PDA

View Full Version : Десетте Божи заповеди на ЛОСТАДЖИЯТА!



DownloadVirus
07-18-2011, 21:55
Измислих ги сам,надявам се някой да не печели на мой гръб после с издание на книги :D


1.Лостовете са за релеф и гъвкавост,фитнеса е за маса и ставаш тромав

2.На лостовете се движиш,а на фитнеса се местиш само от уред на уред

3.Само лостовете отговарят на реалната ти сила,килограмите които правиш във фитнеса не отговарят на твойта сила и визия

4.Във фитнеса всички ползват химии (добавки) , тук ние лостаджиите сме натурални

5.С фитнеса не може да имаш прогрес и да вдигаш собственото си тяло,тялото привиква само на тежести като щанги и тем подобни и после не можеш да направиш и 1 повторение да се набереш ,точно защото се сковаваш от тези железа

6.Лостовете градят релефа,фитнеса е само за напомпени батковци дето се правят на гъзари

7.Когато тренираш упорито на лостовете,после и във фитнес зала да идеш ще буташ много повече от колкото бутат и силовите трибойци,защото лостовете са велики

8.На лостаджиите не им трябват хранителни режими,защото са уникални тренировките им,и като ядат хамбуреги и дюнери,хранителните съставки от тях се превръщат в мускулна маса и релеф според настроението на лостаджията

9.Лостовете играждат цялото тяло,симетрично,докато във фитнеса точно обратното

10.Да живеят лостовете


Enjoy!

By DownloadVirus :smt023

SomeRandomDude
07-18-2011, 22:11
...
....
.....
Ъъъ...
Ами, таковата...
Аз не видях нито една заповед.

Дал си само сравнения, които на всичко отгоре не мога да оценя, понеже не разбирам нито от лостове, нито от фитнес.

.....
....
...

// Вземи напиши все пак истинските заповеди. Нещо от типа на "За истинския лостаджия не трябва да минава и ден без бля-бля", или "Лостаджията никога не трябва да еди-кво-си". Сещаш ли се? Направи правила, закони. Тогава ще е интересно и тогава ще пасне със заглавието.

DownloadVirus
07-18-2011, 22:15
...
....
.....
Ъъъ...
Ами, таковата...
Аз не видях нито една заповед.

Дал си само сравнения, които на всичко отгоре не мога да оценя, понеже не разбирам нито от лостове, нито от фитнес.

.....
....
...

// Вземи напиши все пак истинските заповеди. Нещо от типа на "За истинския лостаджия не трябва да минава и ден без бля-бля", или "Лостаджията никога не трябва да еди-кво-си". Сещаш ли се? Направи правила, закони. Тогава ще е интересно и тогава ще пасне със заглавието.

Въпросът е да пасва с реалната представа на лостаджиите,т'ва е целта ;)

SomeRandomDude
07-18-2011, 22:19
Не аз съм лостаджията, но дори и аз виждам че нещо не е наред.

Ако искаш да пасва с представата за лостаджии, тогава опиши лостаджиите. Защо споменаваш фитнеса?

За мен няма значение дали това което казваш е истина, или не. Въпроса е че клони повече към хранене на фитнес-горилите, отколкото към реклама на лост-маймуните.

// И да не вземеш да се обидиш от косматите сравнения. Те са просто шегичка.

Ebaticirka
07-19-2011, 00:04
Стига ве, лостове, щанги..Не е ли хубаво просто да се спортува, без значение какво-защо трябва да има по-добър спорт и изобщо да се сравняват в всяка една шибана тема?Който иска тва си тренира и 1000 теми да направите против това или онова, всеки си има глава на раменете и разбира плюсовете и минусите и си стига до залкючение!Бутай си щангичките и си свиркай, вместо постоянно да се джавкате на сляпо с някой 60 кила маймуняк-лостаджия!

slicky
07-19-2011, 05:51
Вирусе от кога пишеш от името на лостаджия :-D :-D

musicinmyveins
07-19-2011, 06:02
Измислих ги сам,надявам се някой да не печели на мой гръб после с издание на книги :D


