PDA

View Full Version : Дали ще има ефект.......... :?



pcdfan
07-18-2011, 06:51
Целта ми е да сваля 20кг до 10 септември! Днес започнах диета в която са позволени и забранени същите храни,които и в Безвъглехидратната диета,на аз ще ям много малки количесва!Примерно днес 1 краставица,утре две яйца,другиден 1 домат!Ще си използвам колана за отслабване ,всеки ден ще танцувам 1 час и може от време на време да направя някоя коремна преса или да потичам и да покарам колело(което се случва рядко и за кратко време~10-15 мин макс)!Мислите ли че ще помогне:?:Ако може да ме посъветвате за нещо по ефикасно..

П.С. Знам какви са рисковете на бързото и нездравословно отслабване много добре,така че не ми са нужни коментари от типа"Знаеш ли какво ще се случи с тялото/организма ти..."плс т`ва не ак може без обидни коментари!И без лични въпроси ("За какво трябва да отслабваш...?)

Tiin
07-18-2011, 07:21
Уау ами това са си доста килограми за толкова малко време....Недей,не е здравословно...

BrokenInnocence
07-18-2011, 07:43
20 кг. са ужасно много и не знам дали ще успееш в този срок, който си си поставила. Не е невъзможно по принцип. Ако ядеш по един домат на ден абсурд организма ти да има достатъчно енергия за упражненията, които си си подготвила. Вместо това яж малки, но все пак нормални порции и заложи на повече физическо натоварване - бягай, карай повечко колело, скачай на въже и т.н.

pcdfan
07-18-2011, 07:50
Ми аз съм е започнала вече и не смятам да се отказвам...освен ако не намеря нещо по-ефикасно,ще пиша резултати! Ааа BrokenInnocence аз имам доста мазнинки от които да извличам енергия... :wink:

fUcKsMiLe
07-18-2011, 08:12
Тялото ти ще започне да отслабва, но ще се стигне до едно време, в което то ще започне да се запасява, защото няма да ядеш толкова.. Ти буквално си прецакваш организма (да, каза да не го казваме, но пък си е точно така). Пробвай 90 дневната, но в по-различен вариант.. можеш да намалиш яденето на минимум, но все пак да е достатъчно, за да имаш силите да направиш упражненията, които искаш. Както Broken Innocence каза - бягай, колело, скачане на въже и ако е възможно прекарвай поне по 1-2 часа през ден във фитнес, а ще е супер, ако можеш да се консултираш с инструктор или там не знам както се казва, за да получиш желания ефект по-бързо. :) Естествено това са само предположения - ти си знаеш, но с тези диети, ако не спортуваш много, ще се получи йо-йо ефекта, за това наблягай повече на спорта. :)
Получи се малко дълго, но нищо.

Josefinne
07-18-2011, 08:15
не знам колко килограма си, обаче много по-видим и лицеприятен би бил ефекта на отслабването, ако спортуваш плуване, тичане, фитнес и т.н. Във фитнесите могат да ти покажат много упражнеия за стягане на определени части от тялото. Можеш да намалиш обиколката на ръцете, краката, талията,, бедрата си и без да сваляш толкова драстично килограми, а като просто чрез спорт премахнеш мазнините и стегнеш мускулите. Ходи всеки ден на фитнес до 1 септември, като поне веднъж, а най-добре два пъти в месеца с треньор и целта ти ще бъде изпълнена, дори в краткия срок.

Rebirthing
07-18-2011, 08:39
А ние сега какво трябва да направим ? Да се обадим на бърза помощ за да ги уведомим да си приготвят една линейка, защото поредния мързел е решил да топи 20 кг. за по-малко от два месеца ?

