PDA

View Full Version : Писна ми да ме правят на проста...



banalka
07-18-2011, 07:37
Значи с моите приятелки, не знам дали да ги сложа в кавички или не, всеки ден сме заедно.. ставам си аз днес и влизам във фб - само едната онлайн - пиша си малко с нея и после трябваше за малко да стана от компа и се върнах. Другата обикновено 7 часа сутринта е на крак, а стана 10 вече и си помислих, че се е успала и отидох до тях - нашата изкъпана с мокра коса още и облечена като за излизане - викам и "къде ще ходиш", тя вика "ми ще излизам с -другото момиче-.... ти няма ли да идваш" :@ казах й "ами нямаше да е зле все някой да ми каже, че ще излизаме, за да мога и аз да се изкъпя!!!!..." и тя каза "ем нищо, ти влез и до половин час да си готова" и аз и казах "да, със сигурност ще се изкъпя, изсуша и облека за половин час!!!" и тя вика "е, ще идваш ли", аз отговорих "явно не" и тя "странно..." (в смисъл, че и без това не съм излизала с тях... а как като никой нищо не ми казва предварително!!!). Прибрах се и писах на това момиче - представяте ли си, скайп и фейсбук са на една мишка разтояние и нищо не ми е казала, хем си писахме - трябвало другото момиче, дето ходих до тях да ми каже......

Ами писна ми да съм "втора цигулка"!!! Всеки път правят така - уговарят се двете и на мен само ми съобщават, ако въобще го направят - искам някой ден да ги спипам пак така, само че да не ги потърся аз, ами да изчакам да видя дали въобще ще ми се обадят - но като ги познавам и това ще е безсмислено - защото като не съм готова, няма да изляза и това ще им е един вид "измъкване".

Не знам точно какво искам да ми кажете, просто се ядосах и исках да споделя в момента... все пак, ако някой иска да сподели мнение... ще се радвам...

slicky
07-18-2011, 07:40
ОТЛИЧНО!!!

banalka
07-18-2011, 07:43
Отлично какво?


А сега това момиче, което ходих до тях и ми е съседка срещна майка ми във входа и тя я пита къде отива и "приятелката ми" каза, че не съм искала да излизам с тях :@:@:@:@ ](*,)

Rikity
07-18-2011, 07:57
:shock: оставяй ги тия

Zarity
07-18-2011, 08:00
Ами то мила,ппри три "най-добри приятелки" винаги е така,едната остава последна.Самоче все пак много се филмираш,казало ти е момичето като си отишла при нея да дойдеш,ти си са размрънкала.

Tiin
07-18-2011, 08:03
Ахх,как ги мразя такива...

banalka
07-18-2011, 08:11
ами как няма да се размрънкам, да не съм лукова глава... излиза все едно, че не са ме искали, но след като вече съм отишла до едното момиче и съм я сварила в крачка, няма как да не ме попита дали искам да изляза....
двете са се уговорили и нито едната не ми е казала, докато не ги извиках, и на всичкото отгоре след това щяха да ми опяват цял ден, че ме чакали два часа, докато се оправя.. много е трудно да кажеш по скайп/фб че са се уговорили, ще излизаме така и така толкова часа, ще идваш ли...
а щом съседката ми се е окъпала даже, тя е знаела поне час по-рано...

а и да бях излязла настроението ми вече беше скапано, а те щяха да се правят на ни лук яли, ни лук мирисали...


Ами то мила,ппри три "най-добри приятелки" винаги е така,едната остава последна.Самоче все пак много се филмираш,казало ти е момичето като си отишла при нея да дойдеш,ти си са размрънкала.

zlatit0o
07-18-2011, 09:46
Познато 8-) . Зарязвай ги тия двете, изобщо не се занимавай със тях. После те ще идват да ти се извиняват и молят ;-)
Гадно ще е, ако сте в един клас :-o

banalka
07-18-2011, 09:50
Не, в един квартал живеем само.

Ако направя така - те наистина ще ми се обадят и ще искат да излизаме пак, най-малкото защото родителите ни се познават - но не знам тогава как да постъпя - дали да се правя на недостъпна или пак да се върна при тях...

