PDA

View Full Version : Косата на Николета Лозанова



rihanamiley
07-18-2011, 05:21
Искам да попитам,понеже аз си мисля,че това не е истинската й коса http://www.prikachi.com/images/732/3582732d.jpg
http://www.prikachi.com/images/734/3582734E.jpg нещо като перука ли е или? и също така как може да се постигне такъв цвят?? :)

Tiin
07-18-2011, 06:40
Мисля,че е перука...Амии как да се постигне този цвят?С боя предполагам :D :D

rihanamiley
07-18-2011, 07:24
Естествено,че с боя,но какъв цвят,според мен трудно ще се докара същия ..

babity
07-18-2011, 07:35
Малко по - тъмно е от млечен шоколад. Отиди при фризор със снимката и ще ти намерят цвета.

kalpazankaa
07-18-2011, 07:35
Цвета е хубав, но не забравяй, че тя има най - добрите фризьори, и просто е толкова хубаво, може би, защото е на нейната глава.
А може би е перука, понеже тя постоянно е ту с къса, ту с дълга коса, ту черна, то кестенява... и все така гъста и хубава...

ri41
07-18-2011, 08:00
като нея надали някой ще си докара коса при обикновен фризьор, тя е фрашкана с пари и както виждаш всеки ден е с различна коса

annayordanova
07-18-2011, 09:28
Ами аз редовно я гледах да виси в салона на Лореал в Пловдив до Джумаята ,поне докато бях в Пловдив :) ,но надали ще го е сменила
И всеки би си го позволил ,хайде да не е всеки ,но повечето ...
Цените са нормални за един по скъп фризьорски салон ,поне от оя гледна точка :)

banalka
07-18-2011, 09:54
аз гледах closeup с николетка и там беше с нейната си коса - и да си кажа хич не ми се струва, че истинската и коса е толкова обемна и здрава - беше зализана и на клечки и отзад на главата и дори смачкана...

blueberryyy
07-18-2011, 10:00
Е тя беше със същата коса в Close Up, не помня да е казвала, че си е нейна...

kalpazankaa
07-18-2011, 10:03
И нейната коса е като на всички останали, просто слага екстеншъни, сгъстява я, слага перуки, постоянно я правят нещо, затова изглежда така....
Ето снимка преди да стане известна...
Дали искате такава коса, или пък такова лице?

http://prikachi.com/images/396/3583396x.jpg


Не че нещо, но не прималяйте по хора, които не са нищо повече от вас самите, не превръщайте известните и техните пари в божество...
Всички вие тук сте много по красиви от това мучурище, което има силикон и какво ли не по себе си....

blueberryyy
07-18-2011, 10:07
+1
а снимката ... :shock: :shock: :shock:

rihanamiley
07-18-2011, 10:27
И нейната коса е като на всички останали, просто слага екстеншъни, сгъстява я, слага перуки, постоянно я правят нещо, затова изглежда така....
Ето снимка преди да стане известна...
Дали искате такава коса, или пък такова лице?

http://prikachi.com/images/396/3583396x.jpg


Не че нещо, но не прималяйте по хора, които не са нищо повече от вас самите, не превръщайте известните и техните пари в божество...
Всички вие тук сте много по красиви от това мучурище, което има силикон и какво ли не по себе си....

Все още не мога да разбера как се промени толкова,на снимката е доста грозна,а сега почти нищо общо с нея,изглежда къде къд епо-добре :shock:

kalpazankaa
07-18-2011, 10:35
Определено изглежда по - добре, спор няма, но не е нужно да се стига до там, че младите и естествено красиви момичета да се комплексират или пък да искат да са като нея. Според мен тя е просто една елитна дама, която се снима гола и смачква достойнството си по този начин. Като гледам тук в този форум какви красиви момичета има, и то без корекции и без професионален грим, представям си ако имат нейните средства какво ще стане... по - скоро тя ще иска на тях да заприлича.
Има корекция на бюста, пипнати са и устните, веждите са доизрисувани и пооправени, пораснала е, с времето се е изменила към хубаво и никога никъде не я виждаме без грим. Всеки ден и професионален грим и затова изглежда така, ходи на солариум, използва супер скъпа козметика...

По този повод ще разкажа една случка...
Един приятел... паркирал си колата и отсреща му се задава Николетка с кола и спира и казва "момчета, може ли да спра на вашето място"...
Те я погледнали и казали "НЕ!" и не я погледнали повече...


Това че има пари и се снима гола и е известна не и дава право да е толкова нагла.... Извинявай, дай ми твоето парко място... нищо че пича е бил през блока си и там по принцип било негово място..

anonymous708973
07-18-2011, 11:03
Не е нейната коса, естествено. Ако беше, сега трябва да й е някъде до ушите, щото нали си я беше орязала почти до голо.

Иначе да, има нещо страшно смешно в лицето й. Мисля, че е от носа. Плосък е някакси.

Josefinne
07-18-2011, 11:15
Оф-ф-ф всички са луднали по тая, аз дори не знам коя е. На мен лично не ми изглежда толкова красива и прекрасна. Смисъл, че дори като й гледам тия постнатите из форума снимки ( понеже някой иска да се подстриже като нея или да си купи същите ботуши ) ми изглежда като поредния фабрикат - много грим и малко акъл. За мен такива хора са просто картинки, модели, върху които разни компании си правят рекламата.