PDA

View Full Version : Секс в кола - едно от най-възбуждащите места за секс



mitko8989
07-18-2011, 18:59
Обикновено самолетите ни са посочвани като място за най-възбуждащ секс, но всеки втори човек няма да се съгласи с това, сочи проучване на американския производител на презервативи Trojan, проведено на извадка от 3000 анкетирани.

Цели 48% от анкетираните, в две независими изследвания, признаха, че сексът в кола е по-вълнуващ от секса - в чуждо легло (33%), в гората (27%), на плажа или в морето (23%), в банята ( 22%).






Сексът в кола е едно от най-честите и най-практикувани начини да разнообразите любовния си живот с най-малко разходи, разбира се ако не ви хване полицията, която може да ви глоби за нарушаване на обществения ред .

Има няколко позиции, които могат да се практикуват в колата, а тази, която най-малко се препоръчва от съображения за сигурност е орален секс по време на шофиране, която практикува всеки четвърти шофьор в Европа. Не е нужно да се казва колко фатално може да завърши такава ситуация.

Тъй като волана, педалите, ръчната спирачка и скоростния лост обикновено пречат при такива дейности, седалката на шефьорът обикновено се избягва при секса в кола. Седалката на пътника отпред е далеч по-комфортно, а най-честият избор е задната седалка, което предлага перфектен баланс между пространството в колата и възможностите, които ни предлага.



Идеална позиция е тази, в която мъжът е опрян на облегалката, а партньорката е върху него, обърната с гръб. Освен всички стимули и удоволствия, по този начин и най-лесно ще забележите дали някой ви се приближава.

Sh@d0w
07-18-2011, 19:02
Епик фейл.

Няма да ти цъкна на линка към сайта,пЪк 8)

ubuntureload
07-18-2011, 19:05
Секс в кола - едно от най-тесните места...дори само за свирка

NomNomNom
07-18-2011, 19:08
Полиция ни е хващала два пъти с един бивш .
Лошото беше , че бях на около 14-15 и ми искаха лична карта ;д
Инак, веднъж пък един дядка ни видя и викна полиция, но се изнесохме 8-)

SisiStrange
07-18-2011, 19:21
Ефикасен начин да се задуши човек в жегите.

ubuntureload
07-18-2011, 19:23
Ефикасен начин да се задуши човек в жегите.
Зависи - качваш се на Витоша... отбиваш някъде в по широките участъци, сваляш прозорците от противоположната страна на пътя и дори може да бъде приятно, но все пак тясно!

SisiStrange
07-18-2011, 19:26
Ефикасен начин да се задуши човек в жегите.
Зависи - качваш се на Витоша... отбиваш някъде в по широките участъци, сваляш прозорците от противоположната страна на пътя и дори може да бъде приятно, но все пак тясно!
Ами ние не бяхме толкова умни. :D Ни прозорци, ни врати отворихме.

Резултат: топлинен удар.

ShtrudeL
07-18-2011, 19:27
Ефикасен начин да се задуши човек в жегите.


ммммх
http://3.bp.blogspot.com/_Ne5Lb2SiFHg/TNxiFjom4BI/AAAAAAAA4TA/lN1tnM7eTrA/s1600/titanic%2Bsex%2Bhand.jpg

Sh@d0w
07-18-2011, 19:29
Ефикасен начин да се задуши човек в жегите.
Зависи - качваш се на Витоша... отбиваш някъде в по широките участъци, сваляш прозорците от противоположната страна на пътя и дори може да бъде приятно, но все пак тясно!
Ами ние не бяхме толкова умни. :D Ни прозорци, ни врати отворихме.

Резултат: топлинен удар.

Е спряхме се на време.

Следващия път вече си знаем 8-)

Done
07-18-2011, 19:35
имам и хинт за отворени прозорци през лятото и наличие на комари - един чаршаф отгоре спускащ се в/у стъклата ;)
а пък зимата стъкларията се запотява услужливо бързо ;)

babity
07-18-2011, 19:44
И все пак е супер тясно. Мъжки полов орган за секса в кола заедно с всички останали нестандартни места! Мечтая за нормален секс в легло! :D

Sc0RcH
07-18-2011, 19:51
Секс в легло си е най-яко! Иначе в кола ми е 2-то любимо място,тъй като всички стандартни пози можем да си ги редуваме...

