PDA

View Full Version : Въпрос относно НВД



Larush
07-16-2011, 17:09
Здравейте. Тренирам от вече от няколко месеца, резултатите започват да си личат, но малко късно разбрах,че само с тренировки и без подходящо ядене малко трудно ще станат работите. Та в момента съм на НВД, но хляба не искам да го отказвам. Та може ли да речем към НВД да включвам по една филийка бял ( може и типов/ръжен etc хляб) към всяко ядене ( все още съм на стандартната система за ядене по 3 пъти на ден, в по-късен етап може да ги разбия на повече с по-малки порции), без да се загуби ефекта от НВД?
Мерси предварително!!!

DownloadVirus
07-16-2011, 17:23
Вечерта пък особенно ако вкараш филия хляб НВД-то ти отива на кино :)

Everytime
07-16-2011, 19:06
За храненето така,ама защо точно НВД избираш,след като РБД е много по-удобен вариант.Предполагам искаш да качваш маса,но без да се омазниш.Е приятел,туй е скъпа история,за това си яж каквото е сготвено вкъщи, качи прилична мускулна маса и след това мисли за диети.А пък ако имаш средства за да си набавяш нужното количество протеин на ден(2,5гр на килограм,което значи,че ако си 60 килограма ти трябват по 150 грама протеин на ден,което значи че ако се храниш 3 пъти ти излиза по 40 грама протеин на хранене,което е много.) давай по НВД-то.

И още нещо да добавя..със НВД можеш само да стопиш мазнинки и килограми(ако това е целта ти).А ако целта ти е да качваш килограми(в случая мускулна маса),но чисто то твоят режим е НВД-ВМ(ниско въглехидратна-високо мазнинна диета)
Друг вариант за да качиш мускул,без да качиш нежеланите мазнини е РБД(равномерно балансирана диета).

DownloadVirus
07-16-2011, 19:12
За храненето така,ама защо точно НВД избираш,след като РБД е много по-удобен вариант.Предполагам искаш да качваш маса,но без да се омазниш.Е приятел,туй е скъпа история,за това си яж каквото е сготвено вкъщи, качи прилична мускулна маса и след това мисли за диети.А пък ако имаш средства за да си набавяш нужното количество протеин на ден(2,5гр на килограм,което значи,че ако си 60 килограма ти трябват по 150 грама протеин на ден,което значи че ако се храниш 3 пъти ти излиза по 40 грама протеин на хранене,което е много.) давай по НВД-то.

И още нещо да добавя..със НВД можеш само да стопиш мазнинки и килограми(ако това е целта ти).А ако целта ти е да качваш килограми(в случая мускулна маса),но чисто то твоят режим е НВД-ВМ(ниско въглехидратна-високо мазнинна диета)
Друг вариант за да качиш мускул,без да качиш нежеланите мазнини е РБД(равномерно балансирана диета).

Ако ставаше да прави НВД с по 2 грама на телесно тегло , то тогава щяхме да го караме само на яйца :razz:

Everytime
07-16-2011, 19:21
Карай ако искаш само на лайна.. тъп философ.Кажи ми кво се хилиш?Много ли си умен?Не,не мисля.

Вземи си изтрий шибания профил.. пак ти казвам,че не ти е тука мястото да образоваш туко-що навлизащите момчета в сферата на фитнеса със "познанията си".

DownloadVirus
07-16-2011, 19:23
Карай ако искаш само на лайна.. тъп философ.Кажи ми кво се хилиш?Много ли си умен?Не,не мисля.

Вземи си изтрий шибания профил.. пак ти казвам,че не ти е тука мястото да образоваш туко-що навлизащите момчета в сферата на фитнеса със "познанията си".

Май нещо садна , а ? Сорка , бро,че те карам да плачкаш :)

Everytime
07-16-2011, 19:26
Ти ако ме саднеш,аз ще си отрежа топките :D
Тъпото е,че само спамиш без да четеш кви глупости ръсиш и то само за да си трупаш мнения под снимката :)

DownloadVirus
07-16-2011, 19:36
Ае да го карам по темата,че ще освиним и тази тема заради подобни индивиди!

