PDA

View Full Version : Малък проблем



Seductress
07-17-2011, 15:02
:) Благодаря

Zarity
07-17-2011, 15:03
Ами кажи му това,което написа.

SisiStrange
07-17-2011, 15:08
Ами не е нужно да водите специален разговор по въпроса. Защо просто не му кажеш някой път: "Утре имам малко работа, няма да мога да изляза с теб, ще ти драскам довечера да се разберем за после. " Или му казваш: "Купих си еди коя си книжка, супер интересна ми е, нямам търпение да си я изчета, днес това ще правя." "Еди коя си приятелка се прибра, отивам да се видя с нея" и тн... Лека полека просто ще си влезете в тоя ритъм. Един-2 дена се виждате, 1-2 дена - не.

Rolezzz
07-17-2011, 15:26
Ами не е нужно да водите специален разговор по въпроса. Защо просто не му кажеш някой път: "Утре имам малко работа, няма да мога да изляза с теб, ще ти драскам довечера да се разберем за после. "
И представи си, че тя излезе на кафе с приятелка и той я види как си пие кафето...голяма "работа" нали? Ще стане още по-зле тогава...

Моя съвет е първо да започнете да се виждате за по-малко време. Като се видите за 10 минути и му кажи, че имаш работа.Така леко по-леко ще започнете да се виждате по-малко. Или направо му кажи в очите, че ако се виждате всеки ден бързо ще си омръзнете и предлагаш да се виждате по-рядко...

sladkabebova
07-17-2011, 15:33
Кажи му,че не искаш да те разбира погрешно,но просто си решила да отделиш малко време и за себе си.Би трябвало да те разбере.

SisiStrange
07-17-2011, 15:38
Ами не е нужно да водите специален разговор по въпроса. Защо просто не му кажеш някой път: "Утре имам малко работа, няма да мога да изляза с теб, ще ти драскам довечера да се разберем за после. "
И представи си, че тя излезе на кафе с приятелка и той я види как си пие кафето...голяма "работа" нали? Ще стане още по-зле тогава...

Е, тя спокойно може да му каже, че излиза с приятелка. :-o Не е задължително да е точно това оправдание. Не е идеята да го лъже, а просто да го отрязва за срещи от време на време по тактичния начин без да го обижда.

Sh@d0w
07-17-2011, 15:42
Просто му кажи,че имаш нужда от малко време за себе си.Какво толкова има да се "цупи",да не ходиш с 12 годишен...

BaffaLsc
07-17-2011, 15:49
Ами кажи му това,което написа.
Точно това си помислих, когато го прочетох..

Seductress
07-17-2011, 15:55
Просто му кажи,че имаш нужда от малко време за себе си.Какво толкова има да се "цупи",да не ходиш с 12 годишен...

Благодаря за отговорите! :)

FuCKkK13
07-17-2011, 15:58
Просто му кажи,че имаш нужда от малко време за себе си.Какво толкова има да се "цупи",да не ходиш с 12 годишен... +1