PDA

View Full Version : Чели ли сте Twilight ?



mitko8989
07-18-2011, 19:20
Aз лично не и не смятам никога да го направя това..
нито филма ме привлича ....

cvetitoyoy
07-18-2011, 23:35
Прочетох първата (не е нищо особено) и на втората се отказах от поредицата. Много е досадна частта където тя страда . А и честно казано не съм от най-четливите. Иначе филма става - сега чакам да излезнат последните части :grin:

Colouring
07-20-2011, 16:22
Да,чела съм книгите.И не защото съм фенка,даже изобщо.Само при вида на тоя Едуард ми става лошо.И все пак исках да видя по какво са луднали толкова всички,затова взех и ги прочетох.Аз лично и филмите съм гледала-пак заради причината,че исках да видя какво му е специалното на тоя блестящ кръвопиец 8-) и мога да кажа,че не си паднах по нито едно от двете.И все пак книгите са по-малкото зло.Имам предвид,по-описателни са,ама ми идваше да зашлевя няколко шамара на тая главната Бела,супер дразнещ персонаж,ехх...

C0okieMonster
07-20-2011, 16:28
Чела съм книгите и съм гледала филмите. Не от няква луда мания , щото колкото и да им е странно на всички фенки , блестящ вампир , някакси не ме грабва особено. Фледах филмите и чак след това реших да пробвам книгите. Хубава си е поредицата , но разбира се не я чакам както последната част на Хари Потър , дори бих казала че няма никакво място за сравнение

DeviL_AsS
07-21-2011, 19:54
То едва ли има човек който не е гледал/чел Здрач.
Чела съм ги,не са кой знае какво ,ама не са лоши :)

slicky
07-21-2011, 20:23
То едва ли има човек който не е гледал/чел Здрач.
Чела съм ги,не са кой знае какво ,ама не са лоши :) Явнон има-аз съм 1 от тях.

SisiStrange
07-22-2011, 06:12
Четох първата. Не ми хареса.

Vivid
07-27-2011, 21:52
Прочетох книгите, и след това осъзнах колко са плитки - не много оригинална история, и едно и също се точи в продължение на 4 (всеки по-дебел от предишните) тома..
И аз като Colouring хич не си падам по Бела.

talche
07-27-2011, 23:17
мне, не съм го чела и флма не съм гледала, може да е интересно, но напоследък не си падам по такъв жанр

Yankee
08-02-2011, 12:11
Чела съм всички книги и съм гледала всички филми досега :) Книгите са много хубави,поне за мен но филмите/и най-вече актьорите/ не струват :?

blackstreet
08-06-2011, 20:31
Да, чела съм ги. Както и съм гледала всички филми. Въобще не съм фенка на поредицата, а просто съм запалена по начина на писане на авторката. Историята също е увлекателна, но в момента, в който видях актьора, изпълняващ ролята на Едуарт ( дори няма да спомена името му) ми се отщя да продължа да гледам филмите, въпреки че го направих.

Pa3yMeH
08-07-2011, 06:16
Не съм чел книгите и не съм и гледал филмите. Няма и да го направя.

Chacho
08-07-2011, 11:32
Издържах до 100-ната страница на книгата и не можах повече. Филмът го изгледах, но нямам намерение да гледам останалите или отново да се опитвам да чета поредица.

kamentk
08-07-2011, 12:03
Не просто вампирите не ме кефят

ann321
08-08-2011, 22:24
Ами всеки с вкуса си.На едни им харесва,на други-не.Затова има толкова различни видове литература и изобщо всичко.

Аз лично първо гледах филмите,харесаха ми,и реших да видя и книгите.Е,книгите са значително по-добри от филма.Мое мнение де.И четирите книги ми харесаха,New Moon най-много.Какво да кажа още,със сигурност има и по-добри книги,и по-добри филми,но на мен си ми харесват и не съжалявам за времето,което прекарах да чета :) Историята е приятна,поне за мен,увлекателна е,има елемент на не-знам-какво-искам,но хайде сега,все пак целевата група са тийнейджърите,нормално е.4-тата книга,Breaking Dawn,е по-зряла.Абе не са кой знае какво книгите,но са добри и са ми интересни.В интерес на истината,бих ги прочела пак,както бих изгледала и филмите отново!

