PDA

View Full Version : Признаци...



Isolation
07-16-2011, 20:32
Кажете какви са признаците когато някое момче те харесва... ?
ИЛи как да разбереш дали те харесва..

nirvancho
07-16-2011, 20:45
Случайно да ти е хрумвало да го питаш дали те харесва? Знам, че сигурно е далеч от акъла ти... ;)

Bender
07-16-2011, 20:55
Личи си ако те харесва .. някое момче и то много..

Isolation
07-17-2011, 03:49
Еми ето ви пример.

Има един с който е познаваме от 1 година но през това време изобщо не сме си говорили.Добавих го в скайпи пак не си писахме. Сега преди 1седмица му писах и сее заприказвахме.. на следващият ден той ме покани да отида с него на излет със приятелите му... но аз не отидох заради нашите ... И след този ден той спря да ми пише... писах му цял ден той не отговаряше.След 2 дни. ми писа и ми обясни че е бил на изпит и е трябвало да учи..затова не ми бил писал... сега си пишем но не както преди.Споделих му един проблем... той започна за малко да ме успокоява поиска да разбере всичко. Обясних му и спря да пише..изобщо...
КАК да разбера дали ме харесва.. Но няма да го питам при никакви положения....Всичко друго но не и тва

Auriss
07-17-2011, 04:16
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=415351&postdays=0&postorder=asc&start=0

мдам...столквам си и аз

Sh@d0w
07-17-2011, 05:01
Еми ето ви пример.

Има един с който е познаваме от 1 година но през това време изобщо не сме си говорили.Добавих го в скайпи пак не си писахме. Сега преди 1седмица му писах и сее заприказвахме.. на следващият ден той ме покани да отида с него на излет със приятелите му... но аз не отидох заради нашите ... И след този ден той спря да ми пише... писах му цял ден той не отговаряше.След 2 дни. ми писа и ми обясни че е бил на изпит и е трябвало да учи..затова не ми бил писал... сега си пишем но не както преди.Споделих му един проблем... той започна за малко да ме успокоява поиска да разбере всичко. Обясних му и спря да пише..изобщо...
КАК да разбера дали ме харесва.. Но няма да го питам при никакви положения....Всичко друго но не и тва

Ти по скайп ли очакваш да разбереш? /facepalm image here

Просто излезте някой път навън двамата и ще разбереш по държанието му.Спрете се вече с тия скайп забивки....

Spicy
07-17-2011, 07:35
Еми ето ви пример.

Има един с който е познаваме от 1 година но през това време изобщо не сме си говорили.Добавих го в скайпи пак не си писахме. Сега преди 1седмица му писах и сее заприказвахме.. на следващият ден той ме покани да отида с него на излет със приятелите му... но аз не отидох заради нашите ... И след този ден той спря да ми пише... писах му цял ден той не отговаряше.След 2 дни. ми писа и ми обясни че е бил на изпит и е трябвало да учи..затова не ми бил писал... сега си пишем но не както преди.Споделих му един проблем... той започна за малко да ме успокоява поиска да разбере всичко. Обясних му и спря да пише..изобщо...
КАК да разбера дали ме харесва.. Но няма да го питам при никакви положения....Всичко друго но не и тва

Ти по скайп ли очакваш да разбереш? /facepalm image here

Просто излезте някой път навън двамата и ще разбереш по държанието му.Спрете се вече с тия скайп забивки....

+ ;)

Глупаво е по тоя скайп да се забивате. Излезте и говорете очи в очи... !

Evalynn
07-17-2011, 12:51
хахах... питай приятеляна приятелката на най-добрия му приятел.. може и да знаят ;dd
пфф, не.. т`ва, че ти пише и ти е предложил да отидеш с тях на излет, не означава, че 100 % те харесва 8-)

Vik4eto19
07-25-2011, 17:33
Така аз искам да ви попитам дали едно момче ме харесва.Значи в даскалото ме зяпаше и там има едно детско лято ние не се познаваме като се смея ме гледа,като минавам покрай него ме гледа и някой път ми се усмихва,питах го във фейсбука 8-) защо ме гледа той вика да не гледам само тебе тва ко ше рече не мога да разбера! А да и преди когато си пишех с него най-различни работи здр примерно щот още не се познавахме и само тва няма друго той ми пишеше * кво значи това щото казах на една моя приятелка за това тя вика това е : * (целувка всички знаете) ама не съм сигурна дали е вярно ! Помагайте!

