PDA

View Full Version : Помощ! Дали е бременна ?



berkut91
07-18-2011, 08:50
Правих секс с едно момиче. Първите два пъти свърших обилно във презерватива и всичко беше ок. На третия път обаче след като свърших и го извадих с ужас видях че презервативът е скъсан. Беше останала само долната половина, всичко останало беше вътре. Не съм усетил кога е станало :( Имал съм и друг подобен случай - тогава момичето прие ескапел и всичко беше на ред... Но този път попаднах на момиче което не искаше да пие хапчето защото то имало много лоши странични ефекти и имало опасност повече да не й дойде, каза че тя си имала някаква бабина рецепта с някакъв аспирин... :(((( Не успях да я убедя да го изпие в злополучната нощ. Нави се да го изпие чак 45 часа след "инцидента". не искаше да го пие също защото очакваше да и дойде в следващите 2-3 дни. В крайна сметка я убедих да го изпие защото не й дойде до 40-ия час. тези 2 дни бяха най-изтощителните в живота ми - за пръв път повърнах от притеснение :((( Проблемът е, че не съм 100% сигурен дали е изпила хапчето защото не я гледах точно в онзи момент. Просто нямах сили за каквото и да било вече ... Сега съжалявам че не я гледах в устата. Тя твърди, че го е изпила. Моля хората които са си имали работа с това хапче да споделят опит и най вече да ми кажат дали е възможно заради действието на хапчето да и закъснее или да и се отложи цикълът? Някой по-запознат да обясни действието на този тип контрацептиви. Не мога да издържам повече на това напрежение - не мога да спя, да ям и да мисля. Постоянно се потя без причина ... не знам още колко ще издържа на тези нерви ;(( тя каза, че ако забременее няма да прави аборт защото имало вероятност да не може да забременее повече. Моля ви помогнете ми !! ;((((

Dyany10000
07-18-2011, 09:02
Айде те връщаме в 1 клас: (45+40)-72=13 закъснели сте с 13 4аса (ако въобще го е изпила). На по колко години сте 2мата?

EDIT: Аве, препро4етох ти темата и останах с впе4атлението, 4е си ползвал 1 гума 3 пъти!! Кажи ми 4е греша!

На много паранои4но моми4е си попаднал! Не 4е няма защо, ама много се притесняа за вси4ко! Има жени с по два аборта, които след това имат деца. А ескалпела ако се пие по 1 - 2 пъти в годината(най-много), не вярвам моми4ето да се деформира като 4ернобилтянка...

Me4encety
07-18-2011, 09:23
Абе човек,ти не си ли чувал,че след всяка ерекция презервативът се сменя?Не може да се кара само с един презерватив повече от един път!И да,закъснели сте с хапчето.Мисля,че има доста голям шанс да е бременна,щом трябва да и доиде след 2-3 дни.Ще го обсня по-просто.Яйцеклетката си е седяла и е чакала оплождане и ти си и пратил пълен презерватив със сперматозоиди. Аман от невежи хора,незнаещи как да ползват презерватив :?

galliano
07-18-2011, 09:41
Тоя пич ме уби. :razz: Ако не беше се скъсал можеше да си го вземеш и за другия път.Следващия път сложи опаковка от кроасан за 3-я тек.Честито ТАТЕ.... :razz:

berkut91
07-18-2011, 09:42
Не съм използвал 1 и същи презерватив ! Първите два си бяха здрави и пълни - завързах ги и ги изхвърлих! Не сме закъснели с хапчето ! тя го изпи на 45-ия час след инцидента защото до 40-ия час не й дойде както тя очакваше !!!

Dyany10000
07-18-2011, 09:49
Не съм използвал 1 и същи презерватив ! Първите два си бяха здрави и пълни - завързах ги и ги изхвърлих! Не сме закъснели с хапчето ! тя го изпи на 45-ия час след инцидента защото до 40-ия час не й дойде както тя очакваше !!!
Добре, колеги, задръжте си диафрагмите! АКО е изпила хап4ето до 72 4аса, зна4и вси4ко си е наред. Извинявай, авторе, 4е те осмяхме, от името на teenproblem.net. Просто уто4нявай като пишеш. Успокой се и ти. Надявам се да не е станала беелята \:D/ \:D/ \:D/

P.S. Welcome to teenprob!

slunchoobs
07-18-2011, 09:55
на приятелката ти може да не и идва от притеснение и на мен ми се случи след първия път не ми идваше 10 дена след като трябваше да ми идва , но за всеки случай да си направи тест за бременност :)

marilyn
07-18-2011, 10:18
^^Това за притеснението е много вярно, може и от това да и закъснее. Изчакайте и направете тест. :)

slunchoobs
07-18-2011, 10:28
мм да аз бях мн притеснена да не съм бременна ходих на гинеколог и тя ми каза да не се притеснявам че не съм бременна да се успокоя предписа ми едни хапчета да ги пия ако не ми дойде до 5 дни за това да не се притеснява да се успокои малко и ще и дойде

FuCKkK13
07-18-2011, 10:31
така.. ескапел се пие до 72 часа т.е. 3 дни.. тя го е пила след 2рия.. т.е е нямало 72 часа и дано да й е подействало, защото най-много действа хапчето 1вия ден,2рия ден намаля и 3тия най-малко може да подейства.. а колкото до бабините рецепти.. приятелката ти да не вярва мн мн.. а иначе спокойно най-вероятно няма да ставаш татко :-D .. и следващия път внимавай с презерватива ;)

Dyany10000
07-18-2011, 11:06
^^ аз тва се у4удих - спешна контрацепция с аспирин!?! С АСПИРИН??!?!!? Бреей! Ми то наистина бил мултифунктионалле!

HeavenSent
07-18-2011, 11:09
Абе човек,ти не си ли чувал,че след всяка ерекция презервативът се сменя?Не може да се кара само с един презерватив повече от един път!И да,закъснели сте с хапчето.Мисля,че има доста голям шанс да е бременна,щом трябва да и доиде след 2-3 дни.Ще го обсня по-просто.Яйцеклетката си е седяла и е чакала оплождане и ти си и пратил пълен презерватив със сперматозоиди. Аман от невежи хора,незнаещи как да ползват презерватив :?
ОМГ, по-тъпо нещо не бях чувала :? еййй, деца хубаво, че сте неграмотни ,ама не е нужно да го демонстрирате така и да вкарвате автора въ филми. Така, първо за автора - релакс, пич, вероятността да е бременна дори и да не е изпила хапчето е много малка, ЗАЩОТО (и сега за "меченцету") яйцеклетката се отделя в средата на цикъла (разбирай около 10 дни преди вашата злополучна нощ) и има продължителност на живота 1-2 дни. След това просто умира и ако ще 3847347348 пълни презерватива да и изсипеш отгоре БЕБЕ НЯМА ДА СТАНЕ. Точно по тази причина опитите за забременяване се правят по време на овулация, а не 10 дни след това... Аман от неграмотни :o
Така че, авторе, дишай спокойно, няма да ставаш татко (или поне вероятността за това е минимална)

SeXyMaCka
07-18-2011, 11:12
Не ти завиждам човек с такава параноичка като твойта ...
Колкото до ескапела колкото по рано толкова по добре. Т.е процентите да не забременее са по-големи ако се пие по рано ескапела.
Мисля, че това ще ти е от полза:
http://escapelle.bg/pages/Calucator/
Няма да е зле и да си направи един тест за бременност за да ви е мирна главата и на двамата. Успех и дано да ти се размине.

ThisIsMe
07-18-2011, 11:40
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим !

07-18-2011, 16:52
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим !
със сигурност не е била, освен ако не й идва през 5 дена. и авторе, това за пиенето на ескапел, което ти го е казала, не е вярно. ескапел се пие за да ти дойде цикъла, не за да изчезне завинаги!
бабините билки, баеня, вуду магийки еtc. няма да й помогнат ако е забременяла. и дишай спокойно - няма ли овулация, няма и бебе. кажи й да си направи тест за отчитане на ранна бременност!

