PDA

View Full Version : Ключ!



TheBeatles
07-16-2011, 23:40
Здравейте! На път съм да напиша доста дълга история за мен. Изливам си душата - който иска да чете.
Аз съм момИче на 13 години. Имам проблем - различна съм. И не ме разбирайте погрешно - не пиша темата за да търся съжаление или нещо такова. Та така, по темата... Винаги съм била различна, и може би, затова и отхвърлена от обществото. Всичко започна в първи клас. Така и не можах да се сприятеля. Всички говореха зад гърба ми. Мислех, че всичко ще премине в по-нататъшни години. Уви, не стана така. Годините минаваха, а аз нямах нито един приятел. И ето ме сега - сама, без никой до мен. Никога в живота си не съм имала приятел. Нито един. В училище не говоря с никой (не преувеличавам, наистина, в училище не говоря с АБСОЛЮТНО никой, освен учителите). Винаги съм била самотник. Лошото е, че съм както всички ме наричат "зубър". Винаги съм била много прилежна в ученето, и мисля, че това е единственото, което ми се отдава. Най-слабата ми оценка в живота ми е четворка, а ще ставам седми клас. Всички учители винаги са ми се възхищавали, и те са единствените хора, на който имам доверие. Бих споделила ВСИЧКО с учител, но АБСОЛЮТНО нищо на дете на моята възраст. Винаги съм имала доверие на тези хора, както и те на мен. Всички учители са ми имали ОГРОМНО доверие през годините. Класната би ми поверила всичко. По време на часовете погледа ми не се отделя от учителя. На тестове всички искат да им подсказвам. Вече шеста година завършвам със 6,00. Не знам защо, но въпреки че не говоря с никое дете на моята възраст, и всички ме обиждат, никога не съм мразила някой. През големите междучасия оставам сама в класната стая, всички други са навън. Когато класа бяга от час, аз никога не бягам - 2 пъти ми се е случвало да съм САМА в класната стая и учителя да преподава само на мен. Постоянно отнасям обиди и за други неща. Всички ми викат "старомоден зубър", по простата причина, че не съм като тях. Винаги съм била старомодна във всяко едно отношение. Слушам музика САМО от 50-те, 60-те и 70-те. Понякога съм плакала за човек, починал преди да се родя. Никога не слушам "нова" музика. Същото е и с филмите. Обличам се със тениски и дънки или с анцуг за физическо. МРАЗЯ гримовете, червилата, токчетата, дълбоките деколтета, рокли, поли и подобни. Никога не бих се гримирала. Ужасявам се от днешното поколение - в шести клас си развяват ци*ите, целите гримирани. Някой имат пиърсинг. Друго нещо е, че винаги съм се разбирала с възрастни, както споменах горе. Мога с часове да говоря с баба си и да не ми омръзват нейните разкази за едно време. Със дете на моята възраст е НЕВЪЗМОЖНО да се разбера (не че въобще говоря с някой). С учителите също се разбирам перфектно. Друго нещо е, че НИКОГА в живота си не съм си позволила да пиша на латиница. Винаги съм уважавала родния си език. Единствено си позволявам, когато пиша нещо на английски.

Може да ме попитате относно родителите ми. Ами, те са разведени. Никога не съм имала баща до себе си. Майка ми и баба ми ме отгледаха. Майка ми иска да ме води на психолог, заради всичко изброено по-горе. Казва ми, че не съм нормално дете. Ами така си е. Никога не съм била нормална. Винаги съм била отхвърляна от децата на моята възраст. Родителите ми винаги са се държали добре с мен и са ме приемали, каквато съм. Е, майка ми го приема доста трудно.
Та, това е моята история. Някои от вас може да кажете, че историята не е истинска или на тийнейджърски език - "фейк". Ами истинска е.

ccdesigns
07-17-2011, 00:23
И аз се разбирам по-добре с по-възрастните попринцип, но имам и приятели на моята (и твоята) възраст, които също са много свестни. Просто наистина си малко различна, а лидерчетата на класа винаги с обиждането на такива хора като теб се занимават в училище. Не си избивай комплекси заради това. По-натам ти ще изкарваш хиледарки на месец, а те ще ровят по кофите. Спокойно. Учи, но научавай, а не зубри. Добре е, че имаш доверието на учителите. Те могат да те научат на много повече от хората на твоята възраст. По-добре бъди приятелка с тях, отколкото с тия от класа.

PsihoPatka
07-17-2011, 00:57
Разбирам как се чувстваш, защото и аз преди бях в подобно положение. По пиринцип не мога да общувам с всички хора и трудно си допадам с някой, но във всеки клас е имало поне 1-2 човека, с които да си пасвам, и които също са различни по някакъв начин. Сигурна съм, че и ти ще намериш такива. Това, че можеш да си говориш свободно с възрастните е много добре и може да е само в твой плюс, но все ще се появи и някой на твоята възраст, с когото да се сприятелиш. Мога да ти дам съвет да не бъдеш толкова крайна и да не отписваш веднага някой, защото не ти харесва как се облича или каква музика слуша. Не съди за другите така, както не искаш да съдят и за теб. Опитай се да опознаеш хората и да намериш общи теми с някой по-свестен, който ти допада. Не може да няма такива, просто се огледай. Трябва да се научиш да не ти пука какво говорят за теб сульо и пульо и да цениш мнението само на важните за теб хора. Не плащаме данък обществено мнение, така че няма защо да ни пука за хора, на които не им пука за нас. Може сега да не ти изглежда така, но някой ден нещата ще се променят в положителна посока. :)

WishICouldForgetYou
07-17-2011, 01:39
Още си малка и не можеш да разбереш някои неща. Винаги ще има хора, които да те отхвърлят. Иначе добре правиш, че залягаш над учебниците и не ти пука много какво мислят другите. Свикнала си явно. Също така е хубаво, че не умееш да мразиш. Това е доста лоша черта според мен.
Харесва ми това, че не си като другите с 1 кофа фон дьо тен и т.н. Имаш умствен багаж и ако продължаваш да се развиваш един ден живот и здраве ще станеш един уважаван човек.
И все пак ... опитай като отидеш в ново училище да не показваш каква си всъщност още в началото. Отпусни се малко, намери общи теми за разговор с някого. Сигурна съм, че ще намериш такъв човек. Вярно, че след набор 92 е много малък процента на свестните хора, но трябва да се подкрепяме. Нали така? 8-)
Също можеш да се запишеш на нещо. Кеф ти шах, плуване, баскетбол... :)

Rza
07-17-2011, 05:51
Не си ти различна,те всички са еднакви просто :)Няма смисъл да си приятел с някой насила,защото това си е лицемерие и ще те научи и теб на това.Няма нищо лошо в това да си надраснал годините си,за музиката има много хора,които слушат стара музика....просто си на такива години,че не можеш да искаш много от връстниците си...те са си деца,които са заблудени,че са нещо повече от другите,а всъщност 1005 съм сигурен,че живота им е много по-лош от твоя :) спорта помага,там се намират приятели или се запиши на китара

TrickyAngel
07-17-2011, 10:20
Хубава музика слушаш значи. :D Както и да е, според мен това твое отношение към връстниците ти е провокирано лично от теб, ти си си избрала да бъдеш такава. Негативното отношение на околните сигурно идва от твоето отношение към тях. Затова за да се промени отношението им към теб, трябва да промениш собственото си отношение към тях, ако, разбира се, това искаш... Всичко е въпрос на възприятие на дадено нещо, било то предмет, учител, съученик, родител и прочие. И не знам за оценките ти, но правописа ти е отвратителен.. Наблегни върху и/й..

TheBeatles
07-17-2011, 10:34
TrickyAngel, прегледах си поста и открих само една грешка. Не знам къде видя че правописа ми е отвратителен... Както и да е, не съм съгласна с поста ти. "Негативното отношение на околните сигурно идва от твоето отношение към тях" - ами как да идва от моето отношение към тях, като аз дори не си говоря с тях. Те постоянно ме обиждат. Аз никога не обиждам. Не съм им казала нито дума, а те не престават да се заяждат и да обиждат.

Goddess
07-17-2011, 10:53
TrickyAngel, прегледах си поста и открих само една грешка. Не знам къде видя че правописа ми е отвратителен... Както и да е, не съм съгласна с поста ти. "Негативното отношение на околните сигурно идва от твоето отношение към тях" - ами как да идва от моето отношение към тях, като аз дори не си говоря с тях. Те постоянно ме обиждат. Аз никога не обиждам. Не съм им казала нито дума, а те не престават да се заяждат и да обиждат.

Там ти е проблема. Отделно на няколко пъти в поста ти прочетох, че с твои връстници не можеш да общуваш (нищо че не си опитвала дори), което показва, че едва ли не се имаш за нещо повече от тях. Вярно е, че днешното поколение е от просто по-просто, но...са деца, като теб. Това с обидите, подигравките, аутсайдерите и зубарите винаги го е имало и ще го има. Но и според мен не се държиш нормално за възрастта ти. Ти си нещо като 13 годишна пенсионерка, че и по-зле. И занапред ще бъдеш отхвърляна от обществото, никой не обича сухари, залухари и книжни плъхове. Ти може и да си най-енциклопедично умния човек на света, но като не можеш да се социализираш...на кой му пука с колко си завършила училище...
Майка ти хубаво се е ориентирала да те заведе на психолог (психиатър едва ли), имаш нужда.

П.П. И имаш повече от една грешка, но това са подробности, а и за 13 годишна правописът ти е ок.

TheBeatles
07-17-2011, 11:23
Там ти е проблема. Отделно на няколко пъти в поста ти прочетох, че с твои връстници не можеш да общуваш (нищо че не си опитвала дори), което показва, че едва ли не се имаш за нещо повече от тях. Вярно е, че днешното поколение е от просто по-просто, но...са деца, като теб. Това с обидите, подигравките, аутсайдерите и зубарите винаги го е имало и ще го има. Но и според мен не се държиш нормално за възрастта ти. Ти си нещо като 13 годишна пенсионерка, че и по-зле. И занапред ще бъдеш отхвърляна от обществото, никой не обича сухари, залухари и книжни плъхове. Ти може и да си най-енциклопедично умния човек на света, но като не можеш да се социализираш...на кой му пука с колко си завършила училище...
Майка ти хубаво се е ориентирала да те заведе на психолог (психиатър едва ли), имаш нужда. Никога не съм се смятала за нещо повече от другите. Учителите от друга страна винаги ми казват, че съм на много по-високо ниво от другите. Винаги съм им отговаряла, че искам да ме поставят наравно с останалите.

Rebirthing
07-17-2011, 11:35
Съгласна съм с Goddess и aras97.

Ти изобщо опитвала ли си да общуваш с тях ?! Заговаряла ли си ги ? Не може още от 1-ви клас и от първия ден да са те намразили и да не сте си разменили нито една дума.

Честно казано, поста ти наистина създава впечатлението, че си надут човек. Опитай се да завържеш контакт с простосмъртни.

TheBeatles
07-17-2011, 11:38
Съгласна съм с горните две мнения, в частта им, че самата ти малко или повече допринясяш за такова отношение . Мълчанието ти и нежеланието ти за контакти с останалите ученици могат да бъдат наистина възприети от тях и като надувка от твоя страна, и като някаква демонстрация на превъзходство, и като показател за странност. А всичко това отблъсква.Затова в предходния си пост те посъветвах да потърсиш начин да се сближиш с нови хора, които не те познават и нямат предубеждения.
Фактът, че ходиш с дънки и тениски, че не се гримираш, че си ученолюбива и залягаш над книгите, че слушаш друга музика, не е достатъчна причина да нямаш приятели.. Има много хора, които също се вписват в тази категория, но са общителни и си имат достатъчно контакти с връстници. Както казах, никога не съм се имала за нещо повече от другите. От друга страна обаче, учителите винаги са ме смятали за човек на много по-високо ниво, и едва ли не като най-умното дете в училище. Винаги съм им казвала да ме поставят наравно със съучениците ми. Даже миналата година имах намерението да се преместя в друг клас, но класната ми не ми позволи, защото цитирам "Не ми трябва да съм в клас на малоумници, защото аз съм повече от тях и не трябва да падам на тяхното ниво." Това бяха думите и.

TheBeatles
07-17-2011, 11:40
Съгласна съм с Goddess и aras97.

Ти изобщо опитвала ли си да общуваш с тях ?! Заговаряла ли си ги ? Не може още от 1-ви клас и от първия ден да са те намразили и да не сте си разменили нито една дума.

Честно казано, поста ти наистина създава впечатлението, че си надут човек. Опитай се да завържеш контакт с простосмъртни. Добре, кажи ми как да завържа контакт, като в класа няма човек, който да не ми се подиграва и обижда.

MuRocLaW
07-17-2011, 11:43
ти си наред..

Djuff
07-17-2011, 11:48
Това, че слушаш стара музика, гледаш стари филми и не носиш 'готини дрешки' не те прави старомодна.Това, че нямаш приятелства с деца на твоята възраст си си го направила сама.Може да си отлична ученичка, да си слушаш и гледаш старите работи да си обличаш анцуга и да си имаш куп приятели[все още има святсни деца...предполагам!?].

TheBeatles
07-17-2011, 11:52
Ами ако е така, смени училището.Не знам. Нормално е учител да похвали ученик за конкретно постижение, за добра работа по принцип , но не и да го изкарва някакъв гений, несравним по умствен багаж с останалите. Подобни приказки отстрана на преподавател, особено ако ги изрича на глас и пред съучениците ти, допълнително усложняват нещата за теб. Никой не обича да го изкарват малоумник и непрекъснато да му изтъкват предимствата на друг.Този друг, в случая ти, неминуемо става обект на присмех и недолюбване. Като се добави и твоята неконтактност, нещата съвсем се объркват. Не, тя не го каза пред класа, просто един ден отидох при нея в коридора и казах, че имам желанието да се преместя. Не е казвала това на съучениците ми. Само на мен. А що се отнася до смяната на училище - никога няма да стане. След 7 клас разбира се, че ще се преместя, но само тогава. Проблема е, че никога не съм се местила, нито в друг клас, нито в друго училище и се ужасявам от мисълта да съм на ново място, с хора, който не познавам.

SladkaZagadka
07-17-2011, 11:54
Искам да ти разясня някои неща, но не се обиждай.
Това за ключа на стаята и дневника, дето "представяте ли си? :shock: ": да, представям си, класната винаги разпорежда някой зубър да го прави, защото няма кой друг да се навие, а не защото има егати доверието .
И освен това "учителите винаги са ме смятали за човек на много по-високо ниво, и едва ли не като най-умното дете в училище" , мила, лъжеш се жестоко :) . Ти си само 6ти клас, а това, че имаш 6.00 въобще не значи, че интелектът ти е висок. Гледай си сега изпитите, обаче спри с това зубрене - едно момиче така беше, цяла година само 6, зубреше яката по всички предмети, особено по БЕЛ и математика. Аз учех по БЕЛ и математика. Е, нямах 6 по всичко през годината, но завърших с 6.00 и изкарах по-високи оценки на изпитите и по двете от нея.
Мислиш, че си по-добра от другите в очите на учителите, може и да е така, но нали знаеш какво казват - Най-лесният начин да бъдеш измамен е да се считаш за по-добър (или по-хитър) от другите, каквото ти правиш.
Имаше едно момиче като теб в моя клас, но тя самата си изгради това впечатление за нея. Нямаше приятели, но когато някой я заговореше (обидеше), тя не се държеше дружелюбно, а псуваше. Какъв е проблема точно да отидеш в съседния клас и да се заговориш с някого :? ? Няма смисъл да натрапваш на другите своите убеждения и своя намин на живот, но приемай и различното. И между другото - коя зодия си? И плюс това.. стига с този ужас от това да си на ново място, да имаш нови приятели, да правиш нови неща. Понякога промените са ключът към успеха.

TheBeatles
07-17-2011, 11:54
Това, че слушаш стара музика, гледаш стари филми и не носиш 'готини дрешки' не те прави старомодна.Това, че нямаш приятелства с деца на твоята възраст си си го направила сама.Може да си отлична ученичка, да си слушаш и гледаш старите работи да си обличаш анцуга и да си имаш куп приятели[все още има святсни деца...предполагам!?]. Аз до сега, 6 години в училище, такова дете не съм видяла да има.

TheBeatles
07-17-2011, 11:57
Искам да ти разясня някои неща, но не се обиждай.
Това за ключа на стаята и дневника, дето "представяте ли си? :shock: ": да, представям си, класната винаги разпорежда някой зубър да го прави, защото няма кой друг да се навие, а не защото има егати доверието .
И освен това "учителите винаги са ме смятали за човек на много по-високо ниво, и едва ли не като най-умното дете в училище" , мила, лъжеш се жестоко :) . Ти си само 6ти клас, а това, че имаш 6.00 въобще не значи, че интелектът ти е висок. Гледай си сега изпитите, обаче спри с това зубрене - едно момиче така беше, цяла година само 6, зубреше яката по всички предмети, особено по БЕЛ и математика. Аз учех по БЕЛ и математика. Е, нямах 6 по всичко през годината, но завърших с 6.00 и изкарах по-високи оценки на изпитите и по двете от нея.
Мислиш, че си по-добра от другите в очите на учителите, може и да е така, но нали знаеш какво казват - Най-лесният начин да бъдеш измамен е да се считаш за по-добър (или по-хитър) от другите, каквото ти правиш.
Имаше едно момиче като теб в моя клас, но тя самата си изгради това впечатление за нея. Нямаше приятели, но когато някой я заговореше (обидеше), тя не се държеше дружелюбно, а псуваше. Какъв е проблема точно да отидеш в съседния клас и да се заговориш с някого :? ? Няма смисъл да натрапваш на другите своите убеждения и своя намин на живот, но приемай и различното. И между другото - коя зодия си? И плюс това.. стига с този ужас от това да си на ново място, да имаш нови приятели, да правиш нови неща. Понякога промените са ключът към успеха. Ти въобще прочете ли предишните ми постове? "Както казах, никога не съм се имала за нещо повече от другите. От друга страна обаче, учителите винаги са ме смятали за човек на много по-високо ниво, и едва ли не като най-умното дете в училище. Винаги съм им казвала да ме поставят наравно със съучениците ми. Даже миналата година имах намерението да се преместя в друг клас, но класната ми не ми позволи, защото цитирам "Не ми трябва да съм в клас на малоумници, защото аз съм повече от тях и не трябва да падам на тяхното ниво." Това бяха думите и." Е, хайде сега ми кажи, как да не ме смятат за нещо повече?

SladkaZagadka
07-17-2011, 11:58
Това, че слушаш стара музика, гледаш стари филми и не носиш 'готини дрешки' не те прави старомодна.Това, че нямаш приятелства с деца на твоята възраст си си го направила сама.Може да си отлична ученичка, да си слушаш и гледаш старите работи да си обличаш анцуга и да си имаш куп приятели[все още има святсни деца...предполагам!?]. Аз до сега, 6 години в училище, такова дете не съм видяла да има.

Знаеш ли, една от шестте грешки на човека ( http://diploma.bg/index.php?p=view&aid=1982 ) e ..
Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.

Животът не е само училище, че само там да са хората, от които трябва да се учиш.

П.П. Какво толкова? Да, прочетох ги ! Виждаш ли, казах ти да не се обиждаш, а ти тръгваш с леко заядителна нотка. Мхм, ясно защо си нямаш приятели. Като не се имаш за нещо повече, защо все изтъкваш какво ти казал някой ? И на мен са ми казвали такива неща, много по-силни от онези на оная учителка, те ме радват, но не е нужно все да ги даваш на показ.

Djuff
07-17-2011, 12:02
Това, че слушаш стара музика, гледаш стари филми и не носиш 'готини дрешки' не те прави старомодна.Това, че нямаш приятелства с деца на твоята възраст си си го направила сама.Може да си отлична ученичка, да си слушаш и гледаш старите работи да си обличаш анцуга и да си имаш куп приятели[все още има святсни деца...предполагам!?]. Аз до сега, 6 години в училище, такова дете не съм видяла да има.

Ми като не общуваш с тях няма как да разбереш.Пък и някой които не са отличници и се обличат модерно също са свястни.Проблема е почти изцяло в теб.

TheBeatles
07-17-2011, 12:03
Това, че слушаш стара музика, гледаш стари филми и не носиш 'готини дрешки' не те прави старомодна.Това, че нямаш приятелства с деца на твоята възраст си си го направила сама.Може да си отлична ученичка, да си слушаш и гледаш старите работи да си обличаш анцуга и да си имаш куп приятели[все още има святсни деца...предполагам!?]. Аз до сега, 6 години в училище, такова дете не съм видяла да има.

Знаеш ли, една от шестте грешки на човека ( http://diploma.bg/index.php?p=view&aid=1982 ) e ..
Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.

Животът не е само училище, че само там да са хората, от които трябва да се учиш.

П.П. Какво толкова? Да, прочетох ги ! Виждаш ли, казах ти да не се обиждаш, а ти тръгваш с леко заядителна нотка. Мхм, ясно защо си нямаш приятели. Като не се имаш за нещо повече, защо все изтъкваш какво ти казал някой ? И на мен са ми казвали такива неща, много по-силни от онези на оная учителка, те ме радват, но не е нужно все да ги даваш на показ. Не мисли, че се заяждам или нещо подобно. Нямам намерението да ти се карам. Просто исках да видиш за какво ме смятат учителите.

TheBeatles
07-17-2011, 12:06
Ти на практика и сегашните си ученици не познаваш. Щом не си говориш с тях...Не твърдя, че местенето е решение , просто предложих вариант при положение, че всички те подиграват.
Истинското решение обаче си е в самата теб, независимо в кое училище и в кой клас ще си. Трябва да преодолееш тази бариера и да контактуваш с хора на твоята възраст. Като те опознаят, може и да те харесат.Може и ти да ги харесаш.А може и да не стане номерът с харесването.Но без да пробваш, няма да разбереш. :)
Търси приятели навън, имам предвид идвън класа ти. Седми клас ще бъдеш през новата учебна година, освен на училище не ходиш ли и на нещо странично - непример английски, спорт, школа някаква? В квартала нямаш ли връстници, които да не са от твоя клас и с които да можеш да завържеш някакъв контакт? Ходя единствено на английски, но не във група, а със частен учител. Във квартала има много деца на моята възраст, проблема е, че на няколко пъти ги хващам да се събират на групички пред блока със шише бира в ръка и кутия цигари. Не искам да се сприятелявам с такива хора.

Djuff
07-17-2011, 12:08
Това, че слушаш стара музика, гледаш стари филми и не носиш 'готини дрешки' не те прави старомодна.Това, че нямаш приятелства с деца на твоята възраст си си го направила сама.Може да си отлична ученичка, да си слушаш и гледаш старите работи да си обличаш анцуга и да си имаш куп приятели[все още има святсни деца...предполагам!?]. Аз до сега, 6 години в училище, такова дете не съм видяла да има.

Знаеш ли, една от шестте грешки на човека ( http://diploma.bg/index.php?p=view&aid=1982 ) e ..
Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.

Животът не е само училище, че само там да са хората, от които трябва да се учиш.

П.П. Какво толкова? Да, прочетох ги ! Виждаш ли, казах ти да не се обиждаш, а ти тръгваш с леко заядителна нотка. Мхм, ясно защо си нямаш приятели. Като не се имаш за нещо повече, защо все изтъкваш какво ти казал някой ? И на мен са ми казвали такива неща, много по-силни от онези на оная учителка, те ме радват, но не е нужно все да ги даваш на показ. Не мисли, че се заяждам или нещо подобно. Нямам намерението да ти се карам. Просто исках да видиш за какво ме смятат учителите.

Така е, защото изкарваш отлични оценки.Не си нещо повече от другите

PsihoPatka
07-17-2011, 12:11
Наистина умните и успели хора никога не се смятат за нещо повече от другите, или поне не трябва да е така, за да не отблъскват другите от себе си. Скромността краси човека, както са казали. И има разлика между това да учиш много и това да си природно интелигентен човек, който може и да не е отличника на класа, но знае как да се справя в живота. Хубаво е другите да те хвалят, но никога не трябва да се взимаш прекалено насериозно, защото изглеждаш надут, даже и да казваш, че не си такъв. Не е добре да се имаш за нещо повече и да мислиш, че никой не е достоен за твой приятел, само защото не прилича на теб. Има и други свестни хора, които може да имат коренно различни интереси от твоите, но пак да си допадате. Промяната и новите запознанства ще са ти от полза. Всичко хубаво е трудно в началото, но човек не трябва да се отказва. Аз на твое място щях да искам да се махна час по-скоро от клас, в който, както казваш, всички те мразят. Може да си намериш приятели от други места, никой не е казал, че трябва да са ти съученици. Когато не говориш с някой и не се опитваш изобщо да общуваш, хората те мислят за превзет и надут, от опит мога да ти кажа. Така че гледай да не се изолираш от всички като отидеш в новия клас. Завържи още в началото разговор с няколко човека и ще видиш, че с течение на времето ще се сприятелиш все с някой.

Rebirthing
07-17-2011, 12:14
А аз те питам как е възможно 7 годишни деца да те мразят от първия ден ? Обясни ми ?!

Ти едва си завършила 6-ти клас, учебниците ти са още с детски картинки и учите предмети като "Човека и природата" , имаш да учиш още толкова и навярно предмети като физика, химия и философия в момента са ти непонятни ! Не знам как някой учител ти е лепнал етикета "най-умното дете в цялото училище" !

Ако очакваш да срещнеш човек с абсолютно същите интереси като своите ще останеш разочарована.
Като се преместиш след 7-ми клас първото нещо което трябва да направиш на първия учебен ден е да се заговориш с някого. Ти явно не полагаш никакви усилия да завържеш контакт. Едва ли целият свят те мрази.

Goddess
07-17-2011, 12:17
Ходя единствено на английски, но не във група, а със частен учител. Във квартала има много деца на моята възраст, проблема е, че на няколко пъти ги хващам да се събират на групички пред блока със шише бира в ръка и кутия цигари. Не искам да се сприятелявам с такива хора.

Мда, ужас, анатема ! Не знам откъде ти идва проблема на тебе...не е от майка ти явно, щом и тя самата не го приема...Но имаш проблем със сигурност. На тези години да имаш такива разсъждения за живота и хората и да си тоооолкова ограничена...не е нормално определено. Не може всички да сме еднакви и да имаме едни и същи интереси, това е ясно, но проблемът е в теб, не в другите. Ти си тийнейджър, а на нормалните такива им се живее, купонясва, бушуват хормони...а ако си достатъчно умна, както твърдиш, ще можеш да съчетаваш това и с ученето. И на учителите не им пука за тебе, повярвай. И 2 и 200 са видяли и едва ли си най-гениално умното същество за годините си, което са срещали.

TheBeatles
07-17-2011, 12:22
А аз те питам как е възможно 7 годишни деца да те мразят от първия ден ? Обясни ми ?!

Ти едва си завършила 6-ти клас, учебниците ти са още с детски картинки и учите предмети като "Човека и природата" , имаш да учиш още толкова и навярно предмети като физика, химия и философия в момента са ти непонятни ! Не знам как някой учител ти е лепнал етикета "най-умното дете в цялото училище" !

Ако очакваш да срещнеш човек с абсолютно същите интереси като своите ще останеш разочарована.
Като се преместиш след 7-ми клас първото нещо което трябва да направиш на първия учебен ден е да се заговориш с някого. Ти явно не полагаш никакви усилия да завържеш контакт. Едва ли целият свят те мрази. Имам си понятие от гореизброените предмети. Ходя на уроци по Биология, защото искам с това да се занимавам. Майка ми е физик и цялата къща е пълна със записки, учебници, помагала по висша математика и физика. А относно децата, не са ме мразели от първия ден. Едно момиче ме заговори и се запознахме, после незнайно защо това момиче започна да ми говори зад гърба, както и всички останали.

MuRocLaW
07-17-2011, 12:26
Ти си ебати смотаната да пускаш такавива теми и да говориш такива глупости
Първо тва не е блог туитър или кошче за душевни отпадъци
Второ явно няма кво да праиш така че да обясняваш колко си над от останалите е малко смешно
Трето земи се стегни малко, щото отстрани е смешничко.

п.с. Никой не ти е виновен че всички се съмняват във тва че си наред.
Ти сама си ги накарала да си мислят така

TheBeatles
07-17-2011, 12:33
Ти си ебати смотаната да пускаш такавива теми и да говориш такива глупости
Първо тва не е блог туитър или кошче за душевни отпадъци
Второ явно няма кво да праиш така че да обясняваш колко си над от останалите е малко смешно
Трето земи се стегни малко, щото отстрани е смешничко.

п.с. Никой не ти е виновен че всички се съмняват във тва че си наред.
Ти сама си ги накарала да си мислят така И защо беше нужно да обиждаш? Не съм обяснявала, че съм над останалите. Първо прочети. И другото нещо е, че това е сайт за споделяне. Има ли нещо лошо в това да споделя моята история, както всички други правят?

Rebirthing
07-17-2011, 12:41
Абе момиче и Бийтълсите са били пушачи и четирамата още от тийнейджърска възраст ! Това ще те спре ли да ги слушаш ?!
Това, че някой пуши не значи, че е чумав. Ти не пуши като не искаш, аз също не искам канцерогенни вещества в тялото си и не пуша, но хората около мен пушат, това не ми пречи да си общувам с тях.
Като цяло си ужасно тесногръда, ти като не искаш да си помогнеш, ние няма как да ти помогнем.

anonymous708973
07-17-2011, 12:48
Миличка, малко се превземаш за това с учителите. 6-ти клас си. Не си видяла още нищо от якото учене, нито пък имаш кой знае какво да споделяш с учител, различно от нормална тема от ежедневието.
Нормално е да завършваш с 6.00 в шести клас. Ела след 4-5 години пак, ето тогава е зорът.

TheBeatles
07-17-2011, 12:49
Абе момиче и Бийтълсите са били пушачи и четирамата още от тийнейджърска възраст ! Това ще те спре ли да ги слушаш ?!
Това, че някой пуши не значи, че е чумав. Ти не пуши като не искаш, аз също не искам канцерогенни вещества в тялото си и не пуша, но хората около мен пушат, това не ми пречи да си общувам с тях.
Като цяло си ужасно тесногръда, ти като не искаш да си помогнеш, ние няма как да ти помогнем. Да, Бийтълс са пушили, и наркотици са взимали, не го отричам. Но товя няма нищо общо с музиката. Както и да е, мисля, че темата е за ключ. Не искам да се карам с вас. Все пак благодаря на всички, направили си труда да ми изчетат темата и да пишат.

Rock4Life
07-17-2011, 12:51
Първо се стегни! Не се интересувай от мнението на другите хора.И аз съм имал подобен проблем - Всички момчета от моя клас бяха тотални идиоти.Е,аз бях по-въздържан от тях (не го разбирайте,че съм бил някакъв задръстен смотльо),затова всички ми се смееха.Беше ми малко гадно за това,но сега се ядосвам на себе си, че съм им обръщал внимание. 8) :P

Не им обръщай внимание и стани по-отворена,по-нахална.Защото от това което прочетох за теб си добивам представа,че се държиш супер задръстено и тесногръдо :)

SladkaZagadka
07-17-2011, 13:22
Чакай сега .
Ти дори не полагаш усилия за нови контакти, приятелите няма да паднат от небето. Ако се запознаеш с някой със същите хобита, но пушач - ще го зарежеш. Очевидно има много неща у теб, които не се нравят на околните, но защо поставяш такива бариери около себе си , през които не може да мине никого? (да не е пушач, да не пие, вероятно да няма по-слаба оценка от 5.99 и още 101) Това, което няма единия ще намериш у другия - затова човек обикновено има кръг от приятели. Сигурно дори се притесняаш да питаш някого в автобуса коя е спирката или да си купиш пица ..

TheBeatles
07-17-2011, 13:27
Ето пак. :? Някой ти казва две думи, които не ти се нравят и ти отиваш обратно в черупката.Темата се била изчерпала и била за ключ. Не те познавам, но предполагам, че и в истинските си отношения не си по-различна от показаното тук. Научи се да приемаш критика. Дори и да преодолееш бариерата и да заимаш приятели на твоята възраст, в някой момент те няма да са на твоето мнение.Нищо в този живот не е идеално. Ще се скарате все за нещо, ще се разминете във вкусовете си или нещо подобно.Как ще се справиш в такива ситуации, пак с мълчание ли? Темата наистина се изчерпа, при положение че всеки следващ ще ми каже същото. Къде видя да НЕ приемам критика? Не отричам нищо казано от Rebirthing. Не съм казала, че всички трябва да са на моето мнение. През всичките тези години съм приела повече критика от всеки друг - било то за външен вид, интереси или учене.

TheBeatles
07-17-2011, 13:32
Чакай сега .
Ти дори не полагаш усилия за нови контакти, приятелите няма да паднат от небето. Ако се запознаеш с някой със същите хобита, но пушач - ще го зарежеш. Очевидно има много неща у теб, които не се нравят на околните, но защо поставяш такива бариери около себе си , през които не може да мине никого? (да не е пушач, да не пие, вероятно да няма по-слаба оценка от 5.99 и още 101) Това, което няма единия ще намериш у другия - затова човек обикновено има кръг от приятели. Сигурно дори се притесняаш да питаш някого в автобуса коя е спирката или да си купиш пица .. Нямам проблем да се сприятеля с някой имащ по-ниски оценки. Просто не съм намерила такъв човек. Всички ме обиждат. Не искам да се сприятелявам с пушачи и пиячи, по простата причина, че не искам да съм в такава компания, за да не стана и аз като тях. Междудругото няма как да питам някой за нещо в автобуса, защото не пътувам с автобус. Аз съм затворен тип. Не излизам никъде, освен до училище и до магазина, за да напазарувам.

Rebirthing
07-17-2011, 13:36
Действай !

Само това мога да ти кажа като заключение на всички изписаното до тук.
Всичко зависи от теб ;).

iiordanova
07-17-2011, 13:54
Може би това,че от малка си сама е причината да си внушаваш,че не си нормална. Напротив. Ти си абсолютно нормално момиче. И ако нещо не ти е нормално,то това е че от малка си внушаваш такива неща. Намери си поне една приятелка. Нямаш ли някоя съседка? Или някое момиче от приятелско семейство? Нямаш ли хобита? Спорт? Защо не се запишеш на нещо, може и да намериш там приятели. Сигурна съм,че ако пожелаеш ще си намериш връстници,с които да споделяш и забавляваш. Сега ще си 7 клас, ще кандидатстваш. Може би в новото училище ще намериш приятели и всичко ще се промени. Но ще успееш само,ако повярваш в себе си и излезеш от черупката си. Не знам ти дали приемаш идеята на майка ти за психолог,но ако ще се почувстваш по-добре-отиди. Все от някъде се започва.

TrickyAngel
07-17-2011, 15:41
TrickyAngel, прегледах си поста и открих само една грешка. Не знам къде видя че правописа ми е отвратителен... Както и да е, не съм съгласна с поста ти. "Негативното отношение на околните сигурно идва от твоето отношение към тях" - ами как да идва от моето отношение към тях, като аз дори не си говоря с тях. Те постоянно ме обиждат. Аз никога не обиждам. Не съм им казала нито дума, а те не престават да се заяждат и да обиждат.

Ми, като не говориш с тях... Както казах - отношението ти е причината. Струва ми се, че имаш котка/и. :lol: Шегувам се...
Пробвай се да разговаряш с някой туземец(поне с такова впечатление останах, че според теб са такива). И аз си падам леко аутсайдер между съучениците ми, но поради простата причина, че не са ми приятни. И те го знаят... Но това не ме спира да не говоря с тях... Говоря с тях като нормален и зрял човек, може и ти да пробваш, няма никой да те изяде. :) Вярно, че като наблюдавам по-малките и се стряскам от тяхната наглост и напереност, че имам случаи, в които съм удряла шамари на лигли и лигльовци, които са тръгнали да се бият и обиждат в училище... Всеки с номера си, някои и с пълна програма...
С майка си говориш ли? Смисъл, споделяш ли? Тя добре мисли за лекарска помощ, но все пак, трябва да имаш някой близък, с който да споделяш...

TheBeatles
07-17-2011, 16:27
TrickyAngel, прегледах си поста и открих само една грешка. Не знам къде видя че правописа ми е отвратителен... Както и да е, не съм съгласна с поста ти. "Негативното отношение на околните сигурно идва от твоето отношение към тях" - ами как да идва от моето отношение към тях, като аз дори не си говоря с тях. Те постоянно ме обиждат. Аз никога не обиждам. Не съм им казала нито дума, а те не престават да се заяждат и да обиждат.

Ми, като не говориш с тях... Както казах - отношението ти е причината. Струва ми се, че имаш котка/и. :lol: Шегувам се...
Пробвай се да разговаряш с някой туземец(поне с такова впечатление останах, че според теб са такива). И аз си падам леко аутсайдер между съучениците ми, но поради простата причина, че не са ми приятни. И те го знаят... Но това не ме спира да не говоря с тях... Говоря с тях като нормален и зрял човек, може и ти да пробваш, няма никой да те изяде. :) Вярно, че като наблюдавам по-малките и се стряскам от тяхната наглост и напереност, че имам случаи, в които съм удряла шамари на лигли и лигльовци, които са тръгнали да се бият и обиждат в училище... Всеки с номера си, някои и с пълна програма...
С майка си говориш ли? Смисъл, споделяш ли? Тя добре мисли за лекарска помощ, но все пак, трябва да имаш някой близък, с който да споделяш... Не, не споделям. Поне не с майка си. Тя знае, че нямам приятели и ме обиждат, но аз никога не споделям с нея. Споделяла съм с учител, защото ме попита на какво се дължи това, че нямам приятели. Учителката ми предложи да ме заведе при училищния психолог, като избора е мой дали да отида. Не отидох, защото нямаше какво ново да науча, ще ми каже да бъда по-комуникативна и да се опитам да се сприятеля с някого.
П.С. Не ти схващам логиката... Според теб съучениците ми ме обиждат, заради това, че аз не им казвам нито дума...

iiordanova
07-17-2011, 16:44
обиждат, заради това, че аз не им казвам нито дума...

Момичето има предвид,че те ще те тъпчат докато ти не направиш нещо. Те виждат,че нищо не им казваш и продължават да те тормозят.

TrickyAngel
07-17-2011, 17:42
^ и това, че се държи различно, освен това, че не им отвръща...

Ами, :) според мен трябва да почнеш да споделяш с майка си... Аз без да споделям с някой не мога да живея... :D Колкото и банално да ти се строри, майка ти е най-добрият ти приятел, по-добър приятел няма да намериш... Седнете на вечеря примерно и ѝ кажи това, което сподели с нас тук...

bubbety
07-17-2011, 19:42
Миличка според мен си мислиш че си над останалите..Може да не го казваш гласно,но според мен е така..незнам защоо..Може би и това което ти е казала учителката още повече те е дигнало в небесата..Слез малко долу и се осъзнай че и колкото и хубави оценки да имаш сега и по-нататък ако имаш хубава работа и пари,ако нямаш приятели дори само един няма да си щастлива.Просто хората сме така устроени ние сме социални същества.Виждам че наистина искаш да имаш приятели,но само с искане не става.И аз да бях и аз нямаше да ти бъде приятелка,може да не си надута,но как да разберат останалите???Ти не показваш какъв човек си,показваш някакъв образ,който сама си си изградила и само ти може да промениш..Премести се в ново училище и започни всичко начисто и бъди истинска..не бъди свита и затворена..бъди усмихната и разговорлива...и един съвет като говориш с хората недей да говориш само за даскало..развивайте и др теми..училището може да е началото на темата а не целия разговор(просто доскучава).А и за това,което учителката ти е казала да не се местиш-според мен въобще не я слушай,премести се и да не ти пука..да не мислиш че ти е някаква приятелка или нещо подобно или пък че си някакъв гений..Заблуждаваш се!!Трудният материал е нагоре :D :D Да не би с учителките излизате на кафе или си ходите на гости и си бъбрите че ги мислиш за приятелки :D ..А и за това за децата от квартала..защо хлапетата да не са свестни ??Това че пушат или пият бира не ги прави лоши хора>Опитала ли си се да говориш с тях някога??

Cybershot
07-17-2011, 19:53
Много си малка, а си осъзнала някои неща, които не са за твоята възраст. Животът като цяло е гаден, но можем да си го направим по-поносим, но изцяло зависи от нас самите, как ще го моделираме. Трябва да намериш хора със сходни интереси, които ще наречеш приятели след време евентуално. Ти си сега 6-7 клас евентуално и като гледам останалите ти съученици не са на интелектуалното ти ниво просто. Ами стискаш зъби и след 7 клас се изнасяш в някое училище, където ще намериш приятели евентуално. Няма лошо в ученето като цяло, но и една приказка казва, че трябва да бъдем умерени с всяко нещо в живота.

Biskfitka
07-17-2011, 20:36
Честно казано, поста ти наистина създава впечатлението, че си надут човек. Опитай се да завържеш контакт с простосмъртни.+++
Познавам такива хора и съжалявам,че ще ти го кажа,но ме дразнят.Тъпо е,учиш всичко наизуст,изкарваш някви 6ци,кажи ми какво помниш от всичко,което си назубрила досега?
Отделно целия клас бягаа, ти оставаш.Да,никой не те кара да оставаш,но така ти се делиш от тях.Някой ден може и ти да не си учила и да ти се иска да избягаш и никой няма да те подкрепи ;)
Илизат на закуска,а ти оставаш сама в стаята?
Според мен си си виновна сама :)

Zarity
07-17-2011, 20:39
Авторке,кво да ти кажа.Ми няма кво да ти кажа.Очаквала била пред годините нещо да се промени,ама нещо по въпроса направи ли?Не говорила с никой,ми пробвала ли си да говориш?Били тъпи,не знам кви били,едва ли всичките ти съученици са такива.И едва ли може да твърдиш това за тях,без да си говорила с тях,само на база гледане от чина.Тръшнала се да се самосъжалява по форумите.Ми за тва не ви увожавам,не за друго,имайте си хубави оценки,ще влезете в елитни университети,и кво-нищо,самички винаги.И какво казаха над мен,явно е че смяташ всички за по-нисши от теб.Ама поне сме щастливи.

Bella5
07-17-2011, 21:50
Въобще не се шашкай, напълно нормална си, просто си малка. Не очаквай, че всичко ще ти се случи на 13 години и че каквато си сега, винаги ще си такава. Това е една ОГРОМНА заблуда. Като стоиш и се оплакваш тук, няма да ти стане по-лесно. Съучениците ти очевидно ти завиждат, но може би и просто не те разбират, защото нямат контакт с теб. Опитай се да говориш по-често с тях. Не е сигурно дали ще има успех (факт е, че са си злобарчета, подкрепям те напълно), но поне опитай.Хайде, седми клас ще поучиш доста, все пак имаш изпити, но в 8 клас я се нахакай едно хубаво и бъди отворена към другите - говори с тях, намери си нови приятели. Когато си в нов калс и ново училище, нещата много, много се променят и това може да е едно ново начало за теб. Наистина опитай да разшириш кръгозора си, ще ти олекне, вярвай ми. И никога не се отказвай да търсиш приятели! :)

BlackSugar
07-17-2011, 23:33
ОМГ все едно гледам и слушам себе си от най-лошия ми период! Знаеш ли аз тъкмо завърших 8 клас и повярвай това беше най-тежката година в живота ми. Съучениците ми не ме харесват особено и сами правили и по-гадни неща от тва да ме обиждат. Всеки, който ме познава не би казал, че съм глупава дори напротив, но това не ми попречи да завърша с 4 двойки втория срок и то само по мат... Чувствах се отвратително на това място обаче успях да открия много нови приятели. Или по-точно да ги преоткрия. Започнах да излизам с бившите си съученици и разбрах какви страхотни хора са. Разбираш ли, приятелите не са само от даскало... Посъветваха те и по-горе-запиши се на нещо. От личен опит знам, че ще се чувстваш много по-добре, ако, въпрреки всички обиди и подигравки знаеш, че извън пределите на училището им някой, който те харесва такава, каквато си... Заеби компютъра, истинския живот е навън. И се отпусни малко, не всички хора са толкова гадни :) БТВ ти си зодия рак нали

Fiction7577
07-18-2011, 08:53
Първо, за психолога, тези в даскало са някакви педагози, които ще ти говорят врели некипели. Те просто се стараят да изглеждат умно в твоите очи, а като се замислиш говорят пълни глупости.
Отиди на психолог, но на истински такъв. Няма нищо страшно. Преди 2 години също имах нужда от човек на когото да споделя, защото преминавах през един ужасен период, без да преувеличавам. Депресия пълна.
За щастие, имах приятели на които можех да доверя всичко, и така.... както казват, времето лекува всичко. И е истина.

Не си мисли, че като идеш на психолог, това значи че си ненормална. Няма такова нещо. В днешно време дори стана модерно да ходиш на такива сеанси.

Второто което е, опитай се да завържеш някакъв разговор. Съгласна съм с по-горните мнения, че проблема ти в общуването се дължи на това, че вероятно вътрешно, се мислиш за повече от другите, и вероятно, въпросната учителка която ти е казала колко си умна, много е спомогнала за това. Кажи си, че от новата учебна година ще си съвсем различен човек. Подстрижи се, може би някоя нова прическа, нови дрешки, отвори се малко, говори с всеки без да ти пука. Трябва да си непукист. Успех.

Rebirthing
07-18-2011, 09:38
Миличка според мен си мислиш че си над останалите..Може да не го казваш гласно,но според мен е така..

И според мен е така !

За мен един интелигентен човек, не може да бъде толкова тесногръд ! Много тесен светоглед, ама много !

banalka
07-18-2011, 09:42
Честно казано, поста ти наистина създава впечатлението, че си надут човек. Опитай се да завържеш контакт с простосмъртни.+++


Съгласна съм и аз.

В темата никой не те напада, а изразява собствено мнение, но c'mon не можеш вечно да си сама - повярвай ми и аз съм имала такива периоди и ти казвам от опит. Това отделяне от другите ще ти коства много следващите години - като опит най-малкото, а най-вече на психично ниво и това само ще ти пречи. Хората не са вълци единаци, те са социални животни - това клише и баба ми го знае, но е абсолютно вярно. Най-големият ти проблем мисля, е, че си доста егоцентрична. Само теб обиждали, само ти си най-добрата, всички други са еди-какви-си. На никого не му пука за теб, това трябва да ти е ясно. В даскало те обиждат, като се приберат въобще и не се сещат за теб и не им пука коя и каква си. :) Малка си още, в началното училище, но отношението на учителите ти към теб е породено от съжаление, а не от загриженост. В гимназията няма да е както в първото училище - там учителите преподават на узрели, по-големи хора, почти мъже и жени в 11 и 12 клас и се държат като към порастнали хора - там въобще не изглеждат така загрижени - а спорят, карат се, заговорничат; учителите се делят на групи и се мразят взаимно. Нямайки и тяхната подкрепа, какво ще правиш?

И да ти кажа само още един случай - в моят клас имаше момиче, което всички години имаше 6,00, типичната зубърка - и какво спечели от това - нищо. С тия шестици сега си бърше гъза и сама осъзнава, и съжалява. Абсолютно всеки от класа е приет да учи някъде , няма значение дали е имаш 6ци или 3ки :) От моят клас има хора с 4 по математика и учат в УНСС, така че....

vladislavcheto
07-18-2011, 12:33
Аз съм на същата възраст и имам почти същия проблем.Разликата между мен и теб е,че аз винаги им навирам добрите оценки в носа.Това,повярвай ми, ще ги накара да се чувстват по-нисши от теб и те рано или късно(колкото и да са тъпи) ще разберат,че не могат да се гаврят с личността ти и ще те оставят на мира.Сигурен съм,че ще се чувстваш много по-добре.

П.П. За проблема ти с приятелите мога да ти кажа,че понякога хората,които смяташ за най-гадни могат да се окажат най-добрите приятели,повярвай ми знам го от опит... :wink:

filmmaker
07-18-2011, 12:43
Не искам да те критикувам,но според мен с тая тема искаш да покажеш,че си доста над всички в училище,че си доста интелектуално извисена и че учителите имат най-много вяра на теб ( щото си много умна демек ) и т.н и т.н.С тая тема просто искаш да се покажеш и искаш всички да те подкрепят в твърдението,че ти си повече от тея от твоя клас.Те те мислят за задръстена,ти се мислиш за повече от тях.Така че ,не знам кой е прав.Съмнявам се хората от класа дето уж са задръстени ,са 2кари.Напротив,те са далеч по социални и също са отличници,но просто явно те са някакви други и те също не са на твоето ниво.

Rebirthing
07-18-2011, 13:47
В гимназията няма да е както в първото училище - там учителите преподават на узрели, по-големи хора,

Не само това, но и в гимназията на даскалите изобщо не им пука толкова за учениците. Колко са минали през тях, ехеее !

TheBeatles
07-18-2011, 15:57
Моля ви, престанете със това "чрез тази тема искаш да покажеш, че си над другите". Престанете, както казах, никога не съм се смятала за нещо повече от другите. Просто споделих историята си, и почвате да ме нападате, че съм била надута и високомерна. Ок, не мога да ви променя мнението, просто не виждам какво ви кара да мислите така. От почти всичко написано от вас, извода е, че щом някой изкарва хубави оценки, иска да покаже че е над другите. Все пак ви благодаря, затова че си направихте труда да прочетете темата.
"They hurt you at home and they hit you at school, they hate you if you're clever and they despise a fool." - John Lennon

Темата е за ключ.

DieselBlood
07-18-2011, 16:31
Повярвай ми,моето момиче,навсякъде има такива отрепки.Не се притеснявай,ти си толкова здравомислеща,колкото съм аз и по-голямата част от форума.Не трябва да се влияеш от мнението на околните-остави ги да развяват гърди,гъз,да се гримират като клоуни и да се правят на курви.Не губи собственото си лице,по никакъв начин!!!Живей!Живей и ще видиш,когато поотраснеш малко,че понякога човек наистина остава сам,НО ти имаш семейство,което те подкрепя и разбира.Когато прочетох твоя разказ си спомних как аз някога отнасях подигравки,но се научих да ги игнорирам.Потърси приятели по-големи от теб(не,че е гаранция,че ще се по-добри от отрепките в твоя клас,но поне ще има някой,който да ти служи като допълнителна основа.Успех! :)

banalka
07-18-2011, 17:45
Ако престанеш за измерваш живота си с училище, а излезеш извън него ще е добре. Както казах, никой не те напада, веднага се правиш да ощипана - хората изразяват мнение и това е породено от нещата, които разказа, а това че ти не искаш да приемеш чужда гледна точка - твой проблем. В крайна сметка всеки се опитва да помогне някак, да ти влее опит/акъл - все едно.
Кога човек не говори с всички останали? - Когато няма какво да си каже с тях, когато ги намира за тъпи и когато мисли, че е хванал господ за шлифера.
Трябва да се научиш да спориш и да си държиш на мнението, а не само да се успокояваш, че имаш мнение - няма как другите да разберат и да те опознаят, ако ти не искаш.

И може ли да задам един въпрос... като смяташ, че нямаш обща приказва с хора на твоята възраст, каква е целта на темата ти? (тук има хора на твоята възраст горе-долу) :)

minionka
07-18-2011, 17:53
обиждат, заради това, че аз не им казвам нито дума...

Момичето има предвид,че те ще те тъпчат докато ти не направиш нещо. Те виждат,че нищо не им казваш и продължават да те тормозят.

И точно заради това, аз съм сигурна, че няма да намериш своето място.. Не и ако продължаваш така. Ако продължиш да си необщителна, да си стоиш в къщи, да те е страх от всичко т.н.. ти няма да си щастлива.

П.С. Не си по-различна, защото слушаш музика от 50-60-70те. Много мои приятели предпочитат тази музика. Но се отпусни малко и ще видиш, че живота е за да се живее по най-добрия възможен начин.

MonicaR
07-18-2011, 19:27
Защо, по дяволите, мислиш, че всички около теб са нагли, злобни, с пиърсиснги и големи деколтета, от които им стърчат ц*ците !? Сама се изолираш... Горе ти казаха, че няма начин да не си обелвала дума на някого през всичките 6 години... Има много свестни хора, които биха те разбрали, защото всеки е различен ... Но как ще знаеш, след като за теб никой не съществува .. Ако не в класа, излез, намери си нови приятели.. Не вярвам, че има някой, който да те отсвири от раз .. [-X
И аз завърших с 6,00 (доста учене ми отне, особено на края), и аз се обличам с дънки и тениски, но нищо не ми пречи да имам самочувствието да се запознавам с други хора ... Всички, АБСЛЮТНО всички, живеещи на тази планета, са се чувствали тъжни, объркани, самотни и т.н. Не се изкарвай изрод и не търси сижалението на останалите ... Имам въпрос: Харесваш ли се? .. Ако сама не се смяташ за нормална, няма как да те харесват ... Имай малко самочувствие, трябва да има нещо, което харесваш в себе си. Просто казвам, че не трябва да те е страх да се срещаш с различни хора .. Никой не хапе, никой няма да те погледне в очите и да ти каже "Ти си зубър... Къш !" Не си мисли, че си единствената в света с подобни проблеми.. Въпрос на време е да намериш някого, който да те харесва заради самата теб :)

mntupo
07-18-2011, 20:02
незнам ама от целия ти пост видях 2 реда по темата а останалото фукане

VampireGirl95
07-18-2011, 20:10
Ето го и моето мнение..
Живееш напълно нормално, освен, че нямаш приятели на твоите години.Страшно хубаво е, че си избрала добрия път!Под добрия път имам предвид, че учиш редовно, контактуваш с учителите, държиш се нормално..Може би съучениците ти не разговарят с теб, защото не те познават!Не знаят що за човек си. И не, няма да кажа дай им причина да сте приятели.Явно в този клас не те разбират.На твоите години съм и ако бях на твоето място щях напълно спокойно да си изчакам сега да мине седмия клас, да си взема успешно изпитите и да се махна от класа!Когато влезеш в ново училище, направи нова визия!Имам предвид разговаряй със съучениците си, бъди мила.Опитай се, нищо не губиш!Относно стила ти няма нищо лошо да не харесваш сегашните хип-хоп, чалга и т.н. Цениш старият стил, харесваш филми с голяма стойност, разговаряш с баба си за стари истории.Не се променяй!Страшно рядко е през тези времена да чуеш всичко това, но пък ти ми направи впечатление, че не мразиш никого дори да говорят зад гърба ти!Явно много време мълчиш и не казваш какво ти е отвътре, но един ден ще ти писне и трябва да си го излееш!Майка ти тук не е права.Това, че нямаш приятели не означава, че си луда за да ходиш на психиатър?! Говори с нея и и обясни, че не си различна, а че те възприемат по различен начин !

Pwnmaster
07-19-2011, 01:15
Не си първият човек, който се облича така, слуша такава музика или е отличник.
Престани да цитираш мисли, а излез и се социализирай, защото живота е най-добрия учител.

Горе главата ;)

invisibleforever
08-04-2011, 21:44
Може ли да ти кажа , че си много ЗЛЕ !! 1-во говориш така сякаш не си 13 годишно момиче , а 70 годишна стара жена без социален живот и контакти. Не можеш да казваш , че се отвращаваш от днешното поколение поради простата причина , че и ти самата си част от него. Факта , че от цяло едно училище не се е намерил някой , на който да допаднеш ти и той на теб , говори само лошо за теб самата! Разбира се , това , че слушаш такава музика е твой личен избор, но според мен ти си надменна и това се дължи на постоянното натякване , че си по умна и различна. Класната ти ти е наговорила тези глупости за местенето , за да не падне успеха на класа и да не се намали бройката деца. Осъзнаваш ли , че всъщност половината ти пост описва гениалността и уникалното в теб (аз се съмнявам в тези твои качества)
Ще ти кажа само --- върви там на психолог, санаториум , кални бани , психиатри и лудници , че може и да те оправят ;]]

LambOfGod
08-05-2011, 02:13
К'во му е ненормалното и различното? Милиони зубъри има по този свят.

qnkata5
08-05-2011, 09:24
Момиче неможем да ти помогнем, трябва сама да си помогнеш. Виж сега, в моя клас има така наречените 'зубъри' , ама те си се събират на групички и си говорят някакви техни работи.. в твоя клас няма ли други такива ? Ти сама разбираш че си 'скучна' и т.н , неможеш ли да го промениш? И какво лошо има ако едно момиче се гримира хубаво и иска да има красив външен вид и красиво тяло ? Значи, едно момиче като е красиво, като я харесват всички момчета и айде к**ва е ! .... Стегни се малко... както казах, сама разбираш, че си доста различна.. Отиди при училищния психолог и говори с него или незнам...
Съжалявам ако нещо съм те убидил ..

qnkata5
08-05-2011, 09:29
Сега е лято, нямаш ли приятели с които да излизаш?
Аз като малък бях като теб самичък и излизах само да карам колело с някой от родителите ми.. и един ден ми писна и просто отидох до апартамента на едно съседче, поканих го вкъщи да играем на компа и така започна всичко, а сега сме голяма група приятели от 10 човека.
Лято е ! Търси приятели !

polssa
08-05-2011, 11:56
Виж, четох донякъде коментарите, нататък ми е ясно ..
Първо-не си единствената в целия свят, която се чувства така...
Второ-на почти всеки ученик, получаващ 6-ци, учителите казват, че е изключителен (от личен опит го знам)
Нататък-не може всеки да те мрази... попитай майка си дали има приятелки, които да имат деца на твоята възраст-според мен трябва да започнеш наново..Нямам предвид да започнеш да слушаш друга музика или да си смениш мисленето..А например да се запознаеш с някого, когото досега не си познавала, защото щом тези от класа не искат да говорят с теб, значи няма да го направят и за в бъдеще ! (Според мен, де..)
Не си единствената, която слуша музика от 60-те, не се гримира и т.н... има много хора като теб .. Надявам се , че помогнах.. Направи нещо за себе си, а не чакай приятелите да паднат от небето ..

runway27
08-05-2011, 12:32
К'во му е ненормалното и различното? Милиони зубъри има по този свят.

Не е много нормално да не можеш да разговаряш с хора на твоята възраст, а и не само.

LambOfGod
08-05-2011, 13:38
К'во му е ненормалното и различното? Милиони зубъри има по този свят.

Не е много нормално да не можеш да разговаряш с хора на твоята възраст, а и не само.


Реално тя може да разговаря с тях, но не го прави, защото е една надута пикла, която си мисли, че е на акъла на зряла жена. Съучениците й виждат същото и не им се занимава с такива индивиди и съответно гледат да я отбягват.

superstar33
08-05-2011, 14:52
TheBeatles написа:

Във квартала има много деца на моята възраст, проблема е, че на няколко пъти ги хващам да се събират на групички пред блока със шише бира в ръка и кутия цигари. Не искам да се сприятелявам с такива хора.


И какво толкова? И аз познавам едно момиче, което пуши и все пак си е много добра и свястна :). Тва че децата от квартала пушат не значи че са някакви пропаднали отрепки. Просто се опитай да ги опознаеш. Ако си мислиш, че ще намериш някой абсолютно като теб много се лъжеш. Научи се да общуваш с различни хора. Иначе скоро приятели няма да си намериш :?

monitooo0803
08-05-2011, 14:59
Според мен ти не трябва да се променяш заради другите .. бъди себе си това че околните не те разбират не би трябвало да те разтройва. Лично аз познавам много хора като теб, които също са били нагрубявани и обиждани от сорта на " зубър ". Но явно те са имали късмета да попаднат сред хора, които ги приемат такива каквито са. Относно , това че те подтикват да потърсиш психиатрична помощ .. мога да кажа , че са пълни глупости .. представете си ако всеки човек с подобни проблеми достигаше до психиатър , то предполагам , че много от тези хора щяха да се считат за луди и побъркани. Така че аз те съветвам да се опиташ да запазиш себе си , да не се интерсуваш от мнението на околните , защото е ясно ,че всеки има собствено мнение , но не всеки трябва да го изразява. Сигурна съм, че един ден ще намериш хора , които те разбират и оценяват какъв човек си !

fenkaaa
08-05-2011, 18:05
Горкичката :-o

ameli
08-05-2011, 19:26
Като влезеш в гимназия пробвай да се разчупиш малко. И наистина изглеждаш като 13годишна пенсионерка.. :? :?

Alofff4o
08-06-2011, 07:30
Като толкова нямаш приятели,НАМЕРИ СИ!Търси причината у себе си,каквато си ти,такива са и другите около теб.Няма човек,който да не може да се реализира,няма човек,който да не може да да е красив,богат във всяко отношение.Имай по-голяма увереност в себе си.ПОВЯРВАЙ СИ,покажи им,че след като си голяма отличничка си много повече от тях.Покажи им,че те са "задръстеняците",щом не ценят хора като теб.Оголи зъбки,нека да видят,че можеш да си опасна.Тогава ще те вземат по-сериозно и ще се натискат да са край теб.Надявам се тогава ти ще избереш хората,които наистина си заслужават.

Не знам, това при мен проработи,защото преди години и аз бях като теб.Важното е да слушаш себе си и да не се отказваш.

08-06-2011, 10:29
Teзи деца от твоя клас 6те станат едни обикновени и прости работници.Но ти има6 6анс за голямо бъде6те,няма зна4ение как се обли4а6, дали си има6 гадже и т.н...След 7 клас 6те влезе6 в хубава гимназия и там се опитай да си намери6 приятели,за6тото ако ти влезе6 в хубава гимназя там децаата няма да са толкова прости.. :) Късмет

Evterpa
08-06-2011, 10:53
Колкото и да повтаряш, че не се смяташ за нещо повече от другите, личи че не е така.
Отличните оценки не са признак за интелигентност. Както казаха и преди мен, един интелигентен човек не може да бъде тесногръд. Да си интелигентен означава да имаш разчупено мислене, да не поставяш рамки, да не лепиш етикети...
Ти сама се изолираш от другите. Как, по дяволите, очакваш да се впишеш, като се делиш от тях - целият клас решава да избяга, а ти оставаш?! Живееш в общество и малко или много трябва да се съобразяваш с околните. Не казвам да се водиш по тях. Имай си собствено мнение, но уважавай и чуждото. Научи се да бъдеш асертивна. И приемай конструктивната критика.
:)

LeprikonA
08-06-2011, 11:02
да се включа и аз.. изчетох всичко и масово хората си извадиха доста реална картина както изглежда.. не можеш да очакваш, че всички ей така ще цъфнат до теб докато ти там си се свиваш над учебничето и ще започнат да ти се радват защото си адски умната или нещо такова.. много хора го казаха, трябва ли и аз да го допълня - нищо не си видяла нито от учене, нито от свят, защото си живееш в някакъв нереален, ограничен свой си свят и не смееш да излезеш от него! съветите да се развиваш интересите как ти се сториха? защо вместо частния учител не опиташ в група? там ще има нови хора, които няма да те познават, няма да знаят оценките ти нито пък какво била казала учителката, камоли дали някой ти се подиграва - ще можеш да започнеш на чисто. това какви предпочитания имаш за музика и за външен вид не бива да ти пречи да видиш ясно околните - не всеки с цигара,деколте и модерни дрешки е задник! не можеш да се затваряш така! няма перфектен човек на тази земя, няма и да има! няма и такъв, който да ти е точно копие, че да се разбираш с него, а и понякога точно различните мнения правят темата и разговора по-интересни.. нали искаше да споделиш - приеми критиката, но не я сравнявай с това как са те нападали в училището, защото това тук е различно нещо. не е задължително да слушаш който и да е от нас, но щом искаш мнение научи се да приемаш, че то може да е и хубаво и лошо, както и всичко друго около теб. не се затваряй в себе си и не си мисли, че всеки е готов да те нападне, хората са казали, че човек трябва да направи добро, за да получи добро, трябва да се държиш добре към някого, за да може и той да го направи към теб.

lili12
08-06-2011, 16:10
Имаме общи неща..наистина историята е тъжна, но само едно ще ти кажа..Ти продължавай напред с ученето, слушай каквато музика искаш и се обличай както искаш..ако тръгнеш да се съобразяваш с другите ще станеш една лигава к***а, която и името си не може да напише..като повечето деца на нашата възраст!Няма защо да страдаш, не си единствената!Много известни личности са били малтретирани в училище!Напълно ти съчуствам!

Chacho
08-06-2011, 16:22
Заключете я тая тема, авторката отдавна не влиза.

h0usen3v3rdies
09-07-2011, 10:06
Викаш, че не си се мислила за нещо повече от другите, а изреди, че си била отличничка, че си мразила гримове и мода, че си била любимката на учителите... И кво от тва?! Мислиш ли, че някой ще ти се върже за хубавите оценки и ще ти стане приятел? И после всичко ти е криво.. Еми няма как да си намериш приятели ако не заговориш някого.. или да намериш човек като теб. :?

djuwkata
09-07-2011, 11:00
Колкото и да повтаряш, че не се смяташ за нещо повече от другите, личи че не е така.
Отличните оценки не са признак за интелигентност. Както казаха и преди мен, един интелигентен човек не може да бъде тесногръд. Да си интелигентен означава да имаш разчупено мислене, да не поставяш рамки, да не лепиш етикети...
Ти сама се изолираш от другите. Как, по дяволите, очакваш да се впишеш, като се делиш от тях - целият клас решава да избяга, а ти оставаш?! Живееш в общество и малко или много трябва да се съобразяваш с околните. Не казвам да се водиш по тях. Имай си собствено мнение, но уважавай и чуждото. Научи се да бъдеш асертивна. И приемай конструктивната критика.
:)

Абсолютно правилно. Бъди си различна, залягай над уроците, общувай с учителите, но поне опитай да се впишеш.
От моя клас има едно момиче, което долу-горе влиза в описаното от теб. Тя няма приятели от класа, почти никой не говори с нея, лепват и етикета "зъбур" и прочие. Въпросът е, че не другите са виновни. Никой не я мрази, отвхърля или нещо подобно. Тя самата си е внушила, че не е част от обществото и по този начин се изолира. Дай път на някоя твоя позитивна страна (освен ученето), покажи им, че си приятен събеседник и добър слушател.
Относно музиката, стила, филмите - защо трябва да се притесняваш? Живеем в свободен свят, всеки слуша каквото харесва, мисли както иска и се развива по свой избор. Не се променяй заради другите, просто погледни света през техните очи и се опитай да се впишеш.
Успех . : )

loca10
09-07-2011, 17:02
Това за мене също не е нормално. Хубаво, различна си, ама колко да си различна, че да не си говориш с никого? Цялата работа не е, че не си като другите, а защото си държиш устата затворена. Ако не си в пансион за чалга диви, нямаш оправдание да не си намериш приятелка, трябва да търсиш! И се пробвай да станеш поне малко като останалите- к'ъв тийнейджърски език, кви пет лева... Няма с нищо да ти навреди да си изправиш косата, да сложиш едни дънки и един мижав потник и гланц за устни, то просто нещо бе, човек! Защото не може 5 години да си приказваш само с учителите. Според мен си се състарила за годините си, живей сега, намери си някакви приятели, пак си учи, пускай си твоята музика. Та това, което искам да кажа е, че нямаш причина да си сама, просто те е страх. Майната му на страха ;)

reperw
09-07-2011, 18:56
Добре, кажи ми как да завържа контакт, като в класа няма човек, който да не ми се подиграва и обижда.

Ами неможе да отидеш на училище 1ви клас още в началото и да почнат да ти си се подиграват и обиждат.Ти си им дала повод...

Другото което е ,че и аз не бих общувал с теб.. стига ти си 7 клас ,а говориш и мислиш като баба на 70... :lol: ами на децата може това да не им харесва ?? Не се гримираш...може би не носиш привлекателни дрехи ?? Ами извинявай ,но ние момчетата не харесваме монахини.


ПП: Мастурбираш ли ?? И ако може да дадеш няква снимка или facebook ? не можем да гадаем каква си..


И един съвет: Когато ти дойде РД-то покани целия клас... колкото и да не ти се иска.80% че никой няма да дойде ,но е важен жеста...

И ако искаш приятели земи се промени...явно хората не те харесват

TheBeatles
09-07-2011, 22:44
Добре, кажи ми как да завържа контакт, като в класа няма човек, който да не ми се подиграва и обижда.

Ами неможе да отидеш на училище 1ви клас още в началото и да почнат да ти си се подиграват и обиждат.Ти си им дала повод...

Другото което е ,че и аз не бих общувал с теб.. стига ти си 7 клас ,а говориш и мислиш като баба на 70... :lol: ами на децата може това да не им харесва ?? Не се гримираш...може би не носиш привлекателни дрехи ?? Ами извинявай ,но ние момчетата не харесваме монахини.


ПП: Мастурбираш ли ?? И ако може да дадеш няква снимка или facebook ? не можем да гадаем каква си...

Какво общо има в цялата ситуация мастурбирането? И нямам Facebook, а снимка не бих пуснала във форум. Също така аз въобще не искам да ме харесват момчета, никога не съм искала да си имам приятел. Просто ми става много тъжно когато ме обиждат.

diksi
09-07-2011, 23:01
На никой не му е забавно да го обиждат..Няма да ти казвам да се променяш, това е глупаво. Бъди си такава, може да не се вписваш, но поне имаш представа що за човек си, рано или късно ще се сприятелиш с някого. За всеки влак си има пътници.

crowberry
09-07-2011, 23:11
Абе човек.. Ти по написаното ми изглеждаш като 13 годишна баба. Отпусни се, създай си стила, запиши се на нещо, създай връзки. Твоите връстници няма да те изядът, ако отидеш да им кажеш две приказки. Не се цепи от колектива, защото така още повече проблеми ще си създадеш. Научи се да работиш в екип, а не индивидуално, защото в живота няма да пробиеш, даже да си с диплома 6.00. Разбий си дебелите стени, които си изградила и посрещни всичко, което те очаква с пълна сила.

П.П : В днешно време нормални хора - няма.

stteLii
09-08-2011, 01:09
^ +1

NomNomNom
09-08-2011, 01:26
Това е, защото вашите отлично са ти промили мозъка. Внедрено ти е , че всичко друго е лошо и кофти, и са те направили асоциална.
Заеби всички във форума, които те подкрепят. Цял живот ще си така, ако не заприличаш поне малко на останалите.
Не може да си в обществото , ако не спазваш законните и МОРАЛНИ норми .
Ако си твърде високомормална - пак ще си вънка , и не е яко да си асоциал и да се цепиш .
Всички които тръгнете да ме храните - съгласете се. Няма толеранс към различните. Или външно си като другите, или не се оплакваш .
Няма лошо вътре да си една , навън друга , така няма да имаш проблеми .
Но не може да си различна , да не правиш нищо , за да спреш да дразниш и да се харесваш на околните от твоята група.
Никой не харесва гейовете , които парадират със сексуалната си ориентация, твоят случай е същия.

reperw
09-08-2011, 07:00
Добре, кажи ми как да завържа контакт, като в класа няма човек, който да не ми се подиграва и обижда.

Ами неможе да отидеш на училище 1ви клас още в началото и да почнат да ти си се подиграват и обиждат.Ти си им дала повод...

Другото което е ,че и аз не бих общувал с теб.. стига ти си 7 клас ,а говориш и мислиш като баба на 70... :lol: ами на децата може това да не им харесва ?? Не се гримираш...може би не носиш привлекателни дрехи ?? Ами извинявай ,но ние момчетата не харесваме монахини.


ПП: Мастурбираш ли ?? И ако може да дадеш няква снимка или facebook ? не можем да гадаем каква си...

Какво общо има в цялата ситуация мастурбирането? И нямам Facebook, а снимка не бих пуснала във форум. Също така аз въобще не искам да ме харесват момчета, никога не съм искала да си имам приятел. Просто ми става много тъжно когато ме обиждат.

ТИ искаш да имаш приятели нали ??
Кое е по силно в теб - Нуждата от приятели или да си останеш такава каквато си ?
Ако искаш да имаш приятели трябва да се промениш явно хората не те харесват...колкото и да си асоц. не може да нямаш НИТО 1 приятел ...това е много страшно ако е така :? :? в живота най-важното са приятелите..може да нямаш образование и пак да имаш пари (ако това е най-важното) ... родителите ти няма винаги да са до теб още 25 30 години MAX , а добрия приятел е за цял живот...

РЕШЕНИЕТО: ПРОМЕНИ СЕ !


ПП: сега видях
Също така аз въобще не искам да ме харесват момчета, никога не съм искала да си имам приятел

Момиче осъзнай се ... ти как виждаш животати след 20 години.. не сериозно те питам..явно още не си в пубертета.. дано тфа се промени щото иначе е страшно..ей такива като тебе са ставали серийни убийци

btw на ваще не им ли пука,че нямаш приятели ?? Не виждат ли какво се случва с теб ?? И защо по дяволите не искаш да има ПРИЯТЕЛ ??? ЗАЩО ???

HiGuysWhatsUp
09-08-2011, 09:44
Айде бе....Ти заеш ли, че имам една съученичка като теб, но е много контактна и има 10000000 приятели.Аз не обичам стара музика и стари филми въобще, слушам R n B, но с удоволствие биих се сприятелила с някого като теб.Не разбирам какво пречи на хората да бъдат пр, въпреки различния стил на обличане, различните успех в клас, различния музикален стил....Ти знаеш ли, че в 5 клас бях в твоето положение въпреки, че хич не съм старомодна?Да, моите "приятели" ме зарязаха, защото съм била прекалено модерна като тях, копирала съм ги :-o и др.Абе истории на лидери на класа, които само малко някой да ги надмине и веднага почват.Завиждат ти на високия успех и на мен също ми завиждаха за това (гадни преписвачи-щяха да преписват на матурата от мен)и затова си измислят как да злорадстват за поне нещичко, което ти нямаш-стила, но това не ти пречи да се вземеш в ръце и малко от малко да се тунинговаш :) Най-голямата умница от моя клас е и най-голямата красавица и кифла със мен :oops: А пък то времето си лети и в 8 клас-чао стар клас, ако ще се местиш :) Дерзай, надъхай се, стани наахална и приятели колкото щеш...А и свиря на чело значи и мен другите да ме обиждат, така ли?

HiGuysWhatsUp
09-08-2011, 09:57
И още нещо-момче някога ти е казвало, че те харесва ии ти не си му обърнала внимание или никога не са го правили|

-ако е за 1--вото-стига бе, не може да останеш безразлична къмм момчетата-на мен от малка ми потичат лигите като видя някой красавец, а още повече като ми каже "принцесо" или ми прати въздушна целувка :oops:
-Ако е за 2-рото, стила на обличане, по-разговорлива има и сайтове зазапознанства (но тях не ти ги препоръчвам)

ivyy
09-08-2011, 10:48
В класа ми има едно момиче, което се облича като баба ми. Тя живее с майка си, баба си и чичо си. Родителите й са разведени. Има добри оценки в училище, обича по-скромните и по-стари неща (за стари имам в предвид филми, музика,книги). Тя спазва всички правила, НО...много е общителна и има приятели. Хората я приемат такава каквато е и понякога обръщат всичко на шега така, че и тя се смее. С нея си общувам малко, защото нямаме много общи теми. Но важното е, че на нея не й е проблем да бъде социална и да бъде себе си.
Как така не се интересуваш от момчета? :-o
Дори и тази моя приятелка се интересува от тях. Което е доста нетипично за нея. Няма да се очудя, ако скоро я видя с някое момче.
Та...какво исках да кажа. Можеш да бъдеш себе си, но и да имаш живот, в който присъстват приятели, семейство, любов. Обиждат те, е, направи нещо и докажи, че не заслужаваш тези обиди. Започни да мислиш като тийн, а не като баба ми. Пропиляваш си най-сладките години от живота.

lisi4ety
09-08-2011, 18:01
Не си ти различна,те всички са еднакви просто :)Няма смисъл да си приятел с някой насила,защото това си е лицемерие и ще те научи и теб на това.Няма нищо лошо в това да си надраснал годините си,за музиката има много хора,които слушат стара музика....
+1

SmilezZz
09-08-2011, 19:40
Ти наистина се имаш за нещо повече от другите. Престани да натякваш едно и също - учителят ми каза еди-какво си. Не можеш цял живот да бъдеш сама ,само заради тези думи. Това ,че слушаш друга музика и се обличаш по - различен начин ,не означава,че не трябва да имаш приятели. Аз в някои отношения също съм доста по-различна от някои ,но пък се намира поне най-малко една тема ,за която може да си говорим. А ти казваш ,че АБСОЛЮТНО,НИТО ВЕДНЪЖ не си говорила с класа си , а откъде това ще знаеш какви са те. Държанието ти към теб ти сама си го направила. Започни да общуваш повече с деца на твоята възраст. И да ,майка ти добре е решила за психолога - наистина ще ти се отрази по-добре.

TheBeatles
09-08-2011, 19:52
Ти наистина се имаш за нещо повече от другите. Престани да натякваш едно и също - учителят ми каза еди-какво си. Не можеш цял живот да бъдеш сама ,само заради тези думи. Това ,че слушаш друга музика и се обличаш по - различен начин ,не означава,че не трябва да имаш приятели. Аз в някои отношения също съм доста по-различна от някои ,но пък се намира поне най-малко една тема ,за която може да си говорим. А ти казваш ,че АБСОЛЮТНО,НИТО ВЕДНЪЖ не си говорила с класа си , а откъде това ще знаеш какви са те. Държанието ти към теб ти сама си го направила. Започни да общуваш повече с деца на твоята възраст. И да ,майка ти добре е решила за психолога - наистина ще ти се отрази по-добре. Естествено, че няма с никои да говоря, като всички ме обиждат...

reperw
09-08-2011, 20:16
Ти наистина се имаш за нещо повече от другите. Престани да натякваш едно и също - учителят ми каза еди-какво си. Не можеш цял живот да бъдеш сама ,само заради тези думи. Това ,че слушаш друга музика и се обличаш по - различен начин ,не означава,че не трябва да имаш приятели. Аз в някои отношения също съм доста по-различна от някои ,но пък се намира поне най-малко една тема ,за която може да си говорим. А ти казваш ,че АБСОЛЮТНО,НИТО ВЕДНЪЖ не си говорила с класа си , а откъде това ще знаеш какви са те. Държанието ти към теб ти сама си го направила. Започни да общуваш повече с деца на твоята възраст. И да ,майка ти добре е решила за психолога - наистина ще ти се отрази по-добре. ЕСТЕСТВЕНО, че няма с никои да говоря, като всички ме обиждат...
имам чуството ,че си дършиж все на твойто ? май искаш и вече по форумите да почнат да те обиждат...НИ ПРИЕМА НИ ПРЕДАВА..ами като си държиш на твойто за кфо ни занимаваш с глупостите си..ние се опитваме да ти помогнем като ти посочваме грешките а ти все ни опонираш...почвам да се дразня..

SmilezZz
09-08-2011, 20:25
Ти наистина се имаш за нещо повече от другите. Престани да натякваш едно и също - учителят ми каза еди-какво си. Не можеш цял живот да бъдеш сама ,само заради тези думи. Това ,че слушаш друга музика и се обличаш по - различен начин ,не означава,че не трябва да имаш приятели. Аз в някои отношения също съм доста по-различна от някои ,но пък се намира поне най-малко една тема ,за която може да си говорим. А ти казваш ,че АБСОЛЮТНО,НИТО ВЕДНЪЖ не си говорила с класа си , а откъде това ще знаеш какви са те. Държанието ти към теб ти сама си го направила. Започни да общуваш повече с деца на твоята възраст. И да ,майка ти добре е решила за психолога - наистина ще ти се отрази по-добре. ЕСТЕСТВЕНО, че няма с никои да говоря, като всички ме обиждат... То нормално да те обиждат ,като все държиш на своето и повече от очевидно е ,че се имаш за нещо повече от тях. А такива хора надали на повечето им харесват. Промени мнението за себе си и за околните най-вече. Вземи се в ръце.

babyvy
09-08-2011, 20:39
Не съм против теб, но не те и подкрепям! Нека ти кажа няколко истини в очите..Първо начинът ти на мислене сега като си на 13 няма да има нищо общо с начина ти на мислене след 3-4 години! Има тепърва да осъзнаваш истините за живота, да не кажа даже , че ти все още не си осъзнала нищо...Второ и аз като бях 6ти клас бях отличничка, а сега едвам връзвам 4 и 5 в училище :) .. Трето- сега ти предстоят най , ама най - хубавите години от живота, а живота е прекалено кратък, че да го пропиляваш!

Сега по темата.Видях, че ще си 7 клас...В този период от живота ти дори и да се промениш резултат няма да има, тоест теоретично сменяш си стила на обличане или започваш да слушаш друга музика..В този случай единственото, което ще получиш от съучениците ти е присмех...Така, че - не го прави! Изкарай си още една такава година, учи си, вземи си изпитите и при първа възможност се махай от твоето училище!

След това... Съветвам те не да си променяш стил и прочие, все пак човек е уникален сам по себе си и няма еднакви хора!! По- скоро те съветвам да се промениш вътрешно! Бъди отворена към другите и към живота! Ако го направиш никoй няма да се втренчва в дрехите ти и прочие, ами ще си си те приемат като нормален човек каквото и да облечеш...Пропускаш страшно много от живота с този твой начин на мислене..! Това, което ще напиша го запомни ама много хубаво : ДАВАЙ ШАНС НА НЕЩАТА , КОИТО ЖИВОТЪТ ТИ ПРЕДЛАГА! Нямам предвид пушене, пиене и другите такива, защото и аз съм много против тях.Пробвай най- различни неща, заговаряй различни хора колкото и да не ти харесват може да се окажат печени, ходи на различни места или опитвай различни ястия- това е най- малкото, което въобще може да пробваш, дори да звучи смешно, но се почва от най -малкото и смотано нещо ;)... Казваш, че слушаш музика само от 60те и 70те.. Ами ето чуй една нова песен ,какъвто стил си избереш...Дори и да не ти хареса запитай се кога пак ще я чуеш...Може би никога?!?! Но тази песен ти отваря много вратички за разговори, смисъл някоя бъдеща твоя приятелка ще ти каже колко и харесва, ти ще кажеш как не ти харесва, ще поспорите след това ще и кажеш примерно за Вeatles , тя ще каже за нещо друго и ето ти един прост разговор ... И това е най - малкото ,което можеш да направиш...Какво като имаш различен вкус от останалите, ами знаеш ли, че аз като бях на твоята възраст имах 2 най- добри приятелки и едната слушаше rock, другата слушаше dubstep, а аз слушах чалга предимно..... Обясних ти всички тези неща като на малоумен човек, толкова ли е трудно да се сетиш сама?! Та първия учебен ден в 8ми клас отиваш там ,съвсем като нов човек запознаваш се с всеки срещнат от твоя клас ама без никви от рода на: "Леле тая е кифла, значи е курва , значи няма да се занимавам с нея! " И без това първия ден няма какво толкова да си кажете освен "Здрасти аз съм еди коя си.." и прочие.. И последното пак ще ти дам един пример за твое вдъхновение и тн . Имам си приятел вече година и половина..Той е рокаджия , а аз слушам и рок, и чалга, и хаус , и хип -хоп и каквото друго се сетиш....Той обича да ходи на риба по принцип , а на мен това ми се струваше мн скучно , та да не кажа и по -лоши думи, но отидох един ден с него и да ти кажа спечелих страшно много, защото много ми хареса...Та така и ти ..Виж няма какво да губиш ама изобщо, стегни се, излез от твоя свят , защото миналото няма да се върне, а живота е само 1 и трябва да опиташ от всичко иначе защо живееш, какво ще извлечеш от живота?!?! Едно голямо НИЩО... Пиша ти толкова много, защото за един малък период и аз съм била като теб и в момента съжалявам, ама много съжалявам за изгубените си години...! Замисли се....

П.С. Съжалявам за правописните грешки , ако има такива, но много бързах :) Айде успех !!

TheBeatles
09-08-2011, 20:44
Ти наистина се имаш за нещо повече от другите. Престани да натякваш едно и също - учителят ми каза еди-какво си. Не можеш цял живот да бъдеш сама ,само заради тези думи. Това ,че слушаш друга музика и се обличаш по - различен начин ,не означава,че не трябва да имаш приятели. Аз в някои отношения също съм доста по-различна от някои ,но пък се намира поне най-малко една тема ,за която може да си говорим. А ти казваш ,че АБСОЛЮТНО,НИТО ВЕДНЪЖ не си говорила с класа си , а откъде това ще знаеш какви са те. Държанието ти към теб ти сама си го направила. Започни да общуваш повече с деца на твоята възраст. И да ,майка ти добре е решила за психолога - наистина ще ти се отрази по-добре. ЕСТЕСТВЕНО, че няма с никои да говоря, като всички ме обиждат...
имам чуството ,че си дършиж все на твойто ? май искаш и вече по форумите да почнат да те обиждат...НИ ПРИЕМА НИ ПРЕДАВА..ами като си държиш на твойто за кфо ни занимаваш с глупостите си..ние се опитваме да ти помогнем като ти посочваме грешките а ти все ни опонираш...почвам да се дразня.. Преди бях казала, че приемам критика. Не разбирам защо не съм права в случая? Кого да заговоря, като всички ме обиждат?

SmilezZz
09-08-2011, 20:53
За съжаление няма как да ти покажем как звучиш и изглеждаш отстрани.
Окей ,тези от класа ти те обиждат,но не и другите ,нали ? Заговори все някого. Имам чувството ,че и колкото неща да изпишем тука ,колкото и съвети да ти дадем - ти все ще си знаеш твоето,което няма да ти помогне.

TheBeatles
09-08-2011, 21:19
За съжаление няма как да ти покажем как звучиш и изглеждаш отстрани.
Окей ,тези от класа ти те обиждат,но не и другите ,нали ? Заговори все някого. Имам чувството ,че и колкото неща да изпишем тука ,колкото и съвети да ти дадем - ти все ще си знаеш твоето,което няма да ти помогне. От другите класове също ме карат да се чувствам ужасно. По коридорите ме бутат и даже миналата година ми подхвърляха заплахи от сорта на "ще те пребия", "ще те смажа от бой". В междучасията момчетата от другите класове идват в нашата класна стая и казват "гледай го тоя зубър" с насмешка и подобни.

SmilezZz
09-08-2011, 21:34
^ Просто ми звучи нереално. Как просто си успяла напълно да създадеш такова впечатление на абсолютно всички. Именно затова ти казвам да промениш мнението за теб и за другите ,и да започнеш да общуваш с повечето си връстници. Ти не искаш да общуваш с този ,защото не знам какъв си бил,ония пушили и не знам си какво.
- Тогава просто търпиш в училище , а извън него ако успееш да си изградиш поне едно приятелство ще е супер. Но в новото училище недей да правиш същата грешка.

1n5ub0rd1na73
09-08-2011, 21:39
Здравей,

Мислите на човек определят реалността му. Както много хора дотук ти споделиха, за да успееш да се сприятелиш с някого, трябва да се настроиш на такава вълна, забележи, с цялото си внимание, иначе не става. Без да направиш това, ще се люшкаш до края в този кръговрат.

Поздрави и ти желая успех

TheBeatles
09-08-2011, 21:46
SmilezZz, за впечатлението - и аз не знам как. Сигурно съученците ми са говорили за мен с тези от другите класове.
Другото нещо, невъзможно е да изградя приятелство с деца на моята възраст в нашия квартал. Едната причина е, че има 3-4 деца на моята възраст, другата е, че тези деца са в буквалния смисъл хулигани, постоянно рушат, събират се на групички и пият, даже вече се съмнявам и за наркотици. Сега ще кажеш, че нищо не може да ми се угоди, но помисли дали и ти би излизала с деца като тях. А като се преместя в новото училище ще се постарая да заговоря някого.

1n5ub0rd1na73 - благодаря за съвета.

SmilezZz
09-08-2011, 21:56
С хулигани и наркомани никога не бих се занимавала. Но пък имам доста добри приятели ,които пият и пушат. А пък аз съм непушачка ,а пия от празник на празник и си се разбираме идеално. С това искам да ти кажа ,че не външния вид определя характера на човека. Не гледай как е облечен даден човек или каква музика слуша ,гледай да опознаеш някого. Това ,че някои пушат или пият - те сами си го избират. Ти ако не искаш - няма да го правиш.

TroublenotMaker
09-09-2011, 00:21
Аз съм на същата възраст и имам почти същия проблем.Разликата между мен и теб е,че аз винаги им навирам добрите оценки в носа.Това,повярвай ми, ще ги накара да се чувстват по-нисши от теб и те рано или късно(колкото и да са тъпи) ще разберат,че не могат да се гаврят с личността ти и ще те оставят на мира.Сигурен съм,че ще се чувстваш много по-добре.

Тва е най голямата простотия която съм чувал.Сигурен съм че от както си започнал(а) да се държиш като г*з нямаш повече приятели от преди! :smt108 По темата :От безбройните изписани редове, разбрах,че:
1.Нямаш приятели и всички те мразят в тва даскало,обаче не искаш да се местиш в друго защото????тука нишката на смисъла ми се губи...
2.Не говориш с никой защото се държат гадно с теб,обаче искаш да имаш приятели.... е тия приятели как ще ти станат приятели като не обелваш думичка....нишката на смисъла пак чезне ли чезне...
3.Старомодното ти консервативно мислене също отбягва,да знаеш! "Той пуши или пие...НА КЛАДАТАААА"

reperw
09-09-2011, 07:41
^ съгласен

JustPerfection
09-09-2011, 08:23
Повечето млади хора мислят,че превръщайки се в индивидите около тях,ще станат известни,уважавани и прочие.За такива като теб и мен няма място в такава зоологическа градина.Т'ва да си различен е едно от най-хубавите неща.Кефи се с него.Аз съм момче на 16 и перфектно те разбирам.Слушам си редовно Blues,Jazz,Soul от средата на миналия век,пускам си и Съветски Песни.Ставай страна и така нататък..
И също искам да отбележа че според мен,през тези тийн години,приятели не ти трябват.Аз съм приел този факт.Просто твърде голям процент хората които познавам немогат да ме разберат.Това се дължи от факта че нямат моя начин на мислене,не се задълбочават,не разсъждават,а живеят за момента.Разбирам се идеално с родителите си и по-възрастните.
Ето ти един поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=oL60OQLekWQ
:smt023

loca10
09-09-2011, 08:29
Забелязвате ли как темата от сто години се върти в кръг? ^^
Говори с другите- Те ме обиждат
Мислиш се за нещо повече- Не е вярно
Шестиците в прогимназията нищо не показват- Казват, че съм гениална
Промени външността си- Ужасявам се от днешната младеж (моля???)
Намери си нови приятели- Страх ме е да се преместя някъде
Ограничена си- Не, не съм, но няма да излизам с човек, който пуши, пие, гримира се, ходи модерно облечен и има нисък успех.

Ето какво се случва. 100 човека ти направиха най-подробен анализ, а ти едно си знаеш и едно си баеш. И пак те питам- какво му е толкова ужасното да носиш дънки и модерна тениска (без дълбоко деколте), да си на опашка примерно и да си с малко гланц и спирала? Ще отнеме 10 минути от ценното ти време. Ако бестселърите горе не те мотивират, помисли за майка си. Много е гадно да виждаш, че детето ти е нещастно и да не можеш да направиш нищо, постарай се поне заради нея.

JustPerfection
09-09-2011, 08:32
Забелязвате ли как темата от сто години се върти в кръг? ^^
Говори с другите- Те ме обиждат
Мислиш се за нещо повече- Не е вярно
Шестиците в прогимназията нищо не показват- Казват, че съм гениална
Промени външността си- Ужасявам се от днешната младеж (моля???)
Намери си нови приятели- Страх ме е да се преместя някъде
Ограничена си- Не, не съм, но няма да излизам с човек, който пуши, пие, гримира се, ходи модерно облечен и има нисък успех.

Ето какво се случва. 100 човека ти направиха най-подробен анализ, а ти едно си знаеш и едно си баеш. И пак те питам- какво му е толкова ужасното да носиш дънки и модерна тениска (без дълбоко деколте), да си на опашка примерно и да си с малко гланц и спирала? Ще отнеме 10 минути от ценното ти време. Ако бестселърите горе не те мотивират, помисли за майка си. Много е гадно да виждаш, че детето ти е нещастно и да не можеш да направиш нищо, постарай се поне заради нея.
Право говори човека.
И междудругото забравих да добавя,че тези неща - червило,рокли с дълбоки деколтета,изрязан гръб,токчета - ви правят по-красиви и женствени и подчертават осанката ви.Разбира се НЕ НА ВСИЧКИ!
Много (с извинение) пачи,почнаха да се обличат с дрехи по 300-400 лева..

TroublenotMaker
09-09-2011, 09:15
Забелязвате ли как темата от сто години се върти в кръг? ^^
Говори с другите- Те ме обиждат
Мислиш се за нещо повече- Не е вярно
Шестиците в прогимназията нищо не показват- Казват, че съм гениална
Промени външността си- Ужасявам се от днешната младеж (моля???)
Намери си нови приятели- Страх ме е да се преместя някъде
Ограничена си- Не, не съм, но няма да излизам с човек, който пуши, пие, гримира се, ходи модерно облечен и има нисък успех.

Ето какво се случва. 100 човека ти направиха най-подробен анализ, а ти едно си знаеш и едно си баеш. И пак те питам- какво му е толкова ужасното да носиш дънки и модерна тениска (без дълбоко деколте), да си на опашка примерно и да си с малко гланц и спирала? Ще отнеме 10 минути от ценното ти време. Ако бестселърите горе не те мотивират, помисли за майка си. Много е гадно да виждаш, че детето ти е нещастно и да не можеш да направиш нищо, постарай се поне заради нея.
+1

ivyy
09-09-2011, 09:25
Повечето млади хора мислят,че превръщайки се в индивидите около тях,ще станат известни,уважавани и прочие.За такива като теб и мен няма място в такава зоологическа градина.Т'ва да си различен е едно от най-хубавите неща.Кефи се с него.Аз съм момче на 16 и перфектно те разбирам.Слушам си редовно Blues,Jazz,Soul от средата на миналия век,пускам си и Съветски Песни.Ставай страна и така нататък..
И също искам да отбележа че според мен,през тези тийн години,приятели не ти трябват.Аз съм приел този факт.Просто твърде голям процент хората които познавам немогат да ме разберат.Това се дължи от факта че нямат моя начин на мислене,не се задълбочават,не разсъждават,а живеят за момента.Разбирам се идеално с родителите си и по-възрастните.
Ето ти един поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=oL60OQLekWQ
:smt023

Не ти трябват приятели през тийн годините???? :-o Ъъъ...това за пръв път го чувам. Какъв е смисъла да си вълк-единак? Тийн годините са да се забавляваш с хора на твоята, или близка, възраст. Да обсъждате и спорите за най-малоумните и тъпи неща и да ви е забвано. Не е нужно да се задълбочавате в политически, религиозни, философски...теми. Също не можах да разбера какъв е проблема да живееш за мига? Това е едно от най-сладките неща. Просто да се пуснеш по течението без да мислиш за последиците.
И забавно ли ти е да си само с родителите и по-възрастните? Аз щях да откача. Толкова ли няма ЕДИН човек на твоята възраст дето да ти допада?
А относно авторката: хората ти казаха какво да направиш, ама ти пак си си на твоята. Онзи бил един-къв си, оная мязала на кифла, третата слушала чалга или пушила...Еми, сори, ама как смяташ да си намериш приятели? Първоначално ми стана гадно за това как се отнасят хората към теб, ама после забелязох, че ТИ не искаш да се променяш. Нещата просто няма как да станат, ако ти не проявиш малко желание и упоритост. И намали малко тея предразсъдъци за хората...

JustPerfection
09-09-2011, 09:31
Повечето млади хора мислят,че превръщайки се в индивидите около тях,ще станат известни,уважавани и прочие.За такива като теб и мен няма място в такава зоологическа градина.Т'ва да си различен е едно от най-хубавите неща.Кефи се с него.Аз съм момче на 16 и перфектно те разбирам.Слушам си редовно Blues,Jazz,Soul от средата на миналия век,пускам си и Съветски Песни.Ставай страна и така нататък..
И също искам да отбележа че според мен,през тези тийн години,приятели не ти трябват.Аз съм приел този факт.Просто твърде голям процент хората които познавам немогат да ме разберат.Това се дължи от факта че нямат моя начин на мислене,не се задълбочават,не разсъждават,а живеят за момента.Разбирам се идеално с родителите си и по-възрастните.
Ето ти един поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=oL60OQLekWQ
:smt023

Не ти трябват приятели през тийн годините???? :-o Ъъъ...това за пръв път го чувам. Какъв е смисъла да си вълк-единак? Тийн годините са да се забавляваш с хора на твоята, или близка, възраст. Да обсъждате и спорите за най-малоумните и тъпи неща и да ви е забвано. Не е нужно да се задълбочавате в политически, религиозни, философски...теми. Също не можах да разбера какъв е проблема да живееш за мига? Това е едно от най-сладките неща. Просто да се пуснеш по течението без да мислиш за последиците.
И забавно ли ти е да си само с родителите и по-възрастните? Аз щях да откача. Толкова ли няма ЕДИН човек на твоята възраст дето да ти допада?
А относно авторката: хората ти казаха какво да направиш, ама ти пак си си на твоята. Онзи бил един-къв си, оная мязала на кифла, третата слушала чалга или пушила...Еми, сори, ама как смяташ да си намериш приятели? Първоначално ми стана гадно за това как се отнасят хората към теб, ама после забелязох, че ТИ не искаш да се променяш. Нещата просто няма как да станат, ако ти не проявиш малко желание и упоритост. И намали малко тея предразсъдъци за хората...

Еми тогава грешката е в мен.Просто последните 2 години открих че се чувствам много по-добре като съм сам със себе си.Тези хора които имах за приятели също се промениха с възрастта.Станаха по-надменни,гадни,двулични,пл тки.И попринцип просто не харесвам да живея за мига.Извинявам се ако съм казал че не е хубаво за всички,просто не е хубаво за мен.Реалист съм по душа,обичам всичко в живота ми да е подредено,да си знам мястото,да давам най-доброто от себе си и да помагам на други хора.Винаги съм мислил по-задълбочено за живота от връстниците си.Но съм се приел такъв какъвто съм,свикнал съм си.Нека не изменяме темата на авторката,съжалявам за офтопика.

SmilezZz
09-09-2011, 11:12
JustPerfection - Приемаме ,че на тези години истински приятел трудно се намира. Обаче ти си общуваш с тези на твоята и близка до твоите години хора ? При авторката това го няма. Тази била еди-каква си ,онзи пушил, онази слушала еди-каква си музика. Именно заради това тя е отхвърлена и отбягвана от другите. Защото само по писаниците й личи,че тя не иска да промени нито мнението за себе си ,нито за околните. А това отстрани изглежда надуто и надменно ,което не се харесва много ,много на околните.

- Именно това ,че тийнейджърите живеят за мига ги прави различни от възрастните. Мисля ,че това е добре ,защото вместо да мислиш и разсъждаваш ,ама какви ще са последствията ,ама какво ще стане ако направя еди - какво си , се губи смисъла на живота. Защо ли ? Вместо да живееш за мига и да си щастлив , това осмисляне на всичко до най-малкия детайл убива всякаква частичка от щастието ,което се получава при първия път. Но не това беше въпроса на темата.

Авторке ,наистина защо не искаш да се преместиш на ново място ? Или да се запишеш на някакъв спорт,който ти харесва - така ще си намериш и деца на твоята възраст,с които ще имаш да говориш поне на една обща тема за разговор.

JustPerfection
09-09-2011, 11:28
JustPerfection - Приемаме ,че на тези години истински приятел трудно се намира. Обаче ти си общуваш с тези на твоята и близка до твоите години хора ? При авторката това го няма. Тази била еди-каква си ,онзи пушил, онази слушала еди-каква си музика. Именно заради това тя е отхвърлена и отбягвана от другите. Защото само по писаниците й личи,че тя не иска да промени нито мнението за себе си ,нито за околните. А това отстрани изглежда надуто и надменно ,което не се харесва много ,много на околните.

- Именно това ,че тийнейджърите живеят за мига ги прави различни от възрастните. Мисля ,че това е добре ,защото вместо да мислиш и разсъждаваш ,ама какви ще са последствията ,ама какво ще стане ако направя еди - какво си , се губи смисъла на живота. Защо ли ? Вместо да живееш за мига и да си щастлив , това осмисляне на всичко до най-малкия детайл убива всякаква частичка от щастието ,което се получава при първия път. Но не това беше въпроса на темата.

Авторке ,наистина защо не искаш да се преместиш на ново място ? Или да се запишеш на някакъв спорт,който ти харесва - така ще си намериш и деца на твоята възраст,с които ще имаш да говориш поне на една обща тема за разговор.

С няколко думи искам да се изкажа така.
Въпреки че голяма част от нашите връстници са наивни идиоти,западнали наркомани или надути путъовци има и някой хора с които предполагам че можеш да дружиш.Това че пушат цигарки,че пият 2-3 бири на седмица или че не си поплюват с водката ( като мен ) не ги прави генерално лоши хора.НИКОЙ няма да ти отговаря на изискванията,адаптирай се и съществувай.Ако пък си толкова претенциозна,учи генно или там био инжинерство и си направи клонинги по твой вкус.
Smilez - както казах,явно проблема е в мен,прескочил съм периода където трябва да мисля като тийнейджър :)

reperw
09-09-2011, 12:03
само,че тия дето пият пушат и имат приятели ще станат магнати с публичен дом в Русия ,а вие продавач в супер маркет (нищо че сега имате 6...) и ще си мечтаете да праснете порно звездатa която сте гледали снощи...

SilverPoint
09-09-2011, 14:10
Всъщност ти си едно напълно нормално момиче ... НО в днешно време под нормално се има предвид под : пушене, пиене, гримиране, бягане от училище, чалга, разголени деклотета и т.н. ! И може би затова другите не те приемат и все пак ти не се променяй заради тях ! Ясно се вижда, че от теб ще стане умен и достоверен човек с добра работа ! А за въпроса с приятелите - ако до сега си била в едно училище и не си си намерила приятели ще ти е трудно ... Но ако след 7 клас се местиш то е сигурно, че ще си намериш сродна душа :-) Иначе ти пожелавам успех със всичко :)

JustPerfection
09-09-2011, 14:26
ае земете се спрете с тея деколтета вече бе.
на70 процента от вас и на 20 години нема да ви трябва сутиен.

xXxAngerfisTxXx
09-09-2011, 14:29
Здравейте! На път съм да напиша доста дълга история за мен. Изливам си душата - който иска да чете.
Аз съм момИче на 13 години. Имам проблем - различна съм. И не ме разбирайте погрешно - не пиша темата за да търся съжаление или нещо такова. Та така, по темата... Винаги съм била различна, и може би, затова и отхвърлена от обществото. Всичко започна в първи клас. Така и не можах да се сприятеля. Всички говореха зад гърба ми. Мислех, че всичко ще премине в по-нататъшни години. Уви, не стана така. Годините минаваха, а аз нямах нито един приятел. И ето ме сега - сама, без никой до мен. Никога в живота си не съм имала приятел. Нито един. В училище не говоря с никой (не преувеличавам, наистина, в училище не говоря с АБСОЛЮТНО никой, освен учителите). Винаги съм била самотник. Лошото е, че съм както всички ме наричат "зубър". Винаги съм била много прилежна в ученето, и мисля, че това е единственото, което ми се отдава. Най-слабата ми оценка в живота ми е четворка, а ще ставам седми клас. Всички учители винаги са ми се възхищавали, и те са единствените хора, на който имам доверие. Бих споделила ВСИЧКО с учител, но АБСОЛЮТНО нищо на дете на моята възраст. Винаги съм имала доверие на тези хора, както и те на мен. Всички учители са ми имали ОГРОМНО доверие през годините. Класната би ми поверила всичко. По време на часовете погледа ми не се отделя от учителя. На тестове всички искат да им подсказвам. Вече шеста година завършвам със 6,00. Не знам защо, но въпреки че не говоря с никое дете на моята възраст, и всички ме обиждат, никога не съм мразила някой. През големите междучасия оставам сама в класната стая, всички други са навън. Когато класа бяга от час, аз никога не бягам - 2 пъти ми се е случвало да съм САМА в класната стая и учителя да преподава само на мен. Постоянно отнасям обиди и за други неща. Всички ми викат "старомоден зубър", по простата причина, че не съм като тях. Винаги съм била старомодна във всяко едно отношение. Слушам музика САМО от 50-те, 60-те и 70-те. Понякога съм плакала за човек, починал преди да се родя. Никога не слушам "нова" музика. Същото е и с филмите. Обличам се със тениски и дънки или с анцуг за физическо. МРАЗЯ гримовете, червилата, токчетата, дълбоките деколтета, рокли, поли и подобни. Никога не бих се гримирала. Ужасявам се от днешното поколение - в шести клас си развяват ци*ите, целите гримирани. Някой имат пиърсинг. Друго нещо е, че винаги съм се разбирала с възрастни, както споменах горе. Мога с часове да говоря с баба си и да не ми омръзват нейните разкази за едно време. Със дете на моята възраст е НЕВЪЗМОЖНО да се разбера (не че въобще говоря с някой). С учителите също се разбирам перфектно. Друго нещо е, че НИКОГА в живота си не съм си позволила да пиша на латиница. Винаги съм уважавала родния си език. Единствено си позволявам, когато пиша нещо на английски.

Може да ме попитате относно родителите ми. Ами, те са разведени. Никога не съм имала баща до себе си. Майка ми и баба ми ме отгледаха. Майка ми иска да ме води на психолог, заради всичко изброено по-горе. Казва ми, че не съм нормално дете. Ами така си е. Никога не съм била нормална. Винаги съм била отхвърляна от децата на моята възраст. Родителите ми винаги са се държали добре с мен и са ме приемали, каквато съм. Е, майка ми го приема доста трудно.
Та, това е моята история. Някои от вас може да кажете, че историята не е истинска или на тийнейджърски език - "фейк". Ами истинска е.
ако всички бяха като теб, света щеше да е по-добър

ivyy
09-09-2011, 15:28
Всъщност ти си едно напълно нормално момиче ... НО в днешно време под нормално се има предвид под : пушене, пиене, гримиране, бягане от училище, чалга, разголени деклотета и т.н. ! И може би затова другите не те приемат и все пак ти не се променяй заради тях ! Ясно се вижда, че от теб ще стане умен и достоверен човек с добра работа ! А за въпроса с приятелите - ако до сега си била в едно училище и не си си намерила приятели ще ти е трудно ... Но ако след 7 клас се местиш то е сигурно, че ще си намериш сродна душа :-) Иначе ти пожелавам успех със всичко :)

Какво е лошото да облечеш блуза с деколте или да се гримираш (не като някоя магистралка, а да кажем спирала и някакъв гланц)? И какво ако някой тийн изпуши една цигара или изпие една бира, когато е в компания с приятели? Не всички бягат от училище и слушат чалга, но пак са нормални. Защо слагате всички под общ знаменател?
Никой не може да я накара да се промени на сила. Тя сама трябва да поиска и да осъзнае защо го прави. Нека момичето да си слуща музиката, която харесва, да си гледа филмите, да общува с по-възрастните, но какво е лошото да общува и с връстниците? Да има поне ЕДИН приятел, който е на нейната възраст? Не е чак толкова трудно да заговориш съученик. Иска се желание и воля, но май тези качества липсват на авторката. (няма да повтарям пак как тя отговаря на всичко по един и същ начин) Не вярвам, че всички я обиждат. Все има един тийн като нея. (казвам го, защото има едно такова момиче в съседния клас и си има няколко приятели)

reperw
09-09-2011, 16:54
Всъщност ти си едно напълно нормално момиче ... НО в днешно време под нормално се има предвид под : пушене, пиене, гримиране, бягане от училище, чалга, разголени деклотета и т.н. ! И може би затова другите не те приемат и все пак ти не се променяй заради тях ! Ясно се вижда, че от теб ще стане умен и достоверен човек с добра работа ! А за въпроса с приятелите - ако до сега си била в едно училище и не си си намерила приятели ще ти е трудно ... Но ако след 7 клас се местиш то е сигурно, че ще си намериш сродна душа :-) Иначе ти пожелавам успех със всичко :)

Да за тфа като аватар имаш ЦИЦИ :razz: :razz:
Да след време тя ще стане добър чиновник с кантора.Психопатка без мъж и деца която има 10 котки

TheBeatles
09-09-2011, 17:19
Всъщност ти си едно напълно нормално момиче ... НО в днешно време под нормално се има предвид под : пушене, пиене, гримиране, бягане от училище, чалга, разголени деклотета и т.н. ! И може би затова другите не те приемат и все пак ти не се променяй заради тях ! Ясно се вижда, че от теб ще стане умен и достоверен човек с добра работа ! А за въпроса с приятелите - ако до сега си била в едно училище и не си си намерила приятели ще ти е трудно ... Но ако след 7 клас се местиш то е сигурно, че ще си намериш сродна душа :-) Иначе ти пожелавам успех със всичко :)

Да за тфа като аватар имаш ЦИЦИ :razz: :razz:
Да след време тя ще стане добър чиновник с кантора.Психопатка без мъж и деца която има 10 котки Наистина се надявам това да не е бъдещето ми.

SilverPoint
09-09-2011, 17:36
Всъщност ти си едно напълно нормално момиче ... НО в днешно време под нормално се има предвид под : пушене, пиене, гримиране, бягане от училище, чалга, разголени деклотета и т.н. ! И може би затова другите не те приемат и все пак ти не се променяй заради тях ! Ясно се вижда, че от теб ще стане умен и достоверен човек с добра работа ! А за въпроса с приятелите - ако до сега си била в едно училище и не си си намерила приятели ще ти е трудно ... Но ако след 7 клас се местиш то е сигурно, че ще си намериш сродна душа :-) Иначе ти пожелавам успех със всичко :)

Да за тфа като аватар имаш ЦИЦИ :razz: :razz:
Да след време тя ще стане добър чиновник с кантора.Психопатка без мъж и деца която има 10 котки

И ти имаш цици :-) :D Ама това не означава, че нося деклоте просто специално този аватар ме кефи :-D

SilverPoint
09-09-2011, 17:39
Всъщност ти си едно напълно нормално момиче ... НО в днешно време под нормално се има предвид под : пушене, пиене, гримиране, бягане от училище, чалга, разголени деклотета и т.н. ! И може би затова другите не те приемат и все пак ти не се променяй заради тях ! Ясно се вижда, че от теб ще стане умен и достоверен човек с добра работа ! А за въпроса с приятелите - ако до сега си била в едно училище и не си си намерила приятели ще ти е трудно ... Но ако след 7 клас се местиш то е сигурно, че ще си намериш сродна душа :-) Иначе ти пожелавам успех със всичко :)

Какво е лошото да облечеш блуза с деколте или да се гримираш (не като някоя магистралка, а да кажем спирала и някакъв гланц)? И какво ако някой тийн изпуши една цигара или изпие една бира, когато е в компания с приятели? Не всички бягат от училище и слушат чалга, но пак са нормални. Защо слагате всички под общ знаменател?
Никой не може да я накара да се промени на сила. Тя сама трябва да поиска и да осъзнае защо го прави. Нека момичето да си слуща музиката, която харесва, да си гледа филмите, да общува с по-възрастните, но какво е лошото да общува и с връстниците? Да има поне ЕДИН приятел, който е на нейната възраст? Не е чак толкова трудно да заговориш съученик. Иска се желание и воля, но май тези качества липсват на авторката. (няма да повтарям пак как тя отговаря на всичко по един и същ начин) Не вярвам, че всички я обиждат. Все има един тийн като нея. (казвам го, защото има едно такова момиче в съседния клас и си има няколко приятели)

Еми не казвам, че е лошо ... Но вече като се прекали ( доста често става ) и става смешно :P Пък и не е задължително да пуши и да пие като е в компания с приятели ;)

LordVoldemort
09-09-2011, 17:53
Толкова много пъти четох темата,че вече забравих дали съм писал по нея.Ще се изкажа.
Според мен ' ненормалното ' е новото 'нормално' ,тоест повечето тийнове парадират с това,че са еди какви си и не са като останалите и се изкарват 'ненормални' за да си направят един вид комплимент ,колко са различни и над другите.Толкова пъти намекна,че си над всички останали,че лошо ми става,а ти си шести клас?Стига..шести клас?
Това,че се държиш като бабичка и слушаш неща,които баба ми слуша и се обличаш като баба ми,не значи,че си над останалите.Това,че зубриш и че имаш само 6ци,не значи ,че ще успееш.Разберете бе хора,успеха не се определя от оценките .. Знаете ли колко хора дори не са завършили ,а сега са милионери?Разбира се,образованието е много важно,но не парадирай с това..Какво ще кандидатстваш после?Кажи ми де?Ще кандидатстваш нещо с финанси предполагам и ще станеш счетоводител или нещо такова . ще си намериш мъж ,ще ходиш на работа всеки ден ,ще се връщаш .. така ще мине целия ти живот ..Бъди авантюрист .. стига с тези глупости .. Стига си си просила комплименти и се стегни . Не те очаква хубаво бъдеще с това,че си асоциална и че зубриш постоянно..че не харесваш новото,че обичаш старото..Може би ще станеш точно както те описа потребителя по-горе.
[/list]

SilverPoint
09-09-2011, 17:58
Толкова много пъти четох темата,че вече забравих дали съм писал по нея.Ще се изкажа.
Според мен ' ненормалното ' е новото 'нормално' ,тоест повечето тийнове парадират с това,че са еди какви си и не са като останалите и се изкарват 'ненормални' за да си направят един вид комплимент ,колко са различни и над другите.Толкова пъти намекна,че си над всички останали,че лошо ми става,а ти си шести клас?Стига..шести клас?
Това,че се държиш като бабичка и слушаш неща,които баба ми слуша и се обличаш като баба ми,не значи,че си над останалите.Това,че зубриш и че имаш само 6ци,не значи ,че ще успееш.Разберете бе хора,успеха не се определя от оценките .. Знаете ли колко хора дори не са завършили ,а сега са милионери?Разбира се,образованието е много важно,но не парадирай с това..Какво ще кандидатстваш после?Кажи ми де?Ще кандидатстваш нещо с финанси предполагам и ще станеш счетоводител или нещо такова . ще си намериш мъж ,ще ходиш на работа всеки ден ,ще се връщаш .. така ще мине целия ти живот ..Бъди авантюрист .. стига с тези глупости .. Стига си си просила комплименти и се стегни . Не те очаква хубаво бъдеще с това,че си асоциална и че зубриш постоянно..че не харесваш новото,че обичаш старото..Може би ще станеш точно както те описа потребителя по-горе.
[/list]

Нещо не разбрах ? Значи казваш, че е ненормална, защото днешните нормални са ''ненормални'' ... :lol: А потребителя по-горе аз ли съм ? Като обида ли да го приема това :lol:

JustPerfection
09-09-2011, 17:59
Толкова много пъти четох темата,че вече забравих дали съм писал по нея.Ще се изкажа.
Според мен ' ненормалното ' е новото 'нормално' ,тоест повечето тийнове парадират с това,че са еди какви си и не са като останалите и се изкарват 'ненормални' за да си направят един вид комплимент ,колко са различни и над другите.Толкова пъти намекна,че си над всички останали,че лошо ми става,а ти си шести клас?Стига..шести клас?
Това,че се държиш като бабичка и слушаш неща,които баба ми слуша и се обличаш като баба ми,не значи,че си над останалите.Това,че зубриш и че имаш само 6ци,не значи ,че ще успееш.Разберете бе хора,успеха не се определя от оценките .. Знаете ли колко хора дори не са завършили ,а сега са милионери?Разбира се,образованието е много важно,но не парадирай с това..Какво ще кандидатстваш после?Кажи ми де?Ще кандидатстваш нещо с финанси предполагам и ще станеш счетоводител или нещо такова . ще си намериш мъж ,ще ходиш на работа всеки ден ,ще се връщаш .. така ще мине целия ти живот ..Бъди авантюрист .. стига с тези глупости .. Стига си си просила комплименти и се стегни . Не те очаква хубаво бъдеще с това,че си асоциална и че зубриш постоянно..че не харесваш новото,че обичаш старото..Може би ще станеш точно както те описа потребителя по-горе.
[/list]

съгласен съм с всичко което написа без една малка редица неща.
това че някой е асоциален,било тя,или аз,не значи че бъдещето ни ще бъде мрачно..
също никой не парадира че е ненормален,просто различен.
всеки е различен,индивидуалност се нарича,но някой хора като цяло се отличават с коренно различен характер,начин на мислене,държание и прочие.

ненормалните хора са навън и вършат ненормални неща и не седят по форумите..ето този който уби горкото 11 годишно хлапе в Шумен според теб нормален ли е ? но това вече е съвсем друга тъмна тема..

TheBeatles
09-09-2011, 18:02
Толкова много пъти четох темата,че вече забравих дали съм писал по нея.Ще се изкажа.
Според мен ' ненормалното ' е новото 'нормално' ,тоест повечето тийнове парадират с това,че са еди какви си и не са като останалите и се изкарват 'ненормални' за да си направят един вид комплимент ,колко са различни и над другите.Толкова пъти намекна,че си над всички останали,че лошо ми става,а ти си шести клас?Стига..шести клас?
Това,че се държиш като бабичка и слушаш неща,които баба ми слуша и се обличаш като баба ми,не значи,че си над останалите.Това,че зубриш и че имаш само 6ци,не значи ,че ще успееш.Разберете бе хора,успеха не се определя от оценките .. Знаете ли колко хора дори не са завършили ,а сега са милионери?Разбира се,образованието е много важно,но не парадирай с това..Какво ще кандидатстваш после?Кажи ми де?Ще кандидатстваш нещо с финанси предполагам и ще станеш счетоводител или нещо такова . ще си намериш мъж ,ще ходиш на работа всеки ден ,ще се връщаш .. така ще мине целия ти живот ..Бъди авантюрист .. стига с тези глупости .. Стига си си просила комплименти и се стегни . Не те очаква хубаво бъдеще с това,че си асоциална и че зубриш постоянно..че не харесваш новото,че обичаш старото..Може би ще станеш точно както те описа потребителя по-горе.
Съжалявам ако съм ти се сторила надменна, никога не съм казала, че съм над останалите, а последното нещо, което искам е да си прося комплименти. Исках просто да споделя историята си, а това за оценките го написах за да разберете, защо ме обиждат. Колкото до въпроса ти - не, не искам да ставам счетоводител, искам да кандидатствам с Биология или Химия, това ми е детската мечта.

LordVoldemort
09-09-2011, 18:16
Ами..Добре.Имаш бъдеще ,учи си и се кефи на живота,защо изобщо им обръщаш внимание ?

JustPerfection
09-09-2011, 18:17
Ами..Добре.Имаш бъдеще ,учи си и се кефи на живота,защо изобщо им обръщаш внимание ?
Никой неможе да е сигурен в ничий бъдеще.
Просто намерих част от коментара ти за леко offensive,that's all..

JustForFun
09-09-2011, 18:45
Ам извинявай, но според мен ти няма нищо. Аз съм вече в 8 клас, и 7 години завършвам с 6.00 но не съм зубар.. и никой не ме е наричал така , защото просто не си зубря уроците. Предполагам , че и с теб е така.. Ако не е , пак няма проблем. Всъщност, ако искаш хората да не странят от теб, започни да им помагаш в ученето, давай им да преписват и т.н. Така ще изградиш поне едно доверие. Но не да разчитат на теб само когато има тест! Имам предвид да ги заговаряш (ако не хората от класа ти , все някъде в цялото даскало трябва да има някой , с когото да имаш общи интереси!!) Според мен ти няма нищо, просто си по-затворен тип и бавно градиш доверие към хората. Моя съвет е да излезеш от черупката си и се запознай с някой от училището си. В началото сигурно ще ти е неловко, но след всеки изминал ден ще става по-добре, ще градите доверие и ще намериш истински приятел. Ако пък и това не преработи, спокойно, в 8 клас ще се преместиш в ново училище, където може би ще те чака най-добрият ти приятел/ка !!!

djuwkata
09-09-2011, 18:50
мисля, че момичето получи достатъчно добри съвети.
убягва ми само едно - че се е вслушала в някой от тях.
то хубаво си обосноваваш мнението, но поне опитай да обобщиш коментарите и да извлечеш най-полезното от тях.
с тази роля на жертва де да знам, банално стана вече...

reperw
09-09-2011, 19:02
Доста се вълнувам... Искам отново да видя съучениците си и учителите. това авторката го пише в темата дали се вълнуваме за 15ти...

DAMNNNNNN 10 страници за fake тема.. :? :? :?

TheBeatles
09-09-2011, 19:03
Доста се вълнувам... Искам отново да видя съучениците си и учителите. това авторката го пише в темата дали се вълнуваме за 15ти...