Luidgie
07-25-2011, 18:40
Ех тоя скайп, ех тоя фейсбук! С ТЯХ НИЩО НЕ ПОСТИГАТЕ!!!! Те са за приятели да си комуникараш с тях! Не да си хващате гаджета или квото там искате! ОМГ!

nolovexxx
07-25-2011, 18:46
Мъжки жестове и сигнали за ухажване


Както и при повечето животински видове, поведението на мъжкото човешко същество също става по-наперено при вида на женско човешко същество. Освен вече споменатите физиологични реакции и промени, мъжът обикновено посяга към врата си и си потяга вратовръзката. Ако няма вратовръзка, вероятно ще си намести яката или ще отмахне някоя въображаема прашинка от рамото си, ще си подръпне маншетите, ще си пооправи ризата, сакото или друга част от облеклото. Може да се „пона-пудри“ допълнително, като си приглади косата.

Възможно най-агресивният сигнал, който би отправил към жената, е да пъхне палци в колана на панталона си, като с този жест привлече вниманието й към областта на половите си органи. Освен това вероятно ще поизвие тяло към нея и ще насочи стъпалото на единия си крак в нейната посока. В такива случаи мъжът използва интимния поглед и приковава очите й около секунда по-дълго от нормалното. Ако е искрено заинтересуван от жената, зениците му ще се разширят. Често застава с ръце на хълбоците , от една страна, за да подчертае физическите си размери и да изглежда по-внушителен, а от друга — за да покаже готовността си за обвързване с жената. Когато е седнал или се е облегнал на стена, мъжът вероятно ще се разкрачи, за да привлече вниманието й към половия си орган.

Когато става дума за ритуалите на ухажване, повечето мъже са почти толкова ефективни, колкото е и някой човек, който е застанал на брега на реката и лови риба, като се опитва да удря рибите по главите с дълъг прът. Както ще видим след малко, жените притежават много повече изкусност и риболовни умения за безпогрешно улавяне на лапнишарани — умения, за каквито мъжете не могат дори да мечтаят.

Taam
07-25-2011, 18:49
Защо ли се сетих за ПМС :-o

Vik4eto19
07-25-2011, 18:56
Ех тоя скайп, ех тоя фейсбук! С ТЯХ НИЩО НЕ ПОСТИГАТЕ!!!! Те са за приятели да си комуникараш с тях! Не да си хващате гаджета или квото там искате! ОМГ!
КАКВО ДА НАПРАВЯ ЧЕ МЕ Е СРАМ БЕ!!!

gruhhhh
07-25-2011, 18:59
Ех тоя скайп, ех тоя фейсбук! С ТЯХ НИЩО НЕ ПОСТИГАТЕ!!!! Те са за приятели да си комуникараш с тях! Не да си хващате гаджета или квото там искате! ОМГ!
КАКВО ДА НАПРАВЯ ЧЕ МЕ Е СРАМ БЕ!!!
излез от вас като за начало

Luidgie
07-25-2011, 19:03
Ех тоя скайп, ех тоя фейсбук! С ТЯХ НИЩО НЕ ПОСТИГАТЕ!!!! Те са за приятели да си комуникараш с тях! Не да си хващате гаджета или квото там искате! ОМГ!
КАКВО ДА НАПРАВЯ ЧЕ МЕ Е СРАМ БЕ!!!
1во! Не ми говори на БЕ :) само те съветвам. 2ро. Като те е срам разчитай си на фейсбука! И мене ме е било срам. Ама като не става по друг начин се налага да предприемеш някакви мерки! По-добре се обади от колкото да пишеш! Т'ва е 100% "не ми пука за тебе няма кво да правя просто". Бахти излезнете от тоя интернет! ИСУСЕ!

kokosety
07-25-2011, 19:05
Еми ето ви пример.

Има един с който е познаваме от 1 година но през това време изобщо не сме си говорили.Добавих го в скайпи пак не си писахме. Сега преди 1седмица му писах и сее заприказвахме.. на следващият ден той ме покани да отида с него на излет със приятелите му... но аз не отидох заради нашите ... И след този ден той спря да ми пише... писах му цял ден той не отговаряше.След 2 дни. ми писа и ми обясни че е бил на изпит и е трябвало да учи..затова не ми бил писал... сега си пишем но не както преди.Споделих му един проблем... той започна за малко да ме успокоява поиска да разбере всичко. Обясних му и спря да пише..изобщо...
КАК да разбера дали ме харесва.. Но няма да го питам при никакви положения....Всичко друго но не и тва

Ти по скайп ли очакваш да разбереш? /facepalm image here

Просто излезте някой път навън двамата и ще разбереш по държанието му.Спрете се вече с тия скайп забивки....