1.Лостовете са за релеф и гъвкавост,фитнеса е за маса и ставаш тромав

2.На лостовете се движиш,а на фитнеса се местиш само от уред на уред

3.Само лостовете отговарят на реалната ти сила,килограмите които правиш във фитнеса не отговарят на твойта сила и визия

4.Във фитнеса всички ползват химии (добавки) , тук ние лостаджиите сме натурални

5.С фитнеса не може да имаш прогрес и да вдигаш собственото си тяло,тялото привиква само на тежести като щанги и тем подобни и после не можеш да направиш и 1 повторение да се набереш ,точно защото се сковаваш от тези железа

6.Лостовете градят релефа,фитнеса е само за напомпени батковци дето се правят на гъзари

7.Когато тренираш упорито на лостовете,после и във фитнес зала да идеш ще буташ много повече от колкото бутат и силовите трибойци,защото лостовете са велики

8.На лостаджиите не им трябват хранителни режими,защото са уникални тренировките им,и като ядат хамбуреги и дюнери,хранителните съставки от тях се превръщат в мускулна маса и релеф според настроението на лостаджията

9.Лостовете играждат цялото тяло,симетрично,докато във фитнеса точно обратното

10.Да живеят лостовете


Enjoy!

By DownloadVirus :smt023
Слагаш всички под общ знаменател....Това са общите представи на всички 13-14 годишни,които се снимат и се качват в нета с надеждата Тачев (ако не знаеш кой е няма значение) да им каже колко голям напредък имат за 2 месеца...И все пак да броиш с точност колко дни ходиш на лостове и да си гледаш с часове ръцете корема и гърба в огледалото е много типично за повечето дечковци дет са гледали клипове в нета и са решили,че ще станат няк'ви с божествени тела като гледат идолите си например ханибал.Хода и на лостове ходя и в зала да тренирам за сила и все пак уважавам и момчетата в зала уважавам и тия дето се висят по железата.Грешна ти е представата може би защото нашия любимец ловеца пише глупости и създава грешно впечатление за всички на лостовете,но като се замислиш всеки с целите си.Един иска релеф и никаква маса друг иска маса.

slicky
07-19-2011, 06:05
Не загрявате ли,че темата е иронична.

loveca777
07-19-2011, 06:10
Вирусе от кога пишеш от името на лостаджия :-D :-D
Той е най-големия ЛОСТАДЖИЯ!
И между другото аз нито 1 от тези 10 заповеди не съм я приемал и казвал никога. Нито пък някой друг напреднал лостаджия ще говори такива глупости.
И между другото тези 70 кг лостаджии имат същата сила като 90 кг бодибилдинг...

loveca777
07-19-2011, 06:16
Измислих ги сам,надявам се някой да не печели на мой гръб после с издание на книги :D


1.Лостовете са за релеф и гъвкавост,фитнеса е за маса и ставаш тромав

2.На лостовете се движиш,а на фитнеса се местиш само от уред на уред

3.Само лостовете отговарят на реалната ти сила,килограмите които правиш във фитнеса не отговарят на твойта сила и визия

4.Във фитнеса всички ползват химии (добавки) , тук ние лостаджиите сме натурални

5.С фитнеса не може да имаш прогрес и да вдигаш собственото си тяло,тялото привиква само на тежести като щанги и тем подобни и после не можеш да направиш и 1 повторение да се набереш ,точно защото се сковаваш от тези железа

6.Лостовете градят релефа,фитнеса е само за напомпени батковци дето се правят на гъзари

7.Когато тренираш упорито на лостовете,после и във фитнес зала да идеш ще буташ много повече от колкото бутат и силовите трибойци,защото лостовете са велики

8.На лостаджиите не им трябват хранителни режими,защото са уникални тренировките им,и като ядат хамбуреги и дюнери,хранителните съставки от тях се превръщат в мускулна маса и релеф според настроението на лостаджията

9.Лостовете играждат цялото тяло,симетрично,докато във фитнеса точно обратното

10.Да живеят лостовете


Enjoy!

