, 17:43
...И си бий само една, макс 2 чекии. Ако прекалиш може и да не го дигнеш. :) Хайде късмет, но задължително презерватив.
Мацко... той е на 16 и пред погледа му ще има пyтeнце, и след 10 злобарки ще го вдигне!


брато виждал съм "путенца" и несъм некъв неадекватен :lol: както казах 4-5 пъти са ми предлагали :lol: а за орална любов нищо несъм казвал :oops: :lol:

ubuntureload
07-16-2011, 17:51
брато виждал съм "путенца" и несъм некъв неадекватен :lol: както казах 4-5 пъти са ми предлагали :lol: а за орална любов нищо несъм казвал :oops: :lol:
Тогава кво... нещо се хвалиш че ще ебеш или нещо друго! Освен и аз да започна да се хваля преди всяко е6ане...

OnlyMeAndYou
07-16-2011, 18:46
...И си бий само една, макс 2 чекии. Ако прекалиш може и да не го дигнеш. :) Хайде късмет, но задължително презерватив.
Мацко... той е на 16 и пред погледа му ще има пyтeнце, и след 10 злобарки ще го вдигне!

И ще му е за първи път :wink:

Audiophile
07-16-2011, 19:44
Да, препоръчително е да направиш една ръчна за всеки случай. Има и един друг вариант да не свършиш, ако прекалено много се притесняваш. Поиграйте си хубаво преди същинския акт, така ще се отпуснеш. Успех, братле и после да кажеш добри новини 8)

marilyn
07-16-2011, 20:22
Пич, не се притеснявай, тя като има малко повече опит ще е по-добре. Само бъди спокоен и уверен, 'щото като сте неуверени в леглото мн ви личи. Тя като знае, че нямаш опит няма да очаква да си виртуоз в кревата. ;) Успех.