PDA

View Full Version : Ходи с друга ..



peace95
07-18-2011, 19:59
Преди месец прeключиш връзка на 1 година и просто знаех , че няма да се влюбя скоро , защото попринцип се влюбвам трудно и забравям трудно .. И изведнъж се появи той - красив , умен , със страхотно чувство за хумор , романтичен , мъжкар ииии направо след като се запознахме не се храня нормално , не гледам на живота , както преди , мисля по друг начин , мисля за него .. а проблема беше , че той ходи с друга - познавам я , не бих я нарекла приятелка , но много добра позната , но не контактувам много с нея понеже ги сменя много - през седмица и беше наранила няколко мои приятели , а и сваля чужди гаджета .. а с НЕГО се почнаха едни смс-и , едни чатове , едни разговори , но понеже с нея бяха най - добри приятели пpеди да тръгнат , не иска да я нарани и да я зареже , но аз просто не издържам , не искам да се карам с нея и гледам с него да не прекрачваме границата , защото не искам да съм `` другата `` , но умирам за него .. като я познавам - тя рано или късно ще го зареже , но не знам - да чакам ли или вече да споделя с него , или пък дa говоря с нея първо ... просто не искам с него да започваме връзката си с лошо , а зннам , че и той има чувства към мен.

onestar
07-18-2011, 20:09
Не се месИ. Не ви омръзна да проваляте чужди връзки, ей. Страшно грозна и жалка картинка. Стой си на задника и когато (ако) се разделят прави к'вото искаш.

FuCKkK13
07-18-2011, 20:30
Не се месИ. Не ви омръзна да проваляте чужди връзки, ей. Страшно грозна и жалка картинка. Стой си задника и когато (ако) се разделят прави к'вото искаш. ей не с лошо.. иначе и аз съм на мнение, че развалянето на нечия връзка е много грозно и долно нещо.. сега точно нищо не можеш да направиш.. всъщност можеш, но - НИЩО НЕ ПРАВИ.. след като се разделят прави каквото искаш.. но недей така... ако ги разделиш нито ще си добре позната с това момиче, нито твоята връзка ще тръгне с добро и няма да си спокойна.. все ще се обвиняваш поне мъничко.. за това си стой на дупето и всичко ще се нареди :)

xXxPrivateLovexXx
07-18-2011, 22:28
По-добре изчакай да скъсат или си насочи интереса към друг (ако е възможно)

Josefinne
07-19-2011, 07:59
Никакво чакане, настъпвай на фронта колкото можеш повече. Щом е такава кифла, заслужаваш си момчето, бори се за него и да не ти пука за нея.

Hilary_
07-19-2011, 08:30
Каквато и да е НЕ заслужава да й отмъкваш гаджето! Доста жалка постъпка би било и ако си съвестна ще ти тежи само на теб .. :?
Изчакай ги да скъсат и тогава опитай шанса си .. а и другото, което е .. можеш да му кажеш какво изпитваш пък той да прецени какво иска .. :-o

missmee
07-19-2011, 08:32
И кифла да е, и да не е, не е твоя работа да се бъркаш във връзките на хората.. Представи си тръгваш с някво момче и да се появи такава като тебе и да се опитва да ти го открадне..Еми в край на сметка въобще не е правилно.

Josefinne
07-19-2011, 08:33
След два месеца той къса с кифлата, защото я е видял да се натиска с някой и всички остават на сухо. Мачкай мацка, всички са страхливци тук!

Done
07-19-2011, 08:36
Какво значи да отмъкнеш нечие гадже ?
Той ако дойде при теб, си е негово решение и ти не си виновна. Щом не сте приятелки с нея - действай ;) Това да не е щафета да си чакаме реда като харесаме някой ?!

BloodRunsCold
07-19-2011, 08:39
Стига сте проваляли чуждите връзки... бахти дразнителите. Какво си врете носа където не трябва? Интригантки скапани пубертетски!

Josefinne
07-19-2011, 08:40
Какво значи да отмъкнеш нечие гадже ?
Той ако дойде при теб, си е негово решение и ти не си виновна. Щом не сте приятелки с нея - действай ;) Това да не е щафета да си чакаме реда като харесаме някой ?!

Точно така!

Hilary_
07-19-2011, 08:52
всички са страхливци тук!
хехе .. тия определенийца за хора, които не познаваш по - добре си ги спести!! ;)

Rebirthing
07-19-2011, 09:35
Бих те посъветвала да изчакаш, в краен случай да му кажеш, че го харесваш, пък той нека сам прецени. Не му се натискай и не прави интриги. С нея не говори в никакъв случай, само ще нахъсаш момичето да си го пази още повече, тя ще се озлоби към теб. Изчакай нещата да се развият естествено, не ги насилвай.