By DownloadVirus :smt023
Слагаш всички под общ знаменател....Това са общите представи на всички 13-14 годишни,които се снимат и се качват в нета с надеждата Тачев (ако не знаеш кой е няма значение) да им каже колко голям напредък имат за 2 месеца...И все пак да броиш с точност колко дни ходиш на лостове и да си гледаш с часове ръцете корема и гърба в огледалото е много типично за повечето дечковци дет са гледали клипове в нета и са решили,че ще станат няк'ви с божествени тела като гледат идолите си например ханибал.Хода и на лостове ходя и в зала да тренирам за сила и все пак уважавам и момчетата в зала уважавам и тия дето се висят по железата.Грешна ти е представата може би защото нашия любимец ловеца пише глупости и създава грешно впечатление за всички на лостовете,но като се замислиш всеки с целите си.Един иска релеф и никаква маса друг иска маса.
Ей пиклю ти не се прави на много голям умник ,че си по-малак и от мен. Пишлеме на 15 години и вече се прави на голям..

DownloadVirus
07-19-2011, 06:35
Как няма ги сложа :) Контактувал съм с лостаджии дето са ми цитирали повечето от тези неща , научени от 25-30 годишни батковци там,дето им ръсят глупости ;}}

loveca777
07-19-2011, 06:40
Как няма ги сложа :) Контактувал съм с лостаджии дето са ми цитирали повечето от тези неща , научени от 25-30 годишни батковци там,дето им ръсят глупости ;}}
А фитнес маняците дето постоянно си мерят пишки ( бицепси) ? :D

musicinmyveins
07-19-2011, 06:41
Измислих ги сам,надявам се някой да не печели на мой гръб после с издание на книги :D


1.Лостовете са за релеф и гъвкавост,фитнеса е за маса и ставаш тромав

2.На лостовете се движиш,а на фитнеса се местиш само от уред на уред

3.Само лостовете отговарят на реалната ти сила,килограмите които правиш във фитнеса не отговарят на твойта сила и визия

4.Във фитнеса всички ползват химии (добавки) , тук ние лостаджиите сме натурални

5.С фитнеса не може да имаш прогрес и да вдигаш собственото си тяло,тялото привиква само на тежести като щанги и тем подобни и после не можеш да направиш и 1 повторение да се набереш ,точно защото се сковаваш от тези железа

6.Лостовете градят релефа,фитнеса е само за напомпени батковци дето се правят на гъзари

7.Когато тренираш упорито на лостовете,после и във фитнес зала да идеш ще буташ много повече от колкото бутат и силовите трибойци,защото лостовете са велики

8.На лостаджиите не им трябват хранителни режими,защото са уникални тренировките им,и като ядат хамбуреги и дюнери,хранителните съставки от тях се превръщат в мускулна маса и релеф според настроението на лостаджията

9.Лостовете играждат цялото тяло,симетрично,докато във фитнеса точно обратното

10.Да живеят лостовете


Enjoy!

By DownloadVirus :smt023
Слагаш всички под общ знаменател....Това са общите представи на всички 13-14 годишни,които се снимат и се качват в нета с надеждата Тачев (ако не знаеш кой е няма значение) да им каже колко голям напредък имат за 2 месеца...И все пак да броиш с точност колко дни ходиш на лостове и да си гледаш с часове ръцете корема и гърба в огледалото е много типично за повечето дечковци дет са гледали клипове в нета и са решили,че ще станат няк'ви с божествени тела като гледат идолите си например ханибал.Хода и на лостове ходя и в зала да тренирам за сила и все пак уважавам и момчетата в зала уважавам и тия дето се висят по железата.Грешна ти е представата може би защото нашия любимец ловеца пише глупости и създава грешно впечатление за всички на лостовете,но като се замислиш всеки с целите си.Един иска релеф и никаква маса друг иска маса.
Ей пиклю ти не се прави на много голям умник ,че си по-малак и от мен. Пишлеме на 15 години и вече се прави на голям.. Батко само не ме бии моля те.Че нали си кривоглед може да се шибнеш в огромния гъз на комплексираната ти майка дет те е родила толква кух.След дългото време прекарано в тренировки на лостове :razz: що не земеш да се убесиш на лоста манаф разпран ?

