PDA

View Full Version : Нямам идея какво да направя...



step_up_right
07-17-2011, 22:14
ам,вчера с приятелят ми се опитахме да го направиме,ама накрая се оказа непредвидена пречка...аз съм девствена,той не е,и в крайна сметка се оказах тясна,пък и той си е надарен...всъщност след като установихме това бръкна с пръст но ме болеше доста иии...нищо не стана,а и не мисля и че девствената ми ципа е засегната-знам че не е задължително но нямаше кръв,само болката и това мен лично доста ме притесни (че съм тясна,пък и с болката как да се преборя-скапа ни целия кеф) затова реших да попитам някой може ли да ми даде съвет как да постъпя за да реша проблема защото като се получи така се чувствах адски тъпо-обмисляхме го,говорихме си как го искаме пък в един момент язък за барута...възможно ли е и ако не съм била възбудена достатъчно или нз и аз,някой ако може да даде съвет-благодаря ;)

lamer4e7o
07-17-2011, 22:16
Възбудата играе важна роля в любовната игра, това е вярно. Използвайте и повечко лубрикант.

step_up_right
07-17-2011, 22:25
ми и аз си мисля че нещо там се пообърка...и за 2-рото се сетих,трябва да поговорим,а и мястото където се опитахме не беше особено удобно...

lamer4e7o
07-17-2011, 22:26
Следващия път използвайте лубрикант, отпуснете се и двамата (най-много ти), за да може той да те възбуди. Пък и той трябва да е много внимателен.

step_up_right
07-17-2011, 22:30
ми то аз по се притеснявам и може би и това оказва влияние защото започнах да се стягам и да,ама мисля да понастоявам за нещо по удобно за да стане работата като хората че така...

lamer4e7o
07-17-2011, 22:30
Дам, трябва да си отпусната максимално и да не мислиш за това колко ще те боли и т.н.

dream1707
07-17-2011, 22:56
Ръчкайте повече с пръсти преди това :D
Отпусни се максимално и въобще не мисли за болката.
Ползвайте повече лубрикант.

step_up_right
07-17-2011, 23:21
ми аз нямам против,имам му доверие,пък и доста ми е кеф да ме пипа където и да е така че аз още тогава му позволих,ама много ме болеше и затова...явно ключето се крие в по-голямата възбуда и лубриканта

marilyn
07-18-2011, 10:47
Мда, лубрикант, по-голяма възбуда и да се отпуснеш. Не мисли за болката, ще видиш после какъв голям кеф ще ти е. ;) Успех

GiveUpBitchie
07-18-2011, 12:51
Мда, лубрикант, по-голяма възбуда и да се отпуснеш. Не мисли за болката, ще видиш после какъв голям кеф ще ти е. ;) Успех

Sh@d0w
07-18-2011, 15:40
Абе веднага пък лубриканти да купуват...само това повтаряте :?

Понатискайте се хубаво в началото,да можеш да се възбудиш достатъчно,след това може да вкара и езичето си в употреба,един от най-добрите овлажнители е слюнката,ако не си достатъчно подмокрена.И като настъпи момента бавно и нежно и ще стане.

Лубрикантите са вече за краен случай,ако и това не подейства не бързай да си даваш парите на вятъра.

sladkabebova
07-18-2011, 15:53
Абе веднага пък лубриканти да купуват...само това повтаряте :?

Понатискайте се хубаво в началото,да можеш да се възбудиш достатъчно,след това може да вкара и езичето си в употреба,един от най-добрите овлажнители е слюнката,ако не си достатъчно подмокрена.И като настъпи момента бавно и нежно и ще стане.

Лубрикантите са вече за краен случай,ако и това не подейства не бързай да си даваш парите на вятъра.


+++

step_up_right
07-18-2011, 20:41
да,и това е така ;)