PDA

View Full Version : Папагала ми.



SurfSky
07-17-2011, 12:48
Хора папагала ми като яде храна,и след час-два почва да я изплува.....Все едно я повръща ама фарчи насякаде храна...Някой пат като стой на прачката,и деда го знам кво прай и изпрасква цялото биро с вода/пикня.....Някой да се е сблъсквал с такъв проглем?

Местя темата.
kalpazanka

Requisition
07-17-2011, 13:08
Хора папагала ми като яде храна и след час-два почва да я изплюва.....Все едно я повръща ама хвърчи навсякъде храна...Някой път като стой на пръчката,и не го знам какво праеи и изпръсква цялото бюро с вода/пикня.....Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

Местя темата.
kalpazanka
Fix'd.
Иначе папагала - на ветеринар.

mimsssssss
07-17-2011, 13:29
:lol: :lol: :lol:
Нали е птица. Първо яде храната, а след няколко часа я повръща и смила. И има 2 стомаха, първият за поглъщане, вторият за смилане.
Купувате си домашни животни, а не знаете как да ги гледате...

WishICouldForgetYou
07-17-2011, 16:08
^ Тя първо трябва да научи българския, пък тогава да мисли за папагали, че като гледам работата е много зле.

07-18-2011, 01:39
^ Тя първо трябва да научи българския, пък тогава да мисли за папагали, че като гледам работата е много зле.
тфа нямаше много логика... хората на село какво? нямат право да си отглеждат животни щото не могат да пишат ли?
а за папагала - на ветеринар или се разтърси из нета за такъв случай. може и да попиташ в зоомагазин дали са се сблъсквали с подобни проблеми. аз мойто животно като го взех от зоомагазин ми дадоха книжка където пишеше всичко за отглеждането му включително болестите...

CTAMAT
07-21-2011, 15:18
:lol: :lol: :lol:
Нали е птица. Първо яде храната, а след няколко часа я повръща и смила. И има 2 стомаха, първият за поглъщане, вторият за смилане.
Купувате си домашни животни, а не знаете как да ги гледате...

Не знаеш просто какви съвършени простотии приказваш.

Причината за повръщане вероятно е гушна инфекция. Заведи го на ветеринар за да му изпише препарат иначе ще се гътне в скоро време...

RaisedOnRock
07-21-2011, 18:42
^ Тя първо трябва да научи българския, пък тогава да мисли за папагали, че като гледам работата е много зле.
тфа нямаше много логика... хората на село какво? нямат право да си отглеждат животни щото не могат да пишат ли?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BlackEyedPeas
07-21-2011, 19:04
Защо не идеш тези дни до някой близък ветиринар и не обясниш там какво му има?