DownloadVirus
07-19-2011, 06:43
Как няма ги сложа :) Контактувал съм с лостаджии дето са ми цитирали повечето от тези неща , научени от 25-30 годишни батковци там,дето им ръсят глупости ;}}
А фитнес маняците дето постоянно си мерят пишки ( бицепси) ? :D

Мерят не мерят,поне знаят в хиляди пъти повече от лостаджиите ;) То тва без треньор дори не е спорт ;)

loveca777
07-19-2011, 06:50
Enjoy!
By DownloadVirus :smt023 а.
Ей пиклю ти не се прави на много голям умник ,че си по-малак и от мен. Пишлеме на 15 години и вече се прави на голям.. Батко само не ме бии моля те.Че нали си кривоглед може да се шибнеш в огромния "задни части" на комплексираната ти майка дет те е родила толква кух.След дългото време прекарано в тренировки на лостове :razz: що не земеш да се убесиш на лоста манаф разпран ?
Лапе умряло ще говориш така на баща си.
Мършаво , просто, наказано от Бога, сакато като родителите си пишлеме.

loveca777
07-19-2011, 06:52
Как няма ги сложа :) Контактувал съм с лостаджии дето са ми цитирали повечето от тези неща , научени от 25-30 годишни батковци там,дето им ръсят глупости ;}}
А фитнес маняците дето постоянно си мерят пишки ( бицепси) ? :D

Мерят не мерят,поне знаят в хиляди пъти повече от лостаджиите ;) То тва без треньор дори не е спорт ;)
хахах ти с тренер ли си бе. хаха
Има такива и в стриита момчето ми.!

musicinmyveins
07-19-2011, 06:54
Enjoy!
By DownloadVirus :smt023 а.
Ей пиклю ти не се прави на много голям умник ,че си по-малак и от мен. Пишлеме на 15 години и вече се прави на голям.. Батко само не ме бии моля те.Че нали си кривоглед може да се шибнеш в огромния "задни части" на комплексираната ти майка дет те е родила толква кух.След дългото време прекарано в тренировки на лостове :razz: що не земеш да се убесиш на лоста манаф разпран ?
Лапе умряло ще говориш така на баща си.
Мършаво , просто, наказано от Бога, сакато като родителите си пишлеме.Бавен си нещо по-умно и по-бързо треаше да измислиш.Понеже сереш глисти възможно е да си леко затруднен да не кажа доста.Само не ми се дразни много.Излизаш извън нерви и няма да имаш сила като отидеш и на фитнес и на лостове и като качиш много маса :lol: :lol: :lol: :lol:

loveca777
07-19-2011, 06:58
Enjoy!
By DownloadVirus :smt023 а.
Ей пиклю ти не се прави на много голям умник ,че си по-малак и от мен. Пишлеме на 15 години и вече се прави на голям.. Батко само не ме бии моля те.Че нали си кривоглед може да се шибнеш в огромния "задни части" на комплексираната ти майка дет те е родила толква кух.След дългото време прекарано в тренировки на лостове :razz: що не земеш да се убесиш на лоста манаф разпран ?
Лапе умряло ще говориш така на баща си.
Мършаво , просто, наказано от Бога, сакато като родителите си пишлеме.Бавен си нещо по-умно и по-бързо треаше да измислиш.Понеже сереш глисти възможно е да си леко затруднен да не кажа доста.Само не ми се дразни много.Излизаш извън нерви и няма да имаш сила като отидеш и на фитнес и на лостове и като качиш много маса :lol: :lol: :lol: :lol:
Много неразбрано говориш. Научи се да пишеш и да се изразяваш по-добре. Тогава общувай . Сега не искам да споря с такива селяндури като теб.

DownloadVirus
07-19-2011, 06:59
Как няма ги сложа :) Контактувал съм с лостаджии дето са ми цитирали повечето от тези неща , научени от 25-30 годишни батковци там,дето им ръсят глупости ;}}
А фитнес маняците дето постоянно си мерят пишки ( бицепси) ? :D

Мерят не мерят,поне знаят в хиляди пъти повече от лостаджиите ;) То тва без треньор дори не е спорт ;)
хахах ти с тренер ли си бе. хаха
Има такива и в стриита момчето ми.!

