PDA

View Full Version : Разпада ли се връзката ни?



nin0o0
07-18-2011, 08:57
Здравейте. С приятелката ми сме заедно близо от месец. Имали сме много хубави моменти ( даже ако сте прочели няколко от моите теми сте разбрали че сме го направили ). Така де последните дни и двамата сякаш няма какво да си кажем. Ето например вчера. Излязохме надвечер побъбрихме си около 10 минути и след това и двамата замлъкнахме. Когато настане тази тишина аз завирам устните си в нейните и това е, но след като се целуваме пак продължаваме с тази тишина и ако не е някой приятел наоколо кои знае колко ще мълчим. Просто няма какво да си кажем когато замлъкнем почваме да се целуваме, но не си говорим много. Първите седмици от връзката ни бяха великолепни, правихме секс, целувахме се, разказвахме си истории, но сега все едно сме се запознали преди 5 минути. Възможно ли е връзката ни да се разпада? Не си мислете, че искам да я оставя, напротив тя е момичето мечта за мен.

sladkabebova
07-18-2011, 09:14
Щом е момичето мечта за теб и не искаш да я загубиш направи нещо по въпроса.Намери тема по която да говорите,дръж се както си се държал през седмиците в началото.

shoael
07-18-2011, 09:18
ВИНАГИ можеш да намериш за какво да си говориш с някого, дори да ти е непознат, а пък камоли, когато ходиш с него. :o
Ако нямате случки, които сте преживели заедно и за които да говорите, то тогава намерете си такива. Отидете на концерт, на купон, да тичате заедно, на фитнес, да играете на волейбол, да се напиете някъде. После можете да приказвате с месеци за това.

Dyany10000
07-18-2011, 09:19
Из4ерпал си се, а? Слу4вало ми се е. Не е страшно. Просто намирай нови теми за разговор. На 4овека му е най-развита мозъ4ната кора затва - да има въображение. Импровизирай!

FuCKkK13
07-18-2011, 09:27
айде бе, няма за какво да си говорите.. ходите от 1 месец и са ви се изчерпали темите - не вярвам.. аз ще ти предложа да идете през деня в някое паркче и там нали има малки дечица.. разхождайте се първо си говорете как ви е минал деня и когато замлъкнете забележи нещо в някое детенце и й го кажи.. примерно - а, това как ритна смешно топката или нещо подобно (тъп пример дадох, знам, но просто туко що ставам и не ми се мисли :D ) .. и така.. някой път излизайте с приятели, понякога гледайте заедно филми и после примерно обсъждайте филма.. все някой от двамата ще каже - знам по-хубав еди кой си , тя може да не е на това мнение да спорите и т.н. или мо0же да го хареса и да обсъждате кое най-много ви е харесало и т.н. .. толкова ли е трудно ? .. или примерно някоя нова песен й пускаш и й казваш какво ти е харесало и т.н. .. може да си говорите за много неща.. идете на басейн заедно, купони, разходки пък и ако искате се лигавете като няма какво да правите - не пречи.. и т.н. дано съм ти помогнала, но не може да ходиш с някой 1 месец и вече да няма какво да си кажете.. това го правят хора женени от 10 години та и повече ;) .. аиде успех и дано да ви потръгне връзката, както първите 2 седмици :)

nin0o0
07-18-2011, 09:32
Днес ще ходя на плаж с едни приятели и ще я вземем и нея. Мисля да поиграем малко футбол или волейбол на плажа. Дано всичко се нареди.

nepowtorima
07-18-2011, 09:48
Няма как да не се нареди. Просто се отпуснете и си говорете за всичко заобикалящо ви..

DeviL_AsS
07-18-2011, 09:59
От много малко време ходите,за да ви се е изчерпала връзката.Може би ако постоянно сте заедно сте се изчерапли и няма какво да си кажете,променете си малко ежедневието,направете нещо ,което не сте правили заедно или пък един ден всеки да си излезе със своята компания, за да не си омръзнете, а и на следващия ден ще има за какво да си говорите и споделяте.

nin0o0
07-18-2011, 10:10
Благодаря ви много за добрите идеи :) .

