PDA

View Full Version : ММА



GinnaCarano16
07-17-2011, 17:32
Е,какво мислите за ММА? И какво ви е мненито за това жена да го практикува този спорт?

firstdiesel
07-17-2011, 17:39
Най-интелигентния боен спорт! Но се иска и огромна физическа подготовка.

определено не е за жени, обаче се пускат някои ...

nin0o0
07-17-2011, 18:41
Една дума. Мазохизъм. Знам че е боен спорт, знам че се използват много техники и се мисли с главата, но това да се биеш и да бъдеш пребит за някой друг лев за мен е нелепо. Не бих го тренирал, предпочитам да тренирам карате понеже те учи на повече техники а и на възпитание.

ZipFail
07-17-2011, 19:32
Интересно. Не знаех че всеки, който тренира ММА е професионален боец и се бие за пари. Мерси за простветлението..

firstdiesel
07-17-2011, 20:33
предпочитам да тренирам карате понеже те учи на повече техники а и на възпитание.

да ама не ... в каратето има само striking (и то само в Кудото се използват всички точки на тялото)

в ММА - striking, grappling и ground 'n pound ;)

в киокушин карате, да не би да няма мазохизъм като философията е каляване - "Победа на ума над тялото."

DA0Trooper
07-18-2011, 08:56
предпочитам да тренирам карате понеже те учи на повече техники а и на възпитание.

да ама не ... в каратето има само striking (и то само в Кудото се използват всички точки на тялото)

в ММА - striking, grappling и ground 'n pound ;)

в киокушин карате, да не би да няма мазохизъм като философията е каляване - "Победа на ума над тялото."
УС! Помня си сенсея как стоеше на пирони :D