Къде ги има тези в стреета,треньори завършили висшо? Нещо май си се пообъркал ?! И защо аз да съм тренера? Нещо май тия лостове не ти влият добре,по-добре почни друг спорт,насочвам те към балет!

loveca777
07-19-2011, 07:02
Как няма ги сложа :) Контактувал съм с лостаджии дето са ми цитирали повечето от тези неща , научени от 25-30 годишни батковци там,дето им ръсят глупости ;}}
А фитнес маняците дето постоянно си мерят пишки ( бицепси) ? :D

Мерят не мерят,поне знаят в хиляди пъти повече от лостаджиите ;) То тва без треньор дори не е спорт ;)
хахах ти с тренер ли си бе. хаха
Има такива и в стриита момчето ми.!

Къде ги има тези в стреета,треньори завършили висшо? Нещо май си се пообъркал ?! И защо аз да съм тренера? Нещо май тия лостове не ти влият добре,по-добре почни друг спорт,насочвам те към балет!
И ти не четеш :lol: .
Има ги. Напиши стреет фитнесс в гоогле и потърси..
И ЧЕТИ.

DownloadVirus
07-19-2011, 07:06
Google не е твой треньор , момко! Или може би е - но само твой ;)

loveca777
07-19-2011, 07:07
Google не е твой треньор , момко! Или може би е - но само твой ;)
Там може да намериш. :razz:

DownloadVirus
07-19-2011, 07:08
Google не е твой треньор , момко! Или може би е - но само твой ;)
Там може да намериш. :razz:

Я дай линк да видим тези треньори завършили университет,които може да ми помогнат и на мене да стана лостаджия ? Можеш ли ?

loveca777
07-19-2011, 07:11
Google не е твой треньор , момко! Или може би е - но само твой ;)
Там може да намериш. :razz:

Я дай линк да видим тези треньори завършили университет,които може да ми помогнат и на мене да стана лостаджия ? Можеш ли ?
street fitness личен трен/ор пиши и ще намериш..

DownloadVirus
07-19-2011, 07:34
Искам да ми дадеш линк и да видя какво му е образованието.

SolomonIceberg
07-19-2011, 07:49
Искам да ми дадеш линк и да видя какво му е образованието.
Вирус, евалата !
Нахрани ги здраво :lol:

loveca777
07-19-2011, 08:21
Искам да ми дадеш линк и да видя какво му е образованието.
Има висше . Но ти нямаш, така че си мълчи .

firstdiesel
07-19-2011, 08:28
Вирусе от кога пишеш от името на лостаджия :-D :-D
Той е най-големия ЛОСТАДЖИЯ!
И между другото аз нито 1 от тези 10 заповеди не съм я приемал и казвал никога. Нито пък някой друг напреднал лостаджия ще говори такива глупости.
И между другото тези 70 кг лостаджии имат същата сила като 90 кг бодибилдинг...

е току що каза такова нещо :D :D :D

loveca777
07-19-2011, 08:41
Един лостаджия 70 , който прави 5 бавни силови от раз .. бая сила има ;)

redbul2
07-19-2011, 08:42
Ей,хора! Да не забравите и нашият скромен принос, на loveca 777 и моя милост. В почивката между отстрела на два огромни глигана, драснахме едно стихче. Вече сте го чели,малко остаря. Но е евъргрийн :D трябва да бъде включено в антология и дори изучавано в часовете по литература :D И така,двамата с loveca 777 сме съавтори на "Епопея на лостаджиите". В нея лиричният герой е отразил своя копнеж по въздуха,слънцето,лостовете и свободата. Уводът е свеж и оптимистичен. :D Ден след ден пъргавите лостаджии наливат сила в мускулите и стават ебати коравите пичове. :D Идилия. Твърде хубаво,за да продължава вечно. И тук на сцената идва с гръм Вирусът.Като злият Валдемор се изправя на пътя на доброто. В епилога лостаджията изплаква мъката си от тормоза на Вируса. Лостаджиите губят неравният двубой с него. Ближат раните си и го проклинат :D