BaffaLsc
07-18-2011, 10:08
Защо не вземеш да поговориш с тях и да им обясниш как се чувстваш ?

XaMcTePKa
07-18-2011, 10:37
И ние сме 3, но мисля, че е напълно нормално понякога 2 от нас да излизат насаме.Все пак не сме въразни 3-те една за друга :)

Hilary_
07-18-2011, 11:07
Като тия не те устройват си намери други .. не го превръщай в чак такъв голям проблем!! ..

scrooper
07-18-2011, 11:10
Тези 2те все пак са ти приятелки, просто не са най- добрите. Не им прави драми ;) Били са се разбрали да излязат двете, но в последствие са решили да те поканят и теб от "вежливост". Не се филмирай!

zlatit0o
07-18-2011, 11:10
Не, в един квартал живеем само.

Ако направя така - те наистина ще ми се обадят и ще искат да излизаме пак, най-малкото защото родителите ни се познават - но не знам тогава как да постъпя - дали да се правя на недостъпна или пак да се върна при тях...
Ще си поиграеш малко с тях както са правили с теб.

YourFavouriteDrug
07-18-2011, 11:42
аре излез малко от филма, просто е станало недоразумение и са забравили да ти кажат, че излизат ;д плюс това момичето те е питало дали ще идваш, даже те е навивало да се оправиш набързо => поне малко им пука за теб. кажи им другия път да си оправят организацията pо-добре и тва е ! :D

SmilezZz
07-18-2011, 15:01
От една страна - да,навива ли са те да отидеш с тях. Значи са нямали нищо против.. От друга пък - може просто да са забравили да ти кажат. Ако трябва поговори с тях. (:

YourInspiration
07-19-2011, 11:15
И ти ги прави на глупачки . : )) Да усетят и те чувството .

banalka
07-19-2011, 11:27
Аз може да си отворя дневник и да си пиша всеки ден мисля....

Аз бях инициатора днес да излезем и се уговорихме като се връща от сутрешни тренировки едното момиче да ми пусне сигнал, за да ме събуди и аз да стана и да се оправя докато се прибере и само после да я чакам. Та не ми пусна сигнал и идва готова, нагримирана, парфюмирана до нас - "ЩО НЕ СИ ГОТОВА ОЩЕ?!?!" казах и, че ако ми беше пуснала сигнал както се уговорихме може и да се бях оправила и, тъй като много бърза за сутрешно кафе, не ме изчака и тръгна с някаква нейна приятелка. После по едно време ми се обади да съм отишла при тях - и тука сигурно ще си помислите, че постъпката ми е тъпа, както когато не излязох с тях предния път, но все пак имам малко достойнство - казах и "теб те мързи един сигнал да ми пуснеш, едно единствено нещо имаше да свършиш, а аз ще обикалям целия град, за да дойда на кафе - и за какво?!" и и затворих.
Междувременно разбрах, че снощи са излизали без да ме извикат - не са и длъжни де, но факта, че се бяхме уговорили и те ми се обадиха да ми кажат, че ще сме малко хора и ще бъде тъпо - и за си излезли те - НЕ МЕРСИ!!!

Ако някой е в същото положение - да не се чуди и мае, а да има малко достойнство и да си държи на принципите... защото аз никога не бих постъпила така с другите...

YourInspiration
07-19-2011, 11:46
^^ бях в същото положение :-k така направих , че после постоянно ме викаха да излизам с тях .. и не само. Вече не се оставям да бъда излишната .

banalka
07-19-2011, 12:24
Какво точно направи? :]

VampireGirl95
07-19-2011, 12:30
И за какво се нервираш толкова много?За някакви надувки?Я се успокой малко .. Зарежи ги, нека те те търсят, не ти тях.Излизай с други приятели, те нека си излизат сами .. Какво толкова, че не са ти се обадили?Явно не им дреме..Тъй, че спри да си пишеш и говориш с тях, спри да се нервираш и всичко ще е окей . :}

Andrez
07-19-2011, 12:34
Жената е много странно същество .. :( Като не те викат намери си друга групичка и излизай с тях : )

vakanciqta
07-19-2011, 15:54
Човек , тегли им на двете една дълга ! И кво кат сте в един квартал аз в моя квартал не седя .. Имах най-добра приятелка в кавички , която се оказа е**ти боклука и й теглих една дълга ..
Виждам я и я отминавам се едно няма никой !
Кво ще им се кланяш на тия овце бе ?
Я си живей живота и да не ти пука !

gummybear
07-19-2011, 16:16
Ахх,как ги мразя такива...

