PDA

View Full Version : любовници



gergana7373
07-17-2011, 21:11
преди се зарибявахме,но аз му признах че съм му изневерила с един негов приятел (беше нещо като отмъщение защото и той ми изневери)..и така постепенно започнахме да се виждаме само за секс,след това бяхме скарани около 6 месеца и сега се виждаме отново,изведнъж той започна да се държи така ,както когато се зарибявахме ,дори още по-добре,чуваме се почти всеки ден,дори и при самия секс някак си се държи по-различно , но истината е,че аз искам отново да съм с него ,дори искам да ходим,когато сме заедно ми казва,че ме обича,но аз не му вярвам ,защото го казва на всички и изобщо съм много объркана да се потдам ли на чувствата и да се надявам ли на нещо или просто да спра да се виждам с него,срам ме е да го питам дали ме обича,но със сигурност ме уважава,и приятелството ни е вече доста старо,моля ви се дайте някой съвет,защото постоянно мисля за нас,за това как ще е ако сме заедно..

lamer4e7o
07-17-2011, 21:13
Струва ми се, че темата е за раздел Любов.

SisiStrange
07-17-2011, 21:16
Ама че безсмислена връзка. Изневерявали сте си, после сте скъсали, после сте се чукали само... Той е някакъв льольо, който обяснява на всяка срещната, че я обича. Ти му се връзваш...
Според мен: зарежи я тая работа и се опитай с някой свестен.
По темата: Ами говори с него и му кажи, че искаш втори рунд с него. :-o

pilencaaa
07-17-2011, 21:38
Ммм май те има за лека жена.. Лошо ... дори и да сте заедно както ти така и той ще го имате винаги наум (изневярата)... И защо забога след като го обичаш този човек ще му изневеряваш?