PDA

View Full Version : Corny BIG



DownloadVirus
07-16-2011, 16:27
Тамън си зех от Билата такива има ги и във фитнес залата..

Ама не пише хранителни стойности,а съм на НВД и сега имам леки угризения..

Някой знае ли какви са хранителните стойности на тва нещо?!?!

Гледах и видях и хубави неща,че има , малтодекстрин,глюкозен сироп,мед и още , намерих му стойностите в бб-теам ама проблемът е,че не пише въглехидратите и мазнините какви са!

Иначе пък са много вкусни, адкси вкусни , ако правя както правят хората да ги ядат след тренировка доста ще се разглезя !

Chacho
07-16-2011, 16:38
Не знам с какво си си взел, но са по-богати на бавни въглехидрати, така че ще има да си ги разграждаш в по-дълъг период от време. Няма да ти окаже влияние. Но не си взимай с шоколад, щом си на НВД, ако смяташ, че няма да го изгориш бързо.

DownloadVirus
07-16-2011, 17:04
Не знам с какво си си взел, но са по-богати на бавни въглехидрати, така че ще има да си ги разграждаш в по-дълъг период от време. Няма да ти окаже влияние. Но не си взимай с шоколад, щом си на НВД, ако смяташ, че няма да го изгориш бързо.

Тъкмо бях изял едно,ама то беше със стафиди и кво още там ,сега имам едно с шоколад и едно с фъстъци,награбих от Билата 3 да опитам и викам да опитам и другите 4,ама ще се види и кога !

А защо да има бавни въглехидрати,малтодекстри а,глюкозният сироп,меда не са бавни въглехидрати ? Вярно има и овесени ядки печени,ама те много малко грама! Иначе 12 грама фибри пише.

Проблем ли ще е след тренирова една такава вафла (50 грама е) да си вземам въглехидратът ?! Само за след тренировка!

awerw
07-16-2011, 17:10
Много са добри хапвай си :grin: Аз съм ги опитал всички и редовно ви купувам като ходя до Кауфланд или ЛИДЛ :grin:

TodorMarkov
07-16-2011, 17:30
Какво да ядем след тренировка? (http://forums.gym.bg/topic118.html)

DownloadVirus
07-16-2011, 17:31
Направо чакам да дойде Среда Септември - начало Октомври да им налетя като .. Затлъстяло дете на сергия за сладолед :D

firstdiesel
07-18-2011, 09:53
Направо чакам да дойде Среда Септември - начало Октомври да им налетя като .. Затлъстяло дете на сергия за сладолед :D
вай брат и аз така ... :D :D

как ми се дояде ориз само ако знаеш :D :D ама не става!

DownloadVirus
07-18-2011, 12:37
Мен ориз не ми се яде , вече ми се гади :D

@Todor Към въглехидратите глюкоза,малтодекстрин защо да не се включат ? Иначе тия неща що-годе ги знам.. В тва Корни има и други неща,дето за след тренировка не стават много,ама както и да е ;;;d

ПП: Т'ва с мазнините мит ли е последно или не ? (че забавяло усвояването на протеина)

TodorMarkov
07-18-2011, 15:13
В темата съм написал точно обратнотно,т.е че глюкоза,декстроза,малтоза и общо взето въглихидрати с висок ГИ е подходящо за следтренировъчно хранене,без да се притесняваш от натрупването на излишни мазнизни(поради високия ГИ).

П.п Корнито е добът вариант.Лично аз след тренировка пия суроватъчен протеин с корни.

DownloadVirus
07-18-2011, 15:38
Значи ще си хапвам Корни след тренировка :D Много е вкусно! :D

Само за грамажа се чудя! 100 грама ако взимам..2 вафли няма ли да се запази част в ... мазничко ;;x Ако са повечето въглехидратите след като запълнят чернодробен/мускулен гликоген ?

TodorMarkov
07-18-2011, 15:53
Не мисля,в 100гр корни има около 70гр въглихидрати,даже е идеално ;)

DownloadVirus
07-18-2011, 16:11
А какво да зема? Има най-различни.. Фъстъци банани шоколади кокос и тн..

http://www.bb-team.org/hrani/search?for=corny

awerw
07-18-2011, 16:15
Каквото на теб ти е вкусно, не вярвам да има разлика във въглехидратите при различните видове.

DownloadVirus
07-18-2011, 16:30
Каквото на теб ти е вкусно, не вярвам да има разлика във въглехидратите при различните видове.

Има.. Различен състав е.. И въглехидратите играят 10-15 на 100 грама надолу-нагоре

awerw
07-18-2011, 16:39
Ами като се притесняваш от натрупване на мазнини вземи тези с по-малкото въглехидрати 8-)

DownloadVirus
07-18-2011, 17:00
Само се чудя не е ли по-добре да си взема такива които да вършат двойна работа и те са на същата цена ? Пример:

http://redis.bg/bg/product-view/30.html


50 вафли 45 лева и излиза 90 стотинка на вафла така..


А иначе с корнитата имам само въглехидрат и тряя да дам след тренировка още 2 лева сигурно за протеина :D 3-4 яйца 100 грама свинско или пилешко и то отиде 4 лева само за след тренировка :D