Колко мозък имаш за да ядеш по една краставица на ден ?! Казвам ти, ще припаднеш още на третия, четвъртия ден. Една краставица не може да ти осигури необходимите хранителни вещества. Да не говорим, че пръста няма да можеш да си мръднеш, камо ли да тренираш. Трябва да ядеш пълноценна храна за да имаш енергия !
А като ги свалиш килограмите какво ще правиш после ? Ще почнеш да ядеш отново по стария начин ? Мда, и със сигурност ще си ги върнеш, даже ДВОЙНО !

pcdfan
07-18-2011, 08:48
Аз съм се наслушала на такива съвети и не съм мързел,защото не съм казала че ще отслабвам без спорт плюс това имам мозък ако започне да ми прилошява може да си хапна повечко все пак при описанието на Безвъглехидратната диета е казано,че количеството но приеманите протеини е неограничено!

mimsssssss
07-18-2011, 08:59
Ква е разликата да изядеш 1 краставица при твоето меню за цял ден -> и примерно 2 краставици, 1 домат, 1 портокал и малко диня?
Разликата е, че с едната краставица ще си умряла от глад, ще ти става лошо, няма да имаш сили изобщо.
Според мен можеш да си свалиш 20кг в тия жеги. Добър хранителен режим, за да имаш сили за добра тренировка.
Първо не ограничавай храненето. Чрез неядене няма да отслабнеш, защото отганизма ти ще разбере, че го държиш гладен и ще започне да гори по - малко мазнини, защото ще ги складира. Яж плодове - тези, които имат разхлабващ ефект са идеални - пъпеш, диня, череши, круша. Яж зеленчуци, воднисти - краставици, домати. Цитросовите плодове са богати на витамини - портокали, грейпфрути, ананас.
Яж поне веднъж седмично печена риба.
И последно - протеини. Млечни продукти, пилешко месо, яйца.
Ако искаш направо едно меню мога да ти предложа, което нито ще ти е скъпо, нито ще ти става лошо, нито ще дебелееш. :)

babity
07-18-2011, 09:02
Кхъъм, момичето май искаше да каже, че ще започва диетата на Дюкан, но от време на време ще си позволява плодове, зеленчуци и въглехидрати, за да не е чак толкова еднотипно менюто и...

Vrogue
07-18-2011, 09:07
Хах да това ме разсмя .. ти с толкова малко храна как мислиш ,че ще имаш енергия за упражненията ,които си подготвила ? Почни 90 дневната диета и спортува .. спорт ,спорт и пак СПОРТ! Иначе няма как да отслабнеш за толкова кратко време с 20 кг.. ходи на фитнес , скачай на въже , запиши се на някои спорт , карай колело и си изтегли упражнения в интернет и ги прави и тях.

П.п-1 Полезно - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=238873

П.п 2- Полезно - http://www.zamunda.net/details.php?id=18417&hit=1

П.п 3- Полезно - http://www.zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1

П.п 4- Полезно - http://www.zamunda.net/details.php?id=143105&hit=1

П.п -5 Полезно - http://www.youtube.com/watch?v=Vs8dQjfPimA&playnext=1&list=PLF45B24AE6524BBA3 .. май прекалих '' малко '' :lol: :lol:

eminemfenka
07-18-2011, 10:05
Ихаа, я си яж нормално,щот организма ти ще свикне на тоя глад,а послее и една коричка хляб ще ти се лепи.. :o :-x

anonymous708973
07-18-2011, 11:31
Ще си използвам колана за отслабване ,всеки ден ще танцувам 1 час и може от време на време да направя някоя коремна преса или да потичам и да покарам колело(което се случва рядко и за кратко време~10-15 мин макс)

И мислиш, че с "някоя коремна преса" ще стане? За хубаво тяло се иска задник! Започвай да спортуваш - плуване, тенис, фитнес. Действай.

Това с една краставица на ден няма да го коментирам. Би ли писала тук след една седмица да кажеш колко пъти си припаднала?

pcdfan
07-18-2011, 13:22
Относно диетата щом не ми е харесвате вместо да е"плюете" защо не предложите друга-ефикасна и бърза!

Josefinne
07-18-2011, 13:27
http://www.tialoto.bg/a/1/2128.html

Rebirthing
07-18-2011, 13:29
Яж здравословно, диетите няма да помогнат. А и бързата работа е срам за майстора, нали знаеш ? Просто ще трябва да се откажеш от вредните храни завинаги.