Така 120 грама протеин са ти 6 яйца , 200 грама извара , 100 грама пиле,100 грама свинско и си готов! Давам само пример,винаги може да заместиш и наистина от най-трудните задачи е да си набавиш протеин,защото наистина се искат повече финанси,а въглехидратът,картофи/ориз/царевица-лесна работа,евтино и за дълго време стига..Храни се качествено и тренирай качествено и ще имаш и положителни резултати ! НВД е доста строга диета и дано си минал на нея постепенно,не от единият ден както ядеш по 400-500 грама въглехидрат,на другият ден оп на 60-70 :)

TodorMarkov
07-16-2011, 20:07
Карай ако искаш само на лайна.. тъп философ.Кажи ми кво се хилиш?Много ли си умен?Не,не мисля.

Вземи си изтрий шибания профил.. пак ти казвам,че не ти е тука мястото да образоваш туко-що навлизащите момчета в сферата на фитнеса със "познанията си".

Напълно подкрепям това мнение.Щеше да е смешно,ако не беше жалко,някой 17 годишен да критикува наляво и надясно,било то мене или някой друг с къде,къде повече стаж и опит...Наистина много дразнят подобни комплексарски изсказвания.Прочел няколко теми натрупал 1-2 години стаж в залата и тръгнал да се перчи,обиждайки.Алоо кой си ти?!
Постигнал ли си някакви забележителни резултати?НЕ!Имаш ли някакво образование,че да претендираш за големия разбирач?НЕ!
Специално аз съм те засичал няколко пъти в неща,които не са така.

DownloadVirus
07-16-2011, 20:10
Специално аз съм те засичал няколко пъти в неща,които не са така.

Напълно съгласен! Възможно е,все пак дай ми поста да видим да разнищим тоя въпрос(НА ЛС)

Останалото няма да го коментирам,защото са само нападки,които показват..Като си образован-сети се!

TodorMarkov
07-16-2011, 20:14
Пич аз нямам претенций.Дразни ме факта,че не уважаваш хората,които не са навътре в нещата в сферата на бодибилдинга.Не може всички да са "компетентни" като тебе.Ако всички разбираха от фитнес и се занимаваха с това нещо нямаше да има програмисти,продавачи,поли цай и тн,замисли се!

DownloadVirus
07-16-2011, 20:16
Ти не се притеснявай за уважанието,него може да го си го заслужиш ;)

TodorMarkov
07-16-2011, 20:20
Ти четеш ли въобще кво ти пиша?!Не се притеснявам за каквото и да било свързано с тебе хаха.просто ти казвам как стоят нещата.Оттам нататъка те оставям да направиш равносметка и да усмислиш казаното,че като гледам май ти трябва време :)

DownloadVirus
07-16-2011, 20:27
Искаш уважение,--

TodorMarkov
07-16-2011, 20:32
Пак не си разбрал,ще те улесня.

Пич аз нямам претенций.Дразни ме факта,че не уважаваш хората,които не са навътре в нещата в сферата на бодибилдинга.Не може всички да са "компетентни" като тебе.Ако всички разбираха от фитнес и се занимаваха с това нещо нямаше да има програмисти,продавачи,поли цай и тн,замисли се!

От тебе ли хахаха.И какво печеля от твойто уважение?Нито те познавам,нито си ми приятен,нито мога да имам някаква полза от тебе,за какво ми е точно пък твойто уважение?Кажи ми една адекватна причина хаха :lol:

DownloadVirus
07-16-2011, 20:36
С тези хора "дето са много навътре нещата" визираш себе си 200% :)

А ако искаш да говорим малко по-сериозно,едва ли ако на всеки твой пост правиш най-различни намеци (да не коментирам) може да спечелиш уважението на някой :)

TodorMarkov
07-16-2011, 20:38
Маркирах ти го и пак не си го прочел.Айде сега пак го прочети :razz:

DownloadVirus
07-16-2011, 20:42
Шибано късогледство :-x :-x (0.5 :D ) Значи не уважавам хората които не разбират,грешиш :)

TodorMarkov
07-16-2011, 20:44
Аз това ти обяснявам от половин час.Се тая,жив и здрав!

DownloadVirus
07-16-2011, 20:46
Пак разтегнахме локумите

Everytime
07-17-2011, 07:43
Още един от моята партия :D :D :lol: