PDA

View Full Version : Беше ли грешка ?



NaughtyGirlll
07-17-2011, 12:33
Здрвейте : ) Аз съм момиче на 16 години и преди няколко дни правих секс със моя приятел. Колебанията, които имам са относно фактът, че той не е от града,в който аз живея. Виждали сме се около 7 пъти, а се познаваме от почти 3 години. През тях сме поддържали връзка постоянно и се познаваме много добре. Момчето е на 17 и за него не беше секс за първи път. За мен обаче беше. Правихме го без презерватив, но той не е свършвал в мен или нещо подобно. Аз не съжалявам, че първия ми път беше със това момче или че съм го направила на 16 и мисля че решението ми е било правилно, но си мисля дали сега беше подходящият момент и дали не е трябвало да изчакаме още ? Вие какво мислите ? И знаете ли дали при първи път има възможност от забременяване ?

Rikity
07-17-2011, 12:37
как не си се пазила бе :shock:

NaughtyGirlll
07-17-2011, 12:39
Ми то вече беше тръгнало да става и казах на момчето за презерватива. Но нямахме. Но все пак той не е свършвал в мен. Има ли опастност все пак ?

Cucko0
07-17-2011, 12:41
дали сега беше подходящият момент и дали не е трябвало да изчакаме още ? Вие какво мислите ? И знаете ли дали при първи път има възможност от забременяване ?

Какво да чакаш още ?! Решила си направила си го .Казваш,че не съжаляваш,но май не е така...щом го мислиш още .Относно втория ти въпрос -има възможност разбира се ..какво значение има първи или последен път ти е ?!

kilers
07-17-2011, 14:24
Преди еякулацията се изпускат някакви сперматозоиди , които дори и мъжът не усеща , тъй че ...

NoMore
07-17-2011, 14:29
Ми ние какво да ти кажем самия факт, че въобще се замисляш, че е грешка ме навежда на мисълта, че наистина е! Аз след първия си път за секунда не се замислих дали съм сбъркала. Освен това винаги има вероятност от забременяване трябва да се пазиш винаги! И дори и да не е свършил в теб има хиляди болести, които можеш да пипнеш... пази се!

NaughtyGirlll
07-17-2011, 14:41
Не мисля, че е грешка определено! Аз съм щастлива, че се случи обаче се притеснявам от факта, че може да забременея. Все пак чета че има голяма вероятност.

Zarity
07-17-2011, 14:44
Абе ти щом смяташ,че е било правилно,какво те интересува ние какво мислим?И не,не мисля,че е рано,да не кажа идеалната възраст.
Има минимален шанс,да си забременяла,изчисли си овулацията все пак ако си във шанса е по-големичък.Но все пак едва ли.
И следващия път с презерватив!

However
07-17-2011, 15:09
Не мисля, че е грешка определено! Аз съм щастлива, че се случи обаче се притеснявам от факта, че може да забременея. Все пак чета че има голяма вероятност.

Ами, както ти писаха и преди мен, освен че може да забременееш, може и да пипнеш нещо. Не мога да разбера за какво ги имате тези глави. Ей така за единия път и после ядове, независимо от какво естество са. Както не е от твоя град, откъде знаеш че за тези 3 години не е боцнал някоя кака. Ама айде няма повече да те занимавам, прави си каквото искаш, но малко сексуална култура поне да имаше, правило номер 1-презерватив. Мисли му другия път, за да нямаш притеснения.

xinfamous
07-17-2011, 15:38
Аз не съжалявам, че първия ми път беше със това момче или че съм го направила на 16 и мисля че решението ми е било правилно


Вие какво мислите ?

Че си много зле.

п.с. сиско,опита ти за оригинален аватар е покъртително зле.

lamer4e7o
07-17-2011, 17:21
Не мисля, че е грешка определено! Аз съм щастлива, че се случи обаче се притеснявам от факта, че може да забременея. Все пак чета че има голяма вероятност.

Абе щастлива си, но ще станеш още „по-щастлива“, ако ти се наложи на тази възраст да хвърляш пари за памперси и колички. Дано ме разбра.

marilyn
07-17-2011, 19:06
Ама като сте тръгнали да правите секс, как можете да нямате презерватив? Все на близо магазин, аптека...
Както и преди мен ти казаха, не само че можеш да забременееш, а има и куп други болести, които можеш да хванеш. Абе преди да почнете да правите секс образовайте се малко...

07-17-2011, 19:20
Не мисля, че е грешка определено! Аз съм щастлива, че се случи обаче се притеснявам от факта, че може да забременея. Все пак чета че има голяма вероятност.
извинявай, може да сме се подвели от заглавието "беше ли грешка"... и ние не сме онлайн тест за бременност, напиши "калкулатори за овулация" в гугъл, пресметни кога се пада твоята и след това го мисли...

Dyany10000
07-17-2011, 20:41
Ама като сте тръгнали да правите секс, как можете да нямате презерватив? Все на близо магазин, аптека...
Виж, мерилин, ако е станало спонтанно (видяли са се, отишли са у единия от тях и.....), едва ли ще е удобно да ти4а за презерватив. Представи си ситуацията - легнали са двамата, целуват се, изведнъж авторката казва "задръж! ей ся ида!" и отпрашва на някъде-за гуми4ка. Но пак си е безотговорно секс без презерватив .

Към авторката - тъй като никой не ти го каза - направи си тест за всеки слу4ай, и ако е станала белята - ако няма 72 4аса - ескалпел. \:D/

marilyn
07-17-2011, 20:53
^^Е, аз доколкото разбрах момчето не е било девствено, следователно не би ли трябвало да му се намира презерватив за всеки случай...примерно...

Dyany10000
07-17-2011, 21:05
Това го забелязах, но, все пак, може да е нямал в момента, или (не ми стана ясно, ако греша-не по4вайте с нападките) да са били у авторката, например?
И, все пак (доста го повтарям тва все пак нещо :D ) е било безотговорно! Авторке, направи си теста, за всеки слу4ай! Току-виж не си пресметнала овулацията вярно и т.н., и т.н. По мое мнение, колкото и много такива моми4ета да има (които НЕ СА циганки), не мисля, 4е е хубаво да си teen mom (от здравна, морална...... гледна то4ка).

07-17-2011, 21:28
^^Е, аз доколкото разбрах момчето не е било девствено, следователно не би ли трябвало да му се намира презерватив за всеки случай...примерно...
не всички недевствени момчета си носят презервативи в левия джоб :D и, ясно, станало е спонтанно, не са го обмисляли, за да се запасят с няколко кутийки durex, сега авторката може да изчака 2 седмици и да си направи тест :)

tanqkirowa
07-17-2011, 21:32
Има изключително прости хора! :shock: Не само можеш да забременееш, а както и да хванеш нещо ...

marilyn
07-18-2011, 10:07
^^Е, аз доколкото разбрах момчето не е било девствено, следователно не би ли трябвало да му се намира презерватив за всеки случай...примерно...
не всички недевствени момчета си носят презервативи в левия джоб :D и, ясно, станало е спонтанно, не са го обмисляли, за да се запасят с няколко кутийки durex :)

Ами те презервативите ако се носят в джоба стават негодни, в портфейла също. Но странно, може би аз само съм попадала на момчета, които винаги си носят презервативи, а пък аз също винаги имам... ама айде да нека да не правим повече спам...

shugababe112
07-18-2011, 11:11
^^Е, аз доколкото разбрах момчето не е било девствено, следователно не би ли трябвало да му се намира презерватив за всеки случай...примерно...
не всички недевствени момчета си носят презервативи в левия джоб :D и, ясно, станало е спонтанно, не са го обмисляли, за да се запасят с няколко кутийки durex :)

Ами те презервативите ако се носят в джоба стават негодни, в портфейла също. Но странно, може би аз само съм попадала на момчета, които винаги си носят презервативи, а пък аз също винаги имам... ама айде да нека да не правим повече спам...

Презервативът,който се носи в портфейл става негоден?За пръв път чувам подобно нещо..а онова момче,което 2 пъти повтори да си направи тест няма как да стане тестът се прави 2 седмици след рисковия акт,а авторке-колко е продължителността на МЦ,дата и продължителност на последната менструация.

marilyn
07-18-2011, 11:15
^^ Еми, прочети малко... мързи ме да ти обяснявам...