PDA

View Full Version : .



scandalousLady
07-18-2011, 08:42
...

DieselBlood
07-18-2011, 08:52
Що за приятелка би те ревнувала от приятеля ти?Я си поговори с нея и я питай какъв и е проблема.

Fiction7577
07-18-2011, 08:56
Случайно да има някакви симпатии към приятелят ти?

Или да се притеснява, че ще я зарежеш заради него?

Питай я какъв е проблема, и и кажи да ти отговори точно, без заобикалки.

scandalousLady
07-18-2011, 08:59
Случайно да има някакви симпатии към приятелят ти?

Или да се притеснява, че ще я зарежеш заради него?

Питай я какъв е проблема, и и кажи да ти отговори точно, без заобикалки.

Няма симпатии, не го харесва дори. Мисля,че е второто,но съм и обяснила,че това няма да стане.Мерсии за отговорите исках да споделя.

banalka
07-18-2011, 09:32
е, като и е приятел, кво, да не са женени и да са си верни до края на живота...

разбирам опасенията на приятелката ти. не става дума за ревнуване, а за това, че досега си прекарвала известно време с нея и изведнъж я пренебрегваш и и показваш, че има по-важни хора от нея в живота ти (принципно гаджето е по-важно като понятие, но си помисли, че няма да ходиш вечно с него и като скъсате ще и ревеш на рамото, само че тогава тя ще има думата дали да ти го позволи или да продължи напред). Помисли си дали приятелите или гаджето ти е по-важно - като сте гаджета сте си заедно и една идея прекарвате повече време и споделяте преживявания на едно други ниво, но в случая за сметка на ПРИЯТЕЛСТВОТО и контактите ти с други хора...
не можеш ли да обясниш на гаджето ти, че искаш да прекарваш малко време насаме с другите ти приятели?

scandalousLady
07-18-2011, 09:59
е, като и е приятел, кво, да не са женени и да са си верни до края на живота...

разбирам опасенията на приятелката ти. не става дума за ревнуване, а за това, че досега си прекарвала известно време с нея и изведнъж я пренебрегваш и и показваш, че има по-важни хора от нея в живота ти (принципно гаджето е по-важно като понятие, но си помисли, че няма да ходиш вечно с него и като скъсате ще и ревеш на рамото, само че тогава тя ще има думата дали да ти го позволи или да продължи напред). Помисли си дали приятелите или гаджето ти е по-важно - като сте гаджета сте си заедно и една идея прекарвате повече време и споделяте преживявания на едно други ниво, но в случая за сметка на ПРИЯТЕЛСТВОТО и контактите ти с други хора...
не можеш ли да обясниш на гаджето ти, че искаш да прекарваш малко време насаме с другите ти приятели?

Не си ме разбрала напълно.Естествено,че приятелите са ми преди всичко,но това не значи,че не трябва да излизам с приятелят ми.

Extremescream
07-18-2011, 11:16
Иска се описателно заглавие и всъщност някакъв текст, описващ проблема ти.