PDA

View Full Version : Toй не ме обича вече..



nqkoqsiii
07-16-2011, 22:16
Той е различен.Вече не ми обръща внимание.Не ме търси.Не се интересува от мен.Избягва ме.
Започна нова работа , с 10 колежки. Илиза от 3 дена с тях, не ми вдига.Обажда се след няколко часа и повтаря,че няма от какво да се притеснявам и че ме обича. Не давал повод за ревност.
Аз глупачката се съсипах.Всичко дадох за него,всичко направих за него. Той винаги си е бил така, но сега е по-обтегнато.Сега около него нон стоп се въртят момичета. Сега го усещам чужд.
Трябваше да свърши работа преди час, а още не ми вдига..
Така прекарвам дните си. Чакам го да му доскучае за да е с мен. Стоя и плача. Нямам желание за нищо. И когато тъкмо реша,че ще си тръгна завинаги, той отново започва с обясненията в любов и клетвите. Наистина не знам какво да правя. Обичам го до болка, не искам да си представям живота си без него. Не мога да го прежаля.. той ми бе и още е всичко за мен.

Rebirthing
07-16-2011, 23:10
Стегни се. Мисля, че твърде много се филмираш и го ревнуваш, най-вече.

shoael
07-17-2011, 08:45
^ Абсолютно. Човекът има работа, а ти го тормозиш. Задушаваш го и без да ти изневерява, ще започне.

prout1
07-17-2011, 08:49
Абсолютно, филмирала си се щото колежките му са жени, а вероятно нямаш никаква причина. Иначе е кофти че не контактува с теб и не те търси, това трябва да му го обясниш. И недей да си мислиш лоши работи, може просто да е зает, изморен и т.н. И вземи си намери някакво занимание, не само да го чакаш да ти звънне, че така се забиваш още повече в тъпия филм.

misskapriz1994
07-17-2011, 08:53
Наистина си си въобразила ! Не се притеснявай вярно,че се държи дръпнато но това не значи че и той не те обича и не го ревнувай без причина това че е на вън с колежките му е едно и също дали на вън или на работа няма разлика все пак той е с теб.

fenkaaa
07-17-2011, 09:00
Аз пък за разлика от всички ще подкрепя момичето и ще се поставя на нейно място.. Защо той предпочита след работа да излиза с колежките си а да не е при приятелката си ?! Щом излиза с тях може да е хвърлил око на някоя и с право да ревнуваш и да се тормозиш.. Поговори с него и му кажи,че не можеш така,все пак трябва за него да си по важна от някакви си "колежки" ;)

Hilary_
07-17-2011, 13:07
.. не искам да си представям живота си без него.
ще ти се наложи .. няма да е първия, нито последния!!
Ако имаш поне малко себеуважение му бий шута!! ;)

Rebirthing
07-17-2011, 13:19
Що да му бие шута ? Момичето може просто да се е вкарало във филма повече от колкото трябва.

nichiiq
07-17-2011, 13:41
Нещата очевадно отиват на изуй гащи и според мен трябва да го зарежеш докато е време .Знам какво ти е ама тва е живота суров и куров.Тегли му майната на тоя :)

blueberryyy
07-17-2011, 18:42
Грешката ти е там, че "го чакаш", "стоиш", правиш нещата супер лесни, съответно той губи интерес.
Стегни се, започни да излизаш, престани да му звъниш през 5 минути, разигравай го малко, флиртувай... Не ти говоря съвсем да го заебеш, просто го поизправи на нокти, обърни нещата така, че той да е този, който ще се старае да получи вниманието ти. Пробвай тази тактика в рамките на седмица-две, старай се да се разсейваш, а не той да е целия ти живот.
Повярвай ми, мъжете не обичат отчаяни, ревниви, самосъжаляващи се мацки. Те търсят момичета, които поддържат интереса им.
Ако не проработи, значи просто момчето вече няма чувства към теб или пък има някакъв проблем, това ще го разбереш като поговорите.
Успех :)

ivcheto0o
07-17-2011, 18:52
Поговори с него,обясни му как се чувстваш.

VampireGirl95
07-17-2011, 19:48
Поговори с него,обясни му как се чувстваш.

Как като не и дига?

ivcheto0o
07-17-2011, 19:55
Е все ще й отговори,по-добре е сега да не се филмира и да изчака да поговорят и да си разяснят ситуацията.

mArMaLaDkA
07-17-2011, 23:16
Той винаги си е бил така.

Тогава къде ти е бил акъла навремето? Никой не те е карал насила да бъдеш с него, предполагам, сама си си го избрала. Сама си си избрала да бъдеш и в положението, в което се намираш в момента. Вместо да си хванеш шапката, да поизлезеш, да се видиш с приятели, ти си висиш у вас, кръстиш ръце и рониш крокодилски сълзи. Навярно гаджето ти гледа да прекарва възможно най-много време навън и избягва да се прибира, за да не слуша тирадата "аз направих всичко за теб, пожертвах еди-какво-си, а ти се държиш еди-как-си" стил "отчаяна домакиня". Ми досадно е, сори. Научи се да бъдеш по-самостоятелна и по-саможива.

onestar
07-18-2011, 00:20
Не знам вие от къде го гледате, ама на мен такава коренна промяна не ми се вижда нормална...

SmilezZz
07-18-2011, 05:38
Аз пък за разлика от всички ще подкрепя момичето и ще се поставя на нейно място.. Защо той предпочита след работа да излиза с колежките си а да не е при приятелката си ?! Щом излиза с тях може да е хвърлил око на някоя и с право да ревнуваш и да се тормозиш.. Поговори с него и му кажи,че не можеш така,все пак трябва за него да си по важна от някакви си "колежки" ;) На същото мнение съм. Аз също бих се "вкарала във филма".. Ако приятеля ми не ме търси,не ми споделя. Излиза главно с момичета. Не ми вдига и тем подобни.
Поговори с него. Ако не стане - просто сложи край на връзката ви,защото ако продължава така и без това няма да съществува такова нещо. Пък ако не си щастлива с него - за какво да се тормозиш и самонараняваш ?