Епопея на стрийтфитнеса.По loveca 777 Very Happy

Ах, Лостове , лостове , лостове ,
оо вий прекрасни творения !
Забити в земята.Железни коне,
яхнати от дузина кльощави пубери!
Кат'някой рояк скакалци подскачащи.
С напращели пилешки мускули!
Ох,как страшно трошаха желязото с голи ръце!
ох ,DownloadVirusе как не ги разбра?
И с ъглошлайфа лостовете сряза.
Лостаджии падаха яко зрели круши и вирусът с метлата ги измиташе!

Да бъде той проклет вовеки,за тая страшна гавра с стрийта!!!

DownloadVirus
07-19-2011, 08:43
Един лостаджия 70 , който прави 5 бавни силови от раз .. бая сила има ;)

И като има бая сила от силовите , колко дърпа тягата ? :) Говорим за напреднали , такъв какъвто ти може никога да не станеш , не както във фитнес залата да ми дигат по 50 кг лег и тва да е сила ;)

loveca777
07-19-2011, 08:47
дееба не спряхте бе. Проклинам ви да станете ВСИЧКИ ЛОСТАДЖИИ !!!


:razz: :razz: :razz:

DownloadVirus
07-19-2011, 08:47
Искам да ми дадеш линк и да видя какво му е образованието.
Има висше . Но ти нямаш, така че си мълчи .

Дай да му видя висшето,аз ти казвам,че съм учен в НАСА и съм ходил и на 4 планети и знам неща извън окръга на всички хора на земята,нямам доказателства,ама съм прав ;) Дай да го видя тоя треньор , свържи ме с него,сайт ако има,кви са тренировките , дай го видим кво знае ;)

loveca777
07-19-2011, 08:48
Един лостаджия 70 , който прави 5 бавни силови от раз .. бая сила има ;)

И като има бая сила от силовите , колко дърпа тягата ? :) Говорим за напреднали , такъв какъвто ти може никога да не станеш , не както във фитнес залата да ми дигат по 50 кг лег и тва да е сила ;)
Аз и 100 ще ти бутна , ама ти няма да се научиш на силови.

slicky
07-19-2011, 08:48
Ей,хора! Да не забравите и нашият скромен принос, на loveca 777 и моя милост. В почивката между отстрела на два огромни глигана, драснахме едно стихче. Вече сте го чели,малко остаря. Но е евъргрийн :D трябва да бъде включено в антология и дори изучавано в часовете по литература :D И така,двамата с loveca 777 сме съавтори на "Епопея на лостаджиите". В нея лиричният герой е отразил своя копнеж по въздуха,слънцето,лостовете и свободата. Уводът е свеж и оптимистичен. :D Ден след ден пъргавите лостаджии наливат сила в мускулите и стават ебати коравите пичове. :D Идилия. Твърде хубаво,за да продължава вечно. И тук на сцената идва с гръм Вирусът.Като злият Валдемор се изправя на пътя на доброто. В епилога лостаджията изплаква мъката си от тормоза на Вируса. Лостаджиите губят неравният двубой с него. Ближат раните си и го проклинат :D

Епопея на стрийтфитнеса.По loveca 777 Very Happy

Ах, Лостове , лостове , лостове ,
оо вий прекрасни творения !
Забити в земята.Железни коне,
яхнати от дузина кльощави пубери!
Кат'някой рояк скакалци подскачащи.
С напращели пилешки мускули!
Ох,как страшно трошаха желязото с голи ръце!
ох ,DownloadVirusе как не ги разбра?
И с ъглошлайфа лостовете сряза.
Лостаджии падаха яко зрели круши и вирусът с метлата ги измиташе!

