PDA

View Full Version : Шамар...



blueberryyy
07-17-2011, 19:32
Здравейте :)
Една приятелка скоро ми разправяше как зашлевила доста злобен шамар на гаджето си докато се карали... Стана ми интересна цялата ситуация, защото не мога да си представя да ударя гаджето си :-o , нито пък мога да си представя как би реагирал той... Питах го, той ми каза, че щял да се възбуди :-D
Интересно ми е различните хора как биха се почувствали. Въпросът ми е само към момчетата, защото като цяло идеята момче да удари момичето си не ми е много допустима...
А за момичетата - смятате ли, че бихте стигнали до там в момент на гняв? Как бихте се почувствали?


Аз мисля, че бих го ударила само ако съм много-много-мноого ядосана , а не знам какво точно би ме докарало до такова състояние. След това ще се почувствам супер тъпо и виновна и ще се извиня. Естествено, става дума за шамар при някакъв тъп скандал... Ако примерно ме е обидил или разочаровал много, няма да се размине само с шамара...

lessmi6ety
07-17-2011, 19:47
много ясно ще му удара , ако е направил някоя простотия и супер много се изнервя ще му ударя .. момчетата са гадни.. заслужават всеки шамар :D

SisiStrange
07-17-2011, 19:47
Не бих го ударила на сериозно. Може, докато се боричкаме или ме гъделичка някога да го ударя лекичко на шега без да влагам сила. Дотам.
Ако ме е вбесил до такава степен, че да искам наистина да го боли (което значи, че трябва да е направил нещо наистина ужасно), има къде къде по-недетински начини да го нараня. Не физически.

ivcheto0o
07-17-2011, 19:50
Охх аз като се ядосам много,не знам какво правя и какво говоря...така че ако съм мноооого ядосана може и да го ударя (досега не съм и се надявам никой да не ме предизвика до такава крайност)После бих се почувствала гузна,ама едва ли ще му се извиня,щом съм го направила значи си го е заслужил по някакви причини. Пък как ще го възприеме момчето-има ги всякакви,някои може и да отвърнат на шамара,знаели човек :?

Evalynn
07-17-2011, 19:54
Не мисля.. по-скоро ще продължа да му крещя 8-)

Rebirthing
07-17-2011, 19:55
Не съм удряла, но гаджето на една позната я беше зашлевило наскоро, но пък тя си беше друсана, така, че трябваше някой да я плесне, че да се съвземе. И аз да бях и аз щях да го направя.

Иначе за сега не си представям да го зашлевя моя.

scandalousLady
07-17-2011, 19:56
Да ще го ударя ако си го е заслужил.

VampireGirl95
07-17-2011, 19:56
Да.Бой до дупка. :smt075

blueberryyy
07-17-2011, 20:25
ебаси бойните мацки са се събрали във форума :-D

Priceless
07-17-2011, 20:30
Пф ... понякога едвам си укротявам желанието да взема първия тежък предмет пред лицето ми и да му го метна. До такава степен ме ядосва.
Ама .. удряла съм го да. Не шамар. По скоро по ръцете и гърба докато му се карах нещо пак ..

Biskfitka
07-17-2011, 20:43
Тва ми е част от любовната игра бе 8-)

magita
07-17-2011, 21:33
много ясно ще му удара , ако е направил някоя простотия и супер много се изнервя ще му ударя .. момчетата са гадни.. заслужават всеки шамар :D

А, обаче той, ако те удари ще ти стане доста забавно :D

OnlyMeAndYou
07-17-2011, 22:00
Наскоро му ударих шамар. Беше си го заслужил. После ми се сърдеше и не ми говореше докато не се качихме в колата да се прибираме. /бяхме на море и това става около 1 час преди да тръгнем/ Стана ми много гадно и не мисля отново да го направя. :) По принцип никога не бих му посегнала, но предполагам и вие знаете какво е когато ви стреснат и вие посегнете /по навик де/ :-D

dimitar_ak
07-18-2011, 07:07
Една си позволи да ми замахне, след което стана бивша.

sladkabebova
07-18-2011, 07:33
Не бих го ударила на сериозно. Може, докато се боричкаме или ме гъделичка някога да го ударя лекичко на шега без да влагам сила. Дотам.
Ако ме е вбесил до такава степен, че да искам наистина да го боли (което значи, че трябва да е направил нещо наистина ужасно), има къде къде по-недетински начини да го нараня. Не физически.