FuCKkK13
07-18-2011, 16:58
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)

ThisIsMe
07-18-2011, 17:25
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)

What???Някъде да си видяла да съм дала съвети???
Забременява се само и единствено по време на овулация.
Друг е въпроса дали момичето има точен цикъл и съответно коректна овулация,а още по-друг ,че ти не си запозната.Глупости не пиша.Глупост е вашата необразованост.Всеки сам си носи отговорност.Науката говори едно,а който е решил да не ползва контрацептиви,проблема си е негов.Учудвам се на масовата неграмотност ,която често цари тук.

Titanic_baby
07-18-2011, 17:51
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)

Пъъълни глупости.Смешна си. А и с кого тръганала да спори.
Ще ти е нужен талисман.

:razz:

HeavenSent
07-18-2011, 18:06
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)
Чакай малко, не ми слагай думи, които не съм написала. Ясно съм казала, че шансът е много малък. Ясно е, че такъв има, но е нулев ако не е в овулация. Шанс има само ако цикъла й е адски нередовен или го е излъгала, че след 2-3 дни ще й дойде. А това е човешки организъм - обикновено всичко е точно, но винаги може да се обърка нещо => винаги има шанс да е бременна дори ако презерватива не е бил скъсан. Въпросът е (както ЯСНО съм написала), че този шанс е минимален.

FuCKkK13
07-18-2011, 18:51
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)
Чакай малко, не ми слагай думи, които не съм написала. Ясно съм казала, че шансът е много малък. Ясно е, че такъв има, но е нулев ако не е в овулация. Шанс има само ако цикъла й е адски нередовен или го е излъгала, че след 2-3 дни ще й дойде. А това е човешки организъм - обикновено всичко е точно, но винаги може да се обърка нещо => винаги има шанс да е бременна дори ако презерватива не е бил скъсан. Въпросът е (както ЯСНО съм написала), че този шанс е минимален. ами извинявай.. като го прочетох помислих, че казваш че изобщо не може.. смисъл че няма абсолютно никакъв шанс да се забременее .. а за другите.. на моите години съм с много по-висока сексуална култура от връстниците ми ;)

FuCKkK13
07-18-2011, 18:52
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)

What???Някъде да си видяла да съм дала съвети???
Забременява се само и единствено по време на овулация.
Друг е въпроса дали момичето има точен цикъл и съответно коректна овулация,а още по-друг ,че ти не си запозната.Глупости не пиша.Глупост е вашата необразованост.Всеки сам си носи отговорност.Науката говори едно,а който е решил да не ползва контрацептиви,проблема си е негов.Учудвам се на масовата неграмотност ,която често цари тук. а ти някъде да си видяла, че се отнася за теб ?

07-18-2011, 18:54
няма значение... ако не е била близо до овулация или просто в олвулация как ще забременее?!

FuCKkK13
07-18-2011, 18:58
няма значение... ако не е била близо до овулация или просто в олвулация как ще забременее?! аз не казах, че ще забременее.. казах, че изобщо има много малак шанс.. и, че не е невъзможно.. :)

ThisIsMe
07-18-2011, 21:28
От решаващо значение е дали е била в овулация.
Кажи дата на нейната последната менструация,дата на половия акт и продължителност на МЦ,за да я изчислим ! ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)

What???Някъде да си видяла да съм дала съвети???
Забременява се само и единствено по време на овулация.
Друг е въпроса дали момичето има точен цикъл и съответно коректна овулация,а още по-друг ,че ти не си запозната.Глупости не пиша.Глупост е вашата необразованост.Всеки сам си носи отговорност.Науката говори едно,а който е решил да не ползва контрацептиви,проблема си е негов.Учудвам се на масовата неграмотност ,която често цари тук. а ти някъде да си видяла, че се отнася за теб ?

А за кого другиго да се отнася?Нали си цитирала моя пост и мен съветваш да не им ''лея главите с глупости''.Не дадох съвет,а информация.Това,че не си я възприела правилно не е моя грижа.Както и да е.И ако все още не е ясно и имаш желание,мога на лично да ти разясня процеса.Да приключим това тук.End.

Titanic_baby
07-18-2011, 21:35
няма значение... ако не е била близо до овулация или просто в олвулация как ще забременее?! аз не казах, че ще забременее.. казах, че изобщо има много малак шанс.. и, че не е невъзможно.. :)

Ама ти пак не си разбрала какво ти обясняват :lol:
Спри да говориш за малък или голям шанс ,за възможно и невъзможно.
Толкова ли е сложно да разбереш ,че оплождане става само в период на овулация.През останалото време това няма как да се случи.

HeavenSent
07-19-2011, 09:29
[quote=ThisIsMe][quote=FuCKkK13]ами до колкото разбрах овулацията отдавна й е минала.. защото той каза, че е трябвало да й дойде след 2 дни.. а колкото до един по-горен коментар на HeavenSent.. това, че не е в овулация не значи, че няма никакъв шанс да забременее.. колкото и малак да е шанса човек никога не знае.. за това да си ползват презервативи, а ти не им лей главата с глупости, че едва ли не могат най-спокойно да го правят без презерватив.. ти изкара, че направо може да си свърши в нея :? .. да шанса е много малак, но не давай такива съвети.. едва ли човека иска след 9 месеца да сменя памперси само защото шанса е бил много малак и дай да си правим кефа и да не мислим за последствията ;)


А за кого другиго да се отнася?Нали си цитирала моя пост и мен съветваш да не им ''лея главите с глупости''.Не дадох съвет,а информация.Това,че не си я възприела правилно не е моя грижа.Както и да е.И ако все още не е ясно и имаш желание,мога на лично да ти разясня процеса.Да приключим това тук.End.

Какво се заяждате само, бе ?! Момичето ясно си е написало, че говори за моя коментар, аз съм HeavenSent... Боже, в тоя форум имам чувството, че има само комплексари, които се чудят на кого да си изкарат яда от живота... :?

Three6Mafia
07-19-2011, 10:21
да питам и аз понеже много се притеснявам,а ако направя нова тема вече ще е банално да се пита едно и също,но..с приятелката ми правим редовно секс без презерватив вече 1 година и досега не е имало никакви проблеми и не съм свършвал в нея(дори и върху нея не съм)..последния месец по същия начин,даже последните 2-3 пъти изобщо не съм свършвал,но сега и закъснява вече 1 седмица,но тя си усеща леко симптомите на идване (болки в корема,в гърдите и т.н.), но така и не и идва вече 1 седмица..възможно ли е от смяната на времето,че беше много жега след това имаше един много студен ден,ходихме и на басейни 1-2 пъти и там от по-студената температура на водата, от притеснението..кажете вашето мнение и между другото само да попитам има ли начин, ако попринцип има бременност тя да се премахне по друг начин ако е в много ранен стадий освен с аборт .. мерси предварително

07-19-2011, 10:29
да питам и аз понеже много се притеснявам,а ако направя нова тема вече ще е банално да се пита едно и също,но..с приятелката ми правим редовно секс без презерватив вече 1 година и досега не е имало никакви проблеми и не съм свършвал в нея(дори и върху нея не съм)..последния месец по същия начин,даже последните 2-3 пъти изобщо не съм свършвал,но сега и закъснява вече 1 седмица,но тя си усеща леко симптомите на идване (болки в корема,в гърдите и т.н.), но така и не и идва вече 1 седмица..възможно ли е от смяната на времето,че беше много жега след това имаше един много студен ден,ходихме и на басейни 1-2 пъти и там от по-студената температура на водата, от притеснението..кажете вашето мнение и между другото само да попитам има ли начин, ако попринцип има бременност тя да се премахне по друг начин ако е в много ранен стадий освен с аборт .. мерси предварително
тест за бременност направила ли си е? тези симптоми освен на ПМС са и на ранна бременност. кажи и да си направи тест. и не, друг начин освен аборт няма...

cookie_master
07-19-2011, 13:57
Тоя пич ме уби. :razz: Ако не беше се скъсал можеше да си го вземеш и за другия път.Следващия път сложи опаковка от кроасан за 3-я тек.изсмях се на глас :lol:

buzzzz
07-19-2011, 14:03
Момичето много добре си е преценило да не пие хапче. Дано не го е изпила, щото в твоя случай шанс НЯМА! .. а хапчето има странични ефекти.. Стига с тея глупости.. шанс имало винаги.. какво ще се заплоди, ако няма отделена яйцеклетка..