PDA

View Full Version : Моята история..



rome0
07-18-2011, 18:12
Има едно момиче, с което се познавам от много малки и деца.. имало е периоди, през които изобщо не сме си говорили и други, когато сме били едва ли не най-добри приятели, но винаги сме били само ПРИЯТЕЛИ... Обаче от 1-2 месеца моите чувства към нея се промениха.. не знам дали е любов, но само като я видя и полудявам просто.. Тя е просто как да кажа "перфектна" - красива, умна, добра, винаги усмихната, принципна и още о още ... В момента не сме толкова близки, пишем си от време на време или се виждаме като се събираме 8-9 души или някъде ако се видим случайно.. По никакъв начин не и показах какво чувствам защото съм 99% сигурен, че няма да иска връзка с мен и ще си развалим останалото приятелство.. даже си мисля, че има чувства към друг + това има толкова момчета, които искат да са с нея и то много по "подходящи" така да кажа, а мене ме вижда само като стар приятел.. Страхувам се, че ако и кажа ся нещо ще я "изплаша", но пък вече полудявам и не знам дали да и кажа въпреки всичко или само ще влоша нещата и после няма да мога да я погледна... Вие как бихте постъпили на мое място има ли начин да я накарам да ме погледне с различно око.. :(

Sh@d0w
07-18-2011, 18:16
Аз бих се пробвал и да те отреже не би загубил приятелството и,освен ако не започнеш да се натрапваш.

Как да промениш мнението и за теб?Просто бъди мил,покажи и че се интересуваш от нея и я карай да се чувства добре с теб.

Не е кой знае каква философия.

rome0
07-18-2011, 18:57
Преди ми е споделяла, как хора, които ги смята за приятели и предлагали и че се чувствала неловко, а сега се оказа, че и аз съм един от тях...
Момичета вие бихте ли могли да си погледнете с друго око човек, когото сте смятали за приятел и с когото сте разговаряли даже за други момчета. И как да постъпя да почна да си пиша с нея често или.. щото ако и тразна :обичам те, искам да сам с теб; едва ли ще подейства 8-)

Dollystar
07-18-2011, 22:02
Много е сладко как я описваш- красива, умна, перфектна... хлътнал си явно, но и да те отреже не е края на света.. Пробвай- нищо не губиш,а ще си изясниш нещата.
Знам какво е да си в неведение и това е най-страшното .. По-добре заради самия себе си се уточни с нея. Успех!

onestar
07-18-2011, 23:00
За мен след като едно момче пребивава в графа "приятели" трудно (много, много трудно) би могло да излезе от нея и да се превърне в нещо повече.
И то не за друго, а защото след като го гледам с чисто приятелски очи, тръпката в мен ще липсва, а тя е важна, дори ключава, в една връзка.

vasko96
07-19-2011, 07:06
брат кажи и най-добре, ако ти е истинска приятелка дори и да те отреже ще си останете прители, нищо не губиш

Josefinne
07-19-2011, 07:10
тая история имам чувството, че я чета за 10ти път.
И всеки път ще кажа - хора, ако нищо не направите, нищо няма да стане. Стягай се, развържи си кесията и си запали мозъка, защото ако не положиш усилия да й покажеш, че си човекът за нея, който освен това имам сериозни намерения, нищо няма да се получи. Който не е опитал, не е успял. Да, ОК, има и вероятност да не се получат нещата. Не е задължително това да ви развали приятелството. Това си зависи от вас.

rome0
07-19-2011, 07:16
да й покажеш, че си човекът за нея, който освен това имам сериозни намерения

точно това питам как да и покажа без да я плаша и да го приеме по-нормално и все пак трябва да я спечеля с нещо иначе няма да съм различен от другите...

Josefinne
07-19-2011, 07:33
Ами как - обаждаш й се, изслушваш я, пишеш й забавни смс-и понякога, каниш я на кафе/ разходка/ купони , каквото там й харесва, закачаш се, обръщаш й внимание, показваш й , че е специална. Жените не са чак толкова сложни същества, колкото ни изкарвате.
Също много би помогнало сам да се пипнеш на външен вид. Примерно, ако винаги си искал да си направиш някоя готина прическа сега е моментът. Ако мислиш, че е време да тръгнеш на фитнес - сега е моментът.
Освен всичко това дори и тя да не те харесва/ хареса, никой няма да ти откъсне главата като тя не те харесва, пък ти си й показал, че я харесваш. Чудо голямо, случва се всеки ден. Ако нещата не сработят, просто спираш ухажването, прекарваш известно време, в което ти е гадно и животът продължава. Поне си опитал. Опитът увеличава шансът да я свалиш от 0 до 100 %, всичко зависи от вас от там нататък.

badsector
07-19-2011, 10:37
...Тя е просто как да кажа "перфектна"...
Перфектни хора няма. Ти я правиш такава в мислите си, защото ти се иска да съществува. Е да, ама не съществува такъв човек. А тя те е сложила в графа "приятели" и в чувствен план винаги ще си на втора линия, дори и понякога да получаваш секс.

otakhsum
07-19-2011, 11:49
Постепенно започни да й намекваш, тя ще разбере, но нека не става изведнъж, ако тя отвърне на намеците, действай, ако не, се отдръпваш и си продължаваш както досега.! :)