PDA

View Full Version : Зодии



Isolation
07-16-2011, 16:56
Вярвате ли в зодии .. и във тея глупости ..за съвместимостта... Защо.?

SisiStrange
07-16-2011, 16:58
Не. Аз съм скорпион и според датата мама казва, че се водя черен скорпион, но изобщо не си приличам на описанията. Хората не се вместват в рамки.

Sh@d0w
07-16-2011, 17:02
Зодии = пълни простотии.

Zarity
07-16-2011, 17:26
Ами честно казано познавам хора,който си отговарят на зодиите,но аз определо не съм от тях.Но пък за сметка на това фрапиращо си отгаварям на асцедента,така че може би има нещо вярно.

OnlyMeAndYou
07-16-2011, 17:27
В някой случаи да.Имам познати които си отговарят от-до на описанието на зодията. За съвместимостта не. Аз съм рак, а приятеля ми е стрелец. Изобщо не би трябвало да се задържим, и все пак сме заедно от повече от 6 месеца. :-D

kokosety
07-16-2011, 19:19
В някой случаи да.Имам познати които си отговарят от-до на описанието на зодията. За съвместимостта не. Аз съм рак, а приятеля ми е стрелец. Изобщо не би трябвало да се задържим, и все пак сме заедно от повече от 6 месеца. :-D
Нищо лично , ама това не означава нищо!!! И все пак ще се разделите нали ;д Не можете да твърдите нищо.Аз вярвам понеже съм се убедила!!!

boyski33
07-16-2011, 19:24
странно, но да! :? според зодията ми, би трябвало да си пасвам с везни, близнаци, овни и стрелци (говоря за връзка) и наистина е така с някои изключения... :) но странното е, че най-добрите ми приятели (не гаджета) са именно от зодии, които не би трябвало да ми подхождат... схемата е сложна и дебела, кво да ви кажа 8-) иначе, огледайте се и вижте хората около вас и ще разберета дали тва наистина е вярно... :)

П.С. не правете грешката да се водите от зодиите (от личен опит ви го казвам) защото ми се е случвало да си създавам някви предрасъдъци за момичетата и тва да ме разубеждава... :? така че, живейте си живота и да не ви пука много-много :)

OnlyMeAndYou
07-16-2011, 19:30
В някой случаи да.Имам познати които си отговарят от-до на описанието на зодията. За съвместимостта не. Аз съм рак, а приятеля ми е стрелец. Изобщо не би трябвало да се задържим, и все пак сме заедно от повече от 6 месеца. :-D
Нищо лично , ама това не означава нищо!!! И все пак ще се разделите нали ;д Не можете да твърдите нищо.Аз вярвам понеже съм се убедила!!!

Не съм казала, че няма да се разделим, а просто че в момента не трябва да сме заедно. :-D Според зодиите, ние сме пълни противоположности и не би трябвало изобщо да се задържим, АКО изобщо тръгнем. И все пак не сме се разделили. Но всичко си е до човека. Не винаги зодиите отговарят. А и двамата не отговаряме особено на характеристиките на зодиите. :)

Isolation
07-16-2011, 19:38
Не вярвам много в тези работи.. Как някакви тъпи зодии ще определят кой ти подхожда и кой не.. всеки е различен има някои черти които си пасват наистина със зодиите, но все пак не може по зодията да се определи начина ти на живот.. това е апсурно има някакви характеристика за пари за късмет ..даже и за външен вид..
Ето аз например съм водолей. не отговарям на външния вид който характеристиката на зодията описва....

Amazin
07-16-2011, 19:54
Пълни глупости са това със зодиите..;)

Sladurchoo
07-16-2011, 19:56
Мне ... всичко си е съдба :))))

Rebirthing
07-16-2011, 22:06
Вярвам, астрологията е сложна наука, не е само това което виждаме в дневния си хороскоп, което най-често са пълни простотии. Всеки човек е индивидуален в крайна сметка.

А съвместимоста между зодиите е доста обширна тема, но общодостъпната информация в гугъл е доста подвеждаща.

Hilary_
07-17-2011, 13:12
Не, за мен това е тъпо оправдание да не си с някой ако еди къде си не било написано, че сте съвместими .. пхаха :lol:

anonymous708973
07-17-2011, 13:39
Има нещо вярно. :)

shoael
07-17-2011, 13:51
Това са глупости, измислени от хората, за да мамят простия народ и да печелят пари. Неслучайно описанието на характера на някоя зодия е непълен, увъртян, не конкретизира. Примерно и аз мога да кажа, че Рибите са интровертни, срамежливи и потайни. Половината хора с тая зодия ще са такива, а другата не. Следователно 50 % от хората ще си кажат "Ооо, колко точно ме описват". :D

iiordanova
07-17-2011, 14:42
Със сигурност има нещо вярно. И описанието за моята зодия е почти 1 към 1 с мен. Нумерологията като цяло ми е интересна.

