PDA

View Full Version : момче



pamito14
07-16-2011, 20:26
здравейте на всички и така едно момче иска да имаме връзка обаче аз не съм готова за връзка и му го казах няколко пъти обаче той си държи на решението и още настоява и постоянно ме пита като сме били малки много сме се били смисъл 1 клас
:D помним го и аз от тогава си го мразя та кажете ми сега какво да правя как да го отбегна поне 3 пъти вече съм му казвала че не съм готова за връзка обаче той продължава да настоява и аз не зная какво да сторя моля за съвет а и той е пълен и не ми харесва особено много пуши цигари никотинови това също не ми харесва във него и не зная просто понеже аз преди пушех и сега ако тръгна с него ще започна пак да пуша а не искам това да се случи благодаря на тези които прочетоха моята тема и на тези които отговориха предварително ви благодаря и моля без обидни коментари както правите някой път

pamito14
07-16-2011, 20:35
10 пъти видяна и нищо давайте съвети какво да сторя

jeezloxxy
07-16-2011, 20:40
Не виждам какъв ти е проблема?Просто му казваш не и не.Какво му е сложното?Казваш му,че не ти харесва и че няма да се получи.

...
Profit??

gabs1500
07-16-2011, 20:43
Имах подобна ситуация.Значи ще му кажеш че не искаш да започваш връзка и решението ти е категорично :) Ако продължи да настоява му залепи един шамар и не се занимавай с него :D :D (това за шамара не го прави) :-D

pamito14
07-16-2011, 20:48
сега си пиша с него и той продължава сме ние сме или в един клас 6 години не мога да му кажа грозен си аз му викам че не съм готова за връзка

Rebirthing
07-16-2011, 21:33
Кажи му че има друг ! Или, че гледаш на него само като на приятел.

Пу, аман от пуберски работи.

onestar
07-16-2011, 22:13
Поне една запетая да беше сложила някъде. Тц!

Кажи му отново, че не искаш да започваш връзка с него. Ако настоява, повтори същото на висок тон... изкрещи му го ако трябва.

И спри да му отговаряш във фейсбук и/или в скайп. Не отговаряй и на обажданията му. Нали се сещаш, че ако всеки път когато те потърси ти откликваш, няма как да се отървеш от него?
Пълен игнор и скоро ще се откаже - това е.

pamito14
07-16-2011, 22:34
мерси той ми взе и телефонния номер и сигурно ще ми звъни :-x копелето му и какво да не му дигам

Luidgie
07-16-2011, 22:43
След огромното ми старание, да прочета написаното от теб, мисля, можеше да сложиш поне една точка, главна буква или запетая. Пишете неграмотно и очаквате, някой да се мъчи като грешник, да чете поредното пуберско тресене. Незнам от кое да съм по-възмутена...


И спри да му отговаряш във фейсбук и/или в скайп. Не отговаряй и на обажданията му. Нали се сещаш, че ако всеки път когато те потърси ти откликваш, няма как да се отървеш от него?
Пълен игнор и скоро ще се откаже - това е.
А ти мислиш ли, че тя би се лишила от това? Защото, ако искаше да се отърве от него, сама щеше да стигне до този извод. Някои хора порсто си умират за внимание. Когато някой ти е неприятен е логично да го игнорираш. Но на въпросната госпожичка и е приятно. Даже бих казала, че се радва на вниманието поне на едно момче.

pamito14
07-17-2011, 09:16
не ми е приятно от вниманието му и ето че отново се появи някой който се заяде с мен просто се опитвам да го игнорирам но не ми е лесно сега му казах че съм си на дело но аз не съм смисъл снощи му казах

Luidgie
07-17-2011, 09:33
не ми е приятно от вниманието му и ето че отново се появи някой който се заяде с мен просто се опитвам да го игнорирам но не ми е лесно сега му казах че съм си на дело но аз не съм смисъл снощи му казах
А да ревнеш можеш ли? :)

cigarettekisses
07-17-2011, 09:52
след като си му казала 3 пъти,явно и на 4тия няма да го разбере.
бъди по-директна и малко по-грубичка,за да е наясно,че няма да стане..

pamito14
07-17-2011, 14:26
не желая никакви отговори ои теб Luidgie ти знаеш само да се заяждаш друго ти не знаеш моля те пиши в тази тема благодаря ти

MissArrogance
07-17-2011, 15:09
Кажи му че има друг ! Или, че гледаш на него само като на приятел.

Пу, аман от пуберски работи.

Съгласна!


не желая никакви отговори ои теб Luidgie ти знаеш само да се заяждаш друго ти не знаеш моля те пиши в тази тема благодаря ти

Хаха ..
Скъпа, потребителят от който си толкова обидена, всъщност, ти казва самата истина. И да, истината боли.

Luidgie
07-17-2011, 19:21
не желая никакви отговори ои теб Luidgie ти знаеш само да се заяждаш друго ти не знаеш моля те пиши в тази тема благодаря ти

Ммм.. не че се заяждам... Извинявай ти молиш ли ме да пиша? И кое по-точно беше заяждане? Забележката за правописа ти? :)

MissArrogance - мерси. :)

VampireGirl95
07-17-2011, 19:45
Кажи му каквото мислиш и то грубо ! Не само момчетата могат да са груби.
Явно наистина те харесва и няма да се откаже или му дай поводи да те ревнува от друг.

Evalynn
07-17-2011, 19:52
сега си пиша с него и той продължава сме ние сме или в един клас 6 години не мога да му кажа грозен си аз му викам че не съм готова за връзка

e, зак`во изобщо му отговаряш, като не ти е приятен?
Казваш му, че не изпитваш нищо към него! Не и не! Не е толкова трудно.. :? :-o
бтв Luidgie e прав/а ;dd

pamito14
07-18-2011, 07:54
същия ден вечерта се бяхме видели и му казах че ще му отговора понеже нямаше начин да го излъжа с нещо

sladkabebova
07-18-2011, 08:12
ПИШЕШ СИ С НЕГО и твърдиш,че искаш той да те остави намира..
:razz:

Ако искаш да се отървеш от него,просто му кажи ''ЧАО'', блокирай го и толкоз.. :) Близко до акъла е :?

SweetAngell
07-18-2011, 08:50
Дала си му номера ти, чатиш си с него и очакваш да престане ?!.. :?

sasha_90
07-18-2011, 18:05
ИЗБЯГВАЙ ГО.

Lexyy
07-18-2011, 19:09
О .. за бога ПЪРВО СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО ! ...Бъди груба и директна, не му обръщай внимание и не му дигай. Повярвай, с безразличие можеш да постигнеш много !