PDA

View Full Version : Точен удар



vasko5467
07-18-2011, 13:49
От около 5 месеца тренирам футбол но има един проблем, не мога да шутна в очертанията на вратата от по дълго разтояние , понякога мога но много рядко се случва или отива над вратата или отстрани.Кажете ми какво да правя че треньора ми се кара.

firstdiesel
07-18-2011, 14:16
От около 5 месеца тренирам футбол но има един проблем, не мога да шутна в очертанията на вратата от по дълго разтояние , понякога мога но много рядко се случва или отива над вратата или отстрани.Кажете ми какво да правя че треньора ми се кара.

зарежи футбола и почвай щанги :D :D :D

SomeRandomDude
07-18-2011, 14:22
Спри да гледаш в мацките отстрани и се съсредоточи в играта.

firstdiesel
07-18-2011, 14:23
кажи на треньора ти да не се прави на Алекс Фюргюсън, а да те тренира, той знае как ;) ... съвършенството идва с практиката!

vasko5467
07-18-2011, 14:42
Ако се съсредоточа към удара и тренирам ще стане ли по добре ?

Greennight
07-18-2011, 14:57
Хубави обувки,хубава топка + много тренировки.Просто като виждаш,че примерно отива в страни малко си измести крака и така.Удряй с вътрешен,а не се боц или воле.Успех!

SomeRandomDude
07-18-2011, 16:11
В каквото се съсредоточиш, в него ще напреднеш.

Единствената причина аз да съм най-кривия футболист на вселената е че никога не съм се опитвал да съм нещо повече. Горното правило обаче важи за ВСИЧКО. Като не си доволен от ритниците си, просто хващай топката и ритай. После ритай, ритай и пак ритай.
Какъв друг начин искаш?

Rahona
07-19-2011, 14:47
Абе пич, много практика както казаха момчетата по-горе! Всеки ден на игрището и с времето ще видиш ефекта. Пък щом треньора ти се кара за това, значи говори лошо за него! Негоавата работа не е да ви гледа като си подритвате топката, а именно да ви тренира и да ви учи на нови неща техники, различни удари, правенето на скоростни обиколки и т.н. :wink:

transformable
07-19-2011, 19:27
Абе пич, много практика както казаха момчетата по-горе! Всеки ден на игрището и с времето ще видиш ефекта. Пък щом треньора ти се кара за това, значи говори лошо за него! Негоавата работа не е да ви гледа като си подритвате топката, а именно да ви тренира и да ви учи на нови неща техники, различни удари, правенето на скоростни обиколки и т.н. :wink:Защо да говори лошо за него ? Според мен , колкото повече се кара толкова повече се насърчаваш и искаш да разгърнеш целият си потинциял и да му докажеш , че не е прав! Аз лично съм така . Колкото повече ми вика толкова по се надъхвам и играя .

До колкото до ударите .. Вземи една топка и отиди на някой малък терен и почвай да правиш удари от разстояние ( без вратар ) . Примерно 1 час удари .. На другия ден пак така ... След 2 - 3 дни взимаш някой приятел с теб и го питаш дали ще ти варди .. И така ще се научиш :) . И аз преди бях така