HeavenSent
07-19-2011, 09:52
Ако тя е такава, каквато я описваш, скоро ще скъсат и без твоя "помощ". А да се месиш, както казаха останалите, е адски грозно. Бъди му просто приятелка и опора, за да знае, че ти си до него и може да разчита на теб. Покажи му, че ти си по-добра от нея и над "свалянето на чужди гаджета".

kokosety
07-19-2011, 10:48
Страшен провал, споко!!! Ако знаеш,че има чувства към теб кажи му,че го харесваш!!! Ако те харесва ще зареже др момиче т'ва не е проваляне той сам е решил не си го принудила !!!

Josefinne
07-19-2011, 10:50
всички са страхливци тук!
хехе .. тия определенийца за хора, които не познаваш по - добре си ги спести!! ;)

Свобода на словото.

kokosety
07-19-2011, 11:02
всички са страхливци тук!
хехе .. тия определенийца за хора, които не познаваш по - добре си ги спести!! ;)

Свобода на словото.
Absofuckinglutely!!! Бе ти да не си Овен !! ;д;д

sasha_90
07-19-2011, 11:07
Не прави на другите това,което не искаш на теб да правят.
Или казано по друг начин не им се меси в отношенията.

Josefinne
07-19-2011, 11:41
всички са страхливци тук!
хехе .. тия определенийца за хора, които не познаваш по - добре си ги спести!! ;)

Свобода на словото.
Absofuckinglutely!!! Бе ти да не си Овен !! ;д;д

Оффтопик:
да, 'що? Личат ли ми рогата :D

kokosety
07-19-2011, 11:43
всички са страхливци тук!
хехе .. тия определенийца за хора, които не познаваш по - добре си ги спести!! ;)

Свобода на словото.
Absofuckinglutely!!! Бе ти да не си Овен !! ;д;д

Оффтопик:
да, 'що? Личат ли ми рогата :D
Като мене рогато ,аз не ги крия май и ти ;д;д

anonymous708973
07-19-2011, 11:57
Какво значи да отмъкнеш нечие гадже ?
Той ако дойде при теб, си е негово решение и ти не си виновна. Щом не сте приятелки с нея - действай ;) Това да не е щафета да си чакаме реда като харесаме някой ?!

Точно.
Откъде знаеш, че с теб няма да е по-щастлив отколкото с нея?

Покажи му какво чувстваш, но го остави той да направи крачката.

sladur4etyYy
07-19-2011, 16:20
не му се обяснявай в любов, но не се отказвай. сближи се с него още, почнете да излизате, флиртувай умерено. ако иска, ще скъса с приятелката си.

и за всички ''принципни''- 1 здрава връзка, която си струва, не би могла да бъде разрушена така лесно. ако се случи, значи така или иначе е била безсмислена.

peace95
07-19-2011, 17:35
да , мисля , че ще ми тежи , ако скъсат заради мен , ще изчакам малко , а и тъкмо ще го опозная по - добре .. иначе не мисля да се отказвам от него и не съм тръгвала да развалям връзки , объркана съм , влюбена и дори ми е малко гадно , както казах да съм ``другата``


благодаря на тези , които не вложиха злобата си в коментарите :)

VampireGirl95
07-19-2011, 19:34
Ама вие тука всички мислите, че тя НАРОЧНО има чувства към него. Какво я нападате?
По-добре изчакай какво ще стане, не се меси .

Nestlee
07-19-2011, 20:04
Нали е к*рва? Нали ще го скъса? Изчакай, не се меси, щом и без това ще скъсат.

И друго - дори гаджето му да го обичаше и авторката да се намеси. Няма авторката да е виновна! Изобщо никой нямаше да е виновен. Все пак нито едната, нито другата пистолет са му опряли на шията. Той си решава.

Момчетата да спрат да са путйовци. Щом се влюбиш в друга, тя споделя чувствата ти, казваш на гаджето и късате. Нито общи деца имате да гледате, нито къща да делите.

shugababe112
07-19-2011, 20:39
Аз съм на мнение,че тя може да му намекне за чувствата си в това няма нищо лошо,а той ако си харесва приятелката и иска да е с нея няма да обърне внимание,иначе ако реши,че и той харесва авторката ще я обвините в кражбата му ли?

SUNinTHEsunset
07-19-2011, 20:49
Действай!Животът е твърде кратък за да пропускаме шансовете си за щастие,мислейки за другите.

jakkiee
07-19-2011, 22:40
По-добре изчакай да скъсат или си насочи интереса към друг (ако е възможно) =;

YourFavouriteDrug
07-20-2011, 08:20
попринцип е хубаво да се спираш с такива момчета, още в момента, в който разбереш, че имат връзка... едва ли искаш да си другото момиче (; отделно ти не си виновна, ако той прояви инициативата ... но не го провокирай с нищо, т.е без флиртове и намеци
прави каквото трябва, пък да става каквото ще.