Taam
07-18-2011, 20:21
Мъжки полов орган за секса в кола заедно с всички останали нестандартни места!
подчертано в асансьор :-o

ubuntureload
07-18-2011, 20:26
имам и хинт за отворени прозорци през лятото и наличие на комари - един чаршаф отгоре спускащ се в/у стъклата ;)
а пък зимата стъкларията се запотява услужливо бързо ;)
Бате всичките ми коли са със затъмнени стъкла на 100%,Само едната е на 40-50% ама така е фабрично! , няма време да чакам запотяването, още по малко да става тъмно, + Тва мразя да са ми запотени стъклата и капките да се стичат!

Millionaire
07-18-2011, 20:32
Кво ще рече тясно, взимаш си едно комби, сваляш задните седалки и даже тройка може да правиш..

DiDiChKa
07-18-2011, 20:45
На нас не ни беше тясно. :) Даже за мен беше супер възбуждащо.

step_up_right
07-18-2011, 21:56
беше ми тясно,неудобно,на шофьорската седалка и си преебах първия път защото се чувствах страшно некомфортно,т.е.нищо не се случи...иначе за оралната е добре така...

Biskfitka
07-18-2011, 23:23
За мен това място вече е толкова нормално,че изобщо не го приемам за нестандартно :o въпреки че отдавна не съм го правила в кола ;д

Done
07-18-2011, 23:30
имам и хинт за отворени прозорци през лятото и наличие на комари - един чаршаф отгоре спускащ се в/у стъклата ;)
а пък зимата стъкларията се запотява услужливо бързо ;)
Бате всичките ми коли са със затъмнени стъкла на 100%,Само едната е на 40-50% ама така е фабрично! , няма време да чакам запотяването, още по малко да става тъмно, + Тва мразя да са ми запотени стъклата и капките да се стичат! Мдааа моите не всички са със затъмнени, особено предното.. Та се е случвало да паркирам на място което смятах за безлюдно няколко пъти, до момента в който след едно яко разклащане отворихме прозорците да пушим и видяхме някви хора да минават... Оказа се че това е до гараж на градския транспорт и шофьорите на вечерните курсове се прибираха по тази алея 8-)
А иначе за запотяването - никога не трябва се търка - парното го издухва. Най-мразя някоя овца да почне да маже стъклото с опакото на дланта си...

SisiStrange
07-19-2011, 05:50
Та се е случвало да паркирам на място което смятах за безлюдно няколко пъти, до момента в който след едно яко разклащане отворихме прозорците да пушим и видяхме някви хора да минават... Оказа се че това е до гараж на градския транспорт и шофьорите на вечерните курсове се прибираха по тази алея 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol:
Сигурно ви е било много забавно. :D

ПП. Мерси за идеите, като се завърне колата от сервиза и пак решим да пробваме, ще са ми от полза.

ubuntureload
07-19-2011, 07:51
........
А иначе за запотяването - никога не трябва се търка - парното го издухва. Най-мразя някоя овца да почне да маже стъклото с опакото на дланта си...
И кво, да не те е срам, не ми дреме къде ще я нагъзя... Особено като се замисля последмите месеци като съм без сериозна ...
А номера със стъклото - полудявам от най малкия пръстов отпечатък, а някоя като изяви желание да се опъне и да си качи крачката на таблото и с пръстите да ми рисува по джама, направо ми идва да й ги отрежа и да ги напъхам в задника й Д:

Done
07-19-2011, 07:59
........
А иначе за запотяването - никога не трябва се търка - парното го издухва. Най-мразя някоя овца да почне да маже стъклото с опакото на дланта си...
И кво, да не те е срам, не ми дреме къде ще я нагъзя... Особено като се замисля последмите месеци като съм без сериозна ...
А номера със стъклото - полудявам от най малкия пръстов отпечатък, а някоя като изяви желание да се опъне и да си качи крачката на таблото и с пръстите да ми рисува по джама, направо ми идва да й ги отрежа и да ги напъхам в задника й Д:
луд ли си ... естествено че не ми пука... 2 пъти в двора на кварталното училище ни проверяваха патрулки :D После вече като ми видеха колата в двора изобщо не идваха а ни подминаваха.
Сега се сетих за една комична случка - отиваме на кино и гледаме house of wax при което тя умира от страх... после я карам на една полянка до горичка.. тамън вече се разгорещяваме и тя вика : "а, това там огън ли е ?!" а то някви бездомни сигурно, запалили огън сред дърветата. Тя умря от страх да не дойдат да ни залеят живи с восък :shock: Прецакаха ми секса... :-x
Иначе най-удобните коли в които съм правил секс са купета - с две врати. Разполагаме се на задната седалка а облегалките на предните бутаме напред. някои пози са получават добре при тази конфигурация ;)

ubuntureload
07-19-2011, 08:05
луд ли си ... естествено че не ми пука... 2 пъти в двора на кварталното училище ни проверяваха патрулки :D После вече като ми видеха колата в двора изобщо не идваха а ни подминаваха.
Сега се сетих за една комична случка - отиваме на кино и гледаме house of wax при което тя умира от страх... после я карам на една полянка до горичка.. тамън вече се разгорещяваме и тя вика : "а, това там огън ли е ?!" а то някви бездомни сигурно, запалили огън сред дърветата. Тя умря от страх да не дойдат да ни залеят живи с восък :shock: Прецакаха ми секса... :-x
Иначе най-удобните коли в които съм правил секс са купета - с две врати. Разполагаме се на задната седалка а облегалките на предните бутаме напред. някои пози са получават добре при тази конфигурация ;)

ХАхахаа ебаси филмираната маца....
Братоо ако купето е било CL примерно ок иначее тесноти я си е S-ката отзад е като дивана в хола у нас и пак ми е тясно . Ама аз съм едрдо габаритен.

Done
07-19-2011, 08:11
луд ли си ... естествено че не ми пука... 2 пъти в двора на кварталното училище ни проверяваха патрулки :D После вече като ми видеха колата в двора изобщо не идваха а ни подминаваха.
Сега се сетих за една комична случка - отиваме на кино и гледаме house of wax при което тя умира от страх... после я карам на една полянка до горичка.. тамън вече се разгорещяваме и тя вика : "а, това там огън ли е ?!" а то някви бездомни сигурно, запалили огън сред дърветата. Тя умря от страх да не дойдат да ни залеят живи с восък :shock: Прецакаха ми секса... :-x
Иначе най-удобните коли в които съм правил секс са купета - с две врати. Разполагаме се на задната седалка а облегалките на предните бутаме напред. някои пози са получават добре при тази конфигурация ;)

ХАхахаа ебаси филмираната маца....
Братоо ако купето е било CL примерно ок иначее тесноти я си е S-ката отзад е като дивана в хола у нас и пак ми е тясно . Ама аз съм едрдо габаритен.
ми незнам, аз не съм едрогабаритен ама съм дъгъг :D а и в S не съм го правил. Но в ML не ми беше удобно и счупихме подлакътника.... както и да е... тръпка си е в кола ;)

ubuntureload
07-19-2011, 08:20
ми незнам, аз не съм едрогабаритен ама съм дъгъг :D а и в S не съм го правил. Но в ML не ми беше удобно и счупихме подлакътника.... както и да е... тръпка си е в кола ;)
Джиповете са по тесни, туарега е по тесен отзад от еската, а те с МЛ-а са в един клас. Ок тръпка е в кола ... ама почти в кола на полянката да си я изрежеш на капака, няма запотяване на стъкла няма никой, само боята си пазиш, за да не се чудиш пред застрахователите кво да обясняваш и да говориш че пyтkaтa на жена ти плюе сярна киселина 8-)