DAMNNNNNN 10 страници за fake тема.. :? :? :? Какво е фейк?! Не е фейк, както и преди в темата споменах - това е моят клас и никой не съм мразила от него, въпреки всички обиди. Просто не съм човек, който мрази. Да, искам да ги видя, защото те са единствените хора на моята възраст, който познавам. Въпреки всички ругатни и обиди, съученици сме. Не трябва да се мразим, макар че повечето в моя клас очевидно ме мразят.

djuwkata
09-09-2011, 19:06
еми окей, тогава помисли малко, вземи предвид съветите на всички, пресметни кое е най-добро за теб и заеби проклетата тема.

ospower
09-09-2011, 19:07
Много нереална ми изглежда цялата тази работа. :-o

TheBeatles
09-09-2011, 19:10
Много нереална ми изглежда цялата тази работа. :-o Замисли се защо да си правя труда за да напиша такава дълга тема ако не е истинска? Наистина имам този проблем и го споделих.

ospower
09-09-2011, 19:11
Пусни снимка да те видим. :grin:

TheBeatles
09-09-2011, 19:12
Пусни снимка да те видим. :grin: Преди споменах, че не бих пуснала снимка във форум.

loca10
09-09-2011, 19:19
Да приличаш на другите не лошо. Не можем да ти помогнем.

ако бях на съучениците ти, и аз нямаше да ти говоря.

ospower
09-09-2011, 19:25
Както и други казаха - може би си поне мааалко надменна. Можеше просто да кажеш, че имаш високи оценки и да спреш. Опитваш се да се изтъкваш и да се показваш, че си повече от другите.(знам какво ще ми отговориш - че това не е така, но в очите на другите явно го има това нещо) Казваш, че учителка би ти поверила всичко. Едва ли жена, която е на 40-50 години, би поверила всичко на едно дете на твоята възраст. Може би си прекалено претенциозна и взискателна по отношение на това каква да бъде твоята приятелка. Разбери, че няма перфектни хора.
Ти си знаеш най-добре. Всеки търси причината в теб, но може би е и в тях. Сестра ми е същата - и нея я торзомят и т.н., но тя с нищо не е виновна.(просто е по-затворена и стеснителна) Какво да се прави - идиоти. :)

ospower
09-09-2011, 19:27
Аз мога да ти бъда приятел, ако искаш. В кое училище учиш? :)

TheBeatles
09-09-2011, 19:31
Аз мога да ти бъда приятел, ако искаш. В кое училище учиш? :) Майка ми ми забранява да си пиша или да се срещам с непознати, а и аз също не искам. (извинявай ако съм те обидила, но е за мое добро).

LordVoldemort
09-09-2011, 19:34
:lol: :lol:

Що,сега като си пишеш с нас,значи ли,че ще те убием?

djuwkata
09-09-2011, 19:36
:lol: :lol:

Що,сега като си пишеш с нас,значи ли,че ще те убием?

:D :D :D

по темата - всичко е шибана измислица... това е просто човек, отчаяно търсещ внимание. иначе досега да се е замислила над съветите ни. :?

reperw
09-09-2011, 19:37
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ПРОБЛЕМА НЕЕ В ДЕТЕ ТО А В РОДИТЕЛИ ТЕ !!! ПРОТОТИП НА ТЯХ Е ... облича се като баба слуша песни от времето на баба ми говори като баба...ти сигурно като свършиш училище тичаш до вас ?? ключалката ви е като на сейф да не ви откраднат...мила съжелявам те чесно... а аз си мислих ,че мойте родители са старомодни боже божееее :shock: :shock:

SmilezZz
09-09-2011, 19:39
Много нереална ми изглежда цялата тази работа. :-o Замисли се защо да си правя труда за да напиша такава дълга тема ако не е истинска? Наистина имам този проблем и го споделих. Какви ли теми не сме виждали - защо ли пък твоята да не е такава ,знам ли ? И поне малко вслуша ли се в съветите ни или още продължаваш да си знаеш своето ,и да се държиш надменно ,сякаш си нещо повече от тях.

reperw
09-09-2011, 19:42
ваще бият ли те ?? DAMNN не мога да си го представя беееееее хора кажете ми тфа възможно ли е ?? Ако тфа е вярно ще се обадя в закрила на детето... ОБЯСНЕТЕ ми какво ще стане с нея след 10 или 15 години ?? Когато тяхните ги няма :shock: :shock:

ospower
09-09-2011, 19:49
И аз не мога да си го представя. Ако историята е истинска, то явно има нещо, което премълчава.

SilverPoint
09-09-2011, 19:51
ваще бият ли те ?? DAMNN не мога да си го представя беееееее хора кажете ми тфа възможно ли е ?? Ако тфа е вярно ще се обадя в закрила на детето... ОБЯСНЕТЕ ми какво ще стане с нея след 10 или 15 години ?? Когато тяхните ги няма :shock: :shock:

Те ще са я оженили (против волята и) за някой чичко с мустаци, защото така са преценили ... И тя ще е жена под чехъл :D

Daisy11
09-09-2011, 19:52
Може да си аутистка . Ти сама си виова че те се държат така с теб. В първи клас седна ли до някого просто така, направи ли си труда да отидеш при някого и да го питаш как се казва ? Ако не, предполагам че си срамежлива, но другите смятат че си надута и не говориш с тях или кой знае какво. След като 7 год. си се държала така с тези хора няма как отношенията ви да се променят. Но като смениш у-щето след 7 клас това ще бъде твоят шанс и не го пропускай.
И ще ни кажеш ли какво каза психолога ?

TheBeatles
09-09-2011, 19:56
:lol: :lol:

Що,сега като си пишеш с нас,значи ли,че ще те убием?

:D :D :D

по темата - всичко е шибана измислица... това е просто човек, отчаяно търсещ внимание. иначе досега да се е замислила над съветите ни. :? Замислих се, и то доста. Но явно не мога да ви разубедя. Уверявам ви, че темата е истинска.

TheBeatles
09-09-2011, 19:58
ваще бият ли те ?? DAMNN не мога да си го представя беееееее хора кажете ми тфа възможно ли е ?? Ако тфа е вярно ще се обадя в закрила на детето... ОБЯСНЕТЕ ми какво ще стане с нея след 10 или 15 години ?? Когато тяхните ги няма :shock: :shock:

Те ще са я оженили (против волята и) за някой чичко с мустаци, защото така са преценили ... И тя ще е жена под чехъл :D Стига, въобще не ми е смешно, майка ми е много свестен човек и един от малкото, на които мога да се доверя.

TheBeatles
09-09-2011, 20:00
Много нереална ми изглежда цялата тази работа. :-o Замисли се защо да си правя труда за да напиша такава дълга тема ако не е истинска? Наистина имам този проблем и го споделих. Какви ли теми не сме виждали - защо ли пък твоята да не е такава ,знам ли ? И поне малко вслуша ли се в съветите ни или още продължаваш да си знаеш своето ,и да се държиш надменно ,сякаш си нещо повече от тях. Да, приех съветите, като се преместя в новото училище в 8 клас ще се опитам да завържа разговор.

TheBeatles
09-09-2011, 20:01
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ПРОБЛЕМА НЕЕ В ДЕТЕ ТО А В РОДИТЕЛИ ТЕ !!! ПРОТОТИП НА ТЯХ Е ... облича се като баба слуша песни от времето на баба ми говори като баба...ти сигурно като свършиш училище тичаш до вас ?? ключалката ви е като на сейф да не ви откраднат...мила съжелявам те чесно... а аз си мислих ,че мойте родители са старомодни боже божееее :shock: :shock: Еми да, след училище се прибирам, къде другаде да ходя, с кого? Но явно просто съв различна.

reperw
09-09-2011, 20:07
Може да си аутистка . Ти сама си виова че те се държат така с теб. В първи клас седна ли до някого просто така, направи ли си труда да отидеш при някого и да го питаш как се казва ? Ако не, предполагам че си срамежлива, но другите смятат че си надута и не говориш с тях или кой знае какво. След като 7 год. си се държала така с тези хора няма как отношенията ви да се променят. Но като смениш у-щето след 7 клас това ще бъде твоят шанс и не го пропускай.
И ще ни кажеш ли какво каза психолога ?
На нея 1ви клас са и казали да седне най-отпред и да не се разсейва и да не сяда никой до нея защото ще и пречи ,да гледа даскалицата в устата и да мълчи.През междучасията да си седи на мястото някой да не седне на стола и да я зараси със СПИН и да си пише домашните по 2 пъти защото може да изгуби едното или торбалан да й го открадне...
7 години да не се запознае с никой.... абе ти имаш ли детство ?? Аз като бях на 10 11 не се прибирах в нас бе....ИГРАХ по цял ден с приятели...ти знаеш ли как се играе на дама или на криеница или стражари и апаши ? колело може ли да караш да плуваш ?

ПРАВ ЛИ СЪМ ?

LordVoldemort
09-09-2011, 20:08
Само това говориш,че си различна.Еми не си различна,а си сдухана..Да аз не съм от тея,дето говорят на 'сдуханите' хора, че са много добри и как щели да преуспеят и не знам си какво..Да не мислиш,че ще преуспееш без контакти и връзки?Къде се случва това? .. боЗке боЗке..И защо доста теми тук и по другите раздели остават без мнения,а тая тема,дето се изчерпи още с първите страници трупа още и още и още мнения ?

TheBeatles
09-09-2011, 20:10
Може да си аутистка . Ти сама си виова че те се държат така с теб. В първи клас седна ли до някого просто така, направи ли си труда да отидеш при някого и да го питаш как се казва ? Ако не, предполагам че си срамежлива, но другите смятат че си надута и не говориш с тях или кой знае какво. След като 7 год. си се държала така с тези хора няма как отношенията ви да се променят. Но като смениш у-щето след 7 клас това ще бъде твоят шанс и не го пропускай.
И ще ни кажеш ли какво каза психолога ?
На нея 1ви клас са и казали да седне най-отпред и да не се разсейва и да не сяда никой до нея защото ще и пречи ,да гледа даскалицата в устата и да мълчи.През междучасията да си седи на мястото някой да не седне на стола и да зараси от СПИН и да си пише домашните по 2 пъти защото може да изгуби едното или торбалан да й го открадне...

ПРАВ ЛИ СЪМ ? Защо се държиш по този начин? Никога не е било така. Недей да говориш неща против родителите ми.

reperw
09-09-2011, 20:13
Може да си аутистка . Ти сама си виова че те се държат така с теб. В първи клас седна ли до някого просто така, направи ли си труда да отидеш при някого и да го питаш как се казва ? Ако не, предполагам че си срамежлива, но другите смятат че си надута и не говориш с тях или кой знае какво. След като 7 год. си се държала така с тези хора няма как отношенията ви да се променят. Но като смениш у-щето след 7 клас това ще бъде твоят шанс и не го пропускай.
И ще ни кажеш ли какво каза психолога ?
На нея 1ви клас са и казали да седне най-отпред и да не се разсейва и да не сяда никой до нея защото ще и пречи ,да гледа даскалицата в устата и да мълчи.През междучасията да си седи на мястото някой да не седне на стола и да зараси от СПИН и да си пише домашните по 2 пъти защото може да изгуби едното или торбалан да й го открадне...

ПРАВ ЛИ СЪМ ? Защо се държиш по този начин? Никога не е било така. Недей да говориш неща против родителите ми.

Ами аз се дършах човешки... ти не ме разбра не разбра и другите реших да не ти свалям звезди от небето ами да ти кажа истината кажи ми само
7 години да не се запознае с никой.... абе ти имаш ли детство ?? Аз като бях на 10 11 не се прибирах в нас бе....ИГРАХ по цял ден с приятели...ти знаеш ли как се играе на дама или на криеница или стражари и апаши ? колело може ли да караш да плуваш ?
никога ли не си искала да играеш на нещо на двора ?? да метнеш някой камак да си играеш в пясъчника ... и ако родителите ти бяха поне малко свястни щяха да ти помогна да се внедриж в обществото... ТИ ИСКАШ ЛИ ДА ИМАШ ПРИЯТЕЛИ ??? само тфа ми кажи имаш ли желание...другото е лесно

Pigeon
09-09-2011, 20:14
Ако наистина си умна, а не просто ученолюбива, ако си бъдещо интелигентно девойче, би трябвало да осъзнаваш, че дори и най-простият, посредствен твой връстник може да притежава някое чудесно качество или да те научи на нещо хубаво в живота.
Много е важно да се научиш да не съдиш хората. На 13 едва ли ще ме разбереш, но това означава да не мислиш лошо за човека и да не го отхвърляш дори да е най-шарената курветина, която си виждала.
И аз като теб обожавам стара музика, стари филми, обичам да чета много и съм израснала предимно сред по-големи хора, но това не ми пречи да съм много социална и да завързвам лесно приятелства.
Не мрази гримовете и "посредствените" забавления. Ако си достатъчно умна, не могат да ти попречат ако ги ползваш. Могат само да ти доставят удоволствие, защото него го има и в не толкова възвишените неща.
И не на последно място... в това училище вече по смъртно няма да успееш да завържеш приятелство. Като отидеш в новото, постарай се да приемаш съучениците си и да си приветлива с тях. Дори да не искаш, подобри си малко външния вид. Даже да се облечеш с проста карирана ризка, дънки и евтини гуменки, пак е симпатично и нормално. И НЕ осъждай хората, както правиш сега... защото иначе никога няма да имаш нормален социален живот.

sExYbEbS
09-09-2011, 20:32
мило момиче ..мн ти съчуствам и те разбирам какво си преживяла ... това с обидите е ужасно и знам как може да повлияе на един човек.Другите ,които ти казват да се промениш и понятие нямат какво си преживяла.То да не става толкова лесно .... външната промяна,прическа и т.н да лесно е тук се говори за вътрешна промяна ,защото както разбрах на теб проблема ти е ,че си затворена ... и това се преодолява МНОГО трудно ... аз също съм доста свита и притеснителна ... имам приятели ,но п-вечето не са от моя клас.Таа малко се отплеснах искам да ти кажа ,че за съжаление незнам какво точно да те посъветвам за да се социализираш ,но искам да ти кажа друго. Не позволявай да те обиждат , а си потърси правата . Майка ти нали знае за проблемите ти .... тя ТРЯбва да отиде в училището и подаде жалба ... да говори ако трябва с директора.Ако училището е по-строгичко ще предприемат нещо.Ако не има по-висша форма от тях нарича се регионален инспекторат.Приятелите някога ще ги имаш ,но по-важна е психиката ти.Аз също съм търпяла обиди мн време и от СТРАХ нищо не правех .... но един бърз разкавор от наште и директорката и .... Казвам ти направи го.Не бива тези хора да те обиждат.Аз сега съм добре ,но знам ,че обидите остават трайна психика за детето.Та това е моя съвет. Колкото за приятелите остави ги от твоя клас казах ти гледай просто да не те обиждат и да те оставят на спокойствие.После като отидш в новото училище се опитай да си по-контактна ,зам че друдно но врявам ,че ти ще се справиш успех миличка :-)

reperw
09-09-2011, 20:45
когато написах последното си мнение влезнах да се къпя и докато се къпя мислих за темата...

ИСКАМ ПЪРВО : Да ти се ИЗВИНЯ ако съм те нагрубил или обидил(повярвай ме не съзнателно съм го направил)

ВТОРО : В никоя друга тема не съм взимал така бурно участие...може би защото МНОГО искам да ти помогна и сигурно затова на моменти съм ставал груб защото съм виждал ,че не ме разбираш както и другите който взимат участие.

ТРЕТО : Едно момче ти предложи да се видите,но ти отказа...и все пак ако искаш да поговориш с някой и да се разходиш малко из София пиши ми...не съм педофил,изнасилвач,наркома н или дилар...не съм тъпанар ,с който не може да намериш обща тема (стана малко като обява ама нищо :-D ) уча в елитна гимназия ако това те инт :D ТОВА Е ЗА АВТОРКАТА моля не го приемай те като фукня или нещо друго

Pamaa
09-09-2011, 20:54
Не съм чела цялата тема, затова и ще ти кажа нещо съвсем кратко.

Миличка, не съм те виждала, не съм контактувала с теб ( хах.. от къде тая чест ), ама ти казвам, че ме ДРАЗНИШ :? . Леле.. ти наистина не си наред. Социален инвалид, но ти сама си си го направила и повярвай ми, до сега малко си си патила, за нататък те очаква ОЩЕ МНОГО ;-) !!

wartus
09-09-2011, 21:05
Темата е fake тя казва,че няма facebook ,но в една тема за facebook обяснява как се деактивира ... аз имам facebook и не знам как става а тя дето няма знае ...

Не. Може само да се деактивира. За да го деактивираш отиди в Настройки на акаунта -- Сигурност -- Деактивирай акаунта си. После по всяко време ще можеш отново да влезеш. Smile погледнете и в профила на коментари и ще видите ...

sExYbEbS
09-09-2011, 21:06
Не съм чела цялата тема, затова и ще ти кажа нещо съвсем кратко.

Миличка, не съм те виждала, не съм контактувала с теб ( хах.. от къде тая чест ), ама ти казвам, че ме ДРАЗНИШ :? . Леле.. ти наистина не си наред. Социален инвалид, но ти сама си си го направила и повярвай ми, до сега малко си си патила, за нататък те очаква ОЩЕ МНОГО ;-) !! е ари стига сега :( на момичето и се е насъбрало ,очевидно живота и не е розов ,чуства се отхвърлена а тука много хора почнахте да я нападате. И това че явно доста затворен тип я прави ненормална ?! Социален инвалид ? Стига тя е само 6ти клас .... бъдещето и е пред нея и тя ще си има приятели ... това ,че е била отхвърлена в това училище не значи че и в другото ще е така .... а и извинявай ти няма ли да не чустваш подтисната и да ти е трудно да контактуваш с хората ако са те ТОРМОЗИЛИ така .... наистина психическият тормоз не бива да се подценява .... може така да и срине самочуствието че просто .... :( офф мн изписах . Авторке моля те послушай съвета ми който ти дадох погоре ! Не са важни чак толкова аверите ,тийн живота са теб най важни трябва да са ти и ПСИХИКАТА ти! Когато обидите спрат ти ще се почуства по-спокойна и мисля ,че ще ти е по-лесно да завързваш приятелства в новото училище.

NomNomNom
09-09-2011, 21:28
Това е, защото вашите отлично са ти промили мозъка. Внедрено ти е , че всичко друго е лошо и кофти, и са те направили асоциална.
Заеби всички във форума, които те подкрепят. Цял живот ще си така, ако не заприличаш поне малко на останалите.
Не може да си в обществото , ако не спазваш законните и МОРАЛНИ норми .
Ако си твърде високомормална - пак ще си вънка , и не е яко да си асоциал и да се цепиш .
Всички които тръгнете да ме храните - съгласете се. Няма толеранс към различните. Или външно си като другите, или не се оплакваш .
Няма лошо вътре да си една , навън друга , така няма да имаш проблеми .
Но не може да си различна , да не правиш нищо , за да спреш да дразниш и да се харесваш на околните от твоята група.
Никой не харесва гейовете , които парадират със сексуалната си ориентация, твоят случай е същия.

Авторке, умишлено ли ме игнорира?

LordVoldemort
09-09-2011, 21:34
не е Fake,просто момичето иска да подчертае ,че е старомодна и различна и не знам си какво и си е поизмислила малко..

sExYbEbS
09-09-2011, 21:43
не е Fake,просто момичето иска да подчертае ,че е старомодна и различна и не знам си какво и си е поизмислила малко.. +++ и аз си мисля ,че историята и е истинска.