+1

bloodyF
07-19-2011, 18:43
ти си една голяма ЛИГЛА.

спри да драматизираш, хората имат по-значими проблеми от това, че една пръдла не е казала на друга от същата порода че ще излизат, за да се изкъпе..

и ти к'во, къпеш се само като излизаш или? та не си могла да метнеш едни дънки и една блузка и да идеш на кафе? м? м?

jakkiee
07-19-2011, 18:49
Ще им го върнеш! :)

banalka
07-19-2011, 21:17
ти си една голяма ЛИГЛА.

спри да драматизираш, хората имат по-значими проблеми от това, че една пръдла не е казала на друга от същата порода че ще излизат, за да се изкъпе..

и ти к'во, къпеш се само като излизаш или? та не си могла да метнеш едни дънки и една блузка и да идеш на кафе? м? м?

къпя се всеки ден, когато усетя нужда. въпроса не е дали съм се изкъпала или не, а въпрос на принципи. тя няма отговорност към човека, който нарича свой приятел, а аз ли трябва да бъда загрижена?...

SunT
07-19-2011, 21:29
Виж сега - не ме нападайте - ние с моите приятелки в момента сме в същото положение с една "натрапничка", така да я наречем.Не казвам че и ти си.Имаме множество причини за тази ситуация, но ще ти кажа какво правим - опитваме се да я разкараме.Прави си изводите.Поставям се на мястото ти, разбирам как изглеждаме самите ние отстрани, но помисли малко - всичко си има цел.Така че, зарежи ги.

bloodyF
07-20-2011, 07:07
^^не въпросът е точно в това! защото тя ти е предложила да излезеш с тях, ако се оправиш до половин час..за кафе съм готова точно за 10 минути с миене на зъби даже..така че не ми говори за отговорности при положение че това е просто едно шибано пиене на кафе...

оф..
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

SunT
07-20-2011, 08:33
^^не въпросът е точно в това! защото тя ти е предложила да излезеш с тях, ако се оправиш до половин час..за кафе съм готова точно за 10 минути с миене на зъби даже..така че не ми говори за отговорности при положение че това е просто едно шибано пиене на кафе...

оф..
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Не е въпроса в това за колко се оправяш.Въпроса е, че не и казват навреме умишлено.На теб ти трябват 10 минути, а на нея малко повече.Те предполагам знаят колко и отнема и нарочно и казват късно, за да не може да излезе с тях, ако изобщо и кажат.Права е да се сърди.

sp33der
07-20-2011, 10:20
това трябва да е показно,какви приятелки сте

loca10
07-20-2011, 10:42
Според мен си реагирала пресилено. Много по- добро впечатление щеше да направиш, ако се беше усмихнала и а) се беше оправила по- бързо, или б) се беше извинила, че не можеш да дойдеш, но беше предложила да излезете на другия ден. И щяха да започнат да те канят. Може да ти е било кофти, но е нямало нужда да се сърдиш и да се цупиш. Ти си мислиш, че нарочно не са ти казали навреме, ами я си представи, че не бяха! Момичето ти е предложило, значи просто е учтиво и не иска да си мислиш нещо лошо за него. Хората не искат да си имат работа с кралици на драмата. По- добре да излезеш и да се забавляваш, отколкото сама да си тровиш нервите с дребни работи. Същото важи и за историята с телефона- би трябвало да знаеш, кога да се приготвиш. Усмихната ще си сто пъти по- готина и търсена, да знаеш :wink:

~The Smile~
07-31-2012, 13:00
такива "приятелки" аз ги наричам предателки,зарязвам ги и си намирам нови и истински приятелки! :)