Sh@d0w
07-18-2011, 14:57
Понякога и тишината между двама е приятна ;)

Иначе теми много,бъди просто по-креативен...

sasha_90
07-18-2011, 18:02
Според мен връзката ви е чисто сексуална.Такава връзка за мен няма бъдеще.Една връзка не се гради само на секс,а и на доверие,разговори,...

nin0o0
07-18-2011, 19:40
Всичко мина идеално днес. Отидохме на морето изкъпахме се във водата, след това поиграхме малко волейбол. След това легнахме на хавлиите ( един до друг естествено ) и почнахме да си чаткаме за каквото се сетим. Разказвахме си разни истории и така всичко беше перфектно даже сега си пишем по скайп още. Благодаря ви много :) :).


Според мен връзката ви е чисто сексуална.Такава връзка за мен няма бъдеще.Една връзка не се гради само на секс,а и на доверие,разговори,...

Не мисля, че е сексуална. Правили сме секс само 1 път и на двамата ни беше за пръв път а и сме на по 16 години ( тя е на 15 аз на 16 ) тоест сме малки за да правим толкова много секс, че връзката ни да се нарече чисто сексуална.

Evterpa
07-18-2011, 20:57
А аз гладна ли съм? :lol:
Иначе наистина тишината също може да бъде приятна, но връзката трябва да е на друго ниво.

Josefinne
07-19-2011, 08:31
Трябва всеки от вас да положи усилия, за да си намерите още теми за разговор. разказвайте си деня, разказвайте си стари случаки, говорете за това как сте се запознали, какво е чувствал всеки от вас в моментите, преди да се забиете и да тръгнете, вълнението, което изпитвате, когато сте заедно, какво обичате в другия, какво бихте искали да направите с другите ( дори не сега ами в бъдеще ) - това включва както любовния живот и секса , така и някакви пътувания екскурзии; изживявайте нови и стари неща заедно - водете се на места, които са ви харесвали преди и споделете истории с другия, набележете си някаква цел и дестинация и правете планове как ще отидете там или направо си хващайте парцалките и отивайте. След това говорете какво ви е харесало и какво не. Още да изреждам ли или това ще ви стигне за следващия месец?

nin0o0
07-19-2011, 08:47
Трябва всеки от вас да положи усилия, за да си намерите още теми за разговор. разказвайте си деня, разказвайте си стари случаки, говорете за това как сте се запознали, какво е чувствал всеки от вас в моментите, преди да се забиете и да тръгнете, вълнението, което изпитвате, когато сте заедно, какво обичате в другия, какво бихте искали да направите с другите ( дори не сега ами в бъдеще ) - това включва както любовния живот и секса , така и някакви пътувания екскурзии; изживявайте нови и стари неща заедно - водете се на места, които са ви харесвали преди и споделете истории с другия, набележете си някаква цел и дестинация и правете планове как ще отидете там или направо си хващайте парцалките и отивайте. След това говорете какво ви е харесало и какво не. Още да изреждам ли или това ще ви стигне за следващия месец?

Мисля, че за следващия месец ще ми стигне :D. Както и да е. Разбрах какво да правя. Просто ще прекарваме повече време заедно не като се разхождаме в скучният град всеки ден а като ходим по морета, планини, банкети заедно и така ще има за какво да говорим. Градът ни не е много голям и няма някакви забележителности.

badsector
07-19-2011, 10:22
Щом след месец сте така, смятай как ще сте след 5 години, примерно. Явно и двамата сте залагали повече на глупотевини по телевизията, гадженца, кафенца и прочие безсмислици и общата ви култура е минимална. Свиквай, така си избрал да си изживееш живота.

nin0o0
07-19-2011, 11:14
Щом след месец сте така, смятай как ще сте след 5 години, примерно. Явно и двамата сте залагали повече на глупотевини по телевизията, гадженца, кафенца и прочие безсмислици и общата ви култура е минимална. Свиквай, така си избрал да си изживееш живота.

Напротив. Не сме от тези, които се спират в кафенетата и стоят там цял ден и след това се разделят. Разхождаме се насам натам не сме от тези които стоят на едно място. Днес мислим да отидем до зоопарка, че отдавна не съм ходил :D . Просто градът в които живеем нито е близо до морето, нито е някакъв голям град да кажеш да има да ходиш цял ден по улиците.

anonymous708973
07-19-2011, 12:50
Той имаше предвид, че преди връзката си и двамата сте се отдавали на глупости, не се правили/чули/чели нищо интересно и затова нямате какво да си кажете.

nin0o0
07-19-2011, 13:24
Той имаше предвид, че преди връзката си и двамата сте се отдавали на глупости, не се правили/чули/чели нищо интересно и затова нямате какво да си кажете.

Абе както и да е важното е, че връзката ни сега е здрава а за напред ще му мислим.