NoMore
07-17-2011, 15:00
О аз вярвам в зодиите, но не и в нещата, които четем в нета просто там наистина пишат големи глупости... иначе съм съгласна с хората, че не трябва да се водим по тях и да си избираме партньори според зодията.. аз например ако съдех само по тях нямаше да съм със сегашния си приятел... аз съм лъв той е водолей пълна противоположност в зодиака в реалността също, но пък е най-интересната връзка която съм имала.. Не можем да слагаме всички под един знаменател... например той се скорпион ужасен човек отписваме го... има хиляди неща, които също оказват влияние върху характера на човека като средата в която живее, образование и всякакви такива неща... :)

Evalynn
07-17-2011, 16:54
Мммм, не.. не вярвам, смисъл.. когато съм чела разни неща за зодиите, съм откривала сходни черти с определени хора под даден знак, ноо... не всичко е до зодия, според мен :)

fUcKsMiLe
07-17-2011, 16:56
Има нещо вярно. :)

YourFavouriteDrug
07-18-2011, 07:27
зодиите са забавни за губене на времето, а и има доста верни неща в тях .. и все пак ако харесвам някое момче няма да се откажа щото зодията му не ме кефи :D

Josefinne
07-18-2011, 07:58
Има нещо вярно, ама колко - зависи от човека :)

anonymous708973
07-19-2011, 10:59
Много ми е симпатична една представителка на тази зодия, която - като същинска меркуриева личност - ръководи нюйоркското бюро за телефонни услуги „Белс Лимитид". Пиесата „Звънците звънят" сякаш е написана за нея. Наистина поради постоянното си седене край телефона по 20 часа на денонощие краката не я носят толкова леко, както по времето, когато играеше в балета на един мюзикъл. Тя едва ли може да се нарече пъргава, тъй като рядко се отделя от телефона, но дори и да стои на едно място, отново създава впечатление, че е пълна с енергия. Както болшинството от жените Близнаци, тя притежава много хубаво интересно лице, излъчващо интелект, а неспокойните й меркуриеви ръце шарят като игриви птички. Демонстрирайки често своя чар и ум, тази жена е в състояние да разреши всякакви проблеми само с едно мигване на бистрите си сини очи. Била съм свидетелка как намира гледачка на децата и хамстерите на своя клиентка, съставя списъка с покупките, подписва тридесет и два чека (едно от любимите й занимания), обажда се по телефона на режисьор от Бродуей на яхтата му в Карибско море, праща девет телеграми наведнъж, прибира прането, прави работен план за седмицата на телефонистките си, издирва синята вратовръзка на съпруга си, разяснява му пътя до магазина, от който да купи тропическа риба на сина им, прави четири снимки на кучето си, разглежда съобщенията за сметките за месеца (след което разсеяно ги хвърля в кошчето), помага на една театрална трупа да издири някаква актриса, владееща шест езика и успява да събуди дванадесет клиенти по телефона. Всичко това за малко повече от един час, без да се отдели от стола си. Бихте ли й излезли насреща?

Тайната се крие в двойствената природа на Близнаците. Те могат да се захванат с две работи едновременно и да ги свършат с по-малко усилия, отколкото бихте положили вие за едната. Нерядко жените Близнаци в един и същ момент гладят, хранят бебето и говорят по телефона. Според доста хора Близнаците се раждат с телефонни слушалки и в двете си ръце.

Супер вярно е! Ама по-вярно трудно можеше да е.
Зависи и от човека, естествено, защото познавам адски флегматични близнаци, но ето майка ми е 1 към 1 с жената от описанието, а е козирог.

kokosety
07-19-2011, 11:13
В някой случаи да.Имам познати които си отговарят от-до на описанието на зодията. За съвместимостта не. Аз съм рак, а приятеля ми е стрелец. Изобщо не би трябвало да се задържим, и все пак сме заедно от повече от 6 месеца. :-D
Нищо лично , ама това не означава нищо!!! И все пак ще се разделите нали ;д Не можете да твърдите нищо.Аз вярвам понеже съм се убедила!!!

