PDA

View Full Version : Харесва ли ме ??



kuklataaa
07-16-2011, 20:08
Здравейте! Имам съмнения дали едно момче ме харесва. Той е 1 година по-малък от мене. До сега бяхме в едно училище, но там не си контактувахме толкова много. Сега съм приета в друго учебно заведение и не се виждаме изобщо (поне за сега). Като свършихме училище отначало дори не си пишехме толкова много в скайп, но от известно време започна да ми се обажда. Преди, когато бяхме в едно училище не ме харесваше (или поне така си мисля), дори ходеше с една от моя клас, но вече ми се обажда през 2-3 дена. Не знам какво да си мисля. Аз го харесвам и той го знае, но напоследък ми се обажда и ми праща смс-и. Вие няма как да кажете със сигурност, но все пак какво мислите. Дали ме харесва като нещо повече от приятелка или не. :?

Преместено. Extremescream

rome0
07-16-2011, 20:10
Наистина няма как да ти кажем от тука дали те харесва, но темата ти е за раздел Любов.

theonlyone123
07-16-2011, 20:17
Дай повече информация като ти звъни какво си говорите или какви смс-и ти пише ;д .. всмис може да те харесва , но дай повечко информация :)

kuklataaa
07-16-2011, 20:22
Когато ми звъни, се интересува от мен. Т. е. пита ме как съм какво правя... По скайп иска да излезем на басейн това-онова. Общо взето е това, понеже ми звъни от скоро.

Thrombocyte
07-16-2011, 20:33
Ни най-малко. Все пак е само 6-ти клас

Chacho
07-16-2011, 20:40
6-ти клас е доста разгонена възраст.