PDA

View Full Version : Как да я целуна?



Robi
07-17-2011, 15:23
Здравейте! Искам да споделя моя проблем и ако може, да ми дадете някви съвети. Знам, че звучи малко егоистично, обаче от известно време излизам с едно момиче на кафе. Тя си има приятел, с който се вижда много рядко а и се крият. С две думи ае искам да му я отмъкна :D
Когато излизам с нея виждам, че има симпатии към мен, защото се държи адски мило и любезно с мен а и аз така с нея. Винаги, когато и пиша показва, че е много щастлиа от факта, че съм се сетил за нея. Но винаги, когато си говорим ми се иска да я прегърна и целуна, но се притеснявам от думите "Имам си приятел" :shock: или нещо от сорта. Така, че бихте ли ме посъветвали, какво да правя и как да подходя, защото доста съм хлътнал по нея :oops:

sladkabebova
07-17-2011, 15:44
НЕ БЪРЗАЙ С ЦЕЛУВКАТА !


Първо говори с нея и я попитай,дали иска да сте повече от приятели.

BaffaLsc
07-17-2011, 15:46
НЕ БЪРЗАЙ С ЦЕЛУВКАТА !


Първо говори с нея и я попитай,дали иска да сте повече от приятели.

Глупости. Това го правят от 3 до 5 клас. :lol:

Според мен не е хубаво да разваляш връзката им. По - добре изчакай и виж как ще се развият нещата, тя няма да избяга.. :)

scandalousLady
07-17-2011, 15:47
Не бързай бе пич.Поговорете за този нейн приятел ,попитай я как се чуства с него и тогава си прави сметка какво ще правиш а не да й предложиш и тя да те резне.Успех.

Rolezzz
07-17-2011, 15:58
Не бързай бе пич.Поговорете за този нейн приятел ,попитай я как се чуства с него и тогава си прави сметка какво ще правиш а не да й предложиш и тя да те резне.Успех.
+1
Като си говорите я хвани за ръката и виж каква ще и е реакцията. Ако не се отдръпне може да я гушнеш...ако пак не се отдръпне - действай ;)

Robi
07-17-2011, 17:52
Ам аз не, че искам да и развалям връзката, ама що за връзка е това, да се виждате 1 път в месеца или максимум 2 пъти :D А и защо им е да се крият, какво срамно има в това. Според мен това тяхното не е връзка, а детска лигавщиня. За това аз бих могъл да я променя в положителна насока, но зависи от нея де 8)