Moderatorius
07-18-2011, 07:47
Когато много си позволява, винаги го удрям. Някой път на шега, друг път - не. Тва е един вид тест, с който искам да го изнервя до крайна степен и да видя дали би ми посегннал. Защото по-добре сега да ми посегне, че да го оставя, а не после. Изглежда има ОГРОМНО търпение, защото вече си е изградил рефлекс, като каже нещо, което ме дразни и да се пази от бой по гърба или лицето. Хах, мъж-мечта :-)

Josefinne
07-18-2011, 07:55
Ами, към шамарите трябва да се пристъпа много много рядко и с много мярка и дори бих казала - с мисъл. Просто шамар бих ударила на човек, който има нужда да слезе на земята, защото явно витае някъде другаде, до такава степен се е самозабравил. Шамарът за мен не е вид наказание и не трябва да се прилага по този начин.

fenkaaa
07-18-2011, 08:00
Удряла съм го насериозно доста пъти .. заслужавал си го е.

Rebirthing
07-18-2011, 08:46
Абе вие сте ебаси нинджите бе 8-) .

shoael
07-18-2011, 09:20
Абе вие сте ебаси нинджите бе 8-) .
Точно.

blueberryyy
07-18-2011, 10:17
Абе вие сте ебаси нинджите бе 8-) .

да :shock: :D

anonymous708973
07-18-2011, 10:24
Не бих го ударила на сериозно. Може, докато се боричкаме или ме гъделичка някога да го ударя лекичко на шега без да влагам сила. Дотам.
Ако ме е вбесил до такава степен, че да искам наистина да го боли (което значи, че трябва да е направил нещо наистина ужасно), има къде къде по-недетински начини да го нараня. Не физически.

Съгласна съм.

Обаче... аз като съм наистина ядосана, изключвам и физическото насилие е една от първите ми реакции. Дали само го мисля или ще го направя... крачката е малка.

За да го наранявам психически, трябва първо самата аз да съм спокойна.
Като цяло обаче е отвратително да удряш най-близкия си човек, показва безсилие.

onestar
07-18-2011, 11:12
Не мога да си представя да го ударя сериозно и силно, така че наистина да го заболи. Не мога да си представя да го нараня физически... по какъвто и да било начин.
Имало е моменти, в които ме е изнервял до такава степен, че ми е минало през ум, но никога не съм посягала. Всъщност в повечето случаи крещя като откачена и на няколко пъти съм хвърляла разни неща, които са се мотали пред погледа ми (не по него, просто някъде... в пространството).

Плюс това съм гадна. Физическата болка ще му я причиня и след х-време вече няма да я усеща, а аз ако искам да го боли ще направя така че да е по-трайно.

Hilary_
07-18-2011, 11:16
Боже .. защо да удрям някое момче след като мога само с няколко думи да му причина много по - голяма вътрешна болка .. ?
Физическото насили по никакъв начин не би ми помогнало да се успокоя .. :?

Не бих посегнала на момче (като се замисля само при изневяра от негова страна бих го направила, не защото искам, а защото тогава няма да мисля!) .. нито бих позволила мен да ударят!! :-o

wonderwall
07-18-2011, 12:53
Не бих го ударила насериозно..недопостимо е да посегна на човека,когото обичам.

psychogirl13
07-18-2011, 14:56
ебаси бойните мацки са се събрали във форума :-D

:D :D :D :D :D

Sh@d0w
07-18-2011, 15:09
Дами,

http://img801.imageshack.us/img801/9903/unledti.jpg

jghgh
07-18-2011, 15:12
Ако ми изневери може и да му лепна един.
Но като цяло мисля, че не е хубаво в една връзка хората да се удрят. Грозно е, показва някакво "надмощие" и ми е далеч от представите за любов.