Моята подредба на книге е следната:
New Moon
Breaking Dawn
Twilight
Eclipse :) :)

meli2001
08-09-2011, 13:21
разбира се,феновете на хари потър ще кажат''вмирисан вампир''а феновете на здрач ще кажат''напикан очиларко който не знае нищо освен разни простотий''-това също щяха да го кажат и мъгълите :D :razz:
пък аз,здрача не ме влече,не съм чела книгата,нито филма съм гледала,но хари потър филмите мноого ми харесаха,но книгите не съм чела.
така че здрач-хари потър
0-1

Chacho
08-09-2011, 13:32
Има и други книги освен Хари Потър и Здрач...

meli2001
08-10-2011, 12:21
знам бе,знам бе,знам бе,знам!
аз професор съм голям! :D :razz: :-P :lol:
лиубимото ми стихотворение :D

Hecate
08-18-2011, 16:29
прочетох книгите (не знам как ми стигна търпението), за да видя какво толкова луднаха всички. Не ме направиха впечатление. Тая Бела ми трови нервите, а актьорите от филма ми избождат очите (Кристен Стюарт и Робърт Патерсан)

alzheimer
08-22-2011, 10:24
BULLSHIT!

jumpin
08-23-2011, 16:58
То едва ли има човек който не е гледал/чел Здрач.
Чела съм ги,не са кой знае какво ,ама не са лоши :) Явнон има-аз съм 1 от тях.
Ставаме 2ма.

Hayashi
08-24-2011, 18:25
Първите три глави. Беше скучно, затова и не я дочетох.
Гледала съм само първия филм и тока спря два пъти докато го гледах. xDDD

gugenceto2
08-25-2011, 08:52
То едва ли има човек който не е гледал/чел Здрач.
Чела съм ги,не са кой знае какво ,ама не са лоши :) Явнон има-аз съм 1 от тях.
Аз също.Не искам да припаря до това нещо. :-P :-P А само на мен ли ми се струва че Робърт Патинсън е наркоман :D

Glamour92
08-26-2011, 11:27
прежалих се да прочета първата част...не ме грабна :/

lisi4ety
08-27-2011, 13:01
meli2001 - освен че има и други книги, няма място за сравнение между "Хари Потър" и "Здрач".

Едно 90% от момичетата (и жените) са имали тая "здрач фаза".
Бях голяма фенка преди 2 години и половина (уоу, колко бързо минава времето), но бързо отшумя.
Кристен Стюърт е най-неприятната и неспособна актриса, хващат ме нервите като гледам сцени с нея. Няма толкова бездарно същество ;D

FuckIt
09-06-2011, 16:08
Покрай една приятелка прочетох последната и малко от третата .. Твърде досадни са ми частите, в които Бела "страда" ..

SunnyWinter
09-13-2011, 20:44
Започнах да чета първата книга, но не можах да я свърша. Толкова скучна книга никога не бях чела. С абсолютно нищо не ме грабна, особено тая Бела - противно същество ми е. Нищо особено не е. И филмите не са кой знае какви.. Тоя Робърт Патинсън и Кристен еди коя-си ми бъркат в червата, честно.
Мнението ми за книгите е блещукащ вампир и супер сдухана мацка, около които се върти цялата история (4 книги, за бога!), а за филмите - слаба актьорска игра, освен може би Ашли Грийн.

rosencetooo
09-16-2011, 04:37
Филмите съм ги гледала , само първата книга се хванах да я чета , не я прочетох цялата , защото не можа да ме грабне нещо :)

syrena
09-28-2011, 15:41
Чела съм всичките книги и съм гледала всички филми,които са излезли до момента,преди бях фенка,но сега не съм - станаха много книгите за вампири,коя от коя копирана,и вече стана тъпо...В момента ,,Здрач" не ме кефи особено,но ще гледам последния филм,да видим какво ще стане.

meli2001
09-29-2011, 11:12
lisi4ety-фразата за вампира си я измислих покрай един коментар от синема сити за хари потър и даровете на смърта част 2(аз много си падам по него :grin: ) и тъй като много ама много искам да гледам здрач новолуние :Л,има ли добри сайтове да си изтегля филма,поне да видя каква отрова е бела хД :lol: :oops:

Vagabond
10-03-2011, 12:45
Не смятам,че е нещо особено,но определено го предпочитам пред очилатко

an0niimka
10-03-2011, 13:56
Не...

Ема12
12-30-2011, 07:51
Не съм я чела, защото филма не ми харесва. Щяха да ми я купуват , но първо гледах филма и не ми допадна. Прекалено е... не знам точно думата. Харесват ми актиорите ;)

SunT
01-01-2012, 20:56
Да,чела съм книгите.И не защото съм фенка,даже изобщо.Само при вида на тоя Едуард ми става лошо.И все пак исках да видя по какво са луднали толкова всички,затова взех и ги прочетох.Аз лично и филмите съм гледала-пак заради причината,че исках да видя какво му е специалното на тоя блестящ кръвопиец 8-) и мога да кажа,че не си паднах по нито едно от двете.И все пак книгите са по-малкото зло.Имам предвид,по-описателни са,ама ми идваше да зашлевя няколко шамара на тая главната Бела,супер дразнещ персонаж,ехх...
Все едно, че аз съм го писала.

sonne7
01-26-2012, 10:50
Едва прочетох първата част.Не ми хареса.