Ramona
08-01-2012, 12:08
Филми..
Ми викай ги ти да излизате.

awerw
08-01-2012, 12:17
То винаги е така в някоя компанийка, Единия персонаж е важен, до себе си има друг по-маловажен и един трети, който го правят на луд. Едни мои съученички уж така вървят 3, но като стане проблем или нещо сериозно винаги само една е виновна :D яко прецакване, ама такива сте женските, рядко мъже съм виждал да ги правят тези гейски "неща".

tori
08-01-2012, 12:34
И ние сме 3, но мисля, че е напълно нормално понякога 2 от нас да излизат насаме.Все пак не сме въразни 3-те една за друга :)

Same here. :D Всяка от нас е различна и има различен живот. Единствено приятелството ни свързва.

sweetycherry33
08-01-2012, 12:58
аре излез малко от филма, просто е станало недоразумение и са забравили да ти кажат, че излизат ;д плюс това момичето те е питало дали ще идваш, даже те е навивало да се оправиш набързо => поне малко им пука за теб. кажи им другия път да си оправят организацията pо-добре и тва е ! :D

Мноо си зле.Забравили са да и кажат, че излизат ? Чуй се само кво говориш.Как ще забравят да кажат на най - добрата си приятелка ? Тва е абсурд, просто няма как да стане.Ако искат да е с тях, няма да забравят.Или ти нямаш такава и не можеш да разбереш, или си такава като тях. (по - скоро второто)

Не, не я е навивала да се оправи по - бързо!Не виждаш ли?Тя им е казала, че няма как да се оправи толкова бързо за половин час, и оная шматка я питала дали ще идва.Тва навиване ли е???Съмнявам се.По - скоро се прави нещо на луда...шот не знае кво да каже.И после вика "СТРАННО".ИМАМ една такава "приятелка", дето много прилича по начин на държание и изказване на оная гореспоменатата.Както казах, или си такава, или нямаш най - добра приятелка, или си адски зле, или не си изпитвала чувството, или не си имала такава "приятелка" !!!

И не става въпрос за организация.

Иначе наистина, ти всеки път ли се къпеш преди да излезеш?Не можеше ли да се направи изключение?? xD

Elli *
08-02-2012, 11:15
аз пък разбирам приятелките й . Аз и една фр сме винаги заедно и едно момиче винаги ни се бута и ние не я викаме по причината, че не искаме да излизаме с нея . Постави се на тяхно място може те 2те да са си '' БФФ '' а ти да си им просто приятелка .. Намери си и ти някоя заради която да ги зарязваш и готово :) като са 3 в компания винаги е така

Ramona
08-02-2012, 11:19
Не винаги, като са три в компания е така.

Elli *
08-02-2012, 11:24
Mи да ама сега ние гледаме само от нейната гледна точка ... Може пък тя да им се бута не се знае
Авторке ако са ти приятелки и ако искат да си с тях ще те викат :)
Излизай с други хора, много мразя такива, които не позволяват на приятелите си да излизат с други

Anichkaxxwee
08-02-2012, 13:17
и ти к'во, къпеш се само като излизаш или?

+1

Какво толкова ти пречеше да сложиш нещо и да излезеш с тях ?


А пък и от друга страна, не мислиш ли, че те 2чките може да са си по-добри приятелки от теб и нарочно да не те викат

Amore-Mio*
08-02-2012, 16:49
Като ти е писнало да те правят на проста - направи така, че да спрат. Виждат, че не са особено заинтересовани от теб, още повече забелязваш, че нямат огромното желание да излизаш с тях. Казваш си, о'кей и спираш да се занимаваш с тях. Не вярвам да са ти единствените познати и приятели, и да няма с кого да си излизаш. Излизай си с други, сприятели се с други и ще видиш, че изобщо не си е струвало да си хабиш нервите, заради тия, наречени "твои приятели". Не позволявай да си играят с теб по такъв начин.

m0nky
08-13-2012, 16:39
Ъм.... нелепо се е получило. Ако сте приятелки, поговорете си.