Done
07-19-2011, 08:26
ми незнам, аз не съм едрогабаритен ама съм дъгъг :D а и в S не съм го правил. Но в ML не ми беше удобно и счупихме подлакътника.... както и да е... тръпка си е в кола ;)
Джиповете са по тесни, туарега е по тесен отзад от еската, а те с МЛ-а са в един клас. Ок тръпка е в кола ... ама почти в кола на полянката да си я изрежеш на капака, няма запотяване на стъкла няма никой, само боята си пазиш, за да не се чудиш пред застрахователите кво да обясняваш и да говориш че пyтkaтa на жена ти плюе сярна киселина 8-) на капака честно казано не съм го правил... или поне не се сещам. Иначе по интериора няма как да няма щети - продупчен таван, откачен сенник, подлакътник, изкъртена тапицерия... а на сегашната ми кола още имам петна по тапицерията на пасажерската седалка :D като ме питат, казвам че съм разлял редбул :D

ubuntureload
07-19-2011, 08:45
на капака честно казано не съм го правил... или поне не се сещам. Иначе по интериора няма как да няма щети - продупчен таван, откачен сенник, подлакътник, изкъртена тапицерия... а на сегашната ми кола още имам петна по тапицерията на пасажерската седалка :D като ме питат, казвам че съм разлял редбул :D

Едната кола задната седалка многократно съм я прал по нощите (липсата на кожа) и накрая ми писна и така си остана, аз така или иначе не я карам, от над един месец си стои в гаража и хваща прах, не е палена даже :д
А на кожата бате е много гадно и там се чисти тегаво, особено ако не реагираш на време и го оставиш да изсъхне :д А мен като ме питат си казвам кво е и изтъпяват ::Д:Д

Biskfitka
07-19-2011, 22:09
А мен пък тате ме пита защо искам голяма кола,е как да му кажа :twisted:

DiDiChKa
07-19-2011, 22:42
А мен пък тате ме пита защо искам голяма кола,е как да му кажа :twisted:

:D :D :D

07-19-2011, 22:44
А мен пък тате ме пита защо искам голяма кола,е как да му кажа :twisted:
да има място за учебниците :razz:

bubblef93
07-20-2011, 06:56
Зави си от колата,дори и да е с две врати смъкваш предните седалки и става перфектно :D Иначе си е доста добро :P

Pazoman32
07-20-2011, 09:09
Нека кажат мацките, колко пъти са ги лизали в кола или друго нестандартно място за секс?

Приемам мнения на скайп: roca_force

KarateDiva
07-20-2011, 09:43
Правила съм го в кола и може да бъде доста възбуждащо... стига да си намерите удобна поза. С един бивш го правихме в колата му първо на предната седалка, но бях заела доста неудобна поза и ме боляха тазобедрените стави... после се преместихме на задната и беше доста по - добре.

nefchi_bs
07-20-2011, 17:00
На мен ми е супер в кола и в двувратка съм го правила и не ми е било тясно ..

treisi90
07-20-2011, 20:23
От всички места/ среди най-възбуждащо ми действа във водата .. просто няма по-готино чувство!! :grin:

crazyxboy
07-20-2011, 20:37
Ацката е ! И в вода хич не е зле!!! :wink:

eddyardboyboy
07-20-2011, 20:54
така аз съм го правил в кола,яхти,морета,басейни,дж акузита и какво ли още не всичко е НЕВЕРОЯТНО!

Done
07-20-2011, 20:56
така аз съм го правил в кола,яхти,морета,басейни,дж акузита и какво ли още не всичко е НЕВЕРОЯТНО!
охо, Митьо Пищова се е регнал... забрави да кажеш че обичаш всички мацки, манекенки и пенсионерки.... а и цялото В. Търново :grin:

Eclipsercho
07-20-2011, 20:56
охо, Митьо Пищова се е регнал... забрави да кажеш че обичаш всички мацки, манекенки и пенсионерки.... а и цялото В. Търново :grin:

Евала. 8)

Biskfitka
07-20-2011, 22:49
А мен пък тате ме пита защо искам голяма кола,е как да му кажа :twisted:
да има място за учебниците :razz:Не,защото се кара по-лесно :oops: (това сериозно го мисля ;д )


По темата-секс в кола през зимата ,докато вали сняг ау :-)