TroublenotMaker
09-09-2011, 22:41
Много нереална ми изглежда цялата тази работа. :-o Замисли се защо да си правя труда за да напиша такава дълга тема ако не е истинска? Наистина имам този проблем и го споделих. Какви ли теми не сме виждали - защо ли пък твоята да не е такава ,знам ли ? И поне малко вслуша ли се в съветите ни или още продължаваш да си знаеш своето ,и да се държиш надменно ,сякаш си нещо повече от тях. Да, приех съветите, като се преместя в новото училище в 8 клас ще се опитам да завържа разговор. A,добре.Още 1-2 години ииии приятелите ги почваш.И да внимаваш някой непознат да не види твоя снимка в интернет, че до колкото разбрах си няква сексбомба и някой педофил ше те намери чрез гугъл ърт!! :smt018 :smt018 :smt018
Въобще няма да се промениш колкото и да ти дрънкаме всите...Едно си баба знаяла,едно си баба знаяла.

sExYbEbS
09-09-2011, 22:46
Много нереална ми изглежда цялата тази работа. :-o Замисли се защо да си правя труда за да напиша такава дълга тема ако не е истинска? Наистина имам този проблем и го споделих. Какви ли теми не сме виждали - защо ли пък твоята да не е такава ,знам ли ? И поне малко вслуша ли се в съветите ни или още продължаваш да си знаеш своето ,и да се държиш надменно ,сякаш си нещо повече от тях. Да, приех съветите, като се преместя в новото училище в 8 клас ще се опитам да завържа разговор. A,добре.Още 1-2 години ииии приятелите ги почваш.И да внимаваш някой непознат да не види твоя снимка в интернет, че до колкото разбрах си няква сексбомба и някой педофил ше те намери чрез гугъл ърт!! :smt018 :smt018 :smt018
Въобще няма да се промениш колкото и да ти дрънкаме всите...Едно си баба знаяла,едно си баба знаяла. не е хубаво да се ебаваш така с чуждото нещастие , проблеми. :? :? :?

TroublenotMaker
09-09-2011, 22:52
^Е тва е шот всички пишем пишем пишем..... а тя едно и също обяснява.

cazzo
09-09-2011, 22:56
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне!

sExYbEbS
09-09-2011, 23:15
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне! вс което написа е супер ,но трудно човек учи в такава среда, това може да те съсипе авторке послушай съвета ми кйто ти казах подавайте жалба с родителите ти срещу тези идиоти - има предвид които те обиждат , и тогава гледай да си спокойна и да си учиш за изпитите :) от опита си го казвам извървях същия път и си мсиля ,че съветът ми ще ти е от полза :) :-)

Pamaa
09-09-2011, 23:22
Моля, моля!! Тя са ма казва, че дори не говори с другите хора на нейната възраст, та дори и с по-големите ученици.. ъмм... извинявай, ама това не я ли прави социален инвалид?! Какво толкова й съчуствате?! Кой я е накарал да гледа като темерут на първия учебен ден и с този си поглед и държание да плаши децата... Не, не!! Не можете да ме убедите, че тя не е виновна за нищо, от това, което й се случва, защото човек най-много пати от своите постъпки! Какво й е виновно момичето, което има достатъчно приятели, с които да излиза и да разговаря, или пък онова момче, което е във футболния отбор на учлище.. ами момичето, което го харесват всички момчета?
Да, наистина 'сте прави' ( и 'сте в правото си' да ме съдите, че се държа така към нея ), те са виновниците тя още от първи клас да не общува с другите, защото просто не го намира за нужно и наложително!! Те са тия зли същества, които я карат да слуша такава музика, да се облича така и да игнорира всички. Ндамм... наистина са те :? .

sExYbEbS
09-09-2011, 23:32
Моля, моля!! Тя са ма казва, че дори не говори с другите хора на нейната възраст, та дори и с по-големите ученици.. ъмм... извинявай, ама това не я ли прави социален инвалид?! Какво толкова й съчуствате?! Кой я е накарал да гледа като темерут на първия учебен ден и с този си поглед и държание да плаши децата... Не, не!! Не можете да ме убедите, че тя не е виновна за нищо, от това, което й се случва, защото човек най-много пати от своите постъпки! Какво й е виновно момичето, което има достатъчно приятели, с които да излиза и да разговаря, или пък онова момче, което е във футболния отбор на учлище.. ами момичето, което го харесват всички момчета?
Да, наистина 'сте прави' ( и 'сте в правото си' да ме съдите, че се държа така към нея ), те са виновниците тя още от първи клас да не общува с другите, защото просто не го намира за нужно и наложително!! Те са тия зли същества, които я карат да слуша такава музика, да се облича така и да игнорира всички. Ндамм... наистина са те :? . виж ти си права до известна степен ,варно е незнаем как се е държала в началото ,на първия учебен ден и т.н .... НО всеки прави грешки не е ли така ?! И сега вече е доста трудно човек да се промени с вече изграден характер ... и още по-вече да промени граденото мнение за нея от другите .... но каквото и да е те НЯМАТ право да и се подиграват и тормозят.Да, като не харестав няма да и са и фр , да и оговорят ,но чак да я тормозят? Ако бяха готини и не я харесват просто нямаше да се занимават с нея ... според мен обидите са част от причината да не контактува ... старх я е да и се присмеят ,да я отхвърлят ... аз затова и я посъветвах да се обърне към директора-А , приятелства да си търси в новото училище и там да се опита да е по-контактна колоко и да е трудно.

Pamaa
09-09-2011, 23:42
Даа. . те и се подиграват а-у, което не казвам, че е добре, но просто няма как без него.. навсякъде е така :( :( !! Но на 80% си е виновна тя самата, 15% майка и ( ооо не! Какъв родител просто, виждайка случващото се с дъщеря, тя все още не е съумяла да намери някакво решение или поне да опита да направи нещо ) и едва 5% са виновни ония сладури : ) , защото аз съм една година по-голяма от нея и не мога да кажа, че дечицата в 1-2 клас се държат зле, обиждат и т.н. ( да, сега е така, но нещата са доста променени ), а тя още от тогава си е била асоциална ;-) !

programings
09-10-2011, 05:52
Браво! До преди броени минути не вярвах, че все още има свестни млади хора в нашата пропаднала държава!

Ти си нормална, но другите млади хора около теб не са! Именно в това се изразява проблема!
Както и сама виждаш, днешното поколение е толкова развратно, неграмотно и нецивилизовано, че дори и нормалните хора изглеждат като аутсайдери! В това да учиш няма нищо лошо! Единственият начин да се реализираш е да учиш! Книгата е прозорец към света, хората са го казали! Именно този прозорец ще се отвори за теб след време, ще имаш високо платена работа, няма да правиш нищо, освен да стоиш на бюрото и да работиш с компютъра!
Всички ще ти завиждат, а за онези, които са ти се подигравали преди време, именно за тях въпросният прозорец ще остане затворен - сигурно ще бачкат до припадък на някой строеж, и ще съжаляват за дето не са учили, а са се правили на нещо повече, отколкото са!

Няма какво да промениш - младото поколение е като стадо! Когато един започне да се прави на нещо повече, отколкото е, то всички започват да го следват, и простотията ще размножава!
Аз ще ти кажа само едно - не спирай да учиш, само така ще постигнеш това за което цял живот си мечтала! Учението е истината, а не глупавите неща, които правят тинейджърите днес!

Не се променяй!

kyon
09-10-2011, 06:14
Не знам какво да те посъветвам, АМА ЕВАЛА ТИ! Повече деца като теб да има.

reperw
09-10-2011, 07:14
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне! вс което написа е супер ,но трудно човек учи в такава среда, това може да те съсипе авторке послушай съвета ми кйто ти казах подавайте жалба с родителите ти срещу тези идиоти - има предвид които те обиждат , и тогава гледай да си спокойна и да си учиш за изпитите :) от опита си го казвам извървях същия път и си мсиля ,че съветът ми ще ти е от полза :) :-)

да подаде жалба ?? ти луда ли си ??? така ще стане по лошо не само учениците ще я намразят ама и учителите и директорката.И в най-лошия случаи целия квартал ще я намрази... нали като подаде жалба ще има разследване ще тормозят директора 5 месеца после ще дирят тия дето са я обиждали по домовете им ....

malkasladka
09-10-2011, 07:49
Малко странно...никога не би се гримирала...рокли деколтета алооооо в кой век живееш???!!!??? Верно, и аз се отвръщавам от кифли амаа това твойто вече е малко прекалено. Слез на земята иначе цял живот ще си останеш сама! :)

thedragonball
09-10-2011, 08:12
Доста си се наплашила и си открила утеха в ученето.Няма да е зле да си говориш с други момичета през междучасието.

Ако на 15ти септември има нови ученици в класа се запознайте.
Според мен си едно от малкото момичета отказващи да сложат грим, да си размятат гърдите, да танцуват кючек слушайки чалга.


Ако чак толкова те е страх от съучениците намери приятели в другите класове или дори деца от квартала.



Според мен момичетата от класа ти завиждат и ако ти бях съученик щях да си говоря само с теб!

sExYbEbS
09-10-2011, 08:14
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне! вс което написа е супер ,но трудно човек учи в такава среда, това може да те съсипе авторке послушай съвета ми кйто ти казах подавайте жалба с родителите ти срещу тези идиоти - има предвид които те обиждат , и тогава гледай да си спокойна и да си учиш за изпитите :) от опита си го казвам извървях същия път и си мсиля ,че съветът ми ще ти е от полза :) :-)

да подаде жалба ?? ти луда ли си ??? така ще стане по лошо не само учениците ще я намразят ама и учителите и директорката.И в най-лошия случаи целия квартал ще я намрази... нали като подаде жалба ще има разследване ще тормозят директора 5 месеца после ще дирят тия дето са я обиждали по домовете им .... не не съм луда. И какво като я намразят съучениците ?? По нейните думи те така или иначе я мразят .... според теб кое е по-добре тихо да си я мразят и да я оставят на спокойтсвие да си учи ,щото тая година и е важна ..... а тя е човек и ТРЯБВА да си търси правата! А, директорката едва ли ще я намрази за това :) . Това ,че говориш така ,сякаш тормозенето едва ли не е нищо и отминава и заминава ,значи че сиг не си изпадал в положение да бъдеш тормозен, а аз говоря от опита си и мисля ,че ако изпълни съвета ми ще си помогне .....

sExYbEbS
09-10-2011, 08:56
Малко странно...никога не би се гримирала...рокли деколтета алооооо в кой век живееш???!!!??? Верно, и аз се отвръщавам от кифли амаа това твойто вече е малко прекалено. Слез на земята иначе цял живот ще си останеш сама! :) абе тя е още малка .... тепърва ще се развива като личност и като жена.Това ,че сега говори ,че не би се гримирала и т.н понеже е още дете незначи ,че като поотрасне ще мисли така.А, дори да не се гримира си е неин избор.Аз ,също познавам хора ,които мразят гримовете и не си гримират .... да това са етстествено малко хора и са си хубави и без грим и не са останали сами :) .... иначе с грим една жена става по-красива съгласна съм .... но тя е още дете 6ти клас. не и е нужно от сега да почва :)

LordVoldemort
09-10-2011, 09:00
оф тя е поредното дете,което е тормозена от другите.Явно стилът и е доста антипатичен на останалите и те я тормозят.Винаги има един от класа ,който го тормозят..тоя някой е тя.100% не е стилът и .. 100%.Както лъже за фейса и т.н и т.н,така 100% лъже и за други неща..Аз съм си супер странен ама един път съм душата на компанията,друг път не толкова,но никога не са ме тормозели за каквото и да било ..И за какво пишете по тая тема изобщо?13 страници за бога..13 страници с романи ,като погледнете колко теми са без отговор..защо си спамите тук ,а просто не погледнете други теми !?момичето получи отговора си още с първите страници ,а вие сега само си дрънкате и си губите времето ..

JustPerfection
09-10-2011, 09:06
О БОЖЕ МОЙ !
Тая тема още ли е актуална ??
МОМЕ,в тоя форум се изчерпахме от съвети към теб.
стига си повтаряла че си различна,и аз не съм в ред с мозъка си,и аз сам асоциален,nofriend куку,знам си че имам акъл,знам че сам мързелив като ПЛУЖЕК,боже познавам се.ТВА МИ СТИГА.
ОПОЗНАЙ СЕ И ТИ.
Няма 13 страници да се пишат тука за нек'фа дето се има за извънземна форма на живот !
Предлагам на модератор да тегли ключа на тая тема вече.
:x

LordVoldemort
09-10-2011, 09:21
Ще ти кажа нещо преди да пиша да заключат темата,а те ще го направят предполагам!Както казахте,тя е различна,уникална и не знам си какво!
Ще ти кажа нещо..това,че ти си различна,не те прави уникална и неповторима..за мен да бъдеш себе си те прави уникален..Да си такъв,какъвто си,без да се интересуваш другите ,какво говорят..да правиш това,което обичаш,без да ти пука толкова много ,какво точно се случва..следвай мечтите си и това е ,какво си се размрънкала..

TroublenotMaker
09-10-2011, 09:25
Не мога да повярвам,че има толкова много хора,които я съветват да НЕ си търси приятели и че сега си е много добре... :smt104

sExYbEbS
09-10-2011, 09:26
Ще ти кажа нещо преди да пиша да заключат темата,а те ще го направят предполагам!Както казахте,тя е различна,уникална и не знам си какво!
Ще ти кажа нещо..това,че ти си различна,не те прави уникална и неповторима..за мен да бъдеш себе си те прави уникален..Да си такъв,какъвто си,без да се интересуваш другите ,какво говорят..да правиш това,което обичаш,без да ти пука толкова много ,какво точно се случва..следвай мечтите си и това е ,какво си се размрънкала.. ари сега какво пък се била размрънкала .... момичето има серозен проблем и е писало тук ,защото иска помощ .... то е много лесно просто така да кажеш живей си живота ....

JustPerfection
09-10-2011, 09:31
Ще ти кажа нещо преди да пиша да заключат темата,а те ще го направят предполагам!Както казахте,тя е различна,уникална и не знам си какво!
Ще ти кажа нещо..това,че ти си различна,не те прави уникална и неповторима..за мен да бъдеш себе си те прави уникален..Да си такъв,какъвто си,без да се интересуваш другите ,какво говорят..да правиш това,което обичаш,без да ти пука толкова много ,какво точно се случва..следвай мечтите си и това е ,какво си се размрънкала.. ари сега какво пък се била размрънкала .... момичето има серозен проблем и е писало тук ,защото иска помощ .... то е много лесно просто така да кажеш живей си живота ....
Абе тука някой да има лиценза за ПСИХОАНАЛИТИК ??
ПСИХОЛОГ НЕЩО ?
НЕ нали ?
тв'а е форум,тука се изказват мнение по разнородни теми.
някои по компетентни от други.
ние тука няма да я направим дивата социална чалгарка,нито пък ще и кажем че е уникална божия твар със суперсили тип X-MEN.
ти си едно неразбрано момиче,в пубертета си.ЩЕ МИНЕ,ИДИ НАВЪНКА ПИЙ ЕДНА БИРА.

TroublenotMaker
09-10-2011, 09:34
САКЪН!!!БИРА НЕ МОЖЕ!!!!

JustPerfection
09-10-2011, 09:35
Прав си,ще се развали на наща тука различна приятелка,девическият характер.Писах на MACHOKA да погледне темата,щото вече става ебаси какафонията и се върти темата в кръг.Няма кво повече да се каже по тоя случай.

cazzo
09-10-2011, 10:43
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне! вс което написа е супер ,но трудно човек учи в такава среда, това може да те съсипе авторке послушай съвета ми кйто ти казах подавайте жалба с родителите ти срещу тези идиоти - има предвид които те обиждат , и тогава гледай да си спокойна и да си учиш за изпитите :) от опита си го казвам извървях същия път и си мсиля ,че съветът ми ще ти е от полза :) :-)

да подаде жалба ?? ти луда ли си ??? така ще стане по лошо не само учениците ще я намразят ама и учителите и директорката.И в най-лошия случаи целия квартал ще я намрази... нали като подаде жалба ще има разследване ще тормозят директора 5 месеца после ще дирят тия дето са я обиждали по домовете им .... не не съм луда. И какво като я намразят съучениците ?? По нейните думи те така или иначе я мразят .... според теб кое е по-добре тихо да си я мразят и да я оставят на спокойтсвие да си учи ,щото тая година и е важна ..... а тя е човек и ТРЯБВА да си търси правата! А, директорката едва ли ще я намрази за това :) . Това ,че говориш така ,сякаш тормозенето едва ли не е нищо и отминава и заминава ,значи че сиг не си изпадал в положение да бъдеш тормозен, а аз говоря от опита си и мисля ,че ако изпълни съвета ми ще си помогне .....
Аз съм категорично за жалбата. Вие знаете ли че едно дете може да подаде жалба срещу друго, само ако го е наплюло, или обидило дори. А да не говорим какво може да направи, ако нягой го е ударил лошо.

reperw
09-10-2011, 10:50
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне! вс което написа е супер ,но трудно човек учи в такава среда, това може да те съсипе авторке послушай съвета ми кйто ти казах подавайте жалба с родителите ти срещу тези идиоти - има предвид които те обиждат , и тогава гледай да си спокойна и да си учиш за изпитите :) от опита си го казвам извървях същия път и си мсиля ,че съветът ми ще ти е от полза :) :-)

да подаде жалба ?? ти луда ли си ??? така ще стане по лошо не само учениците ще я намразят ама и учителите и директорката.И в най-лошия случаи целия квартал ще я намрази... нали като подаде жалба ще има разследване ще тормозят директора 5 месеца после ще дирят тия дето са я обиждали по домовете им .... не не съм луда. И какво като я намразят съучениците ?? По нейните думи те така или иначе я мразят .... според теб кое е по-добре тихо да си я мразят и да я оставят на спокойтсвие да си учи ,щото тая година и е важна ..... а тя е човек и ТРЯБВА да си търси правата! А, директорката едва ли ще я намрази за това :) . Това ,че говориш така ,сякаш тормозенето едва ли не е нищо и отминава и заминава ,значи че сиг не си изпадал в положение да бъдеш тормозен, а аз говоря от опита си и мисля ,че ако изпълни съвета ми ще си помогне .....
Аз съм категорично за жалбата. Вие знаете ли че едно дете може да подаде жалба срещу друго, само ако го е наплюло, или обидило дори. А да не говорим какво може да направи, ако нягой го е ударил лошо.

никой не я е бил...

TheBeatles
09-10-2011, 11:05
Благодаря на всички направили си труда да изчетат темата. Благодаря ви много и че писахте. Ще взема впредвид съветите ви. Мисля, че темата е наистина изчерпана и че трябва да се заключи.

sExYbEbS
09-10-2011, 11:12
Ти си учи, после следвай висше, намери си супер платена работа, дано в чужбина, трупай си парици и си живей живота с нови приятели, все ще се намери някой. А относно психолога, може да идеш да поговорите. Надявам се да ти помогне! вс което написа е супер ,но трудно човек учи в такава среда, това може да те съсипе авторке послушай съвета ми кйто ти казах подавайте жалба с родителите ти срещу тези идиоти - има предвид които те обиждат , и тогава гледай да си спокойна и да си учиш за изпитите :) от опита си го казвам извървях същия път и си мсиля ,че съветът ми ще ти е от полза :) :-)

да подаде жалба ?? ти луда ли си ??? така ще стане по лошо не само учениците ще я намразят ама и учителите и директорката.И в най-лошия случаи целия квартал ще я намрази... нали като подаде жалба ще има разследване ще тормозят директора 5 месеца после ще дирят тия дето са я обиждали по домовете им .... не не съм луда. И какво като я намразят съучениците ?? По нейните думи те така или иначе я мразят .... според теб кое е по-добре тихо да си я мразят и да я оставят на спокойтсвие да си учи ,щото тая година и е важна ..... а тя е човек и ТРЯБВА да си търси правата! А, директорката едва ли ще я намрази за това :) . Това ,че говориш така ,сякаш тормозенето едва ли не е нищо и отминава и заминава ,значи че сиг не си изпадал в положение да бъдеш тормозен, а аз говоря от опита си и мисля ,че ако изпълни съвета ми ще си помогне .....
Аз съм категорично за жалбата. Вие знаете ли че едно дете може да подаде жалба срещу друго, само ако го е наплюло, или обидило дори. А да не говорим какво може да направи, ако нягой го е ударил лошо.

никой не я е бил... ми аз мисля ,че може и за психическо насилие ..... а и все пак не говорим за жалба в полицията ,а при директора ...

sExYbEbS
09-10-2011, 11:37
Благодаря на всички направили си труда да изчетат темата. Благодаря ви много и че писахте. Ще взема впредвид съветите ви. Мисля, че темата е наистина изчерпана и че трябва да се заключи. ок тогава ти пожелавам успех надявам се всичко да се оправи :) :-) :-)

Extremescream
09-10-2011, 11:38
Ключ.