Извини ме, запознал си се с гаджето си във форума. Какви съвети даваш?

kwadratnaYbik0lkaMissKiss
07-25-2011, 19:07
ТЕ САМИ ГО ПОКАЗВАТ ПО РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ ФЛИРТУВАТ С ТЕБЕ И ТАКА НАТАТЪК!

Vik4eto19
07-25-2011, 19:10
Добре добре може и да реша да му кажа ама все пак да питам харесва ли ме или не според вас???????

Luidgie
07-25-2011, 19:11
Сори ама не. Има куп причини да те гледа. А и отговора който ти е дал...

echii
07-25-2011, 19:13
оо личи си .. много лесно се разбира..
ако започне да пелтечи..да те гледа продължително..да иска да се вижда по-често с теб.....и всякви такива..

Vik4eto19
07-25-2011, 19:14
И защо да не изчетох куп различни сайтове признаци дали те харесва и всичко което е описано е вярно очи,усмивка,разширяване на зениците, мило държане защо да не може ????

echii
07-25-2011, 19:15
Еми ето ви пример.

Има един с който е познаваме от 1 година но през това време изобщо не сме си говорили.Добавих го в скайпи пак не си писахме. Сега преди 1седмица му писах и сее заприказвахме.. на следващият ден той ме покани да отида с него на излет със приятелите му... но аз не отидох заради нашите ... И след този ден той спря да ми пише... писах му цял ден той не отговаряше.След 2 дни. ми писа и ми обясни че е бил на изпит и е трябвало да учи..затова не ми бил писал... сега си пишем но не както преди.Споделих му един проблем... той започна за малко да ме успокоява поиска да разбере всичко. Обясних му и спря да пише..изобщо...
КАК да разбера дали ме харесва.. Но няма да го питам при никакви положения....Всичко друго но не и тва
според мен..не те харесва просто се опитва да бъде мил...

Vik4eto19
07-25-2011, 19:16
оо личи си .. много лесно се разбира..
ако започне да пелтечи..да те гледа продължително..да иска да се вижда по-често с теб.....и всякви такива..
Той ме гледа продължително но според Luidgie тва не е нищо .

Luidgie
07-25-2011, 19:21
Ами и мене са ме гледали много, и са ми пелтечели и са ми се усмихвали, и какво? Твоето момче приятел ли ти е? Познат ли ти е, какво?

Vik4eto19
07-25-2011, 19:24
Значи човек не може да каже нещо без да му се скарат значи никакъв не ми е просто се срещахме в даскалото и точка и често пъти си засичаме погледите тва е !

Luidgie
07-25-2011, 19:27
Ами ето защо те гледа! Господи!

LazyTownFanEver
07-25-2011, 19:55
аз съм яка кака ако някой иска да ме щрака, да ми се обади

peace95
07-25-2011, 20:26
Честно да ти кажа , момичетата си мислим едно нещо за признак , а това нещо момчето си го прави просто така , тей , че трябва да питaш ^^

Zarity
07-25-2011, 20:41
Издава любовния си вик.

Vik4eto19
08-15-2011, 07:29
И така аз искам да попитам за една моя приятелка дали едно момче я харесва защото постоянно ме пита и ще ми надуе главата.Така с момчето всеки ден се виждат той я поглежда тя го гледа и така , но един път направи една каскада с колелото си и като я правеше гледаше приятелката ми и така 3-4 пъти. И така това какво ще рече? Харесва ли я или не?

Josefinne
08-15-2011, 07:33
Дърпа те за косата и се хихика.

Missmarch
08-15-2011, 14:07
МНОО ЯК АВАТАР! Тая мацка я обичах, ся и аз моя ще си го украся с нея :D
Таа... зависи от човека.
Ако е некъв лек тип характер ще те зяпа и ще ти се усмихва. Такъв сладък ще ти изглежда в очичките.
Ама ако е некъв по-труден характер и по суров е много трудно. Тва го преживях и от тая ситуация още отговора не намерих :)

elysunny
08-15-2011, 16:17
ако те харесва, сама ще усетиш, тия неща се разбират