PDA

View Full Version : Интернет!



anonymous682486
07-16-2011, 19:28
Значи аз съм със WINDOWS 7 и искам да свързвам интернета към лоптопа ми,но нз как става опитах да напиша ип адреса във internet protocol version(TCP/V4) избрах общи и написах ип-числата и пак не намира безжичната мрежа.Даже нз как да ви обяснявам как трябва.Значи този нет дето имам е на антена и имам един модем от които става безжичната връзка към лаптопа ми .Значи тоя модем не е моя ,аз имам директен кабел които влиза на компютъра ми и наскоро си купих лаптоп и сега си намерих модем чрез които да стане безжичната връзка към лоптопа ми обаче нз как става :(

RadioMan
07-16-2011, 19:51
Обърни рутера и там трябва да има един адрес192.168.1.1 така като влезеш трябва да ти иска име и парола admin ime pass admin
след това си пишеш там настроиките на нета на нетворк обаче след като си готов даваш на wireless и слагаш отметка радио нещо си трябва да има че да се активира wifito обаче ако не можеш да клонираш мака извикаи техник аз имах много ядове с този мак аиде успех и пиши кво е станало

ПЦ за да не ти намира беззична мрежа имаш ли инсталиран драйвер ?

anonymous682486
07-16-2011, 19:58
Обърни рутера и там трябва да има един адрес192.168.1.1 така като влезеш трябва да ти иска име и парола admin ime pass admin
след това си пишеш там настроиките на нета на нетворк обаче след като си готов даваш на wireless и слагаш отметка радио нещо си трябва да има че да се активира wifito обаче ако не можеш да клонираш мака извикаи техник аз имах много ядове с този мак аиде успех и пиши кво е станало

ПЦ за да не ти намира беззична мрежа имаш ли инсталиран драйвер ?
Обърнах рутера и видях ип-адрес но къде да вляза после и какъв драйвер трябва да имам инсталиран .Трябва да знаеш че моя нет не е високоскоростен а абе нз как се вика .Значи то имам нещо като малка антена със кабел които отива директно във компютъра ми но сега като имам лапотоп и чрез модема реших да свържа лаптопа със интернета като слагам кабела директно във модема .Но проблема е че не намира връзката ми :?

RadioMan
07-17-2011, 06:32
http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/MIGR-63623.html

Пробваи с тези ако не стане пиши ми на лична ще ти дам моя драивер да пробваш с него

Еми в браузъра пишеш адреса и там вече както ти обясниш обаче незнам дали ще можеш да клонираш мака

anonymous682486
07-17-2011, 07:32
трябва да знаеш че този рутер не е мои и е използван :)

anonymous682486
07-17-2011, 14:47
Вече реших проблема .Мерси за това че опита да ми помогнеш :)