Не съм казала, че няма да се разделим, а просто че в момента не трябва да сме заедно. :-D Според зодиите, ние сме пълни противоположности и не би трябвало изобщо да се задържим, АКО изобщо тръгнем. И все пак не сме се разделили. Но всичко си е до човека. Не винаги зодиите отговарят. А и двамата не отговаряме особено на характеристиките на зодиите. :)

То и друга антитеза има!!! Противоположностите се привличат!! Което противоречи на тезата за зодиите!!

dimitar_ak
07-19-2011, 11:17
Не вярвам на денвните хороскопи, но на това че месеца на раждане определя характера вярвам. Приятелката ми е телец като мен и имаме много общи черти.

anonymous708973
07-19-2011, 11:30
Противоположностите се привличат и до там. Не могат да се задържат заедно, ако нямат нещо общо.

Josefinne
07-19-2011, 11:40
По-скоро си намирам оправдание в тях. Ако някой ме кефи и в зодиите ни пише, че сме съвместими казвам си " Ето то сме си родени един за друг", а ако не - "Не ни е било писано" :D

YourInspiration
07-19-2011, 11:40
Зависи от човека , не от зодията му .

otakhsum
07-19-2011, 11:44
Зависи от човека , не от зодията му .

Ами точно, нали донякъде зодията те определя......?!

sladur4etyYy
07-19-2011, 16:33
астрологията е наука, а не измислица. освен зодията, влияние оказва асцендентът на човека.

значение за формирането на личността имат още социалната среда, възпитанието, положението в обществото и още какви ли не неща. но това не прави астрологията ''глупост'', а по- скоро вие ставате смешни, задето се изказвате по въпроси, от които и понятие си нямате.

tedincetyyy3
10-04-2012, 16:27
аз съм зодия Водолей и всичко което съм чела за зодията идеално ми пасва на характера ^ ^

♠Joker♠
10-04-2012, 16:33
Не вярвам в тия неща. Но преди време прочетох описание на моята зодия и беше невероятно точно. След това търсих други, но нямаха нищо общо с мен. Освен това съм роден точно по средата на две зодии...

tori
10-04-2012, 16:34
Не вярвам много в тези работи.. Как някакви тъпи зодии ще определят кой ти подхожда и кой не.. всеки е различен има някои черти които си пасват наистина със зодиите, но все пак не може по зодията да се определи начина ти на живот.. това е апсурно има някакви характеристика за пари за късмет ..даже и за външен вид..
Ето аз например съм водолей. не отговарям на външния вид който характеристиката на зодията описва....
АПсурдно е, да. Иначе не вярвам много-много, но някои хора казват, че приличам на овен. Аз не мисля така.

ThePainter
10-04-2012, 16:36
И аз вярвах на зодиите преди да стигна до това: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%A4 %D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%80 . Ако трябва да съм честен, въреки това пак има нещо, което ме кара да вярвам, че има нещо истинско.
П.С. Аз съм си типичното овне. :D

пAteNцЕ
10-04-2012, 17:02
Вярвам до известна степен,абе кво да се прави , близнетата сме си шматки :D висша степен с класа :3

heartshapedbox
10-08-2012, 12:04
Вярвам, но не на 100%

LadyDi
10-08-2012, 12:58
Вярвам в зодии.
Не вярвам в хороскопи.
Вярвам, че положението на планетите и зодиакалните знаци и там върхове, хоризонти и прочие в мига, в който си се родил до някъде може да определи някои неща за теб.
И колкото повече се интересувам и чета, толкова повече вярвам.
Мда...

ShtrudeL
10-08-2012, 14:04
Вярвам в зодии.
Не вярвам в хороскопи.
Вярвам, че положението на планетите и зодиакалните знаци и там върхове, хоризонти и прочие в мига, в който си се родил до някъде може да определи някои неща за теб.
И колкото повече се интересувам и чета, толкова повече вярвам.
Мда...

ох <3
same
Само да отбележа, че наистина има огромна разлика между това да вярваш в зодии и това да вярваш в хороскопи. Хората (да не ги наричам с обидни думички), които не се се поинтересували, наричат цялата наука глупост.

Amore-Mio*
10-08-2012, 17:39
Не вярвам.
Зодиите като цяло обобщават общо, докато хората са индивидуални, различни.

LadyDi
10-08-2012, 17:39
Не вярвам.
Зодиите като цяло обобщават общо, докато хората са индивидуални, различни.

Личи ти, че не си се интересувала особено.