Не смея да се заричам, че не знам и аз какво бих сторила от нерви, но в обикновен скандал или скарване да го пердаша ми се струва немислимо и гадно.
А и не мисля, че някой мъж би се чувствал добре да го зашлеви собствената му приятелка, все едно е супер по-важна от него. Унизително е.

babity
07-18-2011, 15:22
Никога не ми е идвало на ум да посягам. Дори когато са правили неприемливи неща на публични места. Реално погледато, ако търся някакво отмъщение за нещо е много по - приятно да го оставя ревящ и безсилен, отколкото да посягам. Все едно ще му стане нещо от моя шамар...

Dyany10000
07-18-2011, 19:15
Тя няма да посмее :booooomb: ( :D )

Shia
07-18-2011, 19:27
Ами удряла съм,защото той беше с друго момиче,сериозно и нямаше как поне това да заслужи.Всичко зависи от ситуацията,вида на нервите.

Vrogue
07-18-2011, 19:32
Нито ще му крещя,нито ще го удрям.Както казаха човек прави това от безсилие.

FuCKkK13
07-18-2011, 19:43
дори не бих си помислила да го ударя.. не само защото е детинско ами защото от нещо друго, което е на психическа основа би го заболяло повече.. и не бих го направила без причина..знам, че психически е по-гадно, но понякога трябва да покажеш на другия как се чувстваш ти..а ако примерно ей така кажем, че съм го направила.. няма да ми е хубаво и ще гледам да му се извиня.. защото за мен удрянето на шамар е и един вид унижение.. а за викането.. на моя съм му викала няколко пъти като ме ядоса много.. говорим за викане, не да му крещя като някоя истеричка.. това от мен .. :)

wutthefuck
07-18-2011, 20:51
Не мисля, че момичетата си давате сметка, че с физическа сила срещу момче/мъж нищо не можете да направите.

xXxPrivateLovexXx
07-18-2011, 22:07
Ем удряла съм го ама след тва ми е ставало адски кофти ... :(

SomeRandomDude
07-18-2011, 22:37
Ако бъда ударен, просто ще замълча за малко, ще прошепна едно "извинявай", ще се обърна и ще си тръгна.
За мен шамара (с дума, или истински) би бил знак че има за какво да се срамувам. В такъв момент най-вероятно просто няма да мога да гледам момичето в очите за известно време.

Аз да ударя?
Този вариант просто не съществува.

sToyAncHo
07-18-2011, 22:49
Една си позволи да ми замахне, след което стана бивша. Точно. Връзка ли е това, щом си позволиш да удариш половинката си...Ако е нещо на игра да, но в изблик на гняв да ме удари... не мога да си го представя.

SunT
07-19-2011, 12:42
За мен шамара (с дума, или истински) би бил знак че има за какво да се срамувам.

Точно.Аз не вярвам да посегна...Но ако някога ударя момче, то ще бъде, защото ме е унизил сериозно.Не от гняв, аз никога не съм посягала на друг човек.Просто понякога един шамар може да те свали от облаците и да ти покаже до къде си стигнал.

againstyou
07-19-2011, 12:59
Не бих го ударила на сериозно. Може, докато се боричкаме или ме гъделичка някога да го ударя лекичко на шега без да влагам сила. Дотам.
Ако ме е вбесил до такава степен, че да искам наистина да го боли (което значи, че трябва да е направил нещо наистина ужасно), има къде къде по-недетински начини да го нараня. Не физически.

cherinka
07-19-2011, 13:16
Като ти падне пердето става лошо.
Боища стават само ако си озлобен до неузнаваемост.
Преди си го шляпах редовно, то като не може да си затвори устата, така става.
А снощи ви се заклевам, че ако имаше нож на масата сигурно щях да хвана него, вместо тая смешна чаша.
Бутилки съм му чупила в простата кратуна, ти тука за шамари говориш.
Комшиите всеки ден се бият, баща ми редовно ПРЕбиваше майка ми, гаджето на приятелката ми я е пошляпвал също често, на баба и леля мъжете също са ги млатили, имам една друга приятелка, те с нейния периодично се бият...ама сериозно,а не тукатче,шамарче,псувня,тая с един удар може да те парализира,а оня нея кво я праййййййй,маааайко..
И аз кво да правя...попивам,вместо хубавите работи,аз лошите попивам.