Да бъде той проклет вовеки,за тая страшна гавра с стрийта!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-)

awerw
07-19-2011, 08:50
Хах, повечето от "заповедите" които си написал са ми ги казвали на живо :lol: И не съм могъл да ги убедя в обратното ;д

п.п. - Докато ги четях, дядо ми мина покрай мен и ти видя подписа и каза "Яя кой е тоя якия" :D

DownloadVirus
07-19-2011, 08:52
Един лостаджия 70 , който прави 5 бавни силови от раз .. бая сила има ;)

И като има бая сила от силовите , колко дърпа тягата ? :) Говорим за напреднали , такъв какъвто ти може никога да не станеш , не както във фитнес залата да ми дигат по 50 кг лег и тва да е сила ;)
Аз и 100 ще ти бутна , ама ти няма да се научиш на силови.

Ще ги бутнеш ти 100,ти 50 едвам не можеш отлепи , 100 ще бутнеш :razz: :razz:

DownloadVirus
07-19-2011, 08:53
Хах, повечето от "заповедите" които си написал са ми ги казвали на живо :lol: И не съм могъл да ги убедя в обратното ;д

п.п. - Докато ги четях, дядо ми мина покрай мен и ти видя подписа и каза "Яя кой е тоя якия" :D

Тоя на подписа ми е един грък на 34 години дето ходи по състезания по натурален културизъм ,тоест не съм аз :D

loveca777
07-19-2011, 08:59
Хах, повечето от "заповедите" които си написал са ми ги казвали на живо :lol: И не съм могъл да ги убедя в обратното ;д

п.п. - Докато ги четях, дядо ми мина покрай мен и ти видя подписа и каза "Яя кой е тоя якия" :D

Тоя на подписа ми е един грък на 34 години дето ходи по състезания по натурален културизъм ,тоест не съм аз :D
Хахаха
Нали беше ти бе? :ДДД
Не гледай гърците. Те имат по-различна физика и структура от българите.
А тези 50 кг ги бутам вече като перце.

DownloadVirus
07-19-2011, 09:02
Нищо по-различно нямат,и те са хора,и нормално според гена си хр.режим и тренировки имат подобни резултати..

И как ще съм аз? То си личи,че не съм аз.. Що за прост късоглед човек ще си помисли,че съм аз? Първо косата е различна,второ тоя отива 35 години пича,аз съм на 17,трето той е 1.89 , аз съм 1.82 , четвърто имам по-широк гръб и си личи,но пък неговият повече ми харесва де :D

И силови мойто момче мога се науча да правя ако не за 2-3 дена то за 2-3 седмици без проблем,просто ми е до шибаният ген на шибан лостаджия,какъвто е бил шибания ми баща :-x

loveca777
07-19-2011, 09:07
:D шибан е лоша дума.
И да де.. доста хора се хванаха.
Никой не те познава,че да те знае. А и тоя е обърнат с гръб- от къде да се знае,че е на 34 години..

musicinmyveins
07-19-2011, 09:15
:D :D :D :D :D :D Тая тема ме спуква от смях .... Всички хранят "лостаджиийте" и си мислят,че това,което правят е от самосебе си и нямат никва сила бла бла.Лостаджиите немогат да дигат колкото бодибилдърите обаче бодибилдърите немогат да правят гръбни смъртни коремни силови часовници слънца везни и така нататък.Всеки спорт си има плюсове и минуси.Стига сте се разправяли кое е по-добре.Не е ли най-добре всеки да си тренира каквото намери за добре и да си се фокусира върху целите.Тая тема пак тръгна на зле ма ловеца нали са ше прави маса и за това така :?

DownloadVirus
07-19-2011, 09:26
Еми ако тренираха нещо няма проблем,ама те в 80+ % лостаджиите ходят за кеф,не за да тренират ;)

loveca777
07-19-2011, 09:28
:D :D :D :D :D :D Лостаджиите немогат да дигат колкото бодибилдърите обаче бодибилдърите немогат да правят гръбни смъртни коремни силови часовници слънца везни и така нататък.Всеки спорт си има плюсове и минуси.Стига сте се разправяли кое е по-добре ма ловеца нали са ше прави маса и за това така :?
Toва го говори на вируса. Аз не плуя фитнеса. ;)
И какъв ти е проблема с тази маса. Ше правя ше правя хубу е да имаш маса. :lol:

loveca777
07-19-2011, 09:29
Еми ако тренираха нещо няма проблем,ама те в 80+ % лостаджиите ходят за кеф,не за да тренират ;)
90 % от фитнеджиите ходят да си мерят пишки ( бицепси) :D