Ама тая събрана злоба у хората еава майката на всичко хубаво ха ха хах ха

OnlyGirlInTheWorld
07-19-2011, 15:33
Е какк ... ние всеки ден си се бием ;Д хахаха .. шегувам се :)

Когато съм много ядосана бих го ударила, но не шамар, а нещо да го бутна или ощипя ..нещо такова и не силно разбира се ;РР

CanisDirus
07-19-2011, 15:37
Истинския мъж бие жена си поне веднъж дневно.
ПОНЕ!

Fickle
07-19-2011, 15:43
Случвало се е .. когато съм вбесена ме избива на агресия, веднъж съм му била шамар - лек, ама все пак. Иначе когато ме дразни и ми опъва нервите се случва да го бутам и удрям по ръцете, от нерви, не друго. Несъзнателно го правя.

anonymous708973
07-19-2011, 15:49
Като ти падне пердето става лошо.
Боища стават само ако си озлобен до неузнаваемост.
Преди си го шляпах редовно, то като не може да си затвори устата, така става.
А снощи ви се заклевам, че ако имаше нож на масата сигурно щях да хвана него, вместо тая смешна чаша.
Бутилки съм му чупила в простата кратуна, ти тука за шамари говориш.
Комшиите всеки ден се бият, баща ми редовно ПРЕбиваше майка ми, гаджето на приятелката ми я е пошляпвал също често, на баба и леля мъжете също са ги млатили, имам една друга приятелка, те с нейния периодично се бият...ама сериозно,а не тукатче,шамарче,псувня,тая с един удар може да те парализира,а оня нея кво я праййййййй,маааайко..
И аз кво да правя...попивам,вместо хубавите работи,аз лошите попивам.

Ама тая събрана злоба у хората еава майката на всичко хубаво ха ха хах ха

Смени средата. Наистина. Това не е нормално. Така ли ще възпиташ децата си един ден?

nin0o0
07-19-2011, 16:45
Ами аз лично от шамар не се възбуждам, но ако приятелката ми ме захапи за вратът се възбуждам :D

NoMore
07-19-2011, 17:09
Ударих го веднъж и то много силно след което последваха още много удари... не можех да се спра! Той реши да ме спре като ми удари един шамар беше лек за моя радост от тогава не съм си позволявала такива волности...

Nestlee
07-19-2011, 20:15
Гадже не знам дали бих ударила, обаче винаги съм си мечтала, когато някое момче, което харесвам, ме целуне да му удря шамар и да си тръгна. :lol: Да, много сериали гледам. 8-) Ее, по-скоро гледах преди да ни затрупат с турските бози.

buzzzz
07-19-2011, 20:20
Аз си позволявах преди на шега, просто някак си като ми каже нещо на майтап и аз прааас.. и така няколко пъти докъто не ми се разсърди и вече се научих :D А ако се скараме сериозно - думите болят мнооого повече! :booooomb: :D

Oblache
07-20-2011, 06:56
Понякога едвам съм се сдържала да не го ударя, но в крайна сметка съм се спирала. Просто не мисля, че шамарът е решение и би помогнал в дадената ситуация. :?

st3finka
07-20-2011, 08:17
Не бих го ударила на сериозно. Може, докато се боричкаме или ме гъделичка някога да го ударя лекичко на шега без да влагам сила. Дотам.
Ако ме е вбесил до такава степен, че да искам наистина да го боли (което значи, че трябва да е направил нещо наистина ужасно), има къде къде по-недетински начини да го нараня. Не физически.

+1