DownloadVirus
07-19-2011, 10:02
Еми ако тренираха нещо няма проблем,ама те в 80+ % лостаджиите ходят за кеф,не за да тренират ;)
90 % от фитнеджиите ходят да си мерят пишки ( бицепси) :D

Ако имаш кво да мериш на е проблем,ама лостджиите нямат и е нормално да си мериш не само бицепсите , а цялото тяло,за да следиш прогреса си,нещо което много малко лостаджии биха го направили и тези малко в 90+ % ходят И на фитнес залата ;)

loveca777
07-19-2011, 10:19
Фитнесджиите си мерят бицепс , трицепс... а лостаджиите - плочки, и кой повече коремни възлизания или силови или др неща ще направи. :D :D
И ако искаш да ти кажа аз си ,,меря'' и гърди и релеф, и ръце ( не със метар) а само с очи. :D И сравнявам, определям , преценявам кое упражнение повече въздейства върху дадена мускулна група, по какъв начин и тнт. Като спра фитнеса забелязвам,че гурдите доста ми се ,,стопяват'' от горната страна... , където не мога да ги тренирам в къщи или на вън!

DownloadVirus
07-19-2011, 10:26
Фитнесджиите си мерят бицепс , трицепс... а лостаджиите - плочки, и кой повече коремни възлизания или силови или др неща ще направи. :D :D
И ако искаш да ти кажа аз си ,,меря'' и гърди и релеф, и ръце ( не със метар) а само с очи. :D И сравнявам, определям , преценявам кое упражнение повече въздейства върху дадена мускулна група, по какъв начин и тнт. Като спра фитнеса забелязвам,че гурдите доста ми се ,,стопяват'' от горната страна... , където не мога да ги тренирам в къщи или на вън!

ПОЧНЕТЕ ДА ТРЕНИРАТЕ!!!!!

loveca777
07-19-2011, 11:01
Фитнесджиите си мерят бицепс , трицепс... а лостаджиите - плочки, и кой повече коремни възлизания или силови или др неща ще направи. :D :D
И ако искаш да ти кажа аз си ,,меря'' и гърди и релеф, и ръце ( не със метар) а само с очи. :D И сравнявам, определям , преценявам кое упражнение повече въздейства върху дадена мускулна група, по какъв начин и тнт. Като спра фитнеса забелязвам,че гурдите доста ми се ,,стопяват'' от горната страна... , където не мога да ги тренирам в къщи или на вън!

ПОЧНЕТЕ ДА ТРЕНИРАТЕ!!!!!
Tренираме. Вчера към 7 часа стана малко по-прохладно такава тренировка направих обаче ми стана лошо и за малко не повърнах с една раница с гири.. И не си довърших сериите както трябва и май нищо не направих , защото се претренирах и не напомпах нито гърди , нито трицепса..

redbul2
07-19-2011, 11:07
Като спра фитнеса забелязвам,че гурдите доста ми се ,,стопяват'' от горната страна... , където не мога да ги тренирам в къщи или на вън!

Пусни една снимка някой път да те видим колко си трениран :) Може без главата,заставаш до някаква стена и се щракваш. :)

ZipFail
07-19-2011, 11:26
Кога ще ви баннат вас двамата бе ?
Писна ми да ви чета лайната, половината теми в раздела насрахте, айде вземете се спрете най-после ?

loveca777
07-19-2011, 11:35
Кога ще ви баннат вас двамата бе ?
Писна ми да ви чета лайната, половината теми в раздела насрахте, айде вземете се спрете най-после ?
Kaто всички се заяждат с мен... А и бях баннат...

loveca777
07-19-2011, 11:37
Като спра фитнеса забелязвам,че гурдите доста ми се ,,стопяват'' от горната страна... , където не мога да ги тренирам в къщи или на вън!

Пусни една снимка някой път да те видим колко си трениран :) Може без главата,заставаш до някаква стена и се щракваш. :)
Добре. Но